Stranica 82 od 122 PrviPrvi ... 3272808182838492 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,051 do 4,100 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #4051

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Isprintaj mail i idi u ljekarnu najbližu bolnici koja radi IVF (ako nisi iz ZG) i tamo to pokaži najstarijoj apotekarici.
    Promakao mi je nekako tvoj odgovor.
    Hvala na savjetu. Isprintat ću ga.
    Danas u ST su mi rekli da im je mail dovoljan. Al evo ako zatreba imam i recept ipak.

  2. #4052

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim fige curama koje idu u postupak.Bit ce ovo lijepi kraj godine sa betama.Cure koje zive blize bosni tamo mozete kupiti ljekove povoljniji su.Ljekarna Filipovic daje 5% na gotovinu tako da se i kod njih isplati ako se kupuje vise toga.Samo da javim da nosim decka,jucer saznala
    Dečak❤.U kojoj si nedelji trudnoce Medo??

  3. #4053

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Hvala vam cure,puno ❤ sve koje idete sada u postupke zelim svu srecu
    Medo2711,suuper,zelim ti i dalje skolsku trudnocu

  4. #4054

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Dečak❤.U kojoj si nedelji trudnoce Medo??
    Hvala cure moj❤ ja sam ti sad 14+5 tt

  5. #4055

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Devojke, dr Lazarevski trazio da pred postupak uradim vaginalne i cervikalne briseve. E, sad da li samo bakteriološke ili je potrebno uraditi i na klamidiju, mikoplazmu i ureoplazmu? Molim za pomoć ko zna.

  6. #4056

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Lucy10 prvotno napisa Vidi poruku
    Devojke, dr Lazarevski trazio da pred postupak uradim vaginalne i cervikalne briseve. E, sad da li samo bakteriološke ili je potrebno uraditi i na klamidiju, mikoplazmu i ureoplazmu? Molim za pomoć ko zna.
    Meni je kod dr Ivanovskog bilo potrebno da uradim klamidiju,miko i ureaplazmu.
    Posljednje uređivanje od Senka43 : 23.10.2021. at 18:41

  7. #4057

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Hvala Senka. Uradiću onda i ove 3 beštije

  8. #4058

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Lucy10 prvotno napisa Vidi poruku
    Devojke, dr Lazarevski trazio da pred postupak uradim vaginalne i cervikalne briseve. E, sad da li samo bakteriološke ili je potrebno uraditi i na klamidiju, mikoplazmu i ureoplazmu? Molim za pomoć ko zna.
    Cervikalne briseve to su sve te sta si nabrojala.To ide klasika uvijek kad se ide u postupak i ne starije od 6 mj.

  9. #4059

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Hvala Medo,te ću onda sve uraditi.

  10. #4060

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Ekipa,
    kakva je situacija s koronom sada u Makedoniji?
    Ako sam dobro pročitala za ulazak je potreban negativan test ukoliko nemamo Covid potvrdu o cijepljenju ili preboljenju.

  11. #4061

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ekipa,
    kakva je situacija s koronom sada u Makedoniji?
    Ako sam dobro pročitala za ulazak je potreban negativan test ukoliko nemamo Covid potvrdu o cijepljenju ili preboljenju.
    Super, letim u ponedjeljak i taman mi je proslo 6 mjeseci od preboljenja. Za ulazak u RH mi treba pozitivan PCR ne stariji od 365 dana. To sam jedino pazila jer se do sad za ulazak u Makedoniju nije nista trazilo. Sad valjda treba potvrda o preboljenju koja me buni. Stoji: "potvrda o preležanom virusu COVID-19 u poslednjih 45 dana, računajući od dana ozdravljenja". Sto vama ovo znaci? Da ne smije proci 45 dana od preboljenja?

  12. #4062

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Super, letim u ponedjeljak i taman mi je proslo 6 mjeseci od preboljenja. Za ulazak u RH mi treba pozitivan PCR ne stariji od 365 dana. To sam jedino pazila jer se do sad za ulazak u Makedoniju nije nista trazilo. Sad valjda treba potvrda o preboljenju koja me buni. Stoji: "potvrda o preležanom virusu COVID-19 u poslednjih 45 dana, računajući od dana ozdravljenja". Sto vama ovo znaci? Da ne smije proci 45 dana od preboljenja?
    Da, mislim da mora biti manje od 45 dana od preboljenja. Tako bar ja shvaćam.
    Kad ti je let u ponedjeljak? Stigneš li obaviti brzi antigenski? Čini mi se da sam pročitala da s njim možeš u Makedoniju.
    Meni je također taman prije koji dan isteklo 6 mjeseci, a ubrzo bih trebala u Makedoniju ako budem reagirala na terapiju kako treba.

  13. #4063

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Može brzi antigenski, ne stariji od 48 sati. Mogu se testirat na aerodromu prije leta. Probat cu ujutro u bolnici, ali ne vjerujem da cu uspjet ovako iznenada. Koji stres dan pred put!! DalmalB da nisi napisala post prije ne bi imala pojma....Inače sam prije svaki dan provjeravala uvjete za prelazak granice, ali evo ovaj put sam totalno to previdila. Ako ne uspijem u bolnici ostaje mi aerodrom, ali bi isto volila to rjesit prije...ne daj boze da sam pozitivna, a dosla do Zg-a! A o stimulaciji da ne govorim!

  14. #4064

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Branca uspjet ces u bolnici sigurno,taj brzi sam ja platila 170kn ,bar je kod nas tako,kad placas,nemoras se ni narucivat ni nista,platis i to je to.Uvijek tako bude pred put,stres za stresom,al sve ce to biti dobro,vidjet ces,sreetno ❤

  15. #4065

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Uspila sam se testirati na autobusnom kolodvoru u
    Pupillamu. Za 15 min gotov nalaz, negativan! Uffff
    Za bolnicu su mi javili termin 20 minuta prije, sto mi je bilo nemoguće stici. U Zd se mora naručiti i dobit odobrenje termina. Sreca pa Pupillam radi normalno cijeli dan, svaki dan i može se bez naručivanja. Bar sam to rijesila!
    Iva83, testirala si se i kad si nazad isla? Gdje? Makedonci traze sad test i kod izlaska iz zemlje.

  16. #4066

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Da,da testirala sam se i kad sam isla nazad,mi smo imali u ulici blizu stana labaratorij,pa smo tu,a vani kod bolnice imas kontenjer za testiranje,bude za pola sata gotovo test..iskreno test nitko ni netrazi osim na nasoj granici

  17. #4067

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mislim da cu za nazad onda obavit testiranje u Sistini. Ionako mi po rjesenju HZZO pokriva taj trosak. Cure, hvala vam na svakoj info. Cijelu noc nisam spavala, sad po kuci bauljam i kao spremam se...
    Kod mene uvik neki "događaji"...

  18. #4068

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Sve ce to biti dobro..

  19. #4069

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da cu za nazad onda obavit testiranje u Sistini. Ionako mi po rjesenju HZZO pokriva taj trosak. Cure, hvala vam na svakoj info. Cijelu noc nisam spavala, sad po kuci bauljam i kao spremam se...
    Kod mene uvik neki "događaji"...
    Draga zelim ti puno srece,javljaj nam situaciju.Nazalost hzzo mi nije pokrio test,a pise u rijesenju da pokriva.Ocito misle ako ste u Mk testiras ne u hrv.Nikad ih nisam mogla dobiti u hzzo da pitam zasto nisam dobila novce za testiranje.

  20. #4070

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Da,da testirala sam se i kad sam isla nazad,mi smo imali u ulici blizu stana labaratorij,pa smo tu,a vani kod bolnice imas kontenjer za testiranje,bude za pola sata gotovo test..iskreno test nitko ni netrazi osim na nasoj granici
    Ako sam ja dobro shvatila za ulazak u RH je dovoljno da sam prebolila unutar godine dana (što jesam)? Ako nitko ne gleda nego naši onda se ni ne treban testirati na povratku. Razmišljam malo "naglas"...

  21. #4071

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da cu za nazad onda obavit testiranje u Sistini. Ionako mi po rjesenju HZZO pokriva taj trosak. Cure, hvala vam na svakoj info. Cijelu noc nisam spavala, sad po kuci bauljam i kao spremam se...
    Kod mene uvik neki "događaji"...
    Sretnooo

  22. #4072

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, javljam situaciju. I kako je proslo na ulazu i izlazu iz Mk.
    DalmalB, sigurni smo na ulasku u RH, za sada barem, godinu od pozitivnog testa. A koji je smisao testiranja pri izlasku iz Mk mi nije bas jasno, ali ok. Nadam se da u klinici nece komplicirat s testovima.

  23. #4073

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Sretno cure!!!!!!!

  24. #4074

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Sretno cure, javite kako je proslo!! ❤️❤️

  25. #4075
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    evo da i ja doprinesem ovoj dobroj statistici koja traje u zadnje vrijeme... "odradili" smo prvi postupak u Mk, donacija js, dobili 4 embrija od kojih su vraćena dva trodnevna, po riječima embriologa savršena dva nešto manje dobra smo smrznuli...

    imala sam pozitivan kućni testić 8 dana nakon et, a bete sam vadila na 10., 13., 15. dan nakon et i duplale su se pravilno iako su počele s jako niskom od samo 39... pa sam bila malo skeptična i preplašena znajući kako to može završiti.
    danas na 18.dan od et beta mi je preko 2000 slijedi uzv...još malo štrikanja i neizvjesnosti, ali pozitivno uzbuđenje

    kad vidim kako sve napreduje i ulovim malo vremena, napisat ću par dodatnih info o Mk koje su mi se pokazale korisnima kad smo putovali tamo...

  26. #4076
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    sretno svima koji su upravo u postupcima, čitam vas često

  27. #4077

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    evo da i ja doprinesem ovoj dobroj statistici koja traje u zadnje vrijeme... "odradili" smo prvi postupak u Mk, donacija js, dobili 4 embrija od kojih su vraćena dva trodnevna, po riječima embriologa savršena dva nešto manje dobra smo smrznuli...

    imala sam pozitivan kućni testić 8 dana nakon et, a bete sam vadila na 10., 13., 15. dan nakon et i duplale su se pravilno iako su počele s jako niskom od samo 39... pa sam bila malo skeptična i preplašena znajući kako to može završiti.
    danas na 18.dan od et beta mi je preko 2000 slijedi uzv...još malo štrikanja i neizvjesnosti, ali pozitivno uzbuđenje

    kad vidim kako sve napreduje i ulovim malo vremena, napisat ću par dodatnih info o Mk koje su mi se pokazale korisnima kad smo putovali tamo...
    Cestitam ❤

  28. #4078

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Sushi cestitam!!

  29. #4079

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Sushi cestitam ❤

  30. #4080

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    evo da i ja doprinesem ovoj dobroj statistici koja traje u zadnje vrijeme... "odradili" smo prvi postupak u Mk, donacija js, dobili 4 embrija od kojih su vraćena dva trodnevna, po riječima embriologa savršena dva nešto manje dobra smo smrznuli...

    imala sam pozitivan kućni testić 8 dana nakon et, a bete sam vadila na 10., 13., 15. dan nakon et i duplale su se pravilno iako su počele s jako niskom od samo 39... pa sam bila malo skeptična i preplašena znajući kako to može završiti.
    danas na 18.dan od et beta mi je preko 2000 slijedi uzv...još malo štrikanja i neizvjesnosti, ali pozitivno uzbuđenje

    kad vidim kako sve napreduje i ulovim malo vremena, napisat ću par dodatnih info o Mk koje su mi se pokazale korisnima kad smo putovali tamo...
    Bravo sushi, čestitam ❤

  31. #4081

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Sushi,cestitam!

  32. #4082

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Jel mozes ostaviti mail? Ja i mm se sprwmamo na donaciju sjemena

  33. #4083
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajme sushi, pa to je hit vijest!! Čestitam!

  34. #4084

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Dugo me nije bilo na forumu, sad dođem i vidim tolike bebe da ne mogu vjerovati. Ovo je fantastično. Čestitam svim curama i neka ovako nastavi dalje sa puno +++.

  35. #4085

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Shusi cestitam

    Jos malo pa idem u Mk avionom, te cu se morati piknut u avionu… hoce li to bit problem posto se nesmiju nositi sprice i igle? Da li se smijem 2h prije piknuti? Da li je koja imala takav problem, kako sa lijekovima, dali ih mogu nosit, da trazim neku potvrdu od lijecnika za lijekove?

  36. #4086
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme sushi, pa to je hit vijest!! Čestitam!
    pa s obzirom da sam u mpo svijet prvi put zakoračila prije punih 9 godina...vidjeti prvi put u životu tako veliku betu mi je bio stvarno hit osjećaj a sad korak po korak dalje...još ne vjerujem

  37. #4087
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Dejica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel mozes ostaviti mail? Ja i mm se sprwmamo na donaciju sjemena
    Dejice, ajde piši tut, zbog svih drugih cura...bolje da ima što više info, koliko god je tu stranica ispisano, svejedno mi početnici lutamo u hrpi tih informacija...
    Posljednje uređivanje od sushi : 27.10.2021. at 12:10

  38. #4088
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Tomoe prvotno napisa Vidi poruku
    Shusi cestitam ������������

    Jos malo pa idem u Mk avionom, te cu se morati piknut u avionu… hoce li to bit problem posto se nesmiju nositi sprice i igle? Da li se smijem 2h prije piknuti? Da li je koja imala takav problem, kako sa lijekovima, dali ih mogu nosit, da trazim neku potvrdu od lijecnika za lijekove?
    i mene je brinulo ovo jer sam i prolutex i clexane kupila u Mk i morala prenijeti u Zg avionom, a nisamo imali nikakvu prtljagu osim ručne u kabini... pa sam sve igle i lijekove stavila u jednu zasebnu prozirnu plastičnu vrećicu (odvojenu od kozmetike) i izvadila te vrećice na pregledu na aerodromu...pripremila sam i recepte na moje ime za svaki slučaj. nije bilo nikakvih problema, nitko nije komentirao.

    ali, zašto bi se pikala u avionu? napravi to prije ili poslije...ne mora biti točno u minutu

  39. #4089

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    i mene je brinulo ovo jer sam i prolutex i clexane kupila u Mk i morala prenijeti u Zg avionom, a nisamo imali nikakvu prtljagu osim ručne u kabini... pa sam sve igle i lijekove stavila u jednu zasebnu prozirnu plastičnu vrećicu (odvojenu od kozmetike) i izvadila te vrećice na pregledu na aerodromu...pripremila sam i recepte na moje ime za svaki slučaj. nije bilo nikakvih problema, nitko nije komentirao.

    ali, zašto bi se pikala u avionu? napravi to prije ili poslije...ne mora biti točno u minutu
    Onda cu i ja tako, mislila sam da bas mora bit tocno u sekundu to pikanje

  40. #4090

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Moze,uglavnom curke da krenem;nova sam ovdje.Inace sam iz Splita. Ovo je moj slucaj,5 godina se borimo sa neplodnoscu. Mm je dijagnosticirana teska azo.i jedina opcija je donacija. Odlucili smo se za jednu privatnu kliniku u Austriji,hzzo mi je nesto pokrio ali ne sve i nakraju se ta cifra digla u nebesa vec. Isli smo 4 puta i bezuspjesno,i odlucili smo probati sad u Makedoniju. Dali je imao ko slicnih situacija da treba donaciju sjemena? Javili smo se mailom i Boban nam je odma odgovorio,i stavio cifre koliko sta dode,malo me iskreno sokiralo(jer smo do sada vec dali 10 000 eura. Dali hzzo sta pokriva u Makedoniji? Puno Vam hvala na odgovoru.

  41. #4091
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Dejica prvotno napisa Vidi poruku
    Moze,uglavnom curke da krenem;nova sam ovdje.Inace sam iz Splita. Ovo je moj slucaj,5 godina se borimo sa neplodnoscu. Mm je dijagnosticirana teska azo.i jedina opcija je donacija. Odlucili smo se za jednu privatnu kliniku u Austriji,hzzo mi je nesto pokrio ali ne sve i nakraju se ta cifra digla u nebesa vec. Isli smo 4 puta i bezuspjesno,i odlucili smo probati sad u Makedoniju. Dali je imao ko slicnih situacija da treba donaciju sjemena? Javili smo se mailom i Boban nam je odma odgovorio,i stavio cifre koliko sta dode,malo me iskreno sokiralo(jer smo do sada vec dali 10 000 eura. Dali hzzo sta pokriva u Makedoniji? Puno Vam hvala na odgovoru.
    preko hzzo možete na isti broj postupaka kao i za "obični" mpo... znači 4 ivf-a sa stimulacijom (za nas na koje se odnosi donacija jajne stanice ne mogu se koristiti ostali postupci koje inače pokriva hzzo - inseminacije i ivf u prirodnom ciklusu) - je li za donaciju sjemena izvan Hr moguće korisiti više od ta 4 stimulirana postupka koje pokriva hzzo molim druge cure da ti kažu, jer ja ne znam... ako ste već iskoristili 4 puna postupka koje vam je djelomično pokrivao hzzo u Austriji, bojim se da bi to moglo biti sve što možete dobiti...

    inače, hzzo u različitim zemljama pokriva različit postotak cijene postupka. u Mk pokriva donirani materijal i liječenje (ali ne i lijekove), kao i dio putnih troškova, odnosno putne troškove u visini najniže cijene javnog prijevoza

  42. #4092

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Sushi čestitam!!

    Ja u petak putujem za Makedoniju i baš sam se mislila kako spakovati injekcije jer također imam samo ručnu prtljagu, tako da ste mi riješili nedoumice

    Ima li koja curka dolje u isto vrijeme da pijemo kavu?
    Ja sam dole najmanje do sride.

  43. #4093

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Meni kako je ostalo u sjećanju je da ovih dana treba da se rodi jedna Sistinska beba!
    Mia draga, javi nam kada postaneš mama

  44. #4094

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Sushi srećno❤

  45. #4095

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    52

    Početno

    Pozdrav drage moje. Ja sam onako prilično iznervirana i u panici. Naime svih ovih dana sam radila nalaze koje su zahtijevali od mene. I doktor je spomenuo da nabavim gonal f 450IE 3 Lena i centrotide 0.25 mg 5 ampula. Juce mi je bio 2 dan ciklusa i kad sam bila kod mog ginekologa ultrazvuk je bio super. Nalaz krvi još čekam. Ali doktor mi sinoć piše da onda odmah sutra počnem sa gonalom jer pretpostavlja da će biti i nalaz krvi ok i da je 3 dan ciklusa i da moram tako. Ne možete vjerovati u kojoj sam panici. Prvo sam tek juce dobila recept za lijekove i direktno od ginekologa se spremila i otišla na avion jer mi je počeo godišnji. Taj mail od doktora sam vidjela sinoć u kasnim satima jer nisam
    Imala internet u putu. Sad sam digla sve na noge da mi u Zagrebu kupe lijekove i pošalju. Čak sam mislila da ću morati i sama da putujem 400 km iz BiH po lijekove. Lijekove ću dobiti večeras. Sad mi se doktor ne javlja a ni Boban. Ne znam ni kako se uzimaju ti gonali koliko jedinica, u kojem vremenskom razmaku, kako sa cetrotide? Kad ću onda morati ići za Skopje? Imam toliko pitanja u glavi. Jer ja sam službeno na godišnjem a ako budem morala ići tamo još direktno iz BiH i ostati neko vrijeme kako regulirati bolovanje… Hm puna sam konfuzije… oprostite

  46. #4096

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj KirurgijaJeLjubav prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav drage moje. Ja sam onako prilično iznervirana i u panici. Naime svih ovih dana sam radila nalaze koje su zahtijevali od mene. I doktor je spomenuo da nabavim gonal f 450IE 3 Lena i centrotide 0.25 mg 5 ampula. Juce mi je bio 2 dan ciklusa i kad sam bila kod mog ginekologa ultrazvuk je bio super. Nalaz krvi još čekam. Ali doktor mi sinoć piše da onda odmah sutra počnem sa gonalom jer pretpostavlja da će biti i nalaz krvi ok i da je 3 dan ciklusa i da moram tako. Ne možete vjerovati u kojoj sam panici. Prvo sam tek juce dobila recept za lijekove i direktno od ginekologa se spremila i otišla na avion jer mi je počeo godišnji. Taj mail od doktora sam vidjela sinoć u kasnim satima jer nisam
    Imala internet u putu. Sad sam digla sve na noge da mi u Zagrebu kupe lijekove i pošalju. Čak sam mislila da ću morati i sama da putujem 400 km iz BiH po lijekove. Lijekove ću dobiti večeras. Sad mi se doktor ne javlja a ni Boban. Ne znam ni kako se uzimaju ti gonali koliko jedinica, u kojem vremenskom razmaku, kako sa cetrotide? Kad ću onda morati ići za Skopje? Imam toliko pitanja u glavi. Jer ja sam službeno na godišnjem a ako budem morala ići tamo još direktno iz BiH i ostati neko vrijeme kako regulirati bolovanje… Hm puna sam konfuzije… oprostite
    Samo se smiri za početak, bit ce sve ok i sve ces na kraju uspjeti. Dr ce ti se javiti sigurno. I meni prođe vise sati dok ne dobijem odgovor. Prati spam za svaki slucaj. Meni je rekao da uzimam Gonal navečer, tako da signes. Mora ti obavezno javiti koliko jedinica. Gonal se uzima svaki dan u isto vrijeme. Imas na youtubeu vise videa gdje sve objasne, a i pisano uputstvo sto dođe s lijekom posluzi. Nije ti tesko za dati. Cetrotide je još laksi. Njega sam obicno uzimala koji dan iza Gonala, ali će ti to sve dr objasnit. Ovaj put sam prvi uzv radila tek 10. dan ciklusa u Sistini. Ali meni je ovo vec 4. put pa dr zna vec sto moze kod mene očekivati, bar mislim tako.

  47. #4097

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    I mi smo ovdje novi. U istoj situaciji kao i vi, potpuno. Osim ovih pokusaja u drugim klinikama. Odlucili smo se za Mk na preporuku mpo doktorice. Poslali prvi zahtjev u hzzo, odbijeni jer smo trazili ivf, neka podnesemo zahtjev za inseminaciju s donorom. Vec 3 tjedna molim Bisku da mi posalje papire za Hzzo. Sve bezuspjesno.

  48. #4098

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Draga Branca_i,
    Ti si isla na donaciju js? Koliko puta? Jel ti pokrio sto hzzo? Hvala ti na odgovoru

  49. #4099

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    52

    Početno

    Hvala ti puno na podršci. Non stop je čovjek u nekom stresu i privatno i poslovno. I onda još kad se ovako stvari izdogađaju još stvore dodatnu tenziju

  50. #4100
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Dejica prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Branca_i,
    Ti si isla na donaciju js? Koliko puta? Jel ti pokrio sto hzzo? Hvala ti na odgovoru
    Dejica, na koliko postupaka do sad si išla preko HZZO?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •