Pokazuje rezultate 1 do 50 od 50

Tema: Noć muzeja 2010.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno Noć muzeja 2010.

    http://www.hrmud.hr/vijest/blizi_se_noc_muzeja_2010/160

    Išli bismo s H negdje gdje ima lokomotiva.
    Tehnički muzej?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Našla sam Hrvatski željeznički muzej.
    http://hvm.mdc.hr/hrvatski-zeljeznic...3:ZAG/hr/info/

    Ne znam jesu li i oni uključeni u Noć muzeja?

    taaaaaateeeeek!

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Šta ima u Pomorskom u Splitu zanimljiva?

  4. #4
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    koliko se ja sjećam , uključen je i tehnički, ali zakaj nigdje nema detaljnijeg programa još :?

  5. #5
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Evo meeee!
    (ovih dana rjeđe zalazim na forum pa me, molim vas, cimnite PP-om, ako me trebate za nekaj! Hvala na podsjetniku!)

    Do sada želj. muzej nije bio uključen u Noći muzeja, a sumnjam da će biti i ovaj put, no isplati se pitati - probat ću nazvati tokom današnjeg ili sutrašnjeg dana!

  6. #6
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Željeznički muzej nije ni ove godine uključen.....
    sve informacije o Noći muzeja mozete naći na www.mdc.hr

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj migulica prvotno napisa
    Željeznički muzej nije ni ove godine uključen.....

  8. #8
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Citiraj migulica prvotno napisa
    Željeznički muzej nije ni ove godine uključen.....
    Dogovorite se vi za neki posjet običnim danom!
    Mi bi sigurno još jednom otišli!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Mi smo redovni sudionici Noći muzeja )))

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    I mi se veselimo noćnom posjetu muzejima :D

  11. #11

  12. #12
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    Mi ćemo naravno do Zagrebačke pivovare (vidi pod Muzej grada Zagreba i http://www.mgz.hr/hr/izlozbe/Moderni...1918.,200.html), tamo je izložbakoja me vrlo zanima.
    A sigurno će nas biti i kod laser showa kod HNK-a i još ponegdje (recimo u muzejskom tramvaju)!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    tatek možda se vidimo i ove godine
    mi kao svježi školarci krenut ćemo sa školskim muzejom

  14. #14
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Evo nešto i na mom blogu o novoj izložbi u Muzju grada Zagrba!

    http://nepoznatizagreb.blog.hr/2010/...ijska-bastina-

  15. #15
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Naš program

    Mi smo si zacrtali zgodan plan, realizacija naravno ovisi o snazi, hladnoći i dječjoj volji, no mislim da je realno da ćemo sve to i napraviti kombinacijom šetnje, javnog prijevoza, pauze u nekom lokalu i ne predugog zadržavanja bilo gdje. Prvo ćemo posjetiti Državni arhiv (bivšu zgradu NSB-a na Marulićevom trgu), tu je zgradu sada moguće posjetiti svega 2 dana godišnje pa da iskoristimo priliku i pogledamo je iznutra, zatim idemo u Arheološki muzej, nakon toga ili u Klovićeve dvore (izložba stripova Ivice Bednjanca) ili u Gliptoteku (suvremeni kineski crteži tušem),a na kraju ćemo do pivovare, noćas se mogu pogledati njihovi stari objekti koji su pod zaštitom kao spomenici tehničke kulture (vezano uz novu izložbu u Muzeju grada Zagreba o industrijskim objektima 19 st. u Zagrebu).
    Pretpostavljam da ćemo sa obilaskom početi nešto prije 19h.

    Ako nas (mene i klince, MŽ se možda pridružuje kasnije tokom večeri) negdje spazite, slobodno nam se javite!

  16. #16
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    hladno je pa cemo mi skratiti dozivljaj na
    arheoloski
    povijesni (i. je taman radio referat o banu jelacicu pa zato)
    pivnicu
    tim redom

  17. #17
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Mi smo bolesni, nikako da mi se posreći s tom noči muzeja :sad:

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Mi tradicionalno ne idemo na Noć muzeja. Kasno nam je (mi smo kokošinjac - djeca idu u krevet oko pola devet, ne volimo hladnoću, a bome ni gužvu.... ) Ako ikad bude organiziran DAN muzeja, vidjet će i nas. Više volimo otići u neki dan koji sami odaberemo.

    Bili prošli vikend u Tehničkom muzeju, ali ne samo radi ljubljenog rudnika i Teslinog laboratorija, nego radi jedne specijalne izložbe (u zgradi desno od ulaza). Zove se OD KUGLE DO SVEMIRA - PLASTIKA I GUMA U SUVREMENOM SVIJETU. Više o tome našla sam ovdje: http://www.fsb.hr/polimeri/fileopen.php?id=932

    Baš me zanima je li i ta izložba uključena u Noć muzeja. Ako jest - vrijedi pogledati (ne potroši se puno vremena) jer daje misliti koliko zapravo malo znamo o plastici i inim prerađevinama i koliko je "zeleno" zapravo zeleno... No, o tome na nekom drugom topicu.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi tradicionalno ne idemo na Noć muzeja. Kasno nam je (mi smo kokošinjac - djeca idu u krevet oko pola devet, ne volimo hladnoću, a bome ni gužvu.... ) Ako ikad bude organiziran DAN muzeja, vidjet će i nas. Više volimo otići u neki dan koji sami odaberemo.
    Peterlin, potpis
    I mi se često pitamo zašto ne naprave DAN muzeja, zašto baš mora biti NOĆ :-?

    (Ili smo naprosto i mi kokoši po dnevnom ritmu )

  20. #20
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I mi. Ali sam ove godine htjela do Pivovare, ali nema šanse da klinci izdrže.

  21. #21
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    i mi cemo ove godine propustiti dogadjaj:sad:
    ne da mi se vozikati simo tamo (puno km imam od posla do doma i natrag u grad), a i jako je hladno danas
    da je bar subota u pitanju (nikad zadovoljni).

  22. #22
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, potpis
    I mi se često pitamo zašto ne naprave DAN muzeja, zašto baš mora biti NOĆ :-?

    (Ili smo naprosto i mi kokoši po dnevnom ritmu )
    i. nije bas kokoska, ide leci oko 9
    (mada je, kaze, nasao na forumu kako negdje pisem da legne kasno, a budi se rano, bilo je tih vremena)

    ali sudjelujemo na noci muzeja zato jer je meni to poseban dozivljaj, vec smo prijasnjih godina o ostom ovom pisali, zar ne? kroz onu guzvu prolaziti kroz muzeje /razgledavanje vise manje, vecinu toga smo vise puta vidjeli, za dana/, setati u 11 navecer po gradu, doci doma u ponoc, sutra spavati do 11.....

  23. #23
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mozda dodamo i razgledavanje zagorkina stana, zna li netko gdje je?

  24. #24
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    mozda dodamo i razgledavanje zagorkina stana, zna li netko gdje je?
    Dolac

  25. #25
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    dolac 8

  26. #26
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    I mi. Ali sam ove godine htjela do Pivovare, ali nema šanse da klinci izdrže.
    Zašto ne bi izdržali!?!?
    manifstacija počne u 18h, dođeš do pivovare, pogledaš sve u 45 minuta i doma si još prije Dnevnika! ;o)

    Ivarica dobro zbori, ta gužva jest na neki način problematična (recimo kod dječjih radionica - kao lani u Etnografskom), ali i doprinosi ugođaju - po danu se ne bi to osjetilo, no po noći kad vidiš sve te horde ljudi kako idu simo-tamo, to je baš poseban ugođaj.
    Naravno, onda treba ciljati muzeje gdje nije gužva, recimo mi smo često išli u Poštanski, tamo bude baš ugodno (inače je potpuno prazan).

    Da ne moram behandlati decu otišao bih i u Prigorski muzej (gledati slike Leinera i Jakopača i slušati ih uživo kako sviraju) i u MSU slušati u 23h Bambi Molesterse.

  27. #27
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pa ima dan muzeja
    mislim u 5. mjesecu

    Forka?

  28. #28
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Tatek, zato sam i odbrala pivovaru ali me onda MM ubio u pojam da će biti gužva.
    Moji, neće ko Ivar, spavati sutra do 11, već do 6,30. To ja kod nas za izluditi. A baš sam si mislila kupiti Žujine čaše, piše da će biti i prodaja raznih propagandnih stvari.

  29. #29
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Tatek, zato sam i odbrala pivovaru ali me onda MM ubio u pojam da će biti gužva.
    Moji, neće ko Ivar, spavati sutra do 11, već do 6,30. To ja kod nas za izluditi. A baš sam si mislila kupiti Žujine čaše, piše da će biti i prodaja raznih propagandnih stvari.
    nece ni i spavati dulje od 630
    ali ja ocu

  30. #30
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    super varijanta je: Pivovara (pod obavezno-Vodotoranj!) (zvala sam i Muzej grada Zagreba i Pivovaru-treba doći u pivnicu jer je tamo polazna točka) i onda zbirka Richter na Vrhovcu 38:

    U Noći muzeja u Zbirku Richter pomoću laserske tehnologije, u duhu istraživanja jednog od najsvestranijih hrvatskih umjetnika, Vjenceslava Richtera, i vi pokušate zaplesti i rasplesti njegove čuvene Spontane grafike. Na taj način, uz zvučnu interpretaciju Richeterovih radova, kreirajte nove umjetničke čvorove 21. stoljeća.
    http://www.mdc.hr/kalendar.aspx?d=29-1-2010&t=d&id=2361
    Sve je u istom dijlu Zagreba, a ovi iz Rihtera su predobri (inače-išli smo na njihove radionice!)

  31. #31
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi idemo svi četvero, plan je prirodoslovni - arheološki - msu, a ako izdržimo onda još tehnički i mimara.
    kombinacija je čudna, ali morali smo svi četvero biti zadovoljni LOL

    slažem se da je baš čar u toj gužvi i noći i nespavanju ono, kao doček nove godine, polnoćka i slično LOL
    e da, marge je za novu godinu bila budna do 23.30, a zara do 1.30 - tako da se zapravo ne bojim da djeca neće izdržati

  32. #32
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mi vec doma, obisli samo povijesni i arheoloski, ako ovaj drugi mogu upce zbrajat
    mene slama kroz dan neka viroza, ali me dokrajcila vrucina, smrad i guzva u arheoloskom. u kombinaciji - ja sama s troje djece - pivovara naprema krevetu nije imala nikakve sanse

    steta sto na treci kat u arheoloskom u vrijeme indiana jones potrage za blagom nisu pustali samo djecu s roditeljima
    nakon deset minuta guzvanja i gubljenja svi smo izgubili volju i otisli doma

  33. #33
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi se vratili doma u pol 11, dečki zaspali u autu.
    bili smo u tehničkom, prirodoslovnom i arheološkom.
    u ovaj zadnji koro nismo otišli kad smo vidjeli red za ulaz, onda se T rastulio jer se dogovorio s učiteljicom da će gledat CT mumije, pa nam je neka djevojčica skrenula pažnju na dvorišni ulaz, na koji smo mi zaboravili. baš joj hvala
    uglavnom , bilo je dobro, ali smo mm i ja krepani....
    idući put samo dan muzeja dolazi u obzir
    :smile:

  34. #34
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a mi smo ostali čak do ponoći s tim da je margita bila življa od zare u to doba, iako ih je obje adrenalin držao široko otvorenih očiju
    ali smo bil samo u prirodoslovnom i tehničkom, a umjesto MSU posjetili smo Avenue Mall

  35. #35
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Evo i naš rezime:
    Parkirali kod Pivovare, no krenuli u akciju tramvajem do Arhiva (tj. starog NSB-a), tamo je bilo poluprazno, ugodno za šetnju i rundu fotkanja po čitaonicama (otvorene su bile samo Velika i profesorska čitaonica, u malu smo zirnuli kroz vrata, bila je u laganom neredu), klincima je bilo umjereno zanimljivo (najzanimljivija stvar: čuvene lampe ;o) )
    Zatim pješice do Arheološkog, tamo nas je dočekala gužva i rep od 100 m, u dubinu Berislavićeve ... no, strpljenje se isplatilo, ušli smo unutra za cca 20 minuta. Unutra gužva, negdje podnošljiva, negdje nesnosna (mumije), sretosmo prijatelje, skuhasmo se, klincima je bilo zanimljivo.
    Nakon toga pravac Gliptoteka, tamo nam se pridružila i MŽ s frendicama. "Tuš-netuš" crteži variraju od predvidive konceptualne dosade do vrlo zanimljivih prizora. Ljudi je bilo taman za ugodno razgledavanje - stećci i ostala "kamena i gipsana galanterija" je predvidivo bila na točci apsolutnog smrzavanja kao što smo i predvidjeli (koji kontrast prema sauni u Arheološkom) ;o)
    Nazad do Trga pa na tramvaj do pivovare - malo ljudi (osim za šankom gdje dominira lagano iritantni Darko Janeš sa mikrofonom, a caruju maligani i dim), prolazimo do dobro sakrivenog starog vodotornja koje je zbilja fora, osobito "cajger" za vodu koji pokazuje nivo u rezervoaru.
    Već je bilo 22:15, i mi i klinci umorni pa se onda vratismo do auta i povukosmo na spavanje.
    Sve u svemu, bilo je ok, s klincima smo maksimalno iskoristili večer, bilo je lijepo vidjeti mnoštvo ljudi u pokretu (jedino nas je u Arheološkom to mnoštvo smetalo) - zadovoljan sam! </I>

  36. #36
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kako smo i mislili, nismo otišli nikuda. Moji klinci, a i ja smo petkom umorni. Pogotovo školarac. Ići ćemo na dan muzeja, ili kao i do sada, u "obične2 posjete muzejima

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    ovaj vikend

    iz starog Zg

    Muzej grada Zagreba 21 godinu za redom, tijekom zadnjeg vikenda fašnika, priređuje edukativni program Žive slike. Ovogodišnja tema Živih slika je obrazovanje te će u suradnji s Hrvatskim školskim muzejom i njegovim djelatnicama biti predstavljeno hrvatsko školstvo i njegov razvoj kroz likove učiteljica i odgajateljica. Žive slike dani su otvorenih vrata za posjetitelje Muzeja, a ulaz je slobodan!

    Tako će zagrebačka opatica Judita Petronila Zrinska pričati o školi za djevojčice koja je bila u sklopu samostana, Marija Jambrišak podučit će vas školskoj disciplini, a Natalija Wickerhauser kako učiti strane jezike.

    Žive slike organizirane su po uzoru na slično događanje priređivano krajem 19. stoljeća u Zagrebu, a najpoznatije su bile u palači obitelji Vranizcany. Djelatnici Muzeja grada Zagreba, kolege i prijatelji Muzeja kostimiraju se u likove iz prošlosti. Posjetiteljima u prvom licu govore o sebi, o povijesti grada i vremenu u kojem su živjeli.

    Uz već poznate likove (kralj Bela IV., prvi zagrebački biskup Duh, zagrebački biskup Benedikt Vinković, zvonoljevač Henrik Degen, barunica Ana Marija Rauch, ilirac Ljudevit Gaj i prva hrvatska operna pjevačica Sidonija Rubido Erdödy...) ove godine u Muzeju možete susresti i niz novih: Tatara u potjeri za kraljom Belom IV., Barbaru Kovačić, mlinaricu na Kaptolu, učenice Glazbene škole i njihovu učiteljicu, Stjepana Radića kao studenta na Zagrebačkom sveučilištu, Karolu Milobar, prvu zagrebačku ginekologinju, zagrebačkog gradonačelnika Vjekoslava Heinzela i brojne druge likove.

    Ove godine posjetitelji mogu razgledati i izložbu Zagrebački solisti, a učiteljice glazbe iz Glazbenog učilišta Elly Bašić će vas podučiti i kako zasvirati na gudačkim instrumentima u Glazbenoj učionici koja se nalazi u sklopu izložbe.

    Nakon Živih slika u Muzeju grada Zagreba, u utorak 25. veljače u organizaciji Pedagoško-andragoškog odjela MGZ-a nekolicina djelatnika Muzeja i naših suradnika posjetit će male pacijente Klinike za dječje bolesti Klaićeva te djecu oboljelu od cerebralne paralize u Centru za odgoj i obrazovanje Goljak.

    Godine 2017. programu je dodijeljena nagrada Hrvatskog muzejskog društva za najbolji pedagoško-edukacijski program.

    Tijekom trajanja Živih slika u predvorju Muzeja bit će organizirana kreativna radionica Nacrtaj mi masku. Profesionalne vizažistice Lidija Fištrek i Zdenka Mihelj posjetiteljima će oslikavati lica.





    usput u Muzeju za Umjetnost i obrt do nedelje imaju besplatni ulaz


  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ajde da ne otvaram novu temu
    Muzeji Rijeka imali su ,možda još uvijek obiteljsku kartu za sve muzeje ,ako još uvijek to važi koliko iznosi,našla podatak iz 2014

  39. #39
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Kaj vredi pogledat ovaj petak? Išla bum sama, deca su sa starim.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    https://www.srednja.hr/novosti/ovo-j...-velika-grada/


    Lijepo je Tiftoliški, ali računaj da jednog dana i klince odvedeš, etnografski, arheološki, možda ovaj u pivovari pa onda i aVrapče, u principu puno muzeja je zatvoreno.....

  41. #41
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Zatvoreno?
    Ma vodila bih ih, al za neke su mali. Msm najmanja. U Muzeju čokolade se rastrčali ka da je igraona. Nije ih niš zanimalo od fakta.
    Nemrem tam gde se ide autom.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Sad to obiđi sama, a u proljeće polako pokoji muzej, možda će se koji otvoriti nakon restauracije od potresa

    Eni muzej grada zagreba
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.01.2023. at 23:28

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    U arheološkom muzeju je izložba o arheološkom nalazištu u Loboru, inače je otvorena od ut-pe od 12-16, a u galeriji arheološkog muzeja u Hatzovoj je bestiarij, otvoren mislim od 12-18h. Obje izložbe su besplatne i obje su child friendly.
    MSU inače ima besplatan ulaz svaku prvu srijedu u mjesecu.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Arheološki badava svaku prvu nedelju u mjesecu u redovno radno vrijeme
    Muzej grada ZG badava https://m.facebook.com/100038545520407/
    To je lijepo vidjeti, klinci a i starci se isto mogu maskirati, dijele se krafne

  45. #45
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Na Veterinarskom fakultetu ima mini Reptilomanija. 18-23h.

  46. #46
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Evo recenzije za Veterinarski fakultet… bilo je odlicno!! Svaki zavod je imao svoje izloske, svi profesori, asistenti i studenti su se jako trudili objasniti svima o cemu se radi, objasnjavali detalje, pokazivali izloske. Stvarno se moglo jako puno toga nauciti… Za manje klince su imali i radionice (crtali su, izradivali od gline). Moji od 16 i 12 su uzivali u cijelom posjetu. Bilo smo dva sata tamo…
    Ako Veterina i sljedece godine bude sudjelovala, tople preporuke za posjet.

  47. #47
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Gdje vrijedi s djecom 6, 7, 8? Stanodavka mi kaže etnografski bi išla i nikole tesle skupa, al to mi nije nekak za decu. U muzeju iluzija i čokolade smo bili pred g dana pa ak se nije kaj bitno promenilo kaj ćemo tam... kaj još ima?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Lovački muzej (samo je malo nezgodno doći do gore, ima bus s Britanca)
    preparirane životinje, nešto lovačke opreme, djeci bude zanimljivo

    Veterinarski fakultet (Heinzelova, pješice se može sa Zvonimirove)


    ili Muzej Grada Zagreba

    Ili Muzej suvremene umjetnosti u Novom Zagrebu

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Radionica glagioljice - Državni arhiv
    https://noc-muzeja.hr/muzej/hrvatski-drzavni-arhiv/

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Fakultet elektrotehnike (Vukovarska) - umjetnička radionica (ne znam koliko je primjereno za male)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •