Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 217

Tema: Fore i trikovi na ovom forumu - kako prezivjeti :)

  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno Fore i trikovi na ovom forumu - kako prezivjeti :)

    Dakle, puno je upita, pa ajmo polako

    ODGOVARANJE
    Kod odgovaranja imate vise opcija, jedna od njih je i citiranje vise postova od jednom. Oznacite ih i kliknete na ikonu koja je za citiranje vise postova. U suprotnom odete na opciju odgovori (koja vam stoji na dnu dolje) ili ukoliko zelite vidjeti i smajlice onda odete na "idite na napredno"



    VAŠE POSTAVKE
    sasvim jedan novi svijet se nalazi iza gumba POSTAVKE (gore na sivoj traci), odite pogledajte sto tamo sve ima, masa opcija od nacina prikazivanja tema, podesavanja datuma, da li cete dobivati obavijesti za privatne poruke (i pretplate), da li cete cuvati privatne poruke u sentboxu, da li cete biti vidljivi drugima ili necete, koji jezik zelite (ako vam forum na hrvatskom predstavlja problem, odite promijenite na engleski) itd itd. Svakako ispitajte sto sve nudi i podesite kako vama najbolje odgovara.



    PRACENJE VASIH TEMA (i tudjih)
    Ovaj forum nudi opciju pretplate na teme. Svaka tema na kojoj ste pisali vam automatski biva pretplacena. Da biste vidjeli sve teme na koje ste pretplaceni idete na postavke=>pretplate

    U postavkama i podesavate da li zelite obavijest na mail, i koliko cesto.

    Vase teme na kojima ste nekad pisali su oznacene zelenim kruzicem u kojem je strelica. Da biste pratili teme na kojim niste pisali ili vase teme s proslog foruma, odete na vrh te teme i nudi vam se par opcija, jedna od njih je
    ALATI TEME, koji nudi
    prikazi verziju za ispis (jupije, ovo nismo imali )
    posalji e-mailom ovu stranicu
    pretplati se na ovu temu (ili otkazi ako ste pretplaceni)
    Isto tako se mozete pretplatiti na teme cijelog podforuma. Na vrhu podforuma vam se nude FORUMSKI ALATI, i unutra imate opciju pretplatiti se.



    POGLEDAJTE POSTOVE OD ZADNJE POSJETE
    Ovaj forum nudi opciju da vidite koji su sve trenutni postovi te i postovi od zadnje Vaše aktivnosti na forumu, a to vidite klikom na gumb ŠTO JE NOVO, ili ispod "nove poruke"

    Jedna od mogucnosti ce biti i putem pretrazivaca, no pretrazivac jos nije osposobljen, pa molimo za strpljenje



    EDITIRANJE
    Imate opciju editirati vlastiti post unutar 2 minute. Za editiranje naslova teme koju ste otvorili imate 5 minuta na raspolaganju.



    JEZIK
    U svojim postavkama mozete odabrati hrvatski ili engleski. Svjesni smo da je hrvatska verzija dosta losa (i ja primjetih neke vrlo ocigledne gramaticke greske), no nju smo dobili s forumom (koji je tek izasao pa jezik nije usavrsen) i nadam se da cemo hrvatski uspjeti usavrsiti i dijelove koji nisu na hrvatskom prevesti na hrvatski. Ako neke dijelove ne razumijete, slobodno nas pitajte

    Evo to je to ovako na prvu sto sam se mogla sjetiti. Slobodno pitajte dalje. Ostale teme cu zakljucati da bi sve bilo na jednoj



    PRIVATNE PORUKE
    Sve vase privatne poruke su importirane s proslog foruma. Limit ovog foruma je 50 poruka (sveukupno). Kada dodjete do limita, necete biti u mogucnosti slati poruke nikome.

    Ukoliko sada trenutno imate vise od 50 poruka, morate obrisati poruke na manje od 50, i tada cete dobiti opciju slanja poruka.

    SLANJE PORUKA
    Postavke => lijevo na vrhu gore su privatne poruke (PRIVATE MESSAGES) => kliknete na niže dolje POŠALJI NOVU PORUKU.

    Ukoliko zelite da forum sacuva poruke koje ste poslali (sentbox) to trebate podesiti u svom profilu (postavke=>uredi opcije=>kliknite na "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default ").


    KAKO VAM SE PRIKAZUJU TEME NA PODFORUMIMA
    Moguce da vam se prikazuju prastare teme ili da je poslozeno na nacin koji vam uopce nema smisla. Na dnu svakog podfurma postoji opcija na kojoj mozete odabrati kako zelite da vam prikazuje podforum.

    Da bi vam se prikazivale najnovije teme na vrhu odite na

    Thread Display Options => Show threads from the... (odaberete "početak") => Sort threads by: (odaberete "vrijeme posljednje poruke") =>Prefix (any thread) => Order threads in... (odaberite "padajući")



    KAKO KREIRATI HIPERLINK (DA VAM LINK BUDE LIJEP I KRATAK)
    Napisete rijec koju zelite da postane hiperlink, oznacite je i kliknete na ikonicu koja izgleda kao zemaljska kugla (s brojem 8 polegnutim), unutra upišete link i to je to.



    PRIJAVLJIVANJE PROBLEMATIČNIH POSTOVA MODERATORIMA
    Na ovom forumu ne morate ručno obavještavati moderatore o nekom postu za koji mislite da je problematičan, da krši pravila foruma, da je reklama i da zbog nečega zahtjeva reakciju osoblja.

    Ispod svačiijeg avatara, na dnu postoji mali jedan TROKUT koji ima ! u sebi. Kad kliknete na taj trokut, otvori Vam se mjesto za upisati poruku. Upišete poruku, pošaljete i poruka automatski odlazi svim moderatorima tog podforuma.

    Zloupotreba ove opcije će se sankcionirati.
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 13.07.2010. at 17:58 Razlog: dodala o prijavljivanju problematičnih postova.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku

    POGLEDAJTE POSTOVE OD ZADNJE POSJETE
    Nazalost ova opcija ne postoji na forumu, ovaj forum nudi opciju da vidite koji su sve trenutni postovi, a to vidite klikom na gumb STO JE NOVO, ili ispod "nove poruke"
    Aj za mene neuku objašnjenje: šta su to "trenutni postovi".... u zadnjih nekoliko minuta ili šta?
    Sve ostalo mi šljaka OK, i počinje da mi se sviđa.

    I da ne bude da samo kritikujemo, hvala na trudu da nam forum bude lepši

  3. #3
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    To i mi pokusavamo skuziti, nije ni meni bas najjasnije koliko daleko u proslost sezu ti "trenutni postovi". Potrazit cu pa javim

  4. #4
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    A je l' ima fora da se promeni nick?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    čemu služi ovaj brzi odgovor?


    maloprije sam pisala u njemu pa nije bio vidljiv na temi
    a sad se vidi
    Posljednje uređivanje od princess puffy : 29.01.2010. at 00:24 Razlog: malo dodala objašnjenja

  6. #6
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj MarikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    A je l' ima fora da se promeni nick?
    Nema

  7. #7
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa Vidi poruku
    čemu služi ovaj brzi odgovor?


    maloprije sam pisala u njemu pa nije bio vidljiv na temi
    a sad se vidi
    Brzi odgovor ti sluzi bas za to, da ne moras cekati otvaranje stranice u novom prozoru da bi odgovorila. Namjesteno je da po defaultu bude ponudjeno korisnicima, tako da stalno stoji na dnu teme, a ako kazes "odgovori" onda ti ponudi prozorcici ispod posta od te osobe ciji si post citao. I korisnici koji znaju kako na tipkovnici natipkati smajlija, ovo je zgodnije i brze (ali i vece sanse za greske u postu jer nema preview).

    A osobe koje zele standardni prozorcic uvijek mogu kliknuti na "idi na napredno"

    Ili ako se zeli pogledati poruka kako izgleda, treba se kliknuti na "idi na napredno" - nece nestati ni nakon nakucanog teksta unutra, i onda se tamo moze pogledati kako izgleda.
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 29.01.2010. at 00:30

  8. #8
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Kako se dogodilo da su mi se u privatnoj pošti pojavile poruke iz, primjerice 2008. godine, koje sam, nota bene, već poodavno pobrisala??

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    a taman sam počela informatički suvereno vladati onim starim
    eto me ponovno na početku
    ( smajlića sam htjela na kraju rečenice , a eto ti njega na početku,
    a prije bi uvik bio na kraju kad sam ga htjela na početku)

  10. #10
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se dogodilo da su mi se u privatnoj pošti pojavile poruke iz, primjerice 2008. godine, koje sam, nota bene, već poodavno pobrisala??
    Ocigledno nisu bile obrisane na samom serveru, pa ih je sad sve povukao kod importa.

  11. #11
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa Vidi poruku
    a taman sam počela informatički suvereno vladati onim starim
    eto me ponovno na početku
    ( smajlića sam htjela na kraju rečenice , a eto ti njega na početku,
    a prije bi uvik bio na kraju kad sam ga htjela na početku)
    Ma vidjet ces da je to sve lako.. cak je ovaj i laksi od onog, smo se treba navici. Samo polako

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa nije baš da je sve povuklo .. povuklo je poruke po nekom čudnom kriteriju.
    Ja se nikako nisam mogla snaći po tim porukama, btw. one iz Saveboxa su završile u Inboxu.
    Zato sam ih sve obrisala :D

    Evo tipkani smajlić ne radi

    niti jedan

    ina33, nizati možeš u nedogled
    Posljednje uređivanje od Mima : 29.01.2010. at 00:40

  13. #13
    grom avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    602

    Početno

    A kako napraviti hyperlink?

  14. #14
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Pa nije baš da je sve povuklo .. povuklo je poruke po nekom čudnom kriteriju.
    Ja se nikako nisam mogla snaći po tim porukama, btw. one iz Saveboxa su završile u Inboxu.
    Zato sam ih sve obrisala :D

    Evo tipkani smajlić ne radi
    Bitno nam je bilo da se sve poruke povuku.. e sad, onaj kome je stvarno bitno da ima sve poruke, vjerujem da ce uspjeti pronaci bas one koje su mu trebale. Mi ostali kojima nije bitno, mozemo lagano sve pobrisati.

    Sto se smajlica tice, na starom forumu je bilo podeseno da prihvaca vise znakova za isti smajli.

    Tako je i ovaj i ovaj :-) izgledao u konacnici ovako

    Na ovom forumu nema skracenih verzija, sve su ovakve :-), :-P. Vidjet cemo za par dana kolko je to bitno pa shodno tome mijenjati.

  15. #15
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj grom prvotno napisa Vidi poruku
    A kako napraviti hyperlink?
    Hm.. dobro pitanje

    Isto kao i ranije, samo sto sada nema gumbica da vam u tome pomogne

    Ajmo ovako:

    napisete tekst koji hocete recimo

    RODA

    kliknete na to da ga ubaci u citiranje (oblacic kao iz stripova)

    [QUOTE]
    RODA
    [/QUOTE]

    zamijenite QUOTE sa URL

    [url]
    RODA
    [/url]

    I na kraju dodate link

    [url=www.roda.hr]
    RODA
    [/url]

    i ispadne


    RODA
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 29.01.2010. at 00:51

  16. #16
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku

    kliknete na to da ga ubaci u citiranje (oblacic kao iz stripova)
    Pod tim sam mislila da selektirate rijec i onda kliknete na oblacic.

    Samo je bitno da ovo QUOTE zamijenite s URL jer ce vam inace ispasti citat a ne hiperlink.

  17. #17
    grom avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    602

    Početno

    OK, funkcionira. Jest da je "pješke" ali radi. Jedino ne kužim čemu onda služi opcija: <>
    Ah, da, vidim i opciju "umetni sliku". To je dozvoljeno?

  18. #18
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa Vidi poruku
    ( smajlića sam htjela na kraju rečenice , a eto ti njega na početku,
    a prije bi uvik bio na kraju kad sam ga htjela na početku)
    Ako ti smajlic dodje na pocetak kad si kliknula, samo dodji s misem na njega klikni i povuci ga kud god zelis

  19. #19
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj grom prvotno napisa Vidi poruku
    OK, funkcionira. Jest da je "pješke" ali radi. Jedino ne kužim čemu onda služi opcija: <>
    Ah, da, vidim i opciju "umetni sliku". To je dozvoljeno?
    Nije. Nadam se da za koji dan nece biti ni tog gumba - da ne zbunjujemo korisnike.

  20. #20
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    ima li opcija za promjene potpisa? Ja je ne vidim

  21. #21
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ima gore desno, tam di pise TVOJ PROFIL - otvori to i malo prouci
    anchie je sve napisala u prvom postu, samo trebate procitat

  22. #22
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Inaće imate na ovom linku opisane sve kodove koje možete koristiti zajedno sa primjerima.

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Joooj, kao da sam u novim cipelama - ne znam hodati! Hvala na trudu, nisam još stigla sve isprobati..... Ali naviknut ćemo se brzo!

    Sad vidim da ima i opcija uređivanja poruka... Klanjam se do zemlje!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 29.01.2010. at 09:02

  24. #24
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I dalje mi nije jasno kak vidim koje sam pp - ove poslala. Nema Outbox, ili ga ja ne vidim, a u poslanima se niš ne pokazuje, a poslala sam nekoliko pp - a. Uglavnom, nervira me pp, a to stalno koristim. Help!

  25. #25
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    POGLEDAJTE POSTOVE OD ZADNJE POSJETE
    Nazalost ova opcija ne postoji na forumu, ovaj forum nudi opciju da vidite koji su sve trenutni postovi, a to vidite klikom na gumb STO JE NOVO, ili ispod "nove poruke"

    Jedna od mogucnosti ce biti i putem pretrazivaca, no pretrazivac jos nije osposobljen, pa molimo za strpljenje
    Ovo bas i nije tocno, s obzirom da forum svaku temu na kojoj ste pisali sprema u pracene teme to se moze koristiti u te svrhe.

    Dakle na vrhu imate opciju Brzi linkovi, prva opcija koju nudi je Pracene teme.
    Kada kliknete na nju izlistat ce vam sve teme u kojima ste postali (od sada nadalje, ne vrijedi za postove pisane na starom forumu) a ako ima novih odgovora pored imena teme stajat ce mala tockica koja kada ju kliknete vodi na novi post

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    mene zanima kako mogu isključiti opciju da drugi ne vide što radim na forumu. Malo prije idem gledati tko je online, a kad ono popis ljudi i za svakog piše što radi: neki pišu pp-ove, neki uređuju profil, neki pišu na nekoj temi...meni je to koma. Zar nije dovoljno samo da se vidi tko je online?
    I da, još uvijek ne znam di su smajlići.

  27. #27
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    I dalje mi nije jasno kak vidim koje sam pp - ove poslala. Nema Outbox, ili ga ja ne vidim, a u poslanima se niš ne pokazuje, a poslala sam nekoliko pp - a. Uglavnom, nervira me pp, a to stalno koristim. Help!
    Kao što rekoh, MOLIM VAS POGLEDAJTE SVOJE POSTAVKE i tamo podesite sve kako vam odgovara. Tamo podešavate i da li želite da se poruke koje se šalju van sačuvaju ili ne.

  28. #28
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo bas i nije tocno, s obzirom da forum svaku temu na kojoj ste pisali sprema u pracene teme to se moze koristiti u te svrhe.

    Dakle na vrhu imate opciju Brzi linkovi, prva opcija koju nudi je Pracene teme.
    Kada kliknete na nju izlistat ce vam sve teme u kojima ste postali (od sada nadalje, ne vrijedi za postove pisane na starom forumu) a ako ima novih odgovora pored imena teme stajat ce mala tockica koja kada ju kliknete vodi na novi post
    Ti pricas o praćenju vlastitih postova a ja o praćenju postova od zadnje posjete. Ne pričamo o istoj stvari

  29. #29
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima kako mogu isključiti opciju da drugi ne vide što radim na forumu. Malo prije idem gledati tko je online, a kad ono popis ljudi i za svakog piše što radi: neki pišu pp-ove, neki uređuju profil, neki pišu na nekoj temi...meni je to koma. Zar nije dovoljno samo da se vidi tko je online?
    I da, još uvijek ne znam di su smajlići.
    Kao što rekoh, MOLIM VAS POGLEDAJTE SVOJE POSTAVKE i tamo podesite sve kako vam odgovara. Tamo se podešava i da li želite biti vidljivi drugima ili ne.

  30. #30
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa Vidi poruku
    I da, još uvijek ne znam di su smajlići.
    Molim te pročitaj moj prvi post na ovoj temi, i dio gdje opisujem odgovaranje na temu.

  31. #31
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Ti pricas o praćenju vlastitih postova a ja o praćenju postova od zadnje posjete. Ne pričamo o istoj stvari
    Imas pravo, Mea Culpa

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    anchie, thanks na odgovoru .... svaki početak je težak, a tko je meni kriv kad surfam na poslu i ne stignem sva pravila pročitati ...
    Sorry na gnjavljenju

  33. #33
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Imam uključen "mod nevidljivosti", a nisam nevidljiva. Zake?

  34. #34
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Pa nisi nevidljiva sebi.. nevidljiva si drugima

  35. #35
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I dalje mi nije jasno zake sam vidljiva, a imam uključenu "nevidljivu opciju".

  36. #36
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nisi nevidljiva sebi.. nevidljiva si drugima
    Sad vidim da si odgovorila, to mi nije palo na pamet.

    I zake su Smajlići veliki ko slonovi dok pišeš poruku?

  37. #37
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Zato što ih nismo još podesili. Moram priznati da su mi trenutno niže na listi prioriteta

  38. #38
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Zato što ih nismo još podesili. Moram priznati da su mi trenutno niže na listi prioriteta
    Sad je ispalo kao da ja dosada požurujem, nije to, nego sam mislila da možda i to mogu sama podesiti, a ne znam.

  39. #39
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Sve ok Sad kad vidite što sve sami možete podesiti, možete zamisliti što sve ja imam za podešenja - tako da za par dana očekujem da će sve biti tip top

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Idi na prvu novu poruku ne radi. Da li je to u redu za podešavanje ili ....?

  41. #41
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    proba s hipelink kućicom
    roda
    Posljednje uređivanje od Mamita : 29.01.2010. at 12:54

  42. #42
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ima gumbić za hiperlinkanje

  43. #43
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Jupiii, ima i opcija za uređivanje posta, napokon.
    Posljednje uređivanje od Indi : 29.01.2010. at 13:49

  44. #44
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ima gumb za hiperlink

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm.. dobro pitanje

    Isto kao i ranije, samo sto sada nema gumbica da vam u tome pomogne
    KAKO KREIRATI HIPERLINK (DA VAM LINK BUDE LIJEP I KRATAK)
    Napisete rijec koju zelite da postane hiperlink, oznacite je i kliknete na ikonicu koja izgleda kao zemaljska kugla (s brojem 8 polegnutim), unutra upišete link, kliknete OK i to je to.

  45. #45
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    imam jedno pitanje..jedino još taj problem nisam odgonetnula kako da ga riješim..pa vas molim pomoć...
    dali je to normalno ili nije..naime kada otvorim temu prvi post na vrhu vidim onaj koji je zadnji napisan...a ne kak je prije išlo redosljedom....od datuma do datuma...npr.ja sam napisala poruku u 12:45 a druga forumašica u 14:45 , a treča u 15:55...vidjet ću prvo prikazan post od te treće a ne od mene same....
    nadam se da sam uspjela objasnit kaj me mući...

  46. #46
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    anchie76 hvala ti puno na strpljenju i iscrpnim objasnjenjima

  47. #47
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa Vidi poruku
    imam jedno pitanje..jedino još taj problem nisam odgonetnula kako da ga riješim..pa vas molim pomoć...
    dali je to normalno ili nije..naime kada otvorim temu prvi post na vrhu vidim onaj koji je zadnji napisan...a ne kak je prije išlo redosljedom....od datuma do datuma...npr.ja sam napisala poruku u 12:45 a druga forumašica u 14:45 , a treča u 15:55...vidjet ću prvo prikazan post od te treće a ne od mene same....
    nadam se da sam uspjela objasnit kaj me mući...
    VAS PROFIL
    sasvim jedan novi svijet se nalazi iza gumba POSTAVKE (gore na sivoj traci), odite pogledajte sto tamo sve ima, masa opcija od nacina prikazivanja tema, podesavanja datuma, da li cete dobivati obavijesti za privatne poruke (i pretplate), da li cete cuvati privatne poruke u sentboxu, da li cete biti vidljivi drugima ili necete, koji jezik zelite (ako vam forum na hrvatskom predstavlja problem, odite promijenite na engleski) itd itd. Svakako ispitajte sto sve nudi i podesite kako vama najbolje odgovara.

  48. #48
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj MoMo prvotno napisa Vidi poruku
    anchie76 hvala ti puno na strpljenju i iscrpnim objasnjenjima
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 29.01.2010. at 14:49

  49. #49
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    zašto me odlogirava?
    napisala sam kilometarski pp
    i kad sam ga htjela pogledati odlogiralo me i pp mi je nestao
    Posljednje uređivanje od aleksandra70vanja : 29.01.2010. at 14:51

  50. #50
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    to je do cookija i temp internet files, probaj pobrisati

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •