Stranica 64 od 122 PrviPrvi ... 1454626364656674114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #3151

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Nece, budi bez brige.. Ja sam nosila sve sa sobom u ruksaku.. Sretnoooo

  2. #3152

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, nosila sam u ruksaku i sve je bilo ok. I tebi ce biti, ne brini. Ti si vec sad negdi u zraku, blago ti se! Ja sad svaki dan strepim hoce li ostati letovi posli....koja pilana!

  3. #3153

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Mi vjerojatno idemo u petak, jos cekam tocno kad Mia38 vidimo se, sretno

  4. #3154

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Evo da se i ja javim. U petak imam punkciju. Folikuli brzo rastu i estradiol je visok, inače je trebala biti u subotu.
    Htjela bi svima koji ovo prolaze, pogotovo ženama koje idu same kroz ovo, reći svaka čast, stvarno je emotivno i psihički zahtjevno i teško. Barem je meni tako.
    I btw u ljekarni u Sistini ne primaju Diners kartice (možda nekome korisna info).

  5. #3155

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Mia38 sretno, mislim na tebe
    Nazalost, od mene nista ni ovaj termin. Dobila mengu nakon 11 dana. Vjerojatno krivo reagiram na hormone. Probati cemo sljedeci mjesec s novom menom, i vjerojatno cemo ici na flastere. Uzasno mi je, al ne mogu iz vlastite koze

  6. #3156

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Mia38,kako si,jel sve proslo ok?

  7. #3157

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38,kako si,jel sve proslo ok?
    Je, proslo ok. Malo sam razocarana jer je bilo 5 folikula a na kraju samo 3 stanice. Malo me bilo strah anestezije al proslo je ok. Cekam da jave koliko se oplodilo. Dobila standardnu terapiju kao ostale cure.
    Bambina bas mi je zao.

  8. #3158

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Bambina1, zao mi je! Stalno neke komplikacije...
    Mia38, nadam se da ce se sve tri oploditi. Drzim fige obavezno nam javi...

  9. #3159

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Je, proslo ok. Malo sam razocarana jer je bilo 5 folikula a na kraju samo 3 stanice. Malo me bilo strah anestezije al proslo je ok. Cekam da jave koliko se oplodilo. Dobila standardnu terapiju kao ostale cure.
    Bambina bas mi je zao.
    Samo 1 se oplodila.

  10. #3160

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mia dal znaš još neke informacije? Nadam se da je Boban rekao zašto se samo jedna oplodila! Što je bilo s ostala 2 folikula? Koliki ti je bio estradiol? Meni je se poklopio s brojem jajnih stanica ali nije pravilo da uvijek bude tako!
    Gle znam da nije dobar rezultat, zapravo znaš to i sama al najgore je ostati bez transfera. Zato držimo fige da se ova jedna lijepo dijeli pa se onda imaš čemu i nadati.
    Glavu gore, nije ovo niti malo jednostavno a podrške uvijek trebamo.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 13.02.2021. at 13:38

  11. #3161

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia dal znaš još neke informacije? Nadam se da je Boban rekao zašto se samo jedna oplodila! Što je bilo s ostala 2 folikula? Koliki ti je bio estradiol? Meni je se poklopio s brojem jajnih stanica ali nije pravilo da uvijek bude tako!
    Gle znam da nije dobar rezultat, zapravo znaš to i sama al najgore je ostati bez transfera. Zato držimo fige da se ova jedna lijepo dijeli pa se onda imaš čemu i nadati.
    Glavu gore, nije ovo niti malo jednostavno a podrške uvijek trebamo.
    LaraLana nazvala me sestra da mi kaze i kao "dobre vijesti, imamo oplođenu". Kazem ja "sta samo 1?", kao da, al mozda se jos oplode i ostale... ne znam koji je razlog. Sve je bilo super. Dr L je rekao da se cudi mojim nalazima krvi jer je sve bilo super. Jedino je estradiol bio visok prije punkcije. Jedan folikul je bio mali, pa ga ocito nisu dirali, jer pise na onom papiru sto su mi dali 4 folikula. Ostali 2×16, 18 i 19. Endometrij 10.5.
    Ne znam... bas sam razocarana. Ovo mi je prvi postupak i stvarno se divim svima vama koji ste prosli vise puta ovo.
    Znam da i sa 1 ima sanse jos al ja sam se nadala da cu imati bar za 2 pokusaja jer mi ovo tesko pada a kamoli financijski, obzirom sama placam.

  12. #3162

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, znam kako se osjecas, nije to ni malo lako. Polažes sve nade, i onda razočaranje. Ja te skroz razumijem...u svom zadnjem postupku u RH od 19 jajnih stanica imala na kraju 1 embrij...toliko sam plakala u sali na transferu, poslije u sobi, a da ne govorim na putu za kuci....nisam dala tom malcu ni sansu. Ti nemoj pokleknuti..nije sve u broju, jer zaista 1 je dovoljan...Imaj vjere i nade...

  13. #3163

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38, znam kako se osjecas, nije to ni malo lako. Polažes sve nade, i onda razočaranje. Ja te skroz razumijem...u svom zadnjem postupku u RH od 19 jajnih stanica imala na kraju 1 embrij...toliko sam plakala u sali na transferu, poslije u sobi, a da ne govorim na putu za kuci....nisam dala tom malcu ni sansu. Ti nemoj pokleknuti..nije sve u broju, jer zaista 1 je dovoljan...Imaj vjere i nade...
    Branca_i hvala na tvojim rijecima... malo sam se smirila al ne nadam se previse. Sjecam se Franjitis koliko je bila pozitivna i uvjerena da je to to kad je isto imala samo 1 pa joj nije uspijelo tako da nisam bas uvjerena u to pozitiva, vjerujem vise da ako treba biti bit ce ako ne nece... sta je tu je sad....

  14. #3164

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Pozdrav cure,
    da li je netko od Vas radio bioptat endometrija, u ambulanti?
    Zanima me da li boli, ide li se odmah kući ili se ostaje malo u bolnici, kako se pripremiti?

  15. #3165

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mia jel bio transfer? Kako si?

  16. #3166

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    da li je netko od Vas radio bioptat endometrija, u ambulanti?
    Zanima me da li boli, ide li se odmah kući ili se ostaje malo u bolnici, kako se pripremiti?
    Misliš na scratching endometrija?
    Imaš temu pa možeš malo pročitati informacija radi. Mislim da se nije pokazalo baš uspješnim ako je to u pitanju!

  17. #3167

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia jel bio transfer? Kako si?
    Dobro sam. Bio transfer, ostatak dana odmaram. Pise C8G1 sto je navodno dobro.

  18. #3168

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro sam. Bio transfer, ostatak dana odmaram. Pise C8G1 sto je navodno dobro.
    Odlično, to je osmostanični bez fragmentacija. Sretno Mia i bez puno razmišljanja i što manje stresa. Ponašaj se normalno. Ja sam u prvom dobitnom i biciklo vozila.
    Ako će se primiti primit će se, to je jednostavno stvar sreće.

  19. #3169

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    evo malo o cijenama lijekova ovdje, ako nekoga zanima, sve u ljekarni u klinici:

    estrofem (od 1 mg, 28 tbl)=259,76 mkd
    methyl folat (1000mcg, 90 tbl)=1680 mkd
    utrogestan (200 mg, 15 kom)=440 mkd (gđa u ljekarni tvrdi da nema od 400 mg)
    decortin (5mg, 20 tbl)=90,65 mkd
    impryl (30tbl)=2970 mkd
    d vitamin sprej= 820 mkd

  20. #3170

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    evo malo o cijenama lijekova ovdje, ako nekoga zanima, sve u ljekarni u klinici:

    estrofem (od 1 mg, 28 tbl)=259,76 mkd
    methyl folat (1000mcg, 90 tbl)=1680 mkd
    utrogestan (200 mg, 15 kom)=440 mkd (gđa u ljekarni tvrdi da nema od 400 mg)
    decortin (5mg, 20 tbl)=90,65 mkd
    impryl (30tbl)=2970 mkd
    d vitamin sprej= 820 mkd
    Sretno,javljaj nam vijesti.
    Utrogestan ima od 100 i 200 mg,nema vece.Sad cu i u hrvatsku napokon dosli od 200 mg.Prije ih nije bilo.Hvala na cijenama

  21. #3171

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš na scratching endometrija?
    Imaš temu pa možeš malo pročitati informacija radi. Mislim da se nije pokazalo baš uspješnim ako je to u pitanju!
    ne, to je biopsija endometrija. jučer sam to radila po preporuci mpo dr.

  22. #3172
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ima d vitamin od vitala koji ide na recept

  23. #3173
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    ne, to je biopsija endometrija. jučer sam to radila po preporuci mpo dr.
    Biopsija endometrija je kad se uzme uzorak i šalje na analizu. Scratching endometrija je kad se endometrij zagrebe ili seljačkih rečeno ozlijedi i da se potakne njegova obnova. Ja sam pokrenula temu tu na forumu. Išla sam al bolje da nisam jer je trebalo dugo endometriju da se oporavi. Da sam znala kao što sad znam nikada ne bi išla i nije dokazano da uopce pomaze/pospješuje implantaciju/uspješnost!
    Ne znam koji mpo dr ti je preporučio al u moje vrijeme prije par god su svi na to prevrtali očima.

  24. #3174

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Biopsija endometrija je kad se uzme uzorak i šalje na analizu. Scratching endometrija je kad se endometrij zagrebe ili seljačkih rečeno ozlijedi i da se potakne njegova obnova. Ja sam pokrenula temu tu na forumu. Išla sam al bolje da nisam jer je trebalo dugo endometriju da se oporavi. Da sam znala kao što sad znam nikada ne bi išla i nije dokazano da uopce pomaze/pospješuje implantaciju/uspješnost!
    Ne znam koji mpo dr ti je preporučio al u moje vrijeme prije par god su svi na to prevrtali očima.
    nisam išla to raditi zato da recimo poboljšam šanse za uspjeh nego sam, kako sam već napisala, radila biopsiju endometrija i ne vidim razlog zašto bi to bilo nešto loše.

  25. #3175
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    nisam išla to raditi zato da recimo poboljšam šanse za uspjeh nego sam, kako sam već napisala, radila biopsiju endometrija i ne vidim razlog zašto bi to bilo nešto loše.
    Ne se odmah ljutiti i tako reagirati! Ovo je slobodni forum i cure pišu svoja iskustva i znanja koja su stekla ovdje i nažalost kroz dug period mpo.
    Samo si napisala da si radila biopsiju pa sam htjela pojasniti (nitko nije napisao da je loše, već nisi pojasnila) a isto tako i za scratching endometrija jer nije dokazana pa se žene hvataju za sve samo da uspije kao i za intralipidnu infuziju i plaćaju nepotrebne stavke!
    A da ne govorim za embrioglue ili što već:/

  26. #3176

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne se odmah ljutiti i tako reagirati! Ovo je slobodni forum i cure pišu svoja iskustva i znanja koja su stekla ovdje i nažalost kroz dug period mpo.
    Samo si napisala da si radila biopsiju pa sam htjela pojasniti (nitko nije napisao da je loše, već nisi pojasnila) a isto tako i za scratching endometrija jer nije dokazana pa se žene hvataju za sve samo da uspije kao i za intralipidnu infuziju i plaćaju nepotrebne stavke!
    A da ne govorim za embrioglue ili što već:/
    Sara79 ne ljutim se, zašto bi se ljutila? samo sam napisala da ne vidim ništa loše u tome i smatram da moj MPO zna što radi, jer ja nisam medicinske struke pa u potpunosti vjerujem što mi kaže. Znam što sam radila, ali nisam znala kakav je to postupak točno, kako se izvodi...pa sam zato pitala...oni uvijek kažu, nije ništa strašno... a neki postupci bole za popiz… ali te ne upozore na to...

  27. #3177

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure koje ste nedavno bile doli, jeli ima kakav ducan sa hranom u blizini klinike? Sjecam se da se spominjalo da ima, ali kad gledam preko google maps ne mogu naci nista....

  28. #3178

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje ste nedavno bile doli, jeli ima kakav dućan sa hranom u blizini klinike? Sjećam se da se spominjalo da ima, ali kad gledam preko google maps ne mogu naci nista....
    Branca ja sam baš neki dan vidjela iz taxi-a na zgradi piše market nešto.... kad ideš od klinike na suprotnu stranu od Portala, al ne znam da li je to sa hranom ili nešto drugo... izgledalo nešto tipa plodina, kao hala...
    znači od klinike pa prije mosta..
    kad ideš?

  29. #3179

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Branca vidi ovo sto ti Mia piše. Ja kad sam bila nije bilo. Imaš odmah do klinike restoran dan noć i bio je dućan namještaja pa su možda u sklopu toga nešto novo napravili.
    U dvorištu bolnice ima kao kiosk na onom izlazu kad krenes na most...u tom kiosku ima tipa mlijeko jogurt, sendviči, čokolade, grickalice,piće itd.

    Pitaj najbolje Bobana a mene je Blagoje dovezao u šoping centar i tu sam nakupovala jer sam bila u Portalu a u sobama imaju frižider. Ako želiš toplo mlijeko ili čaj slobodno kažeš curama u hotelu i svi su super. Ovo mislim da se možeš poslužiti njihovom kuhinjom.

    Inače za prošetati preko mosta prema hotelu Aleksandar ti u biti nije tako daleko ovaj šoping centar, samo ako nakupuješ puno bit će ti teško nositi ali možeš angažirati Blagoju, mislim da ima Viber.
    Ako ti mogu još kako pomoći pitaj!
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 20.02.2021. at 13:33

  30. #3180

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mia kako si? Jesi došla doma?

  31. #3181

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Taj market blizu klinike je izgleda samo s nekakvim kucanskim potrepstinama (boje, lakovi i to). I meni se cini da mi je jedina opcija taj šoping centar. Uzela sam u Portala apartman s malom kuhinjom pa da mogu i nešto osnovno skuhati. Javit cu se Bobanu za Blagoja da me doceka na aerodromu. Letim u ponedjeljak. U utorak cu kod dr. L na preged, u cetvrtak bi trebao biti transfer. Veceras je štoperica....

  32. #3182

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia kako si? Jesi došla doma?
    Jesam jucer, napokon... bas mi bilo previse dana tamo al kad nema aviona pa nema izbora. Isla danas obavit pcr da mogu skinut izolaciju. Ok sam, povremeno me nesto probode kod jajnika al inace nista. Povratak u normalu i realnost uglavnom.

  33. #3183

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    To je onaj city mall? Ja sam isla prosetat tamo jedan dan. Ima veliki Ramstore, nesto tipa veceg Spara i tamo sve mozes kupit. Od Poratala je nekih 1,5-2 km. Ako uzmes taxi negdje oko 100mkd bi ti ispalo.

  34. #3184

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, danas ti je 5dnt? Dosta si dana bila doli. Ja cu, nadam se, biti od ponedjeljka do petka, pa me hvata malo i frka i panika kako to odraditi sama. Mogu misliti kako je tebi bilo sve te dane. Jos u Portala imaju ocajan izbor tv programa...moram se oboružati kakvom knjigom.

  35. #3185

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    To je onaj city mall? Ja sam isla prosetat tamo jedan dan. Ima veliki Ramstore, nesto tipa veceg Spara i tamo sve mozes kupit. Od Poratala je nekih 1,5-2 km. Ako uzmes taxi negdje oko 100mkd bi ti ispalo.
    Da da City. Tako je Ramstore.

    Joj da, očaj od programa u Portalu. Ja sam nosila svoj mali Laptop pa sam gledala filmove i svašta nešto.
    Prvi put sam bila punih 14 dana i odmah dan nakon transfera išla doma.

  36. #3186

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Branca sretno

  37. #3187

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38, danas ti je 5dnt? Dosta si dana bila doli. Ja cu, nadam se, biti od ponedjeljka do petka, pa me hvata malo i frka i panika kako to odraditi sama. Mogu misliti kako je tebi bilo sve te dane. Jos u Portala imaju ocajan izbor tv programa...moram se oboružati kakvom knjigom.
    U pon je bio transfer pa je danas 6-ti dan. Ja sam bila 10 dana i zadnjih 3 vec bila luuda... u zgradi je bio super birc pa sam znala sici na kavu a nosila sam i laptop i obnovila pretplatu na netflix.
    Branca lijepo je i prosetat uz Vardar, bit ce ti lijepo vrijeme.

  38. #3188

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mia dan transfera je nulti dan tak da je danas kao sto je branca i napisala 5-ti dan! Nadam se da se mrvica lijepo utoplila točno tamo di treba

  39. #3189

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Joj cure jedva cekam krenut! Istovremeno me hvata uzbuđenje i strah. Samo da se ukrcam na let pa znam da idem. Nosim tablet, naravno da mi je laptop krepao prije par dana...hehe...i Vardar zvuci primamljivo, posebno ujutro.
    I ovaj ciklus sam morala imati stres. Jučer nakon 2.folekulometrije kupila kartu za bus i avion jer kao to je to. Onda se ispostavilo da je dominantan folikul ovalan. Od muke nisam spavala do uzv-a ujutro. Mislila da je mozda cista, i jos svasta nesto. Uglavnom, mali folikul iznad tog glavnog se naslanja na njega i malo ga pritisce pa je zato ovalanog oblika. Smirilo me konačno. Ne može proci ništa bez neke muke i zafrkavanja...
    Mia38, drzim ti fige i sretnooo!

  40. #3190

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Branca, sretno!!!
    Koji dan ti onda vraćaju trodnevne? Tj. imala si trodnevne smrznute? Skužila sam da ti trodnevni vraćaju 5. dan nakon štoperice, ako sam dobro shvatila.

    Kod mene nikakvih novosti. Nemamo trenutno mogućnost ići ž, ali nadamo se da će se promijeniti uskoro. A i nadamo se da će se i ukinuti test na povratku kući.

  41. #3191

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Kad sam se ja vratila iz MK, dr.mi je dala uputnicu za testiranje...możda nekome pomogne info...

  42. #3192

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Branca, sretno!!!
    Koji dan ti onda vraćaju trodnevne? Tj. imala si trodnevne smrznute? Skužila sam da ti trodnevni vraćaju 5. dan nakon štoperice, ako sam dobro shvatila.

    Kod mene nikakvih novosti. Nemamo trenutno mogućnost ići ž, ali nadamo se da će se promijeniti uskoro. A i nadamo se da će se i ukinuti test na povratku kući.
    Da, tako ispada 5. dan od štoperice, odnosno 3. dan od ovulacije budući su trodnevni. Nadam se da ce transfer biti u cetvrtak, da nece prebaciti na petak kad letim nazad. Volila bi taj dan transfera odmoriti i biti opustena, a ne jurcat po kolodvorima i aerodromima. Znam da taj dio nije toliko bitan, ali bi ja bila mirnija.

  43. #3193

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam se ja vratila iz MK, dr.mi je dala uputnicu za testiranje...możda nekome pomogne info...
    Super info, definitivno cu probati tako...
    Jeli se moze testirati odmah po dolasku u RH ili treba proci neki rok? U nekim drzavama se smije tek nakon 5 dana recimo...

  44. #3194

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Super info, definitivno cu probati tako...
    Jeli se moze testirati odmah po dolasku u RH ili treba proci neki rok? U nekim drzavama se smije tek nakon 5 dana recimo...
    nisu spominjali nikakav rok. mi smo se vratili u subotu, tek u ponedjeljak sam dobila uputnicu a u utorak se testirala..
    to za uputnicu, ne znam da li je pravilo ili ovisi o dobroj volji dr., ali ja pitala i dobila... e sad...
    branca sretno! nadam se da će ti ovaj put sve proći bez komplikacija.

  45. #3195

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    nisu spominjali nikakav rok. mi smo se vratili u subotu, tek u ponedjeljak sam dobila uputnicu a u utorak se testirala..
    to za uputnicu, ne znam da li je pravilo ili ovisi o dobroj volji dr., ali ja pitala i dobila... e sad...
    branca sretno! nadam se da će ti ovaj put sve proći bez komplikacija.
    Vrijedi probati za uputnicu pa sto bude bude. A većina toga zaista ovisi o dobroj volji doktora.
    Ostavljam komplikacije za sobom, od danas mora sve ici "ka po špagu"....hvala ti

  46. #3196

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    nisu spominjali nikakav rok. mi smo se vratili u subotu, tek u ponedjeljak sam dobila uputnicu a u utorak se testirala..
    to za uputnicu, ne znam da li je pravilo ili ovisi o dobroj volji dr., ali ja pitala i dobila... e sad...
    branca sretno! nadam se da će ti ovaj put sve proći bez komplikacija.
    Ja sam se vratila u petak i odmah u sub testirala...iako ne preko uputnice al nema veze... nalaz posaljes mail-om na aerodrom i meni su u roku sat vremena ukinuli samoizolaciju. Znaci brzo.

  47. #3197

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Mia38 i tebi držim palčeve da sve bude kako treba i da beta bude baš kako treba biti.
    Kako je u Sistini? Sve uobičajeno?
    A skidanje samoizolacije je doslovno u nekoliko minuta. Ja test na granicu poslala oko 19h i mail i sms došli u roku 10-ak minuta..

  48. #3198

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Mia i Branca sretno neka sve prode kako treba.
    U novom ugovoru od hzzo meni pise da se mogu i u mk testirati na teret hzzo.Oni njima salju racun i pise da dr mi mora dati uputnicu za testiranje.Sve pise u ugovoru po stavkama,koja ime preko hzzo.Inace su snizili cijene,test kosta 360 kn gore na Andriji Stamparu.

  49. #3199

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia i Branca sretno neka sve prode kako treba.
    U novom ugovoru od hzzo meni pise da se mogu i u mk testirati na teret hzzo.Oni njima salju racun i pise da dr mi mora dati uputnicu za testiranje.Sve pise u ugovoru po stavkama,koja ime preko hzzo.Inace su snizili cijene,test kosta 360 kn gore na Andriji Stamparu.
    Ma daj? pa to je odlična vijest!
    Makar meni nije jasno zašto mi ne spadamo u one izuzetke "nužni zdravstveni razlozi", možda su mogli to nekako drugačije definirati da nas obuhvate...
    Kad sam pitala prije puta u MUP-u, rekli su mi samo da moram paziti da test ne smije biti stariji od 48h (od uzimanja brisa do dolaska na granicu) te da je bitno gdje se testiramo, jer se kod nas na granici ne priznaju svi testovi , iz bilo koje ustanove... nego baš posebno registrirane kao kod nas HZJZ, ali mi nije znala reći konkretno... tako da sam ja odustala od testiranja tamo. Možda se sad nešto promijenilo, ali svakako je poželjno pitati unaprijed da ne bi bilo iznenađenja.

  50. #3200

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Ja sam razmisljala testirat se u Mk, jer je u Sistini jeftinije al me bilo strah, ak kojim slucajem test bude poz, ne bi me pustili na avion.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •