Stranica 26 od 122 PrviPrvi ... 1624252627283676 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,251 do 1,300 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #1251

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Amelie79, samo hrabro i ne posustaj! Ni u kom slučaju....

  2. #1252

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Vaginalete Utrogestan 2x400 mg vaginalno (imaju zajedno za oralnu i vaginalno upotrebu. 2u1, nisam to znala. Ma dan transfera bi ih trebala popiti. Ženu 2x u ljekarni tražila tbl za piti.

  3. #1253

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Nestaju li vama poruke ili samo meni? Uz Utrogestan večeras i Estrofem 2x2mg, Decortin 1x5mg, Impryl. Od sutra Aspirin 1x100mg. Večer prije transfera u 20h Prolutex ampula. Koliko sam shvatila, ona može i u trbuh i u rame. Ispravite me ako griješim.

  4. #1254

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    amelie79, dobro došla. Pitaj sve što te zanima. To je velika hrabrost, krenuti sama hrabro dalje. Ne daj da te netko sputava. Želim ti da uspiješ. Ako si se odlučila na ovaj korak, kreni što prije s papirologijom. Dok se to riješi, pa odeš u Makedoniju pa se vratiš, dok dođe materijal...puno sreće ti želim, koje god odluke bile. I da, LanaLara nam je izvor informacija i podrške svima.

  5. #1255

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Leptirice, jesi Impryl kupila doli u Mk, ili si ga našla u Rh? Čula sam da je cijena oko 50 eura....

  6. #1256

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Kupila sve danas kod njih u ljekarni. Sve zajedno 3900 denara. Sam Impryl oko 3000 bio. Za Prolutex smo kupili iglu da si ga dam.

  7. #1257

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Čula na vijestima da kroz Srbiju moramo imati negativan test. Vi koji ste zrakoplov super, ali mi došli autom. Ne znam gdje provjeriti mora li se imati i ako samo prolazimo kroz Srbiju. Ukoliko moramo, onda ga u pon moramo napraviti kod njih u bolnici.

  8. #1258

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Amelie79, dobro ti nama dosla!
    Stvarna sam i glavom i bradom

    Ovdje na forumu ces zaista naci podrusku i to znas.
    A ja znam da su moji postovi pomogli mnogim zenama samicama koje su se dvoumile da se odluce na postupak u Makedoniji i da se rijesi predrasuda o Makedoncima!
    I to mi je posebno drago.

    Izgleda smo isto godiste. Ja prije vec sam pocela traziti gdje mogu obaviti postupak za samice sam tocno znala da zelim postati majka. Nije to doslo preko noci. Bilo je tu dugo razmisljanja i vaganja i to dobre dvije godine. Tad sam vec neko vrijeme bila bez partnera a kako je vrijeme odmicalo zelja je sve veca bila.

    Da se razumijemo nije bilo lako, nije niti sada. Takav sklop u glavi moras napraviti i biti psihicki jak da te nista ne izbaci iz takta.
    Ja nisam bila dobro prihvacena odlukom od okoline, rodbine, prijatelja itd. Na to se mora biti spreman. To trebaju sve samice znati. Ne razmisljamo svi isto i puno zena u startu kaze "ja se tako na takav nacin ne zelim ostvariti kao majka". Postujem!!!

    Ja sam samo iz jednog razloga se odlucila nakon prve trudnoce probati jos jednom je taj da moja
    M. ne ostane sama. Zajedno ce im biti lakse ako budu u njih upirali prstom.
    Nije mi bilo lako ni financijski jer me je prvi postupak zajedno znaci s kupnjom materijala dosao oko 8000 eura.
    Sama stimulacija mi je bila 2000 eura jer imam nizak amh pa sam u velikim dozama gonal primala. A sam ivf postupak je mislim kostao 1650 eura. I tako nakupi se toga.

    Onda doci ce vrijeme kad djeca svasta pitaju i tako dalje i tako dalje da ne zatrpavam temu. Ispricavam se osoblju foruma al posto Amelie treba skupiti 10 postova da bi slala poruku sam vise toga napisala pa Amelie ako zelis pisi da mozes slati poruke pa me pitaj sto god te zanima.

    Imas moju apsolutnu podrsku i glavu gore.

  9. #1259

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Dugo sam oboje dojila. Njega jos uvijek dojim i jos se budi nocu. Kako nisam imala pomoc od nikoga a rodila sam carskim rezom bila sam prisiljena uzeti nam pomoc pa tako da nam je teta dolazila svaki dan bar na dva sata.
    Nije lako hendlati dvoje djece sam, al sve u roku sluzbe.
    Lakse je kad malo narastu pa se bar sami mogu oboci, bar to!
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 14.08.2020. at 16:57

  10. #1260

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj amelie79 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima a posebno Lari Lani.
    Lara Lana cesto razmisljam o tebi jer se izdvajas na ovim temama toliko da se ponekad pitam mozes li uopste biti stvarna. Resursa i podrske za ovakve zivotne teme zaista nema mnogo i voljela bih da te mogu imati blizu svakodnevno da ti postavljam bezbroj pitanja koja mi prolaze kroz glavu.
    Pocela sam citati ovaj forum nekad tokom 2019. kad sam pocela shvatati, mada ne i prihvatati, da ne pripadam vezi u kojoj se nalazim. Imam 41. godinu. Nikad nisam ni pokusavala zatrudniti jer nisam imala s kim. Trudila sam se da nadjem dobrog partnera i osnujem obitelj ali uvijek zavrsavala pod opterecenjem tudjih problema. Silom prilika sam pomogla odgojiti sestrino dijete koje je ispalo prilicno kvalitetna ljudska jedinka.
    Vec godinu i po sam gost u tudjem zivotu koji mi je postao jako tijesan. Slobodno vrijeme provodim s tudjim sedmogodisnjim djetetom koje me povremeno nicim izazvano zove mamom iako ima mamu za koju cesto vjerujem da je dobra mama. Ponekad kad sam umorna i ljuta mrzim ih sve i ljutim se zasto su se morali razmnozavati a danas samo gledaju kome da uvale dijete.
    Spremam se da se napokon vise fokusiram bas na sebe i posto me zelja da se potpuno ostvarim kao majka nikad nije napustila, razmisljam da se obratim ovoj klinici u Makedoniji i vidim da li sam uopste vise u mogucnosti da pokusam postati majka. A posto je moj trenutni partner ispucao sve izgovore zasto ne bi imao dijete sa mnom, od toga da ne bi ovom sedmogodisnjaku narusavao mir do zadnje brutalne izjave da bi radije skocio sa sedmog sprata nego vise ikad postao roditelj ja sam fakticki sama i isla bih sama u citav taj proces.
    Istrosena sam emotivno od svih odbijanja i nekoliko prilicno sociopatskih zakljucaka veza u kojima se ismijavala moja dob (cak i prije desetak godina) i iskrena zelja za potomstvom. Svejedno vjerujem da sam fizicki i velikim dijelom psihicki dosta jaka i kvalitetna osoba za jednog roditelja.
    Trenutno nemam nikakvo konkretno pitanje jer mjesecima u meni vri puno sastojaka boli, pa naidju periodi snage i odlucnosti ali nikako da napravim prve korake. S koronom i ogranicavanjem kretanja nije sjajan period ali vjerujem da se sve to moze uskladiti.
    Amelie osobno smatram da u ovom pitanju zena treba misliti iskljucivo na sebe i svoje želje.... u nekoj slicnoj poziciji sam pa te razumijem... želim ti sreću i samo hrabro!

  11. #1261

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    U Makedoniji imaju Utrogestan od 200 mg pa je lakše staviti dvije nego četiri od 100 mg odjednom. U Hrvatskoj nema od 200 mg. Ja sam si nešto i tamo uzela jer mi je bilo lakše. Prolutex u Hrvatskoj košta oko 650 kn kutija u kojoj je 7 injekcija, za tjedan dana. U Makedoniji su malo jeftinije.
    Ja sam s Prolutexom prestala u osmom tjednu.
    Obzirom da 8 tjedana Prolutexa košta oko 5000 kn, pitala sam HZZO ali ne pokrivaju oni to.
    Impryl nisam kupila. To sam pila tri mjeseca za postupak u Turskoj i meni osobno preskupo.
    Obzirom da cijelu trudnoću moramo piti vitamine ja sam od početka krenula sa Elenatal, sad sam na Elebaby. Bitno mi je da ima taj aktivni oblik folne.

  12. #1262

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Utrogestana imam 2 kutije od po 100 mg, ali ću pitat dr kad krenem s postupkom da mi da na recept još. Folat uzimam od Solgara, teže ga podnosim pa bi mogla kad potrošim preći na Elenatal. Ovo drugo sto sve sponinjete pitat ću dr ako mi što još moze dati na recept. Stvarno je sve skupa skupo.... I još ono zamrzavanje....

  13. #1263

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Sve ide na recept, estrofem, Utrogestan, aspirin, Decortin... sve što možete uzmite na recept jer eto, Impryl je skup. A Prolutex preskup.

  14. #1264

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ne znam za Prolutex, dobila od njih jednu bočicu za dan prije transfera. Kupila injekcije za dati. Što ću to dobiti i za kasnije?
    Što se onda isplati kupiti u Mkd?

  15. #1265

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Cure,
    zna li koja gdje se daje Prolutex injekcija? Guza ili? Mislim da su mi spominjali da može u rame ali sam bila još malo ošamućena.

  16. #1266

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja sam si davala u trbuh.
    U Makedoniji sam kupila za dva tjedna. Dalje nisam jer nisam znala hoće se primiti ili ne. Mislim, u Makedoniji je jeftinije ali ne toliko. Mislim da je jedna injekcija 10 eura. Znači, kutija od 7 komada je 70 eura. To je 520 kn. Kod nas 650. Tako da i da kupiš u MK, kolko ćeš kupiti? Za svih 12 tjedana? Mislim da se to ne isplati. Kupi za dva tri tjedna i daj bože da se primi i onda ćeš ih morat kupiti u Hrvatskoj. Al onda će ti biti svejedno jer ćeš bit sretna što si trudna
    Prvo mi je rečeno da ću uzimati 12 tjedana, ali mi je poslije rekao da probam barem do 8 tjedna jer sam mu rekla da mi je to previše. 12 tjedana je oko 7800 kn.

  17. #1267

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ja sam prvi put kod njih dobila u guzu isto kao i diazepam prije transfera a drugi put su mi isto tako kao i vama rekli vecer prije transfera u trbuh.
    Ja ih uopce nisam vise niti koristila..samo vaginalete sto se tice progesterona. Ovo im je sad izgleda novi ali skupi protokol.

    Cure sve sto mozete na recept uzmite!

  18. #1268

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Da dobro to LF govori, uzmi samo koliko ti treba do bete.

  19. #1269

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Cure, zvali iz laba. Imamo sva 3 embrija.

  20. #1270

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    U pon je transfer.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 15.08.2020. at 09:22

  21. #1271

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Prazne poruke šalje. Zamrzavanje je 813 eura definitivno tak da to moramo platiti ako želimo zamrzavanje. Kako ste se odlučili vratiti 1 ili 2? Nisam našla koliko je veća uspješnost trudnoće s 2 embrija?

  22. #1272

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Rikku, kada ti moraš biti na uzv u pon?

  23. #1273

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Nemoj niti traziti uspjesnost! I oni imaju svoje zakone koliko embrija se smije vratiti.
    Ja sam po 2 embrija.

    Na dan transfera ih pitaj kakvi su embriji.
    Dal imaju fragmentacija i koliko stanicni su. Mogu biti od 4 stanice pa do 10 stanica. Moze i 12 stanicni biti al ne tako cesto.
    Obicno kazu koliki je i endometrij.

    I nemoj guglati. Opusti se. Imas 3 embrija od moguca 3 i to je super. Nadam se da ce te sva tri docekati u pon.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 15.08.2020. at 09:52

  24. #1274

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    I ja se nadam.

  25. #1275

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Bravoooo, ovo je odlično. Imaš 100% oplođenih, to je za pohvalu.
    Ovo za smrzavanje mi i dalje nije jasno kako može biti toliko skupo a pogotovo da prva godina nije uključena. Prva godina mora biti besplatna pogotovo jer ne mora značiti da će svima uspjeti. Nego, što se dešava?! Vi sad platite, a nedaj bože da ne uspije eto vas opet na transfeu za dva tri mjeseca.
    Jedino mogu razumjeti ako je FET uključen.
    Nigdje nisam naišla podatak da je smrzavanje tolko skupo. Jedino ako ne šalju negdje vani na čuvanje a ne kod sebe.

  26. #1276

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I stvarno pohvala embriolozima što se tiče oplodnje.

  27. #1277

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Dobro jel itko od vas pokusao kontaktirati hzzo pa da pitate za placanje preostalih embrija?
    Oni to moraju znati, pa sklopili su ugovor s njima/Makedoncima!!!

  28. #1278

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, sretno u postupcima!

    @amelie79, dobro došla na forum!
    Inesz, dal ti mozda znas ove detalje kako je tocno s tim placanjem kod nas u privatnim klinikama koje imaju sklopljen ugovor s hzzo-om za ivf postupke?

    Sto se kod nas placa od strane pacijenta?
    Mislim da bi isto trebalo vrijediti i za ugovor sa Sistinom.
    Ne vidim razloga da bude drugacije.

  29. #1279

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    LaraLana, nažalost, može biti drugačije jer nama kada HZZO daje zeleno svjetlo mi se vodimo kao njihove osiguranice. Znači, ako je makedonski zakon takav, postupa se tako.
    Što znači, ako njihov fond pokriva sve osim smrzavanja onda i naš HZZO mora tako.
    Ko npr. u Pragu HZZO plaća samo nekih 1000 eura za postupak jer je tako kod njih. Smrzavanje je prvu godinu besplatno i onda 150 eura naredne godine.

    Frendica je bila kod Škvorca, on ima preko HZZO-A, nisu spominjali plaćanje, bar što se tiče prve godine. Za dalje ne znam. Po meni i ove naše poliklinike koje imaju sklopljen ugovor sa HZZO ne bi trebale plaćati smrzavanje jer je u bolnicama to pokriveno.
    Ne znam, nisam pametna.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 15.08.2020. at 12:28

  30. #1280

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    A nemam pojma onda sto bi ti rekla al zbilja je preskupo. I sto kazes ako je tako pa je mozda i FET ukljucen u tu cijenu.

    A nazalost kad i cure koje su bile me pisu...evo koka je zadnja bila i platila 813 eura pa mozda zna detalje.
    Obicno se cure jave idem i jave transfer i rezultat i to je to.

    Dajte cure molim vas pisite radi drugih jer su sve info dobro dosle.
    Sto bi ja dala da sam prije 7 godina imala ovoliko informacija.

  31. #1281

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Evo sad čitam forum za Betaplus i Škvorc preko HZZO-a, prva godina je besplatna. Kod Škvorca se ni FET ne plaća. Jedino što u tim poliklinikama ne pokrivaju anesteziju kod punkcije. Tako je netko napisao na formu.

  32. #1282

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ili to da je FET uključen ili pohranjuju negdje vani pa je zato skuplje. Ali ako je tako, trebale bi cure znati gdje su embriji? Što ne?
    Možda pričam bzvze, ali za sad su mi to jedina logična objašnjenja.

  33. #1283

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Cure su sad uzbuđene i neka su, nek im svima uspije.
    Poslije će razmišljati o tome. Nisam ni ja ništa pitala, zamisli...meni su usmeno to sve rekli . Može biti totalno druga priča...
    U tom trenutku me samo zanimalo koliko se oplodilo i kolika će biti beta.
    Budu se javile kad se sve slegne.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 15.08.2020. at 12:48

  34. #1284

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Čula na vijestima da kroz Srbiju moramo imati negativan test. Vi koji ste zrakoplov super, ali mi došli autom. Ne znam gdje provjeriti mora li se imati i ako samo prolazimo kroz Srbiju. Ukoliko moramo, onda ga u pon moramo napraviti kod njih u bolnici.
    Leptirica, sinoć mi je frendica iz Srbije došla busom u Hrvatsku, ništa je nisu tražili. Ako si državljanin Hrvatske, ne treba ništa.
    Daj bolje nazovi granični prijelaz i pitaj. Vidiš da se mjenja i sata u sat.

  35. #1285

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Meni je ovo preko telefona danas rekao dr. koji me zvao. Bistru nisam jučer vidjela.

  36. #1286

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    LF2, budem. Ali ako je ušla iz Srbije u RH, nema problema. Nama je bitno ući iz Mkd u Srbiji, dalje sve može. Zvat ćemo prijelaz. Ako ne, morat ćemo se ići testirati.

  37. #1287

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Jeste vi dr. L I dr. B što kupile, u smislu neko piće ili nešto tako nakon transfera kad ste dolazile?

  38. #1288

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    U pon ću ih probati pitati je li kasnije FET u cijeni. U onom predračun nema stavke zamrzavanje tak da očito to ipak moramo same platiti.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 15.08.2020. at 13:40

  39. #1289

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/83065-P...inikama/page55

    Evo pogledajte ovdje sto je inesz napisala.
    Bilo je i kod nas svasta. FET 4500 kn.

  40. #1290

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure su sad uzbuđene i neka su, nek im svima uspije.
    Poslije će razmišljati o tome. Nisam ni ja ništa pitala, zamisli...meni su usmeno to sve rekli . Može biti totalno druga priča...
    U tom trenutku me samo zanimalo koliko se oplodilo i kolika će biti beta.
    Budu se javile kad se sve slegne.
    Opcenito sam mislila na sve cure. Puno je njih bilo sto napisu po par postova i nestanu.
    Iskreno jedina sam ja tu od samog pocetka i sad vi jer je hzzo u igri pa ste u postupku pa pisete. Inace se slabo pise i gotovo nikako da se cure jave.

  41. #1291

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste vi dr. L I dr. B što kupile, u smislu neko piće ili nešto tako nakon transfera kad ste dolazile?
    Mislim da je to kod njih zabranjeno. Ako ti zastitar vidi vrecicu moras ju ostaviti dole na informaciji glavnom pultu i reci za koga je.
    Jedino ako uspijed prosvercati u torbi.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 15.08.2020. at 14:40

  42. #1292
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zašto neki imaju osjećaj da moraju još i nešto pokloniti,nema veze s ovim temom,nego općenito s životom. Tako mi se jedna žena u bolnici ispričavala kak nije stigla ništ kupiti za doktora

  43. #1293

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Mislim da imam pravo pitati jeste li ili niste. Pitala sam za postupak i dr. ovdje konkretno i vezano je uz ova 2 doktora. Vaše je da odgovorite, a ne da se ikog osuđuje. LaraLana, hvala na info.

  44. #1294

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ako kršim neka pravila, moje isprike adminu.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 15.08.2020. at 15:13

  45. #1295

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Nedostaje dio odgovorite ako želite. Na ovoj stranici smo našle hrpu informacija koje ne bi nigdje mogle naći. LaraLana je nepresušni izvor, a i ostale cure koje su bile. Nadam se da će i od nas ostati koja korisna informacija za sve ostale cure koje će doći.

  46. #1296
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Leptirice82, ako zelis zahvaliti dr, mozda da napises pismo. Osobno je, ne dovodis sebe ili dr. u potencijalno nezgodnu situaciju i mislim da je lijep znak paznje koji ce doktoru ostati sigurno u sjecanju.
    Ja sam svojoj dr. tako zahvalila.
    Samo prijedlog

  47. #1297

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    LaraLana, stvarno si nešto posebno i hvala ti sto si uvijek spremna pomoći i dati pametan savjet. Ovaj podforum definitivno ima smisla i veeelikim dijelom zahvaljujući tebi. Ovo je sve skupa puno lakše prolaziti zbog tebe i drugih sličnih cura. Samo nastavimo tako s podrškom i pozitivom!!!
    Leptirice, drzim fige na najjače za nastavak!!!!

  48. #1298

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Munkica i branca,
    hvala vam curke. Javim vam u pon kako je prošlo.

  49. #1299

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Hvala vam cure
    Drago mi je da mogu pomoci i samo nastavite pisati jer je onda puno lakse uz cure i podrsku

  50. #1300

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, kada ti moraš biti na uzv u pon?
    U 9h imam prvi uzv pa ćemo vidjeti. Nemam nuspojava od gonala zasad nikakvih, što je super jer sam recimo na kontracepciju reagirala užasno. Nadam se da će biti par folikulića i da kvalitetu neće ugroziti endometrioza. Svakako ću zamrznuti ako išta bude viška, 813 eura sam pripremila.

    Super da imaš 3 embrija, svaka čast! Bit će bebica sigurno
    Posljednje uređivanje od Rikku : 15.08.2020. at 17:12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •