Stranica 67 od 122 PrviPrvi ... 1757656667686977117 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,301 do 3,350 od 6080

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #3301

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    15

    Početno

    Nedostaje još poruke, ne znam zašto ne objavi sve? Više ni ne znam što sam pisala
    ustvari još ću razmisliti iako imam feeling da i nemam nešto puno vremena za razmišljanje. Imam super ginica, tako da neće biti problem oko uputnica i svega što treba, samo je pitanje da li će se meni dati čekati po redovima.
    Pitanje, da li ste imali podršku svojih, obitelji i prijatelja, ustvari da li su bili upoznati s cijelom situacijom.
    Hvala ❤️
    Posljednje uređivanje od Umica : 08.03.2021. at 12:31

  2. #3302

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    I da, što u Solunu dobiješ od informacija o donoru? Jel ti to bitno? U Sistini iz Cryos banke donori imaju profile sa slikom kad su bili mali i dosta dosta informacija. Mora biti anoniman.
    Draga LaraLana, to mi nije bitno.

  3. #3303

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Umica potpisujem sve što je LaraLana napisala i još bi dodala da vidiš kakva je povezanost s Solunom. Meni osobno puno znači što ima direktna veza Zagreb-Skopje. Pogotovo nakon transfera kad jedva čekaš doći doma.
    Draga Mia38, hvala ti ❤️ Bolja povezanost je s Skopjem, pogotovo sada za vrijeme korone, kada smo dosta i ograničeni s putovanjima.

  4. #3304

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, evo nalaz bete na 12dnt (2 trodnevna embrija) - 13,5.
    Znam sto to znaci....ipak cekam odgovor dr. L.
    Osjećaji su mi totalni kaos, od tuge, a opet ovo je ipak pomak u odnosu na do sad sve bete 0....

  5. #3305

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Aaa draga... tako mi je zao! Tu smo, uz tebe smo. ❤️

  6. #3306

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, evo nalaz bete na 12dnt (2 trodnevna embrija) - 13,5.
    Znam sto to znaci....ipak cekam odgovor dr. L.
    Osjećaji su mi totalni kaos, od tuge, a opet ovo je ipak pomak u odnosu na do sad sve bete 0....
    Zao mi je,ali kako kaze pomak veliki kad znas da se nesto dogada dolje ipak.Uz tebe smo,naravno da su svakakvi osjecaji tu.

  7. #3307

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, evo nalaz bete na 12dnt (2 trodnevna embrija) - 13,5.
    Znam sto to znaci....ipak cekam odgovor dr. L.
    Osjećaji su mi totalni kaos, od tuge, a opet ovo je ipak pomak u odnosu na do sad sve bete 0....
    Jojjj branca što da ti kažem već da mi je jako žao

  8. #3308

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, hvala vam od
    Idem uskoro po drugu betu....
    Tko zna možda sam medicinsko cudo.... ...moram se malo šaliti...
    Posljednje uređivanje od branca_i : 11.03.2021. at 07:24

  9. #3309

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, hvala vam od
    Idem uskoro po drugu betu....
    Tko zna možda sam medicinsko cudo.... ...moram se malo šaliti...
    draga Branca, tebi najviše od svih držim palčeve da uspiješ!

  10. #3310

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    draga Branca, tebi najviše od svih držim palčeve da uspiješ!
    Jojjjj draga moja....

  11. #3311

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Mia kako je prošao ultrazvuk? Nemoj me plašiti, mislim da si već trebala ići jek tako?

  12. #3312

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia kako je prošao ultrazvuk? Nemoj me plašiti, mislim da si već trebala ići jek tako?
    Lara Lana sve je ok sto se tice uzv, vidi se gest vrecica. Jedino moram urinokulturu napravit jer imam bakteriju

  13. #3313

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Lara Lana sve je ok sto se tice uzv, vidi se gest vrecica. Jedino moram urinokulturu napravit jer imam bakteriju
    Draga Mia, drago mi je da je napokon netko uspio. To je jako lijepo čuti i daje nam nadu svima.
    Neka ti je sa srećom do kraja

  14. #3314
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    znate li kakav screeninga se radi za donorice? infektivne i nasljedne bolesti, genetski screening... jeste li tražili ili dobili informaciju o tome?

    hvala i sretno svima cure
    pa evo da sama sebi odgovorim, jer sam se u međuvremenu uspjela čuti s Bobanom
    donorice se testiraju na hepatitis C i B, HIV, cističnu fibrozu + rade kariogram... (nadam se da sam sve dobro polovila telefonom)
    Posljednje uređivanje od sushi : 12.03.2021. at 19:47

  15. #3315

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    pa evo da sama sebi odgovorim, jer sam se u međuvremenu uspjela čuti s Bobanom
    donorice se testiraju na hepatitis C i B, HIV, cističnu fibrozu + rade kariogram... (nadam se da sam sve dobro polovila telefonom)
    Mislim da sam negdje pisala ovdje, odnosno kopirala sa stranice od banke što točno testiraju donorice. Da, ovo što si ti napisala. Ne mogu sad naći taj post, niti je stranica od te banke aktivna.

  16. #3316

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    All egg donors are screened for the following conditions listed below and are rescreened immediately before starting the programme.

    Egg donor examinations (Infectious Disease Testing):

    HIV 1, 2 & 0
    Hepatitis B
    Hepatitis C
    Syphilis
    Gonorrhoea
    Chlamydia
    Egg donor Genetic testing:
    Karyotype
    Cystic Fibrosis
    Fragile X

  17. #3317
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    All egg donors are screened for the following conditions listed below and are rescreened immediately before starting the programme.

    Egg donor examinations (Infectious Disease Testing):

    HIV 1, 2 & 0
    Hepatitis B
    Hepatitis C
    Syphilis
    Gonorrhoea
    Chlamydia
    Egg donor Genetic testing:
    Karyotype
    Cystic Fibrosis
    Fragile X
    hvala LF! sorry što mi je promaklo da je već pisano o tome...potrudila sam se pročitati puno prijašnjih postova, valjda mi je bilo previše info odjednom...tnx.

    sretno svima...pratim vas cure i držim fige za dalje

  18. #3318

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Lara Lana sve je ok sto se tice uzv, vidi se gest vrecica. Jedino moram urinokulturu napravit jer imam bakteriju
    Ajde super za uzv. Kad ideš opet?

  19. #3319

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde super za uzv. Kad ideš opet?
    Idem opet u petak. Tako me narucila dokt u Petrovoj.
    Dr. L mi je smanjio dozu estrofema na 2 mg dnevno jos tjedan dana a onda prestajem i decortin jos 5 dana pa gotovo. I jedva cekam da se skinem s utrogestana... ko bačvica sam od kad njih trosim...
    Zar nitko ne ide ovih dana u postupak?

  20. #3320

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Drage moje suputnice da se malo javim jer sam vas zanemarila... uhvatila sam se posla jer treba usparat ponovo za 3.pokusaj a i malo poradit na sebi jer nije lagan ovo put pa kad ladje potonu, malo odmaka nije na odmet (bar ja funkcioniram tako).

    Mia, cestitam! super vijesti!
    Ako sam koga preskocila, skuzajte, nisam uspila pohvatat sve od svog zadnjeg posta

  21. #3321

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    24

    Početno

    Pozdrav svima,
    NoVa sam ovdje pa bi molila ako bi mi malo pomogle oko postupka u Makedoniji.
    Dobila sam papire iz Petrove( popunjen obrazac i povijest bolesti) koji trebam odnijeti na HZZO, da li je to dovoljno? U kojem trenutku se javljam sa papirima u kliniku u MKD?
    Oprostite ako je vec negdje napisano, mozda sam preskocila, svaka informacija mi je dobrodosla jer moja lijecnica mi ama bas nista nije rekla.
    Poprilicno mi se žuri jer za mjesec dana Punim 42g, pa mi je samo rekla da je bitno da predam ili da oni zaprime do tada, ugl kaos mi je u glavi jer ne znam kuda i kada i gdje prije.
    Hvala vam unaprijed na pomoci.

  22. #3322

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Evo da javim da Koki nije uspio ni drugi ET. I ovoga puta je dobila odlične embrije, osmostanicni i devetostanicni, odličan endometrij, no beta danas 0

    Novost je i da se sad prije transfera, osim one injekcije u guzu, dobije u venu nešto što opušta maternicu da ne radi kontrakcije.

    A PCR test vi morate platiti pa onda HZZO navodno refundira (za one koji idu preko HZZO-a) jer oni za to nisu napravili frakturu pa ne mogu ubaciti u konačni račun. Test košta 45 eura ili 2700 denara.

  23. #3323

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Zao mi je zbog Koki

    Evo za informaciju da već neko vrijeme koriste Atosiban amp. 6,75 i bila je oko 26 eura tko plaća sam protiv kontrakcija maternice i koriste i Tevagrastim koji košta oko 55 eura i primjenjuje se kod žena s tankim endometrijem još prije stop injekcije.

  24. #3324

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Silvija javit će ti se već netko od cura al mislim da je to to. Obrazac popunjen od dr povijest bolesti i nalaze. Sretno!

  25. #3325

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Ssilvija, dali si vec kontaktirala kliniku? Oni ti trebaju dati predracun i na hzzo saljes ispunjeni obrazac sa predracunom i sa povijest bolesti

  26. #3326

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Ja sam danas bila opet na uzv i vide se vec otkucaji srca ❤

  27. #3327

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    15

    Početno

    Mia38 čestitam ❤️❤️❤️

  28. #3328

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas bila opet na uzv i vide se vec otkucaji srca ❤
    Bravo Mia želim ti urednu i mirnu trudnoću!
    Ja sam na 6+0 tt čula srce. Koliko si ti sad trudna?

  29. #3329

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo Mia želim ti urednu i mirnu trudnoću!
    Ja sam na 6+0 tt čula srce. Koliko si ti sad trudna?
    sad sam 6+4.

  30. #3330

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ssilvija, dali si vec kontaktirala kliniku? Oni ti trebaju dati predracun i na hzzo saljes ispunjeni obrazac sa predracunom i sa povijest bolesti
    Poslala sam mail jos u petak gđi Bistri nije nista odgovorila, pa sam ga jucer ponovila dr.L koji me uputio na Bobana Janevskog jer je na bolovanju, nisu nista jos poslali, valjda ce ubrzo.

  31. #3331

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja na 6+1 tt. Prokrvarila i na hitnoj prvi put čula ♥️. Joj kad se sjetim, noge nisam osjećala. Sljedeći tjedan će biti točno godina dana. Evo je tu kraj mene, upravo se probudila, hoće cicu.
    Želim vam svima da to doživite. Ovo sa otkucajima i sa buđenjem .
    Ne ovo s krvarenjem, to ne želim nikom.

  32. #3332

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Pozdrav svima! Davno sam se javila, ali pratim temu. Čestitke curama kojima je uspjelo doći do trudnoće/bebača

    Ovako, nakon 2 mj. dopisivanja i dogovaranja s Bobanom Janevskim, konačno sam dogovorila svoj prvi termin u Sistini 8.4.. Samo što ne idem kod dr. Lazarevskog, koji je do daljnjeg na bolovanju zbog korone, već kod dr. Popovića. Zanima me imali tko iskustva s njime, ili je bio kod njega. Vjerujem da je isto dobar stručnjak, ali ne sjećam se da je netko bio baš kod njega na postupku.

  33. #3333

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Alisa mislim da je bolje da si kod dr. Popovića već kod dr. Ivanovskog. Žene ti najviše traže dr. L pa dr. P. Vjerojatno ima razlog zašto.
    A gle, možda se dr. L vrati do tad. Ako vidiš da je dole kad dođeš traži da odeš k njemu.
    Ima njih još doktora dole ali ja npr dr. Adamosku nikad nisam vidjela. Sretno

  34. #3334

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Hej curke,

    pozdrav svima.
    Alisa.sretno!

    Mia, jupiiiiiiiiiii.

    SSilvija, vidim da su cure odgovorile. I ja slala zahtjev koji mi je potpisao mpo dr u Petrovoj, nalaze i njihov predračun i onaj papir da me primaju na liječenje. Najbolje ti je, ako si blizu Zg, osobno to odnijeti u Margaretsku. Ja kasnim puno dana, nadam se da si sve uspjela riješiti.

    Cure, pozdrav svima!! Ja nikako uputiti se u Makedoniju. Sada vas čitam da se dr. L razbolio. Zna itko, je li sve ok? Opasni simptomi korone ili blaži? Pretpostavljam da se ne zna kada će se vratiti.
    Je li vas on uputio na drugog dr. ili Bistra?

    Kod mene nema još ništa, nemam pojma kad ću ići. Ova korona mi zeznula sve planove koje sam si posložila. Najbolje ne planirati jer se sve lako izjalovi.

  35. #3335

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Hvala cure

    Meni je Boban rekao da je dr. L na bolovanju, i da imam potvđen termin kod drugog doktora.
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 30.03.2021. at 10:55

  36. #3336

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    24

    Početno

    Pozdrav,
    Danas sam dobila predracun i poslala ga u HZZO, rekli su mi da ce sutra biti na potpisu doktorice.
    Cekala sam dugo da mi posalju predeacun cca 10 dana, moram pohvaliti jednu jaako dragu curu koja mi je puno pomogla i cak i kontaktirala gđu Bistru da pozure sa slanjem predracuna, hvala joj puno..
    Sad kad dobijem odobrenje od HZZO-a nemam pojma sta dalje, saljem u kliniku?
    U meduvremenu mi je Mpo u Petrovoj dala da pijem 10 dana duphaston i da dodem 2 d.c na uzv.

  37. #3337

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj SSilvija prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,
    Danas sam dobila predracun i poslala ga u HZZO, rekli su mi da ce sutra biti na potpisu doktorice.
    Cekala sam dugo da mi posalju predeacun cca 10 dana, moram pohvaliti jednu jaako dragu curu koja mi je puno pomogla i cak i kontaktirala gđu Bistru da pozure sa slanjem predracuna, hvala joj puno..
    Sad kad dobijem odobrenje od HZZO-a nemam pojma sta dalje, saljem u kliniku?
    U meduvremenu mi je Mpo u Petrovoj dala da pijem 10 dana duphaston i da dodem 2 d.c na uzv.
    Rješenje HZZO-a ćete čekati cca 3 tjedna, HZZO ga šalje direktno njima u Makedoniju s jamstvenim pismom. Kad ga Vi dobijete dogovarate s njima termin Vašeg dolaska u Acibadem.

  38. #3338

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Silvija,
    jave oni njima, tj. pošalju jamčevno pismo da je odobreno. Njega ćeš i ti dobiti u rješenju.
    U Petrovoj su, barem mene, bili tražili rješenje, jamčevno pismo, kopije osobnih, izvadak iz matice vjenčani (ili od bilježnika o izvanbračno zajednici), mislim kopije osobnih, možda čak i nalaze-brisevi... To sam im donijela sve kopije. I moraš imati D1 uputnicu, čini mi se. Kad dobiješ rješenje javiš se Bobanu i s njim dogovaraš termin dolaska.
    Ako ti je frka i ako su ti rekli da je sutra na potpisu, probaj ih zamoliti da ubrzaju. Nazovi i pitaj, nemaš što izgubiti, ako ti je menga jako jako blizu. Za odlazak u Makedoniju ćeš isto morati imati sve nabrojano plus nalaze sve sa krvnom grupom, za hepatitisa, nalaze od prije ako imaš.. Ne mogu se sjetiti svega pa cure pomagajte. Nisam kući, a nemam papire uz sebe.

  39. #3339

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Hm, meni nisu rekli da za prvi dolazak trebam nalaze. Pitala Bobana, ali mi je rekao da će mi doktor reći što treba. Što ste vi na 1. dolasku već imale sve nalaze?
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 02.04.2021. at 00:46

  40. #3340

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, meni nisu rekli da za prvi dolazak trebam nalaze. Pitala Bobana, ali mi je rekao da će mi doktor reći što treba. Što ste vi na 1. dolasku već imale sve nalaze?
    Moras imati sve zive nalaze,jer dr sve gleda.Krvna grupa,markeri,papu ne stariju od 1 god,sve hormone,brisevi,rodni list tebe i muza,ako mozes trombozu bilo bi super.Sve sta mozes izvaditi izvadi.

  41. #3341

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Za Bobana ne trebaju nalazi, nego ove stvari za papirolpgiji, ali najbolje je imati što više za dr. L jer ih možete s njim pregledati i popričati. Ja sam imala i više-manje smo onda tamo sve dogovorili. Naravno, detalje i stimulaciju rješavate kasnije ali smo popričali o nekim stvarima koje su me zanimale. To vam je dobro pogotovo ako imate još nekakve probleme sa strane pa da se sagleda cjelokupna slika.

    Znaju li oni kad se vraća dr. L? Imate kakvih novih info? Do 8.4. ne sigurno kad idete drugima. Ako vam spomeni što, javite nam.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 02.04.2021. at 12:27

  42. #3342

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Cure, ja sam se vratila iz Makedonije sa embriotransfera doniranom jajanom stanicom. Sad čekam vađenje krvi. . .
    Kad sam bila 1. put na dogovoru i pravnim formalnostima imala sam i pregled kod dr. Lazarevskog ali nije on nešto detaljno gledao te internističke obrade. . .
    Eto, nova sam tu pa skupljam broj postova da mogu i ja biti uključena u temu koja nas sve povezuje.

  43. #3343

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Obzirom da sam skoro sve iščitala od početka nestala mi curka buduća koja je isto išla na donaciju jajne stanice, čini mi se, pa me zanima kako je na kraju to sve završilo.

  44. #3344

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Donoricu smo birali uz Bobana dosta nabrzaka, možda je i bolje tako.
    Cura nema moju niti muževu krvnu grupu. Birali smo više po ostalim fizičkim osobinama jer nam je pokazao njenu sliku ali jako na kratko....Jedva smo taj 1. put stigli na povratni let za Zagreb, oduljilo se nekako vremenski.

  45. #3345

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Inače imam preko 42 godine i sve sam sama platila s mužem jer naš HZZO ne pokriva takvima niti jednu lipu. Imala sam veliki problem i na jeeedvite jade dobila obično bolovanje.. Donora sperme nismo trebali.

  46. #3346

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, meni nisu rekli da za prvi dolazak trebam nalaze. Pitala Bobana, ali mi je rekao da će mi doktor reći što treba. Što ste vi na 1. dolasku već imale sve nalaze?
    Ja sam imala sve nalaze spremne, dr. L mi je odmah i odredio stimulaciju koju sam i onda uzela sa sobom. Probaj biti spremna s nalazima da ti se ne bi poslije kompliciralo oko nabave lijekova. Sjecam se da je neka frka bila da nam oni u Mk moraju dati stimulaciju, a ne ovi u RH. Ne znam kako je na kraju zavrsilo i kako uopce sada to funkcionira. Onda se cak od nekih trazilo da samo zbog lijekova jos jednom dođu u kliniku.

  47. #3347

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    To sve skupa grozno puno košta ,ako bude trebalo pogledat ću točne cifre ali sve u svemu bez tih injekcija i ostalih lijekova, bez putovanja, smještaja i hrane tamo platili smo oko 50 000kn u grubo, možda malo manje donirane jajne stanice, 8 komada i sam transfer.

  48. #3348

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Meni su transferirana dva osmostanična embrija trodnevna i još nam je ostalo u kriopohrani 4 embrija.
    Godinu dana se ne plaća čuvanje, a onda dalje da, ne znam koliko.

  49. #3349

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Nisam nikada rađaal do sada. nadam se da bu mi ovaj 1. put odmah uspjelo. Bumo vidli. Javim sve

  50. #3350

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    A hebiga, idem u četvrtak tak da neću ništa stići vaditi. Imam papu, TSH I AMH. Uzimam donora i sve sama plaćam, valjda neće biti problema. Sad je gotovo. Malo je glupo što onda ne naglase, tj. ne kažu kod dogovora što sve treba. Da nisam na forumu, ne bih ništa znala, samo koliko novaca trebam i u koliko da dođem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •