Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: pulsiranje u uhu, hitno

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    7

    Početno pulsiranje u uhu, hitno

    drage moje, pls pomoc. od nocas osjecam u desnom uhu pulsiranje, kao kad vam je voda u uhu nakon kupanja u ritmu otkucaja srca. uzasno nervira, inace sam u 30.tj. citala sam na internetu svakakve gluposti , pls ak neko ima iskustva...hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Šum u uhu ili tako otkucaji koje čuješ(uz taj šum u uhu) spadaju pod pojam zvan Tinitus ili pulsirajući tinitus.Trebaš pregled ORL specijaliste.

  3. #3
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno Re: pulsiranje u uhu, hitno

    Citiraj hohoho prvotno napisa
    drage moje, pls pomoc. od nocas osjecam u desnom uhu pulsiranje, kao kad vam je voda u uhu nakon kupanja u ritmu otkucaja srca. uzasno nervira, inace sam u 30.tj. citala sam na internetu svakakve gluposti , pls ak neko ima iskustva...hvala!
    imam ja iskustva, ali moje iskustvo s tim uopće nije dobro.
    imaš li još nekakvih tegoba osim pulsiranja?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    7

    Početno

    nemam drugih iskustava, nista me ne boli osim sto mi je tlak nizi oko 100/60. inece sam sklona upalama uha iako ovome nije prethodila upala bar ne klasicna u smislu boli.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    7

    Početno

    tashunica, kakva su tvoja iskustva s time, narucila sam se kod ORL sutra...

  6. #6
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ako nemaš nikakvih drugih tegoba i ako ti je tlak nizak onda super.
    moje iskustvo ću ti reći kad se vratiš od ORL i kažeš nam nalaz

  7. #7
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ho jesi bila na pregledu?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    7

    Početno

    jos jucer mi je pulsiranje prestalo tako da bez simptoma nemam po sto ici ORLu. u svakom slucaju hvala na brizi...

  9. #9
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Tashunica, a ja čekam ko znatiželjna baba da vidim koje je bilo tvoje iskustvo

  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ja sam imala jednaka pulsiranja pred kraj trudnoće, prošlo je samo od sebe, ali meni je to bio grozan osjećaj.

  11. #11
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Žabica prvotno napisa
    Tashunica, a ja čekam ko znatiželjna baba da vidim koje je bilo tvoje iskustvo
    evo samo za tebe
    meni je takvo pulsiranje krenulo večer prije moždanog udara, ali uz hrpetinu drugih simptoma, zato sam i pitala da li ima još nekakvih tegoba.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    7

    Početno

    eto javljam se, sve je ok, nemam vise nikakvih simptoma tako da je to ocito bilo nesto prolazno...mozda vezano uz niski tlak i opcenito lose stanje kicme u trudnoci pa je i prokrvljenost losija pogotovo zbog loseg spavanja u raznim nemogucim i za kicmu nezdravim polozajima. u svakom slucaju hvala svima!

  13. #13
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Meni je to pulsiranje trajalo više od godinu dana, taman kad sam se navikla, nestalo je. Najviše me nerviralo kad bih išla spavati i umjesto tišine, čujem pulsiranje.

    Uglavnom, to nije bilo u trudnoći, a javilo se nakon upale uha +gljivice u uhu( koje sam sama navukla stavljajući sok čuvarkuće) koja je bila izliječena.

  14. #14
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Cure,molim vas za pomoć. I ja sam počela osjećati bubnjeve u ušima,i to više puta dnevno (u fazi mirovanja,nakon tuširanja,po noći...)i uopće neznam šta bi to bilo Inače mi je tlak normalan, 100/60, jedino primjetila da mi je puls malo viši- od 90 do 110. Inače nosim trojke pa mi je jedan gin.rekao da bi bilo dobro provjeriti Fe. Šta vi mislite?

  15. #15
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Meni je to pulsiranje trajalo više od godinu dana, taman kad sam se navikla, nestalo je. Najviše me nerviralo kad bih išla spavati i umjesto tišine, čujem pulsiranje.
    Blago tebi, meni već 5 godina uperno u ušima zuji, pulsira, zvoni i slično, jedino je različitih intenziteta i povremeno se tip zvukova mijenja. Ovo me tješi da će možda i meni jednoga dana prestati. Inače sam niskotlakaš 90-60 na niže, preko 100 gornji ne prelazi, puls mi je uvijek povišen, ali mi je rečeno da je to zbog tlaka. Migrena je tu već barem 14 godina + tenzijske glavobolje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •