Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: A kakve zavjese?

  1. #1
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno A kakve zavjese?

    Svakako želim staviti zavjese u dnevni boravak (koji jedan prostor s kuhinjom i blagovaonicom) i u spavaću sobu.
    Spavaća-želim postići osjećaj mekoće prostora, u smislu da mami na spavanac.
    Boravak- sve je moderno, pa mi trebaju zavjese koje neće upiti prostor.

    Kakve bi trebale biti , nemam pojma, pa molim vaše ideje.

    U boravku je staklena stijena i izlazi se na balkon.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Ja imam tako u boravku, staklenu stijenu (odnosno trokrilna vrata staklena) za izlazak na balkon i stavila sam one zavjese panele, prezadovoljna sam. Moderno izgledaju, povlače se lijevo desno tako da ti može biti sve na jednoj strani pa vidiš van, ako nećeš sve posložiš pa ti je zaklonjena ta stijena. To se montira na karnišu koja ide u strop, sve je totalno ravno (imam 4 komada) i dolje je na zavjesi metalna šipka u materijalu. Radila sam ih u Meblu na Velesajmu. Dođu ti doma izmjeriti i onda odeš izabrati materijal. Oni su nedavno imali i sniženje zavjesa, imali su neke i po 50kn metar, a predobre pa sam si ja naručila još jedne za promijeniti. U ostale sobe sam isto stavila te ravne, ali na povlačenje, u dječje s nekim dječjim motivima, kod nas bež s nekim ornamentima prozirnim.

  3. #3
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    potpis na panele :D :D

    Imam mali boravak i samo prozor u njemu i te zavjese su fenomenalno sjele...uklopile se u prostor i čak ga čine većim jer su ravne plohe, nema previše materijala..održavanje je lagano..

  4. #4
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    slike pls?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    i ja bi slike

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    I ja imam problem kakve zavjese...naime, iz boravka se izlazi na maleni balkončić koji nije ograđen, već kao mini terasa recimo, vrata i prozori su PVC, problem je u tome što su vrata na sredini i lijevo i desno su prozori na kojima držim cvijeće.

    Dakle...grozim se (pre)dugačkih zavjesa, a na vrata bi nekako baš takva trebala ići, ali onda mi glupo na prozore staviti kratke... :?

    Valjda kužite što mislim, dajte prijedloge što i kako...

    E da, jel' moram reći da imamo znatiželjnog susjeda i da po noći se sve vidi izvana (naravno) pa onda spuštam rolete i to mi je već dojadilo....

  7. #7
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    stavim slike popdne..nisam ih dosad ni slikala

  8. #8
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je problem cijena. Izračunali su mi cijenu od oko 8.000 kn za te panele, doduše, dosta ih i trebam (u Kiki). Isto imamo stakleni zid, dužine skoro 5 metara. A baš mi se sviđaju...

  9. #9
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Mašnica ja bi stavila nešto ovako na tvoje prozore i vrata, mislim taj sistem.
    I ja sebi tražim tako neke zavjese, moraju biti od pamuka ili lana, ne preguste, bijele i bez nekih ukrasa i dodataka, naravno i da su super povoljne. Treba mi za dupli prozor i dupla balkonska vrata.

  10. #10
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Paneli definitivno
    Moji su kupljeni u Ikei.
    Angie75 ako ti nesto moze pomoci ja imam na 3 prozora u DB ukupno 7 panela (svaki je sirine 60cm), to je oko 4 m. Izaslo nas je oko 1000kn u Ikei (prije 2 godine).
    Jedino sto bas i nije neki ludi izbor dezena, ali snasli smo se. Racunam kad mi ovi dosade mogu kupit u Bauhausu barem 2 nova panela i "ugradit" na ovu konstrukciju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •