Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 118 od 118

Tema: Nova perilica+sušilica - kupovina

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    imala sam i ja davno neku tanju tipa https://www.tehnomanija.rs/masine-za...12---slim.html (naravno tad je bila klasa manje u plusevima) ok je služila nekih 7-8 godina kad je zamjenjena s gorenje standard verzijom . Razlog kupovine je bio ( tada) mala kupaona, prala je pelene takaj.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.11.2017. at 13:35

  2. #102
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Je li skakala?

  3. #103
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li skakala?
    Pa niti jedna ne skače ako ju dobro postaviš.

  4. #104
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ne razumijem. Naša skače nenormalno. Nešto je otišlo iznutra. Majstor je dolazio dvaput, nešto je mijenjao. Skače i dalje. Moramo je držati jer leti posvuda. Što se može postaviti, kako i gdje, a da nam majstor to nije znao reći?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 10.11.2017. at 13:46

  5. #105
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne razumijem. Naša skače nenormalno. Nešto je otišlo iznutra. Majstor je dolazio dvaput, nešto je mijenjao. Skače i dalje. Moramo je držati jer leti posvuda. Što se može postaviti, kako i gdje, a da nam majstor to nije znao reći?
    Vibrira svaka, ali baš jako skakati ne bi trebala.

    Zemeš si vaservagu i to dugačku i uravnotežiš ju (ima nogice na vijak) da bude potpuno vodoravna. Ako je na hero ili ako pod u kupaoni nije ravan, hoće skakati. Skače, odnosno drmusa i vibrira i kad je pretovarena. Ne pitaj kako sam naučila - razbila mi se emajlirana vanjska površina jer je mašina drmala u rub kade baš na samom uglu. Ponekad hoće i kad je premalo veša unutra, ali ne bih rekla da je kod tebe to slučaj.

    Eh, da - ako su skliske pločice isto hoće kliziti, pa ispadne iz ravnoteže. Tradicionalni štos - podmetnuti gumu pod nogice, da amortizira vibracije.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 10.11.2017. at 13:52

  6. #106
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Guma za ispod nogica - izrežeš gumeni tepih, ovakav: http://www.uradi-sam.hr/files/images...eni-710009.png

    Tepih iskoristiš za kupaonu, a usku traku izrežeš da dobiješ podmetače za nogice. U to vešmašina utone jer je teška i bit će bolje. Snađi se, druže... odnosno drugar'ce, hehehe...

  7. #107
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Budem vidjela. Hvala.

  8. #108
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa niti jedna ne skače ako ju dobro postaviš.
    kak ne kod Kišona je skakala, samo kaj on nije imao slim verziju, moja nije skakala, a ne skače ni sad zamjena od zamjene, naprotiv dosta je tiha ( samo vešmašina). Mi nikad ništ nismo stavljali ispod mašine, ali ispod stolaca jesmo rezane puzzle, da susedi ne čuju kad se pomakne stolac
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.11.2017. at 14:11

  9. #109
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kak ne kod Kišona je skakala, samo kaj on nije imao slim verziju, moja nije skakala, a ne skače ni sad zamjena od zamjene, naprotiv dosta je tiha ( samo vešmašina). Mi nikad ništ nismo stavljali ispod mašine, ali ispod stolaca jesmo rezane puzzle, da susedi ne čuju kad se pomakne stolac
    Ja sad nemam ništ ispod vešmašine, ali bila sam podstanar 20 godina u jaaako puno stanova i kuća, pa sam iskusila i razne vešmašine i razne pločice i razne kupaone... Nedajbog da ti se odskliže na vrata koja se otvaraju prema unutra, pa nemreš u kupaonu... pogotovo ako je još wc unutra - baš veselo...

    Za noge stolaca imaš onaj namjenski filc: http://www.okov.me/mn/proizvodi/okov...211-6030br/629
    To je i kod nas redovito u upotrebi i povremeno ga mijenjam. Mlađi sin je sklon ljuljanju na stolcu, taj ima tepih samo ispod stolca (neki obrubljeni restl tapisona ili tepiha na metre).

  10. #110

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Nama su prilikom kupnje nove perilice rublja u dućanu ponudili nekakve gumene podloge koje idu ispod nogica perilice, mislim da je whirpool proizvodac, ali naravno mogu ispod svake perilice.Mislim da je paket kostao oko 40 kn.
    Posljednje uređivanje od cappy : 11.11.2017. at 01:19

  11. #111
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Je stavljali smo i filc na stolice, ali na njega se hvata svaka dlaka

  12. #112
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam nekad davno imala slim verziju zbog male kupaone i radila je najnormalnije (ali s manjim kapacitetom). Tad je to bila rijetkost za naci danas ih ima puno.

    Inace u Pevcu je na akciji neka whirlpool kombinirana 7+5 za 3.400kn i s 5g garancije. Max centrifuga 1200. I dubine 55cm. Jedino je B kat - ali ako nekome treba za povremeno susenje meni se cini dosta povoljno...

  13. #113
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Negdje je netko stavio link, kako vratiti originalnu veličinu veša nakon sušilice, i sada ne mogu naći.

  14. #114
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Negdje je netko stavio link, kako vratiti originalnu veličinu veša nakon sušilice, i sada ne mogu naći.
    To sam bila ja, na topicu "konfekcijske veličine". Evo linka: http://www.dnevno.hr/magazin/moj-dom...144726-787390/

    Nešto će uspjeti, nešto ne. Nije to čarobni štapić. Trik je u tome da se vlakna omekšaju i rastegnu. Sretno i dojavi iskustvo.

  15. #115
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To sam bila ja, na topicu "konfekcijske veličine". Evo linka: http://www.dnevno.hr/magazin/moj-dom...144726-787390/

    Nešto će uspjeti, nešto ne. Nije to čarobni štapić. Trik je u tome da se vlakna omekšaju i rastegnu. Sretno i dojavi iskustvo.
    Hvala.
    Potkošulje su se skratile.

  16. #116
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala.
    Potkošulje su se skratile.
    Pamuk se skrati 2 do 4 %, nekad i više. Probaj ih produljiti peglom, to je klasični štos. Parnjača je najbolja. Ali nikad se ne razvuče na originalnu duljinu.

    Što kaže etiketa? Koliko % se skuplja?

  17. #117
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ja oduvijek kupujem broj veće potkosulje

  18. #118

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Ja sam imala zanussi perilicu i sušilicu, zadovoljna učinkom i trajanjem, nakon 12 godina poštenog rada otišla u mirovinu. Trenutno nemam ništa jer planiram kupiti odvojenu ovaj put, zbog povećenog veša kako obitelj raste, ne stižem sve u pola-pola mašini obaviti.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •