Stranica 5 od 63 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #201
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Draga Visnjice super da si stigla doma,ajme bas si me prepala kada sam vidjela da si u bolnici,super da si ti nama doma,da su secer sanirali,da je mrvica dobro i da si vidjela Rozu,sve neke ljepe vijesti od tebe,a kako se cini imas ti nama jos stosta za rec.Nego koliko jos moramo cekati,da nisu ipak vidjeli dvije mrvice:wink:Kako god strpljive smo mi samo kada si ti nama dobro.
    Mendy draga jutros sam te se sjetila,umalo i ja flisnula,ali u zadnji tren sam spasila ovo malo zubi,a djelovalo je da bas oni prvi odose.A i kod nas je hladno,prehladno,ali prekrasno sve je bijelo kao nikada do sada,kao za vrijeme Bozica.Nego stignes li biti aktivna zbog lezanja na boku,mada i to se da srediti:wink:nadam se da je i to zlo za neko dobro.A nista nema nam druge nego ti pozelit brz i ugodan oporavak.
    Tibi daga uzivaj nam na skijanju eto malo i za nas.
    Bambus,Bzara,Tamagoci,Choco svima velika

  2. #202
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Citiraj visnja08 prvotno napisa Vidi poruku
    I čula sam još jedne lipe vijesti al moram šutit!!!
    ja sam ta zbog koje Višnja mora šutjeti!
    ja sam nova trudnica na našem PDF-u. nisam baš nova u 8.sam tjednu! sve je ok, mala mrvica se dobro smjestila i srčeko kuca!
    bila sam 3 dana u bolnici da mi naprave sve pretrage, i da me malo našopaju infuzijom jer od silnih mučnina ništa nisam mogla jesti!
    svima vam šaljem veeeeliku pusu!

    više ću pisati poslije, niš ne kužim ovaj novi oblik foruma!

  3. #203

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    bzara, (gdje je smajlić koji skače od sreće !!!!!)

    evo, suze od sreće mi krenule !!!!




  4. #204
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    bzara pa super.......odlicno.....ma kako si nam to mogla sakrit..... ma nema veze, bitno da se beba smjestila kako triba.......

  5. #205
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Bzara ah napokon da ti čestitam,tako sam sritna bila kad sam čula!!!draga samo se opusti i budi hrabra i bebica će brzo doći u tvoje ruke !!Uživaj u trudnoći i naravno želim ti sve najlipše što se trudnici može poželiti
    Zaboravila sam napisat,Roza vas sve puno pozdravlja!
    Velika pusa za naše trudilice..da nam što prije javite za plusiće

  6. #206

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    hi,hi znala sam ,znala sam i znala , tako si se ukutrila posljednjih tjedana da sam istog trena pomislila na tebe i napisala u poruci "sigurno je bzara" i onda izbrisala da ne ispadnem blesava;
    jupiiiiii, baš sam sretna ....DRAGA BZARA ČESTITAM TI OD SRCA I ŽELIM DA OVOG PUTA SVE ZAVRŠI KAKO TREBA ( jesi li na b.o. ?)
    Visnja jesu li ti povećali terapiju?
    bebabeba baš mi je žao što ti se to dogodilo , dobro da je sve otišlo samo, a ne da si još morala i na kiretažu; imaš svoju malu princezicu, a druga beba neka dođe kad ti to želiš i kad se oporaviš
    crtice i za tebe sam mislila da si trudna, mislim se jutros ma zamisli da su obje trudne, bilo bi vas više trudnih nego "netrudnih", to bi bilo baš odlično ( smajlićpleše - ali je zabranjeno stavljati više od 5 smajlića)

  7. #207
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ta zbog koje Višnja mora šutjeti!
    ja sam nova trudnica na našem PDF-u. nisam baš nova u 8.sam tjednu! sve je ok, mala mrvica se dobro smjestila i srčeko kuca!
    bila sam 3 dana u bolnici da mi naprave sve pretrage, i da me malo našopaju infuzijom jer od silnih mučnina ništa nisam mogla jesti!
    svima vam šaljem veeeeliku pusu!

    više ću pisati poslije, niš ne kužim ovaj novi oblik foruma!
    divne vijesti!!!! baš se radujem zbog tebe!!!
    želim ti najugodniju trudnoću na svijetu!
    (ja ne znam di su smajlići al ovdje definitivno treba onaj koji skaće od sreće)

  8. #208
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Hvala ti, Mandy, imas pravo. Mislim da ce to definitivno bit vrrrrrlo brzo ako Bog da!!


    BZARA cestitam ti od sveg srca, i meni krenule suze od srece!!!!!! Zelim ti sve naj naj naj i najljepsu najmirniju mogucu trudnocu jer si to i zasluzila!
    Posljednje uređivanje od BebaBeba : 29.01.2010. at 18:42

  9. #209
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    I jos na kraju da se naskacem za svih!!

  10. #210

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    Draga bzara
    pre, pre, prekrasne vijesti!

    Jako sam sretna zbog tebe! stvarno, kako si bila tajanstvena? ja ne bih mogla izdržat da ne kažem.

    i bravo Visnja, trebalo je to čuvat.

    enivej draga, sad si u vlakiću, juuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



  11. #211
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hvala vam cure moje!
    stavila bi hrpu smjalića ali ne kužim gdje su???? sve mi je čudno na forumu ili sam ja samo tupava?
    jako sam sretna i jako mi je zlo, ali ide valjda na bolje!
    bilo mi je teško to držati za sebe ali sam obećala sama sebi dok ne čujem srčeko na UZV da će ostati između MM i mene!
    inače ostala sam trudna na Božić, kad sam vidjela plusić na testu prva reakcija mi je bila : ovo dijete je Božji dar!

  12. #212
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Za ovu vjest skacem,placem i pjevam.Draga Bzara od svega srca ti cestitam,vidis,vidis jel to skijanje urodilo plodom pa da nam se i nasa Tibi dao bog vrati trudna pa onda jos dok ima snjega na kolektivno skijanje naravno tko si prizeljkuje.Ajme osmi tjedan..draga neka ti bude uredna i skolska trudnoca,a bit ce,mala mrvica je odlucila doc.Ljubni je za nas.Jedva cekam tvoje trudnicke izvjestaje.
    Mendy ja sam jos u onoj grupi netrudnih,mene moj ciklus redovno posjecuje,a da me je ovaj put ubilo je,neki opasan poremecaj,profertil pogresno djeluje,bumo vidjeli sta kaze ginekolog iduci tjedan.Ali meni nada zadnja umire,mada je uvjeti lagano ubijaju.No ovakve predivne price me dizu,visoko,visoko ovo je bas laudilo.
    BebaBeba draga sve sto kazem je glupo,da barem ima nesto sto bi ti moglo olaksat,voljela bih da nam se ovdje nisi nikada morala pridruzit,ali si dosla evo za vrijeme slatke epidemije trudnoca,a to je najbolji ljek.Krenulo je pa jedino nam preostaje da hrabrimo jedna drugu i molimo se da svaka dobije ono sto zeli.
    Svima saljem jednu veliku.

  13. #213
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    crtice, hvala ti puno, i od srca se badam da ćeš i ti uskoro uskočiti u ovaj lijepi vlakić!
    gdje si našla sve te smajliće?

  14. #214
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Draga moja pa tko se nebi veselio konacnom padu tvoga Hamleta,kada samo pomislim koliko ti je snage trebalo da krenes dalje zato sam se i potrudila naci ih,problem mi je bio logirat se,ono ko na mobu pet pokusaja i potrosen bonus,a ja uspjela iz cetvrtog.Kada odes na odgovor sa desne strane imas soluciju brzi odgovor i idi na napredno,i ja otisla na napredno i opet sa desne strane vec u prikazu stoje smajlicicuda koliko ih je i kako su ljepi.
    I tebi hvala na zeljama kazem ne predajem se ali s obzirom na nasu dijagnozu prirodna trudnoca je ravno cudu,e kako se cuda desavaju nije nemoguce pitanje je jedino koja sam na spisku.Mada se ja uzasavam MPO postupa u koji smo mislili ici pocetkom ove godine,ali zbog proslih dogadanja su nam se financije prilicno stanjile i to moramo odgoditi,kazem uzasavam se jer sam na stimulaciju odreagirala na najgore moguci nacin,a jos ako neuspije .
    Trenutno skupljam snagu i filtriram misli,kao furam pozitivu i pokusavam vam se prikrpit na ovaj vas vlakic.E da mi se to desi zahvaljivala bi Bogu do konca zivota.Mislim da bih sve druge zelje reducirala na minimum i bila mirna kao bubica,bitno da masta radi svasta.
    A u ceknju vi me krijepite ovim divnim novostima.

  15. #215
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Draga moja pa tko se nebi veselio konacnom padu tvoga Hamleta,kada samo pomislim koliko ti je snage trebalo da krenes dalje zato sam se i potrudila naci ih,problem mi je bio logirat se,ono ko na mobu pet pokusaja i potrosen bonus,a ja uspjela iz cetvrtog.Kada odes na odgovor sa desne strane imas soluciju brzi odgovor i idi na napredno,i ja otisla na napredno i opet sa desne strane vec u prikazu stoje smajlicicuda koliko ih je i kako su ljepi.
    I tebi hvala na zealjama kazaem ne predajem se ali s obzirom na nasu dijagnozu prirodna trudnoca je ravno cudu,e kako se cuda desavaju nije nemoguce pitanje je jedino koja sam na spisku.Mada se ja uzasavam MPO postupa u koji smo mislili ici pocetkom ove godine,ali zbog proslih dogadanja su nam se financije prilicno stanjile i to moramo odgoditi,kazem uzasavam se jer sam na stimulaciju odreagirala na najgore moguci nacin,a jos ako neuspije,trenutno skupljam snagu i filtriram misli,kao furam pozitivu i pokusavam vam se prikrpit na ovaj vas vlakic.E da mi se to desi zahvaljivala bi bogu do konca zivota.Mislim da bih sve druge zelje reducirala na minimum i bila mirna kao bubica,bitno da masta radi svasta.
    A u ceknju vi me krijepite ovim divnim novostima.

  16. #216

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    156

    Početno

    draga bzara kao prvo čestitam ti od srca!
    ne mogu riječima opisati koliko mi je drago i šaljem ti hrpu zagrljaja, pozitivnih misli i svega naj naj.
    jako jako, neopisivo mi je drago!
    curke stvarno ova 2010. god će biti baby bombastična na ovom pdf u i uistinu se veselim s vama!
    bzara oš jednom čestitam od srca! čuvaj se!uljepšala si mi dan svojom vješću!
    roza mislim na tebe i molim se da čim prije dobijete svoju malu štrucu, malog borca u svoje ruke, a ti da osjetiš ispunjenje svih snova i želja!
    budi jaka!
    pusa svima, curke!

  17. #217
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    bzara pa to je jedna od ljepsih vijesti sto sam u zadnje vrijeme cula! I kao sto si sama rekla, ta je bebica Boziji dar
    Cestitam vam od srca,i zelim sve najljepse u trudnoci i kasnije ,ma citav zivot ! Presretna sam zbog tebe


    a smajlice ces naci tako sto dole gdje trebas pisati odgovor ides na opciju "idi na napredno" ili tako nesto pise ,uglavnom -napredno...

  18. #218
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ajmeeee kolko novih trudnica!! (ne mogu ni ja nac smajlice koji skacu)

    Kako sam sretna zbog svih vas!
    visnja, bzara vi ste me posebno razveselile.

    Jos samo da nam Spiro dode! Ajde Roza, drz se!

    Pusa svima, da vas ne nabrajam...
    Posljednje uređivanje od koksy : 29.01.2010. at 22:10

  19. #219
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Bzara i visnja čestitam od srca. Uvijek treba vjerovati. I pokušajte što više uživati u trudnoći, iako znam koliko se bojite. Redovno ću čekati s vama. Da je bar meni bio ovakav forum kad mi je bilo najteže.
    Silno želim da bude što manje mama anđela. Dok nisam tu došla mislila sam da nas je manje.
    Ali sada su na redu samo sretne vijesti.Da ih bude što više i što prije.
    Već sam pokušala poslati čestitke ali mi ovaj novi forum neće prihvatit.
    Ovo sam valjda ja ko Teletubisi.
    Inače boja je prekrasna ,svijetloplava, upravo za najčekanijeg dečkića ovog foruma. Roza- puno vibrica.(ne znam ih nacrtat)

  20. #220
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    koksy, smajlici koji skacu su ,kad odete na "napredno", i pored prozora za odgovor vidite jedan dio smajlica, ispod njih pise " vise" tu kliknite i tu su svi smajlici od ranije...(pomocu strelice idite na dole i svi su tu)
    Posljednje uređivanje od a72 : 29.01.2010. at 22:58

  21. #221

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    ajme...neznam što reći nego divnooooo. Bzara, čestitam ti od srca...divno, divno...baš su me razveselile ove vijesti...želim ti trudnoću baš onakvu kakvu si sama želiš...

    visnja i od tebe super vijesti, tako mi je drago...nadam se da si sada mirna....
    divno što si vidjela Rozu...jedva čekam da nam javi da je Špirek stigao na ovaj svijet...al kako god bitno da je sve ok a mi ćemo strpljivo čekati i slat joj pozitivne vibre.

    puse svima, baš su me razveselile novosti

  22. #222
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    bzara...presretna sam. skoro sam pala sa stolice kad sam pročitala. danas sam saznala i da je jedna moja draga prijateljia isto trudna. ma presretna sam do neba. Hamlet has left the building

  23. #223
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ta zbog koje Višnja mora šutjeti!
    ja sam nova trudnica na našem PDF-u. nisam baš nova u 8.sam tjednu! sve je ok, mala mrvica se dobro smjestila i srčeko kuca!
    bila sam 3 dana u bolnici da mi naprave sve pretrage, i da me malo našopaju infuzijom jer od silnih mučnina ništa nisam mogla jesti!
    svima vam šaljem veeeeliku pusu!

    više ću pisati poslije, niš ne kužim ovaj novi oblik foruma!

    Ajme Bože same prekrasne vijesti.Cure moje tako sam sretna zbog vas da bih do neba skakala od sreće
    Bzara čestitam,i želim ugodnu,veselu,školsku tudnoću

  24. #224
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    cure, hvala vam puno, puno na čestitkama!
    konačno sam našla te smajliće! blesavo mi izgleda napisana poruka bez njih! trebati će mi malo dok skužim sve na forumu sada!

    ja vidim da je ova 2010. godina krenula jako dobro, tek je prvi mjesec a već imamo dvije objave, i još ove naše divne trudnice od prošle godine koje će postati mame u 2010. pa ovdje je pravi babyboom!

    idem sad doručkovati! svima vam šaljem veeeeeeeliku

  25. #225
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Citiraj Crtica prvotno napisa Vidi poruku
    .
    BebaBeba draga sve sto kazem je glupo,da barem ima nesto sto bi ti moglo olaksat,voljela bih da nam se ovdje nisi nikada morala pridruzit,ali si dosla evo za vrijeme slatke epidemije trudnoca,a to je najbolji ljek.Krenulo je pa jedino nam preostaje da hrabrimo jedna drugu i molimo se da svaka dobije ono sto zeli.
    Svima saljem jednu veliku.
    Crtice, draga hvala. Meni je najgore to sto se osjecam uzasno krivo i sebicno jer sam rjesavala svoje probleme i mislila na sebe i tako slucajno zapravo ubila jedan mali zivot koji je trebao postati brat ili seka moje princezice. Jako sam bijesna na sebe.

  26. #226
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Bzara pa ovo je predivno
    Cestitam od srca i neka ti trudnoca bude mirna, skolska, dosadna i da ti mucnine prodju cim prije

    Stvarno se zahuktao ovogodisnji vlakic, crtice draga sada i tebe cekamo da uskocis

  27. #227

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    28

    Početno

    Drage moje hrabre ljepotice,svim novim trudnicama želim bezbrižnu trudnoću.Veselim se zbog Vas,zaslužile ste svu sreču ovog svijeta,draga Roza želim ti brz zagrljaj sa svojim zlatom ,a trudilicama da jedna po jedna prijavljuju ++++++ Ma ovaj je forum toliko pun dobre energije da me uvijek osnaži.Svima velika i ogromna vibra za sreću!!!!

  28. #228
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Čestitam Bzara!

  29. #229
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    bzara, predivne vijesti, tako sam sretna zbog tebe

    svim curama s ovog topika

  30. #230
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    bzara, čestitam!

  31. #231
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Bzara, jako me raduje tvoja trudnoća, od sada si ti naša nova Roza

  32. #232
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Draga bzaraaaaaa,to je divno!!!!!Krenule su mi suze kada sam vidjela novost...zelim ti lagodnu i bezbriznu trudnocu.Nas 2 smo blizu sa terminima?Kod mene je definititivno jedna beba,sve je u redu za sada.25.februara idem u bolnicu na mjerenje NN-a,vec me hvata panika....ali nadam se najboljem.
    visnja i tebi cestitke i dobro dosla u krug nas koje cemo ovog ljeta setati debele
    crtice,tibi,mandy i ostale cure....uskacite u vlak!!!!!!
    rozi veliki poljubac !!!!

  33. #233
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nisi ti kriva, jer nisi mogla znati.Teško je, ali moraš sebe ohrabriti. Sve mi mislimo da smo barem učinile nešto drugačije, možda bi bilo...

  34. #234
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    :???:Ono je trebao biti odgovor na BebaBeba post, ali nešto mi ne idu postovi

  35. #235
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage moje evo me konačno domeka i vidim da ima puno predivnih vijesti.
    Draga visnja08 i bzara ne mogu vam opisati koliko sam sretna zbog vas . Predivne predivne vijesti. Od srca vam želim najdosadniju moguću trudnoću. Joj tako sam sretna zbog vas dvije, juupppiiii .
    Draga choco tvoj post me baš rastužio što jedno srčeko više ne kuca :sad:. Znam da si žalosna zbog toga, no probaj skupiti hrabrosti za ovog tvog malog borca koji se sigurno čvrsto primio. Bit će sve dobro vidjet ćeš. Šaljem ti veliki utješni zagrljaj .
    bebabeba žao mi je što si morala ovo proći i nikako nemoj sebe kriviti. Nažalost kada se ovakve stvari dogode skloni smo sebe okrivljavati da smo trebali ovo ili ono napraviti i da se onda ne bi dogodilo. Možda je jednostavno tako moralo biti. Želim ti puno snage za dalje.
    draga tamagoči i a72 prekrasno je da vaše trudnoće lijepo napreduju. Samo hrabro naprijed, bit će sve super.
    Roza i Špiro za najljepši susret ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    drage moje mandy, bambus i crtica da vidimo koja će se od vas slijedeća ukrcati u vlakić .

  36. #236
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Rekao mi je jucer MM jednu stvar zbog koje sam se prvo naljutila a onda shvatila da je u potpunosti u pravu, koliko god to mozda ruzno zvucalo. Naime, rekao mi je da je na neki nacin mozda i bolje da je do toga doslo, jer imam velike probleme koje moram rijesiti, a dok ne uspijem tesko mogu biti dobra majka i pruziti sve sto zasluzuje makar i svojoj Gabici a kamoli jos jednoj bebi.
    Definitivno tako i je.

  37. #237
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Post

    Visnja08, bzara, sretno !!!!
    Ostale, samo naprijed!
    A ja opet dosadna: što je s Rozom???



  38. #238
    joy avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    183

    Početno

    Bzara,cestitam ti od srca.
    Roza,zelim ti brz i lagan porod.

  39. #239

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    Roza! Roza! Jel ima kakvih novosti? Šta kaže Špiro? Hoće li on?

  40. #240
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    evo ja sam se baš čula sa Rozom i još uvijek su u komadu i čekaju.... Sve vas pozdravlja i kaže da jedva čeka da dođe doma pa da se rastipka na forumu.

  41. #241

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Hajde roza!!

    bzara čestitam!!

  42. #242

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    jučer sam ispisala 20-ak redaka i sve mi odnio error, baš sam bila ljuta, mislila sam da s novim forumom neće biti istih problema
    roza još čeka, danas joj je termin
    bzara draga moja , jučer sam tako lipo smislila par rečenica podrške i utjehe , a danas mi je sve isparilo; probavam zamisliti kako se osjećaš, kako te okreće i prevrće ( u psih. smislu) i ne usudim se ; probaj se okružiti ljudima koje voliš i "raditi" nešto što će ti odvući misli od trudnoće u trenucima kad pomisliš da toneš; sigurna sam da će ovaj put sve završiti dobro i da će ova trudnoća donijeti bebicu u tvoje naručje, jer tolika ljubav i nježnost moraju naći utočište u nekome
    visnja sve prethodno vrijedi i za tebe i za sve mame anđela koje su opet trudne; nekako mi se čini nepravedno kad sve druge mame uživaju za vrijeme trudnoće da nama to bude period najvećeg straha, ali hvala dragom Bogu, ne može drugačije pa nam ostaje da se nosimo s tim kako znamo i umijemo,jedna uz drugu
    crtica
    Nego stignes li biti aktivna zbog lezanja na boku,mada i to se da srediti
    ma kakva akcija, kako se zbog guze trudim ležati na boku tako me sad i rame zaprlo, MM me svakodnevno masira i kuka kako je postao pravi papučar, dica umiru od smija i tako nekako ovih dana imam viziju sebe kao babe ;
    što se tiče love potpuno te razumijem, kod nas je slično, mene brine i kako ću samo sa smanjenim iznosom plaće za vrijeme porodiljnog, a kamoli da još uz to moram izdvojiti pozamašnu svotu u gotovini; zar vi nemate pravo ni na jedan besplatan postupak ? uzimate li vas dvoje neka prirodna sredstva uz hormone, možda vam se posreći prirodnim putem...ako ne reagiraš dobro na stimulaciju zašto ti ne promijene terapiju?
    bebabeba istina najviše zaboli, posebno kad je izgovori netko koga volimo, ali ne brini sve se da srediti dobrom terapijom i stabilnom obiteljskom atmosferom, što vjerujem da imaš jer tvoja Gabrijela mi izgleda kao presretna i prezadovoljna bebica
    bambus, tibi vi ste sad na redu za vlakić, ja ću zadnja a tako me i spada
    marsupilami kako tvoj veliki dječak, kakvi su vaši planovi?
    a72, tamagoči vi ste već polovicu prešli

  43. #243
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    bzara ČESTITAM od srca, godina je super počela i neka tako i nastavi. Neka mučnine završe čim prije pa da počneš uživat u trudnoći....
    bebabeba žao mi je ča si nam se i ti pridružila. Znam da zvuči okrutno, ali ako je već tako moralo bit bolje da je odmah na samom početku. A tvoj m ima pravo. Najprije riješi probleme sa sobom jer inače ćeš patit ti i svi oko tebe. A bebica će doć prije nego se okreneš.
    crtice od srca ti želim da uskočiš i ti u naš vlakić. da nas iznenadiš ko i bzara. Pokaži prirodi da kako je ona nas zeznula da možemo i mi nju.
    snješka slažem se s tobom bzara je naša nova roza
    Roza lutko, mislim na tebe. Rekla san ti ja da ćeš još i prenest od silnog straha da ne rodiš ranije. Mislim da smo već sve lude od isčekivanja da vidimo tu tvoju srećicu u tvom naručju. Počet ćemo i mi ovdje ko na reklami za tele2 : JAVI SEEEEE
    JAVI SEEEEE JAVIIII SEEEE..........

  44. #244
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj tamagoči prvotno napisa Vidi poruku
    bzara ČESTITAM od srca, godina je super počela i neka tako i nastavi. Neka mučnine završe čim prije pa da počneš uživat u trudnoći....
    bebabeba žao mi je ča si nam se i ti pridružila. Znam da zvuči okrutno, ali ako je već tako moralo bit bolje da je odmah na samom početku. A tvoj m ima pravo. Najprije riješi probleme sa sobom jer inače ćeš patit ti i svi oko tebe. A bebica će doć prije nego se okreneš.
    crtice od srca ti želim da uskočiš i ti u naš vlakić. da nas iznenadiš ko i bzara. Pokaži prirodi da kako je ona nas zeznula da možemo i mi nju.
    snješka slažem se s tobom bzara je naša nova roza
    Roza lutko, mislim na tebe. Rekla san ti ja da ćeš još i prenest od silnog straha da ne rodiš ranije. Mislim da smo već sve lude od isčekivanja da vidimo tu tvoju srećicu u tvom naručju. Počet ćemo i mi ovdje ko na reklami za tele2 : JAVI SEEEEE
    JAVI SEEEEE JAVIIII SEEEE..........
    sve je rečeno ))

  45. #245
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    SMS-ala sam Rozu, dobro je, sretna jer je dogurala do termina.
    Špiro je već veliki dečko i teži 3700gr, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

  46. #246
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage moje evo ja konačno počinjem pripreme za slijedeći postupak. Sutra idem kod svoje gin da mi uzme papu i bris, a potom kad stignu nalazi (kroz jedno 2-3 tjedna) kod MPO doktora na dogovor. Nadam se da će me primiti u postupak negdje u 4. mj iako bih najradije da mi to riješimo prirodno, pa da ne moramo sve to ponovno prolaziti. Uopće se ne smijem ni sjetiti što me sad čeka; prvo satima čekati na preglede u prepunoj čekaoni gdje se nemaš gdje ni sjesti i moliti Boga da me čim prije uzme u postupak, onda 2 tjedna bosti se iglama (a mrzim ih, užas...), pa punkcija bez anestezije i kao šlag na tortici krevet u predsali na kojem možeš ostati ležati 10-tak minuta i već te tjeraju jer moraju leći druge cure.... Koliko se tome veselim, toliko mi se više sve to skupa gadi jer ove godine sam navršila 10-tu godišnjicu hodočašćenja na VV i što je najgore još nije gotovo

    Roza evo još vibri za tebe i Špireka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Svim trudnicama pusa u bušeka, a mojim trudilicama da se trud čim prije isplati .
    Ljubim vas sve

  47. #247

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    joj Tibi tako mi je žao svih cura kao što si ti, koje se moraju tako patiti, posebno toliko vremena ; često se osjećam blagoslovljena i ponekad nezahvalna u neznanju kako mi je bilo lako i podrazumijevalo se da odmah zatrudnim i normalno iznesem svoje cure ( ili je to bilo u onim godinama kad ti nikakvo zlo ni ne pada napamet ?); sreća u nesreći da se i medicina i društvo razvijaju u pozitivnom smjeru, sjećam se kad je prijateljica moje mame išla na potpomognutu, prije nekih 25 god. ( onda se išlo u Ljubljanu) , sve su skrivali i sramili se , parovi su iz srama izbjegavali ići na potpomognutu uopće, a kamoli nekoliko puta; na kraju bi ostali bez djece, a možda im se tako lako moglo pomoći
    glavno da kod tebe stvari kreću naprijed, ako treba malo ih pritisni i pokaži zube , najčešće se čovjek sam za sebe mora izboriti, mi smo tu da se izjadaš ,a ako treba i za injekcije
    pusa svima curke, držite se , brod je krenuo i to punim jedrima

  48. #248
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    hvala ti draga mandy
    ...što je najgore u tih 10 godina tek sam prvi puta prošle godine bila na IVF-u koji je bio uspješan, ali znamo kako je završio. Ostalo je sve bilo probajte ovo, probajte ono i vrijeme je prolazilo... Ali sada znamo što u našem slučaju "pali" tako da nekako vjerujem da bi se ove godine trebala i ja ukrcati u taj vlakić .

    Nego idemo mi na pozitivu , nećemo se više deprimirati.
    Čekamo ono malo čudo od djeteta, našeg Špireka da nam dođe i sve će biti ljepše
    ljubim vas

  49. #249
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Tibi sretno od srca...i da i ovaj put odmah uspijete i da nam budes sretna trudnica i mama

  50. #250
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Draga Tibi..uf ne mogu ni zamisliti koliko hrabrosti i strpljenja treba za tako nešto,ali glavno je da ideš dalje i da imaš snage za sve to,kad tad Bog mora nagraditi tvoju strpljivost i nadanja....i naravno da je ovo dobra godina kad se ovoliko trudnica uključilo u vlakić,ja tek sad postajem polako svijesna da bi mogla u 10 misecu imat svoje zlato u rukama,i želim ti da što prije kreneš u ovaj trudnički vlakić pa da svi zajedno s tobom odbrojavamo dane kao i s našom Rozom ..trudilice naše drage šaljem vam velikiiiii i

Stranica 5 od 63 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •