Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Festival bajki, Ogulin 2014.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno Festival bajki, Ogulin 2014.

    Dakle, već par godina to gledam i nikak da odemo. Sad smo se napokon nekako skrpili i otišli bi u subotu, ali mi se sve čini da je cijela priča malo splasnula, bar prema programu. A možda mi se samo čini. Iskustva, anyone? Kamo otići, što gledati, gdje jesti... Ići, ili ne?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mi smo tamo bili prije nekoliko godina, još mi je sin bio predškolac. Sve skupa je zgodno, ali ne očekujte čuda.
    Definitivno najbolje i najatraktivnije su bile pripovjedačice. Tada, prije par godina, gostovale su i neke pripovjedačice izvana, Francuskinja i Njemica, i bilo je fantastično kako djeca prate pripovijedanje iako ne razumiju jezik. Sad ih ne vidim na programu, ali ostala je Jasna Held iz Dubrovnika, nju svakako vrijedi čuti (a i vidjeti), tako da bih vam nju preporučila.
    Od ostalog - to su uglavnom kraće predstave, vjerojatno su ok. Od vlakića Bubija ne očekujte previše, to je isti onaj smrdljivi vlakić na motorni pogon koji je godinama kružio centrom Zagreba i usporavao ionako zagušen gradski promet

    Vidim da je program bitno kraći nego prošlih godina, ali vjerojatno su i njima skresane financije.
    Za jelo, mi smo svojedobno išli na Sabljake. U međuvremenu mi je ostalo u sjećanju da je taj restoran izgorio, tako da više ne znam gdje jesti. Dugo nismo bili ondje.
    Samo središte Ogulina je lijepo za pogledati, imate Frankopanski dvorac (u kojem se i održava dio programa), Đulin ponor, nedaleko je i poveliko dječje igralište (ali bez hlada).
    Uglavnom, zgodan jednodnevni izlet, pogotovo ako još niste bili ondje.

  3. #3
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Tamo iza dvorca u hotelu (ako me sjećanje ne vara) se mogu pojesti fine palačinke sa svim i svačim. Mi nismo bili na festivalu bajki ali smo obišli malo Ogulin, otišli smo i do obližnjeg jezera, tamo je jako lijepo ima i neki restorančić (ne znam kakva je hrana) ali zapamtila sam da ima puno zelenila okolo

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno

    Hvala vam. Premišljaam se...

  5. #5
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I mi...

  6. #6
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Mi idemo s Karlekom, bili smo prošle godine i bilo nam je odlično, lijep grad, puno događanja, odličan parkić, ma baš fini izlet.
    Mi si uzmemo sendviče, voće i vodu, još napravim štrudlu i uzmemo dekice pa napravimo piknik i baš uživamo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •