Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: power plate

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno power plate

    prvo molim modeatoricu da premjesti temu di spada jer je ja nikako nisam mogla smjestiti a jasno mi je da ovo i nije neka ideja za kreativno druženje, a za sve one koji ovo pročitaju prije premještanja molim da samnom podijele svoja iskustva, isplati li se ići? da se razuimjemo, ne očekujem čudo ali nemam ni volje i vremena odvajati 1 sat za vježbanje, a očekujem da će mi se guza učvrsnuti i da ću ponovno moći nositi niske trapke i kratku majicu bez da mi ta kobasa strši van...dakle imam 57 kg, htjela bi imati 55 ali dobro raspoređenih...any ideas??iskustva??

    i da, zanima me centar zdrave vibracije jer mi se čini najkompetentniji za vježbanje na toj spravi jer se bave isključivo s tim

    hvalaaa

  2. #2
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    I mene ovo zanima. Jel išao netko, kakva su iskustva?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Idem ja vec 2. godinu 1x tjedno. Nikad nisam bila u boljoj formi. A najbolčje od svega je swtzo se tako dobro osjecam.

    Ono sto je vazno nije toliko aparat (plate) nego tko vam je trener- ja radim s mojom fiziterapeuticom kod koje sam vec vise godina i jako dobro zna moje probleme pa mi i prilagodi program vjezbi.

    U svakom slucaju savjetujem isprobajte.

  4. #4
    Vivach avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    79

    Početno

    mamaS, vidim u tvojem profilu da si iz Rijeke, možeš li napisati gdje treniraš na power plate-u?

    I ja sam zainteresirana za takvu vrstu treninga pa bih voljela otići na neko provjereno mjesto jer mi se čini da ga u zadnje vrijeme u svoju ponudu uvrštavaju svi, pa čak i kozmetički saloni :shock:
    Da mi je samo znati tko se odlučuje na vježbanje uz nadzor kozmetičarke?

  5. #5
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    3 cure iz mog ureda su išle...2 nisu postigle nikakav rezultat, 3. tvrdi da jest, ali ja ga iskreno ne vidim. I dalje je mlohavija od mene koja imam 20 kila više od mene i 2 puta tjedno idem na ples za puuuuuno manje para neg je ona dala za Power Plate.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Citiraj Vivach prvotno napisa
    mamaS, vidim u tvojem profilu da si iz Rijeke, možeš li napisati gdje treniraš na power plate-u?

    I ja sam zainteresirana za takvu vrstu treninga pa bih voljela otići na neko provjereno mjesto jer mi se čini da ga u zadnje vrijeme u svoju ponudu uvrštavaju svi, pa čak i kozmetički saloni :shock:
    Da mi je samo znati tko se odlučuje na vježbanje uz nadzor kozmetičarke?
    Imas PP

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •