Stranica 53 od 122 PrviPrvi ... 343515253545563103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2601

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Bozna, ja sam za termin kod dr. Marušić u kbc Split čekala baš dugo. Ne mogu se sada sjetiti ali mislim 3tj. Kakvo je sada stanje ne znam. Nakon toga odobrenje iz Zg zna se cekati i do 45 dana. Sve ovisi kakva im je gužva. Pa kada dobiješ odobrenje idete u Mk na dogovor i odabir donora i materijal se ceka 2-3mj.

  2. #2602

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Tako da mi se sve razvuklo na dobrih 6mj. Eto, čisto da imaš i taj info.

  3. #2603

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam kako se broje dani,jer mi je ovo uopce prvi susret sa svime sto se tice stimulacije i svega...po tome prvi ultrazvuk sam imala sedmi dan,a danas je onda 9dan,imala sam ultrazvuk kod dr L,koji je mislio da nesto nije uredu,ali je rekao da je sve odlicno.U pon vadim ponovno estradiol pa ce se onda znati kada ce biti punkcija
    Iva kakva je situacija?

  4. #2604

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Iva kakva je situacija?
    Hej LaraLana,pratila sam vas ,al glava je bila puna svega pa vas nisam htjela opterecivati,danas sam imala punkciju i izvadjeno je 13j.stanica,sutra cemo znati za dalje,koliko je oplodjenjo i kada ce biti transfer

  5. #2605

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej LaraLana,pratila sam vas ,al glava je bila puna svega pa vas nisam htjela opterecivati,danas sam imala punkciju i izvadjeno je 13j.stanica,sutra cemo znati za dalje,koliko je oplodjenjo i kada ce biti transfer
    Waauuuu Iva koja lijepa vijest....bravo

  6. #2606

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Waauuuu Iva koja lijepa vijest....bravo
    Nadam se da ce biti i sutra lijepih vijesti

  7. #2607

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Iva83, superrr, baš mi je drago! Držim fige za sutra!

  8. #2608

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Jeste vi gledale ove kataloge donorki prije? koliko ih je zapravo slobodno kad dođete dole?

  9. #2609

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Iva83, superrr, baš mi je drago! Držim fige za sutra!
    Branca kako si ti,kako se osjecas?

  10. #2610

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej LaraLana,pratila sam vas ,al glava je bila puna svega pa vas nisam htjela opterecivati,danas sam imala punkciju i izvadjeno je 13j.stanica,sutra cemo znati za dalje,koliko je oplodjenjo i kada ce biti transfer
    Cestitam,drzim fige da se sve lijepo oplode...

  11. #2611

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Iva83, super vijesti. Bravo.Vibramo za sutra

  12. #2612

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Hvaaala cure

  13. #2613

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Medo ti si pisala da dr. Vrcic vise nije u komisiji, jel znas jos nesto mozda u vezi toga? Tko je sad umjesto njega? Jel dr. Strelec poceo raditi?

  14. #2614

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Bozna prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste vi gledale ove kataloge donorki prije? koliko ih je zapravo slobodno kad dođete dole?
    2017 sam bila kod Bobana "izabrati"donora, već tada su svi skoro bili zauzeti, izbor se sastojao od toga da kažem koju boju kose i očiju bi željela i to je bilo to. Boban je samo rekao evo ti je taj i isprintat sliku donora kad je bio beba na moj zahtjev.
    2018 sam birala donoricu i ista stvar se ponovila
    Nem tu izbora, samo se kažu želje oči, & kosa, krvna grupa i to je to.
    Danima i noćima sam pretraživala donore na stranicama cryosa i banke j. S., ali nažalost nije imalo nikakvog smisla.
    Iako bi klinika mogla poslati listu slobodnih donora pa da buduće majke malo prouče.

  15. #2615

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Branca kako si ti,kako se osjecas?
    Zadnja dva dana sam baš bila pozitivna, drzao me neki dobar feeling.... I onda prije par sati krenula moja menstrualna migrena... Sad sam totalno down i već znam što mi slijedi. M trebam dobiti u utorak, srijedu... Ovako mi bude svaki ciklus i svaki put u neuspjelom postupku.

  16. #2616

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ja sam dobila na odabir, kojih 5,6 donora pa da izaberem.

    branca, bit će sve ok. Prognozirale da ti prekidaš niz. nema menge na vidiku.

  17. #2617

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnja dva dana sam baš bila pozitivna, drzao me neki dobar feeling.... I onda prije par sati krenula moja menstrualna migrena... Sad sam totalno down i već znam što mi slijedi. M trebam dobiti u utorak, srijedu... Ovako mi bude svaki ciklus i svaki put u neuspjelom postupku.
    Drzim fige da ovaj put stvarno bude drugacije i da se krene sa pozitivnim nizom..bit ce tako vidjet ces

  18. #2618

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Medo ti si pisala da dr. Vrcic vise nije u komisiji, jel znas jos nesto mozda u vezi toga? Tko je sad umjesto njega? Jel dr. Strelec poceo raditi?
    Samo znam da vise nije on,jer bi odmah dobila dva potpisa da je bio.Nego ti hzzo u dalmatinskoj imaju svoje dr.koje daju odobrenje.Jer sam ja predavala u 8 mj,pa mi rekla pravnica da dr ide na go.Mislim da je,on je imao coronu kako sam cula.Pa su zbog njega bili u samoizolaciji pol Petrove na humanoj.

  19. #2619

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnja dva dana sam baš bila pozitivna, drzao me neki dobar feeling.... I onda prije par sati krenula moja menstrualna migrena... Sad sam totalno down i već znam što mi slijedi. M trebam dobiti u utorak, srijedu... Ovako mi bude svaki ciklus i svaki put u neuspjelom postupku.
    Nadamo se pozitivno.Nekad su simtomi slicni sa trudnickim...

  20. #2620

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Cure tranfer je u utorak teek,javili su da ima 7oplodjenih

  21. #2621

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure tranfer je u utorak teek,javili su da ima 7oplodjenih
    Super,znaci tebi vracaju 5 dana stare.Mozda znas zasto?

  22. #2622

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure tranfer je u utorak teek,javili su da ima 7oplodjenih
    Super, 7 je pravi broj!! Kao moj, baš mi je drago! Sad se probaj opustiti što više i uzivaj...

  23. #2623

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure tranfer je u utorak teek,javili su da ima 7oplodjenih
    Iva idu na blastociste koje obicno budu 5-ti dan od transfera. Punkcija je nulti dan.
    5-ti dan mogu biti i morule pa ih svakako pitaj detalje. Koji oblik oplodnje su radili icsi ili klasicni ivf? Predpostavljam da je klasicni ivf jer ste uzeli sjeme donora koje je odlicno pa se onda u vecini slucajeva radi klasican ivf, tj. da spermij sam pronadje js.
    Mozda nisu sve js bile zrele. Ako ostane ovako to je dobar broj i rezultat. Sretno i javi nam svakako.

  24. #2624

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Nisu mi nista rekli zasto..klasican ivf se radi,nadam se da ce ostati ovoliki broj..pitala sam kad bi bilo sto za "sacuvati" dali je prva g besplatna,meni su rekli da se placa,al jos cemo vidjeti kad za to dodje vrijeme,hvaala cure javit cu vam svakako❤

  25. #2625

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Iva, odlično.
    Znači tebi isto idu na blastociste ko i meni

  26. #2626

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu mi nista rekli zasto..klasican ivf se radi,nadam se da ce ostati ovoliki broj..pitala sam kad bi bilo sto za "sacuvati" dali je prva g besplatna,meni su rekli da se placa,al jos cemo vidjeti kad za to dodje vrijeme,hvaala cure javit cu vam svakako❤
    Iva mislim da takve stvari ne razgovaraju preko telefona, to ces s biologom na licu mjesta.
    Oni ce vjerojatno savjetovati dal jednu ili dvije blastice vratiti s obzirom da je uopce prvi postupak..godina ne znam koliko imas al ce i to uzeti u obzir jer se blastica moze podijeliti pa biti viseplodna trudnoca.
    Sve treba uzeti u obzir.

  27. #2627

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Iva, odlično.
    Znači tebi isto idu na blastociste ko i meni
    Da

  28. #2628

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Iva mislim da takve stvari ne razgovaraju preko telefona, to ces s biologom na licu mjesta.
    Oni ce vjerojatno savjetovati dal jednu ili dvije blastice vratiti s obzirom da je uopce prvi postupak..godina ne znam koliko imas al ce i to uzeti u obzir jer se blastica moze podijeliti pa biti viseplodna trudnoca.
    Sve treba uzeti u obzir.
    imam 37g ,da i to sto kazes,najbolje vidjet snjim na licu mjesta

  29. #2629

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Katesplit1 prvotno napisa Vidi poruku
    2017 sam bila kod Bobana "izabrati"donora, već tada su svi skoro bili zauzeti, izbor se sastojao od toga da kažem koju boju kose i očiju bi željela i to je bilo to. Boban je samo rekao evo ti je taj i isprintat sliku donora kad je bio beba na moj zahtjev.
    2018 sam birala donoricu i ista stvar se ponovila
    Nem tu izbora, samo se kažu želje oči, & kosa, krvna grupa i to je to.
    Danima i noćima sam pretraživala donore na stranicama cryosa i banke j. S., ali nažalost nije imalo nikakvog smisla.
    Iako bi klinika mogla poslati listu slobodnih donora pa da buduće majke malo prouče.
    kad stavim samo svoju krvnu grupu, otvori 4-5 donorica koje nemaju ni moju boju kose ni očiju, a kamoli kakvih drugih sličnosti. Kakav će tek izbor bit kod njih jer i ja i muž imamo istu boju kose i očiju pa nemam baš velik izbor

  30. #2630
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Opet iako imate iste boje očiju i kose može netko biti i recesivni pa opet ispadne svašta različito

  31. #2631

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I muž i ja smo slični, tamna kosa, tamne oči...ništa spektakularno, ali pisala sam, izbora kad smo mi išli nije bilo. Još sam i relativno česta krvna grupa.
    Na kraju smo izabrali muževu krvnu grupu, oči zelene (?!), jedino smeđa kosa ako se ne varam (i to je upitno).
    Na kraju mi ništa nije bilo bitno osim njezinih 23 godine.

  32. #2632

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Kad bi klinika dala slobodne kandidate bilo bi to sjajno. Unaprijed da se na miru pročitaju detalji. Na cryosu ima svakakvih podataka o donorima, slika iz djetinjstva, rukopis, poruka budućim roditeljima, razni testovi, glas donora... Čak bi se i sam odabir mogao napraviti unaprijed a ne s Bobanom u tom slučaju.
    Moji donori iz uspješnog postupka mi nisu kompatibilnih po krvnoj grupu. Ja sam b, donorka A negativna. Rekli su mi da za postupak uopće nije bitno

  33. #2633

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Iva, bravoooo!!!!
    Što si dobila od terapije? Jesi dobila i one injekcije progesterona-Prolutex? Ili si ih kupovala? Estrofem, Decortin?
    Nekako mislim da će svi preživjeti. Bit će veselo u uto.

  34. #2634

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Iva, bravoooo!!!!
    Što si dobila od terapije? Jesi dobila i one injekcije progesterona-Prolutex? Ili si ih kupovala? Estrofem, Decortin?
    Nekako mislim da će svi preživjeti. Bit će veselo u uto.
    Morala sam kupiti sve,dobila sam tu injekciju Prolutex,Impryl,Estrofem,Decortin,Utrogestan,Aspir in..jucer su bolovi bili prestrasni,vi koji ste to vec prolazili vama je to sigurno normalno i znate kako ce sto biti..al nek sve bude u redu,sve se izdrzi

  35. #2635

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Leptirica, iva ide privatno i sve lijekove kupuje sama. I ja sam od njih samo tu jednu injekciju prolutexa dobila prije transfera i diazepam (normabel).

  36. #2636

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Iva dosta je folikula bilo. Pij puno tekucine i odmaraj do transfera i proteine jedi. Dr. L ce ti napraviti uzv prije transfera pa ce vidjeti stanje jajnika i dal su uvecani.

  37. #2637

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Katesplit1 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad bi klinika dala slobodne kandidate bilo bi to sjajno. Unaprijed da se na miru pročitaju detalji. Na cryosu ima svakakvih podataka o donorima, slika iz djetinjstva, rukopis, poruka budućim roditeljima, razni testovi, glas donora... Čak bi se i sam odabir mogao napraviti unaprijed a ne s Bobanom u tom slučaju.
    Moji donori iz uspješnog postupka mi nisu kompatibilnih po krvnoj grupu. Ja sam b, donorka A negativna. Rekli su mi da za postupak uopće nije bitno
    Koliko vidim oni su jedini koji uopće i pokažu sliku donorice. Mislim da nigdje drugo nitko ne pokazuje nikakve slike, sami odaberu. A tko zna kako onda oni to odaberu i koliko one imaju godina. Tu u MK se bar može, ako ništa drugo odabrat da je mlađa cura, jer ne bi baš donoricu od 36 da mi ne znam kako liči. Na stranicama nekih Španjolskih klinika vidim da donorice osim po boji kose, očiju, građi i krvnoj grupi traže i nekim softwerom koji ih odabire po podudarnosti crta lica, Biometric scan se zove, ako dobijem na loto do nove godine idemo tamo.
    jelena.O, ja sam ispala svašta nešto iz recesivnog , ali kako smo sad oboje plavih očiju, tu ne može puno toga ispast. Nadam se da nije puno tražit eto bar boju očiju i jako mladu donoricu.

  38. #2638

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Moje donore je izabrala klinika tj biologica koja je bila zadužena za mene kroz cijeli proces, ona mi je slala protokol, samo s njom sam komunicirala. Svakako samo želim reći da me nije bilo strah da dijete neće sličiti ma mene ili baku ili nekog bliskog jer u bliskoj obitelji imam i kroz blond u skroz crne. Kažu da je mali isti ja, a mala ne sliči na nikog. Svakako sam s tražila plave oči, plavu kosu, da mi donori nisu iz Grčke i Ukrajine. Kad vam kažu da će klinika izabrati donor za vas, uistinu je užasavajuće ali evo ne mogu biti nego kao nacrtani.

  39. #2639

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, jedno pitanje.... Malo nezgodno, ali moram pitati... Jeli koja od vas imala problema s hemroidima u vremenu do čekanja bete? Meni je muka s njima počela noć prije transfera, uzasni bolovi. Dr. L je rekao da s transferom neće biti problem. Bolovi su mi prestali brzo, kroz par dana. No danas su počeli krvariti.. Do sad sam imala tih problema pa bi koristila masti od nekakvih biljaka (mislim nevena). Kroz par dana bi se sve smirilo. Sad me strah da mi neće smetati zbog postupka... Ima li koja kakav savjet, da li bi mogla tu mast koristiti?

  40. #2640

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    branca, nažalost nemam iskustva s tim.
    Kako se inače osjećaš? Kad vadip betu? Ili ćeš koji test prije?

  41. #2641

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Bok, ne mogu ti pomoć s hemotpidima jer ih nisam imala ni nakon poroda, možda laneno ulje. Ali svima javljam, ako vam nisu rekli, da nakon transfera nikako ne bi trebali imati zatvor, mislim da ga prolutex uzrokuje. Meni su napomenuli kad su mi dali protokol (ne znam kako se zove, ali asistentica doktoa Popovića) Svakako nikad nisam imala zatvor nego nakon transfera kad sam koristila prolutex. Uza sve mjere koje sam poduzela, jedva, jedva...

  42. #2642

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Branca ne znam dal bi pomoglo ulje gospine trave...kantarionovo ulje. Smijes slobodno mazati, gospina trava se ne smije piti u trudnoci, caj.

  43. #2643

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala cure, probat cu sutra naći nešto kod travara... Valjda ce pomoć...
    Katesplit1, to za zatvor sam čula, ili pročitala negdi... Srećom to ovaj put nemam nakon transfera. Prije u postupcima me to izluđivalo i dobro opterećivalo.
    Leptirice82, danas mi je 10dnt i osjećam se zadnjih par dana kao da ću dobit m, ali ono ful. Znam da je to sve normalno, i da ne mora biti ništa. Ali me drzi neka sjeta i tuga danima, osjećaj da nije to to. M bi trebala dobit sutra, prekosutra... A betu bi trebala vadit u petak. Ići ću prije u četvrtak...u srijedu je neradan pa ne mogu.... A testa se bojim....
    Posljednje uređivanje od branca_i : 16.11.2020. at 23:31

  44. #2644

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Počelo smrđarenje.... Ne mogu od tuge...

  45. #2645

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, probat cu sutra naći nešto kod travara... Valjda ce pomoć...
    Katesplit1, to za zatvor sam čula, ili pročitala negdi... Srećom to ovaj put nemam nakon transfera. Prije u postupcima me to izluđivalo i dobro opterećivalo.
    Leptirice82, danas mi je 10dnt i osjećam se zadnjih par dana kao da ću dobit m, ali ono ful. Znam da je to sve normalno, i da ne mora biti ništa. Ali me drzi neka sjeta i tuga danima, osjećaj da nije to to. M bi trebala dobit sutra, prekosutra... A betu bi trebala vadit u petak. Ići ću prije u četvrtak...u srijedu je neradan pa ne mogu.... A testa se bojim....
    Branca ti si danas 11 dnt ako je transfer bio u petak 06.11.
    Jel tako?
    Ja bi na tvom mjestu napravila betu da znas na cemu si s obzirom na smedjarenje.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 17.11.2020. at 10:52

  46. #2646

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    I eventualno ponovila u cetv.ako je pozitivna.

  47. #2647

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    LaraLana, evo izvadila sam ju.... Nalaz u 6. Dr. L me poslao vaditi. Počela je i krv. Baš nemam više nade....
    I da 11 dnt mi je
    Posljednje uređivanje od branca_i : 17.11.2020. at 11:18

  48. #2648

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Cure da vam se javim,6blatocista jako dobrih ostalo,tako su rekli ,dvije su danas pustili da "plivaju" ,4zamrzli,sad cekanje

  49. #2649

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    branca, nadam se da si dobro. Drži se.

  50. #2650

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    branca, nadam se da si dobro. Drži se.
    Beta negativna Jučer sam isplakala dušu... Iako mi se nekako od samog transfera nešto činilo da nije to to, ipak sam se nadala da će ovaj put biti bolje nego u Cita.. Ali nije..
    Jutros sam bolje volje ustala i rekla sebi da neću cmizdrit i žalovati jer se problem neće riješit nego će mi biti gore samo. Jedino mogu, kao i sve vi cure, ići dalje... I sreća da mogu to.
    Poslala sam novi mail dr. L i dogovorili ovaj ciklus pauzu, a onda FET u prirodnom. Promijenit cemo podršku trudnoći. Ovaj put sam od progesterona uzimala samo utrogestan, a sljedeći put se nadam i prolutexu... Ipak imam 40 godina. I moje menstrulne migrene govore da se nešto događa pred m, da estrogen i progesteron polude, jedan naglo padne, drugi skoči.. Ili što već.. A to nije dobro za trudnoću.
    Dr mi je dao da obavim i neke genetske i imunološke pretrage jer mi sestra ima trombofiliju i uzimala je u obe trudnoće heparin. Recite mi jeli uputnice za to daje ginekolog ili dr. opće prakse?
    Boban je bio iznenađen betom... Vjerovao je da će biti dobro.... Ali eto, nije... Ipak, imam FET, a to nikad nisam imala, i mogu biti sretna, na kraju....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •