Stranica 104 od 122 PrviPrvi ... 45494102103104105106114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,151 do 5,200 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #5151

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno


    Hvala svima na cestitkama.Drzim palceve za nove pozitiv testove i visoke bete.Ostajte mi zdravo❤❤

  2. #5152

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Čestitaaaam❤️❤️❤️

  3. #5153

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Draga…i ja idem u Mk na postupak s doniranim sjemenom,molim te ako bi mi mogla reci kako je prošlo ako si bila…ja 11.05 idem na prvi pregled i konzultacije…
    Malo me nervoza hvata,kako se bliži datom…

  4. #5154

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Može…biti će mi drago…

  5. #5155

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Sushi i Senka43, čestitke na bebolinama!! Uživajte u majčinstvu!

  6. #5156

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Senka čestitam od srca

    Cure, jel koja putovala iz RH za Skopje od kad je Croatia airlines promjenila letove? Kako ste letili?
    Meni ne odgovaraju četvrtak (prerano, ne stignem odraditi ni prvi uzv da vidim ima li uopće folikula) ni utorak (moglo bi mi bit kasno za punkciju).
    Dakle ne mogu kartu uzet preko str.CroatiaA. Ima li koja iskustva s ijednom drugom internet stranicom?

  7. #5157

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Pozdrav svima...čestitke svima...

    Imam pitanje...malo sam zabrinuta, uzimam estrofem prvo je doza bila 3x2 mg, pa je dr povisio dozu na 4x2 mg deveti dan uzimanja kad je endo bio 9,1...danas nakon pregleda estrofem 3x4mg...kaj nije to malo puno? Jel netko imao sličnu terapiju?

  8. #5158

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Eszter1 i meni je ovo puno..

  9. #5159

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Senka43, cestitke!!! Predivne vijesti!!

  10. #5160

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Na kraju sam poslala mail doktoru...vjerojatno misli da sam luda, ali stvarno nigdje ne mogu naći da je netko uzimao 12 mg dnevno

  11. #5161
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Senka draga čestitam!!

  12. #5162

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Eszter1 jesu ti odgovorili? Ja isto pijem veliku dozu. Nije mi bas svejedno.

  13. #5163

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Dina06 dobila sam odgovor. Ugl to je najviša doza ali ne trebam se bojati jel dobivam clexas odnosno enoxaparina. Koliku dozu ti uzimaš?

  14. #5164

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Pijem istu dozu kao i ti. Sto je clexas?

  15. #5165

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Tipfeler...clexan, ali u ljekarni sam dobila zamjenski lijek jel ga nije bilo. Ako sam dobro skužila to je nešto kao heparin

  16. #5166

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Da. I ja to uzimam. Koliko dugo pijes estrofem?

  17. #5167

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Estrofem uzimam 14 dan danas, prvih 7 dana sam uzimala 3x2 mg, onda nakon uzv povećano na 4x2 mg...onda nakon dva dana te doze na uzv endometrij 9.1 mm...nakon toga povećana doza na 3x4 mg + svi ostali lijekovi za transfer. Danas su javili da je transfer u petak.

  18. #5168

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Sushi,Senka 43,cestitam vam od sveg ❤❤

  19. #5169

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Eszter1 da dok.nije možda mislio 3x2 mg pa se zeznio? Možda bolje da ga pitaš, debljina ti je bila sasvim ok.

  20. #5170

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj IggyPop prvotno napisa Vidi poruku
    Draga…i ja idem u Mk na postupak s doniranim sjemenom,molim te ako bi mi mogla reci kako je prošlo ako si bila…ja 11.05 idem na prvi pregled i konzultacije…
    Malo me nervoza hvata,kako se bliži datom…
    Ne znam je li ovo namjenjeno meni.
    Uglavnom ja sam od ponedjeljka u Skoplju pa se slobodno javi kad dođeš. Ja ću biti u Portalu, odmah do klinike.
    Što se tiče prvog pregleda i dogovora ništa ne brini, sve ide ko podmazano, Boban sve sredi kad ćeš što. A on osobno je divan, nakon dvije minute s njim imaš osjećaj da je sve moguće.

  21. #5171

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Jeste li uzimale i vitamine prije ili nakon transfera ili samo terapiju koju ste dobile od dr.? Npr. D vit, magnezij, itd.

  22. #5172

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Eszter1, dr će ti posle transfera prepisati Impryl, to je metilirana folna sa kompleksom vitamina B, mada možeš već sada da počneš da ih koristiš. LaraLana mi je objasnila da je Femibion isti po sastavu a znatno je povoljniji nego Impryl. Možeš se konsultovati sa dr šta ti više odgovara.
    Puno sreće u postupku.

  23. #5173

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam je li ovo namjenjeno meni.
    Uglavnom ja sam od ponedjeljka u Skoplju pa se slobodno javi kad dođeš. Ja ću biti u Portalu, odmah do klinike.
    Što se tiče prvog pregleda i dogovora ništa ne brini, sve ide ko podmazano, Boban sve sredi kad ćeš što. A on osobno je divan, nakon dvije minute s njim imaš osjećaj da je sve moguće.
    DalmaIB imaš li za ovaj postupak istu stimulaciju?
    Koliko folikula očekujete?

  24. #5174

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    DalmaIB imaš li za ovaj postupak istu stimulaciju?
    Koliko folikula očekujete?

    Pa skoro isti. Od 3.-7.dana clomifen (na letrozol ne reagiram), od 6.dana 150iu menopura (prije sam gonal koristila) i od 7.dana cetrotide.
    Što se tiče folikula ne znam šta očekivat...na prvom uzv bila 4, jučer navodno samo dva (ne znam jel ignorira manje na livom jajniku)...Sutra sam u sistini na uzv pa ću znat sigurnije.
    Ma i da su samo ta dva samo da budu zrele jajne stanice i oplode se...i naravno primi bar jedna.

    Ezster ja sam uzimala D-vital i elenatal, Q10 i povremeno magnezij.

  25. #5175

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Pa skoro isti. Od 3.-7.dana clomifen (na letrozol ne reagiram), od 6.dana 150iu menopura (prije sam gonal koristila) i od 7.dana cetrotide.
    Što se tiče folikula ne znam šta očekivat...na prvom uzv bila 4, jučer navodno samo dva (ne znam jel ignorira manje na livom jajniku)...Sutra sam u sistini na uzv pa ću znat sigurnije.
    Ma i da su samo ta dva samo da budu zrele jajne stanice i oplode se...i naravno primi bar jedna.

    Ezster ja sam uzimala D-vital i elenatal, Q10 i povremeno magnezij.
    Držim fige da danas ipak budu sva četiri. Meni je isto danas uzv ali priprema za inseminaciju.
    Jesi li kontrolirala D vitamin pa zato uzimaš ovaj D-vital ili je to čisto dodatak prehrani?

  26. #5176

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Držim fige Dalma da bude uspješno.

  27. #5177

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Držim fige da danas ipak budu sva četiri. Meni je isto danas uzv ali priprema za inseminaciju.
    Jesi li kontrolirala D vitamin pa zato uzimaš ovaj D-vital ili je to čisto dodatak prehrani?
    Da, bila sam u manjku sa D vitaminom.
    Evo danas UZV kaže ipak ta dva, al po nalazima estradiola bi mogao bit još koji skriveni (desni jajnik je na nezgodnom mistu). Vidit ćemo u sridu na punkciji.

  28. #5178

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Da, bila sam u manjku sa D vitaminom.
    Evo danas UZV kaže ipak ta dva, al po nalazima estradiola bi mogao bit još koji skriveni (desni jajnik je na nezgodnom mistu). Vidit ćemo u sridu na punkciji.
    Smijem li pitati koliki ti je estradiol?

  29. #5179

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    5

    Početno

    [QUOTE=DalmaIB;3238008]Ne znam je li ovo namjenjeno meni.
    Uglavnom ja sam od ponedjeljka u Skoplju pa se slobodno javi kad dođeš. Ja ću biti u Portalu, odmah do klinike.
    Što se tiče prvog pregleda i dogovora ništa ne brini, sve ide ko podmazano, Boban sve sredi kad ćeš što. A on osobno je divan, nakon dvije minute s njim imaš osjećaj da je sve moguće.[/QUOTE

    Ja sutra putujem u srijedu sam u jutro u 9h u klinici…

  30. #5180

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Smijem li pitati koliki ti je estradiol?
    Skoro 800pg/ml.
    Zadnji put sa 700 i nešto je bilo 5 jajnih stanica, 6 folikula. Al tada se i vidilo na uzv većina njih

  31. #5181

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Drage cure, spremam se za fet i danas 10.dan na uz endo samo 5.9.
    Dr L povećao dozu Estrofema na 12 mg dnevno (na 8 sati po 4mg). To je najveća doza koju sam do sada pila. Valjda će se zadebljati do transfera. Dr L kaže mora biti najmanje 7mm. Imam novi uz za 3 dana.
    Prošlog puta je već na dan oplodnje bio 6.4 pa se brinem.
    Da li je neko bio u sličnoj situaciji i kako ste reagovali? Šta je pomoglo da se zadeblja endo?
    Posljednje uređivanje od Lucy10 : 09.05.2022. at 18:42

  32. #5182

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Draga Lucy,
    ja sam ti na 12 mg estrofema...od dana oplodnje pa nadalje do bete...ja ne znam koliki mi je bio endo kad je dr L povećao dozu (tri dana prije toga je u zg bio 9,1) ugl do transfera je endo došao na svoje...ne brini sve će bit super za tri dana može bit i 12 mm

  33. #5183

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Da se ispravim, 7.4 je bio endo prošli put na dan oplodnje. Kako dostići tu vrednost ponovo?

  34. #5184

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    43

    Početno

    Mislim da će ti pomoći ova udarna doza estrofema

  35. #5185

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Hvala ti Eszter1, i ja se nadam.

  36. #5186

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Lucy10 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, spremam se za fet i danas 10.dan na uz endo samo 5.9.
    Dr L povećao dozu Estrofema na 12 mg dnevno (na 8 sati po 4mg). To je najveća doza koju sam do sada pila. Valjda će se zadebljati do transfera. Dr L kaže mora biti najmanje 7mm. Imam novi uz za 3 dana.
    Prošlog puta je već na dan oplodnje bio 6.4 pa se brinem.
    Da li je neko bio u sličnoj situaciji i kako ste reagovali? Šta je pomoglo da se zadeblja endo?
    Lucy10 čitala sam po drugim forumima da cure još jedu ananas i sok od cikle (ma čak mislim da je u jednom trenutku i netko ovdje to napisao).
    Neznam koliko ovo može pomoći više od lijekova ali eto valja probat sve, nikad ne znaš.

  37. #5187

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Afrodita, hvala puno na savetu.
    Puno sreće u postupku.

  38. #5188

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure imajte na umu da niti jedan dr ne mjeri isto endometrij, zapravo niti to ne znaju svi precizno izmjeriti.
    Opet će dr dole u Sistini to provjeriti i vidjeti dal treba povećati dozu.
    Malo probajte naći u kojoj hrani ima fitoestrogena pa konzumirajte, ne kažem niti tvrdim da će pomoći ali dosta cura uzima kroz hranu.
    A to je npr.brazilski orah, zobene pahuljice, sojino mlijeko, tamno pivo itd. Pa tko želi naravno može se malo potruditi.
    Sretno cure svima

  39. #5189

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Da, bila sam u manjku sa D vitaminom.
    Evo danas UZV kaže ipak ta dva, al po nalazima estradiola bi mogao bit još koji skriveni (desni jajnik je na nezgodnom mistu). Vidit ćemo u sridu na punkciji.
    Da, D vitamin je jako bitan a isto tako i željezo.
    Znači sutra ti je punkcija? Podsjeti me malo kod kojeg si dr u Sistini?
    Ma taj estradiol je nekako nepouzdan u zadnje vrijeme kako čitam po forumu al ajde vade ga da se okvirno vidi.
    Netko ima visik pa nedobije puno stanica a netko niži pa opet iskoči koja stanica više i tak, što da ti kažem osim sretno i javi nam situaciju

  40. #5190

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Lucy10 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, spremam se za fet i danas 10.dan na uz endo samo 5.9.
    Dr L povećao dozu Estrofema na 12 mg dnevno (na 8 sati po 4mg). To je najveća doza koju sam do sada pila. Valjda će se zadebljati do transfera. Dr L kaže mora biti najmanje 7mm. Imam novi uz za 3 dana.
    Prošlog puta je već na dan oplodnje bio 6.4 pa se brinem.
    Da li je neko bio u sličnoj situaciji i kako ste reagovali? Šta je pomoglo da se zadeblja endo?
    Lucy zadebljat če se to još, nosikiriki
    Tek si 10 ti dan pa tako da će do transfera i estrofem odraditi svoje a probaj malo i hranom ovom što sam pisala.
    Vidjet ćeš da će za 3 dana već bolje biti a di je još FET. Pa oni se prilagođavaju tebi i situaciji pa kad je najpogodnije će odraditi transfer.
    Ima tu na forumu puno trudnoća s endometrijem od 8 mm pa tako da samo opušteno i pitaj sve što te zanima.

  41. #5191

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    LaraLana, šta bi mi bez tebe ovde na forumu. Veliko si ♥️

  42. #5192

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    LaraLana, da sutra je punkcija.
    Kod dr.L sam ja.

    Iggy ja sam u klinici već u 8.
    Kako imaš malo objava tvoje poruke će kasniti jer trebaju pdobrenje i nemaš mogućnost privatnih poruka još pa akoo želiš sobodno mi se možeš javiti na mail: ivana7bas@yahoo.com

    Cure drž'te fige i hvala vam svima.

  43. #5193

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Lucy10 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana, šta bi mi bez tebe ovde na forumu. Veliko si ♥️
    Lucy

  44. #5194

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    DalmalB kako si? Kakva je situacija?

  45. #5195

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    DalmalB kako si? Kakva je situacija?
    Hej. Evo bila na kavi sa Iggy. Srela Bobana (nisam ga jutros vidila), odmah se srlano javlja, grli...ponavljam - čovik je nestvaran.

    Imam dvije jajne stanice. Bio je i treći folikul od 13mm, al od njega ništa. Ujutro javljaju jesu se oplodile i kad je transfer.
    Ja dobro, tu i tamo me malo žica, al ništa strašno.
    Hvala šta misliš na mene
    Ma na sve nas

  46. #5196

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Hej. Evo bila na kavi sa Iggy. Srela Bobana (nisam ga jutros vidila), odmah se srlano javlja, grli...ponavljam - čovik je nestvaran.

    Imam dvije jajne stanice. Bio je i treći folikul od 13mm, al od njega ništa. Ujutro javljaju jesu se oplodile i kad je transfer.
    Ja dobro, tu i tamo me malo žica, al ništa strašno.
    Hvala šta misliš na mene
    Ma na sve nas
    Dvije i to je u redu, bitno je da ima i da bude transfer.
    Bit će to sve u redu, treća sreća

  47. #5197
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Dalma sretno mislim na tebe i držim fige

  48. #5198

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Dalma, treća sreća. . .
    Sushi,kako si,jel sve ok?

  49. #5199

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Danas 13 dc, endometrijum 6.7, ok ide na bolje od kako je povećana doza Estrofema, za 3 dana narastao za 0.8.
    Dr L zakazao fet za 20.5. To će biti 21 dc pa će se valjda još podebljati od terapije i od hrane koju ste preporučile.
    Puno sreće svima u postupcima❤️

  50. #5200

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Dalma i Lucy, sretno!!
    Ja bih 18. ili 19. trebala dole na FET. Danas sam bila na mjerenju endometrija, koje ok, ali me nešto drugo šokiralo - prije svoje 1. stimulacije prije 6 mj nisam imala nikakvih čvorova i cisti, a danas mi doktor samo broji - 2 u maternici, jedna u rogu, jedna na maternici, grudi jedna strana jedna velika, druga strana cijeli vijenac cistica, jajnik cista 3 cm. Ostala sam u šoku. 6 mjeseci nakon jedne stimulacije!!! Znam da hormoni to potiču, ali toliko??

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •