Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,209 od 1209

Tema: Gdje boli neplodnost?

Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Početno

Nakon skoro 5 i pol godina da sam postala mama... i nakon 3 godine od izlaska iz mpo... i dalje boli.
    Bole neuspjesi nepoznatih žena, boli prolazak kroz ulice u kojima su klinike... i one u kojima sam bila i one u kojima nisam bila.. Bole neuspjesi poznatih i nepoznatih žena.

Boli pojava raznih ekstremnih struja u našoj svakodnevici, onih struja koje filozofsku razinu svode na životnu... često na živote onih koji s filozofijom tog svjetonazora nemaju ništa.

Sretno svim hrabrim ženama, suborkama, vi ste sve heroine u mojim očima.

Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015

Početno

Trenutno dok prolazim treci ivf osjecam da me boli svaki komadic srca. Osjecam se slomljeno jer nikako da i nas netko nagradi da konacno ugledamo pozitivnu betu, da primimo svoje dijete u ruke. Suze mi krenu kad vidim koliko nas u biti ima u toj borbi, onda se sekiram jer znam da moje raspolozenje moze uticati na rezultate i tako se vrtim u krug. Od dana kada smo krenuli ovim putem vrijeme i zivot kao da su stali. Osjecam da zivot i sreca prolaze pored mene i znam da cu poceti ponovno zivjeti tek kad primim u ruke svoju strucu. Do tada se sve vrti samo oko postupaka, kada mogu ponovno, koliko pauze moram imati. Mislima sam samo u tome i ponekad osjecam da cu iskociti iz vlastite koze

sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010

Početno

Grlim vas sve!!!

Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Početno

Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Suze mi krenu kad vidim koliko nas u biti ima u toj borbi, onda se sekiram jer znam da moje raspolozenje moze uticati na rezultate i tako se vrtim u krug.
    Tvoje raspoloženje ne može utjecati na rezultate.

Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

Neplodnost boli...
    Podžem temu Mojcinim rečenicama.

Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon skoro 5 i pol godina da sam postala mama... i nakon 3 godine od izlaska iz mpo... i dalje boli.
    Bole neuspjesi nepoznatih žena, boli prolazak kroz ulice u kojima su klinike... i one u kojima sam bila i one u kojima nisam bila.. Bole neuspjesi poznatih i nepoznatih žena.

Boli pojava raznih ekstremnih struja u našoj svakodnevici, onih struja koje filozofsku razinu svode na životnu... često na živote onih koji s filozofijom tog svjetonazora nemaju ništa.

Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012

Početno

Tesko je kada svi nasi prijatelji i poznanici imaju svoje klince...kada nas zovu na proslave a svi parovi su sa djecom... kada svi pitaju "a kad cete vi, vrijeme vam je"... a nitko ne zna da pokusavamo vec 2 godine i trudimo se i uvijek sve sve svede na to da na kraju cestitamo ljudima oko nas na novim trudnocama..a nas...kao da sreca ne prati...
    Tesko je..
    Jako je tesko...

Datum pristupanja
    Jan 2018

Početno

Preteško je sve to, preteško.. i nitko te ne može shvatiti koliko ti se srca kida na komadiće svaki put kad vidiš trudnicu i malu bebu, ne da nisi sretan zbog drugih, ali kad se sjetiš svoje muke ne možeš se veseliti previše.
    Najviše boli kad u svojoj užoj obitelji otpratiš nekoliko trudnoća i kad ti jedna šogorica već planira drugo dijete (a tek je prvo rodila), naravno ostala je trudna od prve i nema pojma što znači muka da dođeš do djeteta. Druga pak, muku muči koje će ime dati svojem djetetu, jer ipak ona i šogor ne mogu se dogovoriti oko toga.
    Boli, boli previše i ponekad bi se odselila na drugu planetu samo da to sve ne gledam, odnosno slušam njihove "probleme". Nekad mi dođe da sve u facu svima kažem jer mislim da bi mi bilo lakše, ali ipak šutim. Smijem se i pravim da je sve u redu. Isplačem se u svoja četiri zida i ispod tuša da barem malo olakšam dušu, ali sve je to privremeno. I ne, vrijeme ne liječi rane, nego te samo nauči da živiš sa tom boli.

ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006

Početno

Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Bole neuspjesi poznatih i nepoznatih žena.
    Boli pojava raznih ekstremnih struja u našoj svakodnevici, onih struja koje filozofsku razinu svode na životnu... često na živote onih koji s filozofijom tog svjetonazora nemau ništa.

X!

Datum pristupanja
    Mar 2014

Početno

Neplodnost boli..i kad postanes majka nakon 4ipo godine pokusavanja iz jednog sretnog ivf-a i kad postanes majka iz jedne sretne kucne radinosti i kad uzivas sa svojom djecom ipak te srce vuce na ovaj forum, jer si duboko prozivjela svaku rijec i osjecaj kojeg suborke napisu. Nakon svega i dalje svracas tu da vidis sta se zbiva, a u svakodnevici sreces divne roditelje, ali nazalost i one ocajne i srce ti se stegne kad vidis tko sve ima djecu, a tko nema...neplodnost boli, kvragu, uvijek boli.

Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •