Stranica 14 od 122 PrviPrvi ... 412131415162464114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 6076

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #651

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Vezano za svježe jajne stanice, ono što su meni rekli kad sam pitala za donaciju j.s iz VIP kataloga jest da su to cure za svježi transfer ali sve plaćam sama, njen dolazak, stimulacije...nisam dalje ispitivala. Očito se može ali ta priča najvjerojatnije toliko košta da nema smisla. Onda se definitivno više isplati Prag.
    Jedino sa svojom donoricom može svježi transfer.
    Nisam nigdje uspjela naći prikaz uspješnosti, stranica im je je dosta loša.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 16.12.2019. at 07:33

  2. #652
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    LF2, hvala na odgovoru.


    Razumijem da HZZO-snosi sve troškove donacije js u Makedoniji, ali postupak sa zamrznutim jajnim stanicama nije zlatni standard IVF-a.



    Prilično nepravedno i nezgodno za parove koji trebaju donaciju jajnih stanica a ne mogu sami finacirati postupak koji daje najbolje izglede za uspjeh.

  3. #653

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Meni nije jasno zašto baš u Makedoniju plaća hzzo. Zar nije logično da bude neka druga država iz EU, a nije ni jeftinije bar donacija js. Eventualno za žene bez partnera kojima treba donacija spermatozoida. Ja sam čula da Sistina surađuje s nekom klinikom u zagrebu i to od kolegice koju sam upoznala u sistini. Jel tko zna koja je to klinika? Izgubila sa broj od ove cure

  4. #654
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kate, unutar EU sufinanciraju koliko i ta zemlja u koju se ide; znaci kakvi su zakonski propisi te zemlje.

  5. #655

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Šteta što nema ovdje niti jedna cura da nam kaže kako je bilo u ovom krugu kada su j.s. stigle u 8-9 mjesecu.
    Za j.s. 12-1 mjesec nas ovdje trenutno ima mislim tri ili četiri.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 17.12.2019. at 07:07

  6. #656

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Kate, unutar EU sufinanciraju koliko i ta zemlja u koju se ide; znaci kakvi su zakonski propisi te zemlje.
    Nije mi jasno što si mislila
    Ja ću malo još pojasniti i ponavljam što je gore napisala Inesz kako bi još jasnije bilo- smrznute j.s. nisu zlatni standard, i ukoliko je u drugim zemljama napose članicama EU dostupan po nižoj cijeni postupak s svježim stanicama nije mi jasna politika hzzo-a da su financira konkretno u ovom slučaju donaciju js u Makedoniji za parove.

  7. #657
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zato sto u EU politika sufinanciranja ovisi o zakonskim propisima pojedine zemlje. U Ceskoj npr je Cehinjama sufinancirano tek 1000€ od njihovog ministarstva pa sukladno tome kad ides k njima nalijecenje nas zavod priznaje samo toliko. Nisam 100% sigurna za MK ali rekla bih da je njima sufinancirano 100% pa se i nasi prema tome odnose tako.
    A razlika je ogromna. Od toga sto rade sa iskljucivo zamrznutnim materijalom do cijene.

  8. #658
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    IVF uz donirne jajne stanice postupak je na koji parovi u Hrvatskoj imaju pravo kao oblik liječenja. Kako Hrvatska ne provodi te postupke, bilo bi bilo bi fer da se troškovi liječenja u inozemstvu pokriju u iznosu 100% (kako je bilo i prije stupanja Hrvatske u EU).

    Ovo s plaćemnje samo onog djela liječenje u drugoj državi koliko imaju pravo i domaći osiguranici u toj državi, čini mi se samo kao izbjegavanje plaćanja punog iznosa troškova liječenja za osiguranike HZZO-a.

  9. #659

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Bok svima. Evo da se javim da mi se dr. Janevski javio da su stigle j.s. i da se javim dr. Lazarevskom za daljnje upute. Jedino je napomenuo da njega neće biti 15.-30.1. pa ako mi nije bitno da je on (janevski), mogu s ljedećom mengom. Nisam sigurna da li ću ići u siječnju ili veljači, moram još odlučiti. Što se tiče financiranja od hzzo-a, oni Makedoniju plaćaju u 100% iznosu, čak i nešto za prijevoz vraćaju (minimalni iznos za bus), dok je sve ostalo na nama (smještaj, onaj prvi pregled- javni bilježnik i "psiholog"). Javite mi se cure koje idete isto sada na postupak u Makedoniju Pozdrav i sretno svima

  10. #660

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I meni se javio. Nama taman pada u periodu kad on ide na godišnji da idemo u postupak. Tako da moramo pomaknuti za cijeli mjesec. Eto, još malo čekanja.
    Od kad sam podnijela zahtjev na HZZO u lipnju do postupka čekat ćemo 8 mjeseci i nisam baš sretna zbog toga. Štoviše, baš sam bila ljuta i ne kužim ako im je plaćeno da sam jajne stanice čekala 4 mjeseca i sad kad im stignu i svi mi krećemo u postupke oni su na godišnjem.
    Ali ajde, HZZO nam je platio pa ću trpiti, ali bome da sam sama sve to financirala itekako bi zahtijevala da se jajne stanice naruče odmah.

  11. #661

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    A ne znam kaj da kazem, on je rekao da mogu ici, al njega nece biti. A ici nekom drugom, ne znam. A i na poslu mi je koma u siječnju.. Ja sam isto u lipnju predala, al su mi u petrovoj krivo ispunili pa sam i s tim imala zezancije..

  12. #662

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Na stranici od banke piše jajna stanica po cijeni 370€. Onda bi 8 (kolko dođe u paketu) koštalo cca 3000€.
    Nama naplaćuju 4500€ što po meni onda uključuje i transfer.
    Isto tako na stranici piše da ako se naruče 10 paketa, transfer je besplatan. Pa eto razlog.
    Znam da nije lijepo od mene, pogotovo što mi HZZO plaća ali ovo načekavanje nije ok. Morala sam to izbaciti iz sebe.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 17.12.2019. at 18:08

  13. #663

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    A ne znam kaj da kazem, on je rekao da mogu ici, al njega nece biti. A ici nekom drugom, ne znam. A i na poslu mi je koma u siječnju.. Ja sam isto u lipnju predala, al su mi u petrovoj krivo ispunili pa sam i s tim imala zezancije..
    Meni nije ni rekao da mogu nekom drugom. A dobro, čekat ću da mi dr. Lazarevski odgovori. Uostalom, čula sam samo za njega, ne znam kako drugi rade.
    A ne želim prepustiti slučaju pa ću čekati njega. Tako da se vidimo možda u veljači.
    Danas sam malo ljuta, ali pustit će me polako.

  14. #664

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Ma znam, samo ti daj. I meni je to koma, al sta cemo. Glavno da nam uspije

  15. #665

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Hm.. Meni je rekao da nema samo njega - bobana janevskog.. A ne znam, ja cu poslati sutra Lazarevskom mail pa cu vidjeti.. Jos moram i traziti svog soc. ginica uputnicu za petrovu jer cemo kod njih na pripremu.. A i jos se njima javiti i dogovoriti.. E i to je zezancija

  16. #666

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Ma ne idu oni zajedno na godisnji osim ako nije nekakav bitan kongres!
    Ako nema Bobana ima Aneta koja je takodjer vrhunska biologica a ujedno je i glavna tamo pa tako da ne morate propustati ciklus ako nema Bobana a dr. Lazarevski bude tu!
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 17.12.2019. at 18:31

  17. #667

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Bambina posalji mu sad odmah mail jer ako ti ne odgovori veceras sutra ujutro ce vjerojatno prije vec ima punkcije!

  18. #668

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Na stranici od banke piše jajna stanica po cijeni 370€. Onda bi 8 (kolko dođe u paketu) koštalo cca 3000€.
    Nama naplaćuju 4500€ što po meni onda uključuje i transfer.
    Isto tako na stranici piše da ako se naruče 10 paketa, transfer je besplatan. Pa eto razlog.
    Znam da nije lijepo od mene, pogotovo što mi HZZO plaća ali ovo načekavanje nije ok. Morala sam to izbaciti iz sebe.
    Ja mislim da to sve zajedno dodje 6000 € a toliko je hzzo platio Luniki pa vjerujem da i vase toliko dodje.
    Moraju i oni nesto zaraditi, ne vjerujem da bi ostali kratkih rukava

    Pisalo se o tome nedavno al Lunika se vise ne javlja.
    Sama je napisala iznos koji je placen od hzzo-a.

  19. #669

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Laralana, budem veceras.. Iako ni sama ne znam sto, jos nisam odlucila sto cu, il siječanj il veljacu.. LF2 ti ces u veljači? A ostale cure?

  20. #670

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Čekat ću odgovor od Lazarevskog. LaraLana, ne znam za drugu biologicu jer svi pričaju o Bobanu. Stvarno me strah ic kod nekog drugog jer ne želim prepustiti slučaju. Ako treba, čekat ću. Što bi ti na našem mjestu?
    Posljednje uređivanje od LF2 : 17.12.2019. at 18:42

  21. #671

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da to sve zajedno dodje 6000 € a toliko je hzzo platio Luniki pa vjerujem da i vase toliko dodje.
    Moraju i oni nesto zaraditi, ne vjerujem da bi ostali kratkih rukava

    Pisalo se o tome nedavno al Lunika se vise ne javlja.
    Sama je napisala iznos koji je placen od hzzo-a.
    Jajne stanice dođu 4500€, tako piše na računu. I IVF cca 2000€.
    I ja sam isto na nekom poštu napisala točan iznos. Budem pogledala opet.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 17.12.2019. at 18:45

  22. #672

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Laralana, budem veceras.. Iako ni sama ne znam sto, jos nisam odlucila sto cu, il siječanj il veljacu.. LF2 ti ces u veljači? A ostale cure?
    Mislim da smo odlučili za veljaču. Evo saznala, tamo su još tri druga embriologa u vrijeme kad nema Bobana.

  23. #673

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Čekat ću odgovor od Lazarevskog. LaraLana, ne znam za drugu biologicu jer svi pričaju o Bobanu. Stvarno me strah ic kod nekog drugog jer ne želim prepustiti slučaju. Ako treba, čekat ću. Što bi ti na našem mjestu?
    Vjerojatno bi cekala Bobana. Ja imam neizmjerno povjerenje u njega a tako je se bas htjelo da on uvijek bude u Sistini kad sam isla u postupak.
    Gle ne bude on svima dole kad dodju, mislim to je ne izvedivo jer rade i vikendom i tako nakupe slobodnih dana i onda ih mora isoristiti plus jos imaju kongrese.
    A nama koji idemo u postupke isto sebi gledamo kad nam je zgodno zbog posla i svega ostaloga uskladiti.

    Da ima njih dole biologa mislim Biljana i Marija jos i jedan decko al mu ne znam sad ime.
    Aneta je glavna i njena je zadnja, ona nosi naocale i crna je a Marija je sitna i plava.

    Tako da napravi kako ti osjecas a i kad bolje razmislim koliko cekate pa onda jos jedan ciklus i nije tako strasno.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 17.12.2019. at 22:57

  24. #674

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Pogledat cu bas njihovu stranicu sad, nesto su mijenjali. Inace svi zaposlenici su bili sa slikama i zivotopisom.

  25. #675

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Izmjenili su dosta stranicu :/

    U video prilogu u labosu do Bobana sjedi Marija koja je biolog. I decko koji radi s materijalom i ima naocale je takodjer biolog al ne mogu se sjetiti imena nikako.

    https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novost...rvatskih-beba/

  26. #676

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Mislim da ću i ja ići u veljači zbog raznih razloga.. Valjda ću stići se javiti Lazarevskom danas

  27. #677

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ću i ja ići u veljači zbog raznih razloga.. Valjda ću stići se javiti Lazarevskom danas
    Jesi se cula s dr. Lazarevskim?

    Vedre se nije dugo javila. Nadam se da su i nju kontaktirali iz Sistine!

  28. #678

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Jesam, rekao mi je da se javim kada dobijem mengu u siječnju.

  29. #679

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    23

    Početno

    Poz drage cure. Ja bi samo da vam pozelim srecu i uspjeh. Bila sam pacijentica Sistine prije godinu i pol. Kod koga god da budete,svi su korektni i dostupni za svako pitanje. Dr Lazarevski komunicira putem maila,a Popovic i Ivanovski vam daju svoj mobitel i na vezi ste. Boban je zaduzen za donorski materijal i sada kad su vam jajne stanice stigle nemate se sto njemu prilagodjavat. Dugo je trajalo svakako. Vas unutarnji osjecaj i dogovor sa vasim doktorom su jedino vazni. Embriologica je Aneta i ona je dobra,kazu najbolja u Mk. Pratimo vas i saljemo pozitivne vibre.

  30. #680

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    22

    Početno

    Pozdrav,

    Stalno skicam i gledam, cekam buducu da se javi!
    Da Vedre se takodjer nije dugo javila.

    LF2 ima njih u Sistini embriologa, pitala si.
    Pored Marije imaju jos cini mi se Biljana i Gojko (decko u naocala)! Ako se nije sto promjenilo.

    Aneta i Boban su alfa i omega i od iznimne su vaznosti.
    Aneta je cijelom timu sefica a prati ju Boban.
    Ako se ide na kongrese idu upravo njih dvoje!

    Ja kao medicinski radnik mogu reci da je embriolog vrlo vazan u postupku ako ne i presudan.
    Jedan postupak sam odgodila jer nije bilo Bobana.
    Jako se posveti pacijentu. Pratila sam svaki put svoje embrije zajedno s njim. A to pacijenti vole i zasluzili su u krajnju ruku da dobiju informacije.
    Aneta to bas ne radi i rijetko ju se bas moze vidjeti tamo.
    Jednostavno se ne pokazuje. Boban je skroz drugi tip covjeka od nje al da je dobra u svom poslu je.

    Iz tog razloga sam uvijek gledala da je Boban tu kad sam u postupku.
    Pratim vas i cekam s lijepim vijestima
    Cure sretno do neba i javljajte situaciju

  31. #681

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    22

    Početno

    P.S. sa svima sam uredno u kontaktu, i sa dr. Lazarevskim i sa Bobanom.
    Br.mob. od dr. Lazarevskog imam od prvog dana kad smo se vidjeli.
    Boban mi je svoj poslao u prvom mailu kad sam im se javila.
    Predpostavljam da svima tako odgovori i posalje!
    Posljednje uređivanje od Robertina : 23.12.2019. at 08:00

  32. #682

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Vise ne pitam nis....sutim i cekam zajedno s vama jer ne zelim vam biti jos dodatno teret s nekim pitanjima itakotostotigajaznam jer znam da vam treba mir i strpljenje. Strpljenju se uci a sreci se nada to vam je moj savjet

    Na proljece idem u Sistinu jer imam materijal za jos jedan put pa da to rijesim s Bobanom.
    Idem sa djecicom naravno.
    Ja sam svoj san ostvarila a vama isto to zelim

  33. #683

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    I ja sam takodjer u kontaktu s obadvojicom.
    Da me se krivo ne razumije za materijal....ili cu dati da se unisti ili pokloniti klinici. Sve se mora potpisati od moje i njihove strane.

    Robertina

  34. #684

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Cure,
    čula sam da je od trenutka kada dobijemo rješenje do trenutka kada moramo obaviti potpomognutu 3 mjeseca.

    Zna netko, je li to istina? Što ako se u ta 3 mjeseca ne uspije? Može se produžiti ili?

  35. #685

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Sretan Bozic Leptirica 82 - da, tocno je, 3 mjeseca vrijedi. Al se produzuje bez problema. Meni su u hzzo-u rekli da samo napisem zamolbu, sto i jesam. Samo nisam dobila nikakav odgovor, a zaboravila vec na to. Moram se sjetiti iduci tjedan ih zvati ili poslati mail

  36. #686

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Pozdrav cure. Tu sam ja. Neko ludilo mi je na poslu pa se ne stignem pošteno ni javiti. Pratim vas sve šta se događa. I mene su zvali iz Sistine isto kada i vas. Vadila sam briseve i imam ureaplazmu i ecoli, a sa tim se konstantno borim vec 2god. Više mi je pun k... toga. Šta god da uzmem više mi ništa ne pomaže....brusnica, dmanoza, čaj od peršina, probiotici naravno, kantarion ulje i čajevac na tampon, ona mješavina koju pravi časna iz Posušja, antibiotici....ma ništa. Smiri se i uskoro opet isto. Zima mi je veliki problem. Bez obzira što se čuvam i uvik sam dobro obučena.

    Ja sam isto odlučila čekati dr.Bobana ali naravno do tada se trebam izlječiti.

  37. #687

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Vedre zao mi je sto se tog nemozes nikako rijesiti al se nadam da ces do postupka imati sterilne briseve pa dalje polako.

    Davno sam jednom procitala da dr. Radončić daje jedan antibiotik kad se cure ne mogu tako rijesiti ureapl. nakon recimo popijenog Sumameda ili nekog drugog antibiotika al se sada ne mogu sjetiti imena. Ako nije nekako na F antibiotik???

    Ako neka cura cita da zna ili njegova pacijentica pliz nek napise.

    Vedre mozda ne bi bilo zgoreg da probas i taj.
    Al vjerujem kad bi mu se mailom javila i napisala da bi ti dao savjet i rekao ime antibiotika.

    Cure

  38. #688

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    LaraLana hvala ti. Pitati cu cure.

  39. #689
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Vedre zao mi je sto se tog nemozes nikako rijesiti al se nadam da ces do postupka imati sterilne briseve pa dalje polako.

    Davno sam jednom procitala da dr. Radončić daje jedan antibiotik kad se cure ne mogu tako rijesiti ureapl. nakon recimo popijenog Sumameda ili nekog drugog antibiotika al se sada ne mogu sjetiti imena. Ako nije nekako na F antibiotik???

    Ako neka cura cita da zna ili njegova pacijentica pliz nek napise.

    Vedre mozda ne bi bilo zgoreg da probas i taj.
    Al vjerujem kad bi mu se mailom javila i napisala da bi ti dao savjet i rekao ime antibiotika.

    Cure
    Vedre, pitaj svog gina za Fromilid (klaritomicin)

  40. #690

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/9521-Tr...alyticum/page3

    Vedre evo ovdje sam nasla....Flexid 500 mg.
    Juhu je pisala da je dr. R dao da pije!!!!

  41. #691

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Cure hvala vam

  42. #692

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Inesz molim te reci mi za taj Fromilid. Iskreno nisam ni cula za njih. Jesu li baš tako dobre? I da li doktori mozda rade problem pa da ih ne žele prepisati nego guraju neke druge?

  43. #693
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Vedre, imaš pp.

  44. #694

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Ja sam npr. Fromilid pila za upalu sinusa. Mislim da je on vise za disne puteve pa to na kraju ispadne kao i Sumamed.
    Flexid je za meka tkiva pa je mozda tu kvaka.
    Ne znam sto bi ti drugo rekla, vidi i probaj ako nisi neke od ovih pila. Mozda se zbilja rijesis toga vise :/

  45. #695

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Nisam pila do sada ta dva ljeka. Pokušati cu jos sa nekim od njih. Eto...ne znam ni sama više. Hvala cure jos jednom.

  46. #696

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav cure.. Evo mi se spremamo za prekosutra kod dr. Lazarevski. ALI nismo napravili putovnicu. E sad dali moze samo osobna u klinici ili mora bas biti putovnica? Hvalaa

  47. #697

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj Sasa0304 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure.. Evo mi se spremamo za prekosutra kod dr. Lazarevski. ALI nismo napravili putovnicu. E sad dali moze samo osobna u klinici ili mora bas biti putovnica? Hvalaa
    Hm...ovo ti zbilja ne bi znala. Ja sam imala putovnicu pa sam ju koristila, znaci tad za prvi put kad ides psihologu i td.
    Kasnije sam koristila osobnu kad sam isla al tad mi nisu vise niti trazili osim sto trebas u mjenjacnici kod njih u klinici jer je banka i mjenjacnica zajedno.
    Pitaj ih slobodno, pisi na whats app ili mail bez ustrucavanja.

  48. #698

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Sasa...mi smo sa osobnom putovali avionom i u klinici smo isto dali osobnu. Možes.

  49. #699

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    71

    Početno

    Da se napokon i ja javim
    Ukratko, bila sam na transferu 30.12.

  50. #700

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    71

    Početno

    u dugačko;
    terapija s estrofemom i decapeptylom mi se u pretprošlom ciklusu pokazala preagresivna (curila sam više od 2 tjedna), pa sam pitala dr. L da li je moguće pokušati bez stimulansa (pisala sam o tome već i prije, ali da ponovim za nove žemske)...odgovorio je da može, ali da mora biti dokazana ovulacija s folikulom većim od 15 mm i endometrijem većim od 7 mm

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •