Stranica 110 od 122 PrviPrvi ... 1060100108109110111112120 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,451 do 5,500 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #5451

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    I mi smo obavili psiholosko testiranje, 10 min i gotovo.
    Gdje se obavljali testiranje?

  2. #5452

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam ja i Cin 1 ali ja pitam za HPV- on mi je pozitivan a lijeka protiv toga nema.
    CIN 1,2,3 jesu uzrokovani virusom HPV-a visokog rizika. U svakom slučaju ti je najbolje da se savjetuješ s liječnikom jer koliko znam da HPV smanjuje uspješnost IVF-a, barem se tako vjeruje.
    Nadam se pozitivnom ishodu..

  3. #5453

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje se obavljali testiranje?
    Dot99 jesi li iz Zagreba?
    Ne znam da li smijem ovdje napisati gdje se u Zagrebu može dobiti besplatna potvrda, ali ako si iz Zagreba javi mi se u inbox. To vrijedi i za sve kojima je informacija potrebna, jer kao što sam rekla ne znam smijem li to napisati javno

  4. #5454
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Domaćice, slobodno napiši ovdje za besplatno psihološko savjetovanje prije postupka heterologne oplodnje.

    Pitala bih te je li se pri savjetovanju dotiče tema kako i kada reći djeci o genetskom podrijetlu, da je roditeljima za trudnoću i rođenje njihova djeteta trebala pomoć kroz doniranu spolnu stanicu treće osobe?

  5. #5455

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Dot99 jesi li iz Zagreba?
    Ne znam da li smijem ovdje napisati gdje se u Zagrebu može dobiti besplatna potvrda, ali ako si iz Zagreba javi mi se u inbox. To vrijedi i za sve kojima je informacija potrebna, jer kao što sam rekla ne znam smijem li to napisati javno
    Blizu sam Zg-a,hvala ti puno,ali već sam dogovorila i riješila termin za savjetovanje i potvrdu.

  6. #5456

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćice, slobodno napiši ovdje za besplatno psihološko savjetovanje prije postupka heterologne oplodnje.

    Pitala bih te je li se pri savjetovanju dotiče tema kako i kada reći djeci o genetskom podrijetlu, da je roditeljima za trudnoću i rođenje njihova djeteta trebala pomoć kroz doniranu spolnu stanicu treće osobe?
    Inesz, AHA savjetovanje. Kod njih se može dobiti potvrda i napisali su mi da je besplatna. Nažalost, ja sam već obavila u Psihoplanetu ali sigurna sam da će mnoge cure trebati..
    Naše savjetovanje je bilo onako, ugodan razgovor. Pitali su nas kako smo se odlučili na donaciju, kako se osjećamo vezano za to...kako se nosimo sa svime...
    Vezano za to, treba li i kada reći djetetu, nismo ulazili u to, rekli su da je to tema u slučaju uspješnosti postupka (da ne bi o tome unaprijed pričali)............

  7. #5457

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Dalmal kako je prošao dogovor za dalje?
    Jel se mora sve proći ponovo i kako je u vezi naručivanje novog donora?
    Daj nam malo informacija.

  8. #5458

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Dalmal kako je prošao dogovor za dalje?
    Jel se mora sve proći ponovo i kako je u vezi naručivanje novog donora?
    Daj nam malo informacija.
    Hej.
    Da, treba ponovo obaviti i psihologa i javnog bilježnika i nakon toga se vratit sa svim tim papirima u kliniku i slijedi odabir donora i plaćanje.
    Meni je ostao isti donor jer ga je bilo na zalihama.
    Jedino što nisam obavila je pregled kod dr.L.
    Imala sam u planu pitat B može li se možda platiti materijal pa psihologa i j.bilježnika obavit naknadno, al sam u priči s njim skroz smetnula
    Al mislim da ne može tako jer sve to oni šalju na odobrenje ministarstvu (kome li) da bi mogli naručiti materijal.

    Ugl materijal stiže krajem 8.pa tad il u 9.idem u novi postupak.
    Bila sam na kontroli prije koji dan i dr kaže da je sve uredu, ako budu brisevi i papa uredu da mogu na trudnoću

  9. #5459

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Djevojke dal se zahtjev za liječenje u inozemstvu predaje u Margaretskoj ili je došlo do kakvih promjena? Kome se javiti?
    Hvalaa

  10. #5460

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Djevojke dal se zahtjev za liječenje u inozemstvu predaje u Margaretskoj ili je došlo do kakvih promjena? Kome se javiti?
    Hvalaa
    Mi smo nosili osobno pa su nas iz Margaretske slali da predamo u Gundulićevu. Ako šalješ poštom u Margaretsku, oni će sami poslati u Gundulićevu tako da u svakom slučaju stiže na pravo mjesto, ne brini.

  11. #5461
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Evo i svježe informacije vezane uz obavezu psihološkog savjetovanja za rješenje HZZO, dobivene od jedne žene koja je trenutno u postupcima s donacijom:
    Savjetovanje se preko uputnice može obaviti na Rebru. Potrebno je javiti se s izdanom uputnicom na mail centralnog naručivanja: predbilježbe.cmz@kbc-zagreb.hr nakon čega se dobiju kontakti više psihologa

  12. #5462

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Evo info. Dakle sada šaljete /nosite zahtjev za liječenje u inozemstvu u Gundulićevu 24. Osobno sam odnijela u ponedjeljak, žene su bile divne i susretljive. Sad čekam riješenje.

  13. #5463
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo info. Dakle sada šaljete /nosite zahtjev za liječenje u inozemstvu u Gundulićevu 24. Osobno sam odnijela u ponedjeljak, žene su bile divne i susretljive. Sad čekam riješenje.
    Da, odlične su žene koje rade u direkciji da je bar čitav sustav takav...
    Posljednje uređivanje od sushi : 29.07.2022. at 15:33

  14. #5464

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Pozdrav, evo info za psihološko testiranje u Rijeci, i ja spremam papire za umjetnu oplodnju s doniranom js.
    Kontaktirala sam Zavod za kliničku, zdravstvenu i organizacijsku psihologiju,na broj 051 658 463, dobila glavnu sestru, nije mi odmah znala dati info, ali me nazvala nakon par dana kad je došla psihologinja u bolnicu. Potvrdila mi da se može kod njih obaviti testiranje odmah mi zakazala termin i rekla koju uputnicu da pitam doktoricu... uputnicu moramo imati oboje.

  15. #5465

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Evo samo da javim da je meni stiglo rješenje od HZZO-a bez obzira na godišnji, zaista su brzi...Sad čekamo poziv iz Mk, no ako se ne varam oni su isto do 15.8. na godišnjem, zna li netko točno? Vidjela sam da je netko napisao da js dolaze u kolovozu, mislite li da bi mogli i mi upasti u tu narudžbu još?

  16. #5466

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo samo da javim da je meni stiglo rješenje od HZZO-a bez obzira na godišnji, zaista su brzi...Sad čekamo poziv iz Mk, no ako se ne varam oni su isto do 15.8. na godišnjem, zna li netko točno? Vidjela sam da je netko napisao da js dolaze u kolovozu, mislite li da bi mogli i mi upasti u tu narudžbu još?
    Meni je također danas stiglo riješenje, vrlo iznenađena brzinom odrade.

    Tako je, meni je prošli tj. Dr. Janevski odgovorio da je do 15.8 na godišnjem. Sad da li ćemo upasti na ovu narudžbu neznam,ja sam još prvi puta, pa trebamo ići dole na prvi pregled,dogovor i odabir donorice, pa neznam. Lp

  17. #5467

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Mi isto idemo ispočetka... Nije nam ništa ostalo od prvog pokušaja.
    Vidjet ćemo. Nadam se da će Boban to sve ugurati, ipak je on naj naj
    Jer tko zna kad ide slijedeća narudžba, vjerojatno za 6 mjeseci... tko to može čekati???
    Sad čekamo 16.8. i nadamo se pozivu.

  18. #5468

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Mislim da je slijedeća narudžba oko Božića. Mislim za spermatozoide ali neznam što je s jajnim stranicama. Otprilike svaka 3 mjeseca bude, tako mi je jednom rekao Boban.

  19. #5469

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Meni je rekao ako želim upast u ovu narudžbu da moram doći do 12.7. I da će materijal stići krajem osmog. To je također za spermatozoide, al ako kažete da i js stižu tada onda mislim da je za ovu turu i za njih ipak kasno. Ali ako ide svako tri mjeseca onda bi sljedeća bila prije Božića, u 11.mjesec

  20. #5470
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je slijedeća narudžba oko Božića. Mislim za spermatozoide ali neznam što je s jajnim stranicama. Otprilike svaka 3 mjeseca bude, tako mi je jednom rekao Boban.
    Narudžbe idu češće u zadnje vrijeme, čeka se 1-2 mjeseca

  21. #5471

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Djevojke,pitanje, s obzirom da idemo prvi puta, gdje preuzeti i kako popuniti putne naloge? Mi smo dobili pravo povrata javnim prijevozom, a isli bi auto?

  22. #5472

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Djevojke,pitanje, s obzirom da idemo prvi puta, gdje preuzeti i kako popuniti putne naloge? Mi smo dobili pravo povrata javnim prijevozom, a isli bi auto?
    Ne treba ti nikakav putni nalog, svi koji idu dobivaju refundaciju putnih troškova u visini javnog prijevoza i to cijene povratne karte za autobus (npr. mi dobivamo relaciju Zagreb-Skopje-Zagreb). Nakon što se vratiš iz Mk šalješ na HZZO zahtjev za refundacijom troškova i tom zahtjevu priložiš dokaze da si bila tamo. Ja obično stavim račune od goriva i cestarine te račun za smještaj, a naravno i papire iz bolnice im moraš poslati i mislim da je rok 15 dana.

  23. #5473

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Hvala svima na odgovorima i velikoj pomoći
    Ima koja da putuje iz Splita ili Dubrovnika za Skopje?
    Pozz svima

  24. #5474

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima na odgovorima i velikoj pomoći ������������
    Ima koja da putuje iz Splita ili Dubrovnika za Skopje?
    Pozz svima
    Pozdrav.
    Ja putujem iz Splita. Avionom. Uglavnom mi je plan puta ST-ZG-Skopje, jedino sam zadnji put morala preko Beča. Autom da idem sama mi se baš ne mili
    Jeste vi dogovorili termin za prvi odlazak? Znam da je netko bio napisao da su do 15.na godišnjem (il bar Boban)

  25. #5475

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Danas me Boban zvao i dogovorila prvi pregled za idući tjedan

  26. #5476

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Pozdrav svima. Evo samo da se javim. Naš mali miš je došao na svijet 10.8.

  27. #5477

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Evo samo da se javim. Naš mali miš je došao na svijet 10.8.
    Bambina draga čestitam od srca i uživajte

    P.S. konačno malo lijepih vijesti

  28. #5478

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Bambina čestitamo od ❤️
    Sad nastupa maženje i uživanje

  29. #5479

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Hvala

  30. #5480

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Bambina1, cestitke od srca!!

  31. #5481

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Evo obavijesti sa web stranice Sistine, pa ako netko ide a ne zna...


    Dragi pacijenti,
    Zbog novog vala zaraze koronavirusom i pogoršanja epidemiološke situacije u zemlji, obavještavamo vas da se od ponedjeljka, 18. srpnja 2022. godine uvode sljedeće mjere prijema u našu Bolnicu:

    Za pacijente koji imaju uredan cijepni status – zadnja doza cjepiva ili preboljela infekcija u razdoblju ne duljem od 6 mjeseci (dokazano medicinskom dokumentacijom) – potreban je brzi antigenski test
    Za sve ostale pacijente neophodan je PCR test ne stariji od 72 sata, napravljen kod nas ili u ovlaštenom laboratoriju
    Obavezno je nošenje zaštitnih maski prilikom ulaska u bolnicu Acibadem Sistina.

    Molimo vas da se pridržavate preporuka za zaštitu i prevenciju bolesti COVID-19. Naša briga za vaše zdravlje se nastavlja!

  32. #5482

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Molim vas ako tko bude tamo uskoro da napiše kako je to bilo. Mi recimo smo oboje cijepljeni ali nam je 17.07. prošlo godinu dana od 2.cjepiva.
    Da li se antigenski test može obaviti tamo ili negdje drugdje mora biti pa samo donijeti potvrdu.

  33. #5483

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Bambina1 čestitam od srca..
    Dit99 ja dobila rješenje od HZZO još 14.07. A nitko me još uvijek nije kontaktirao.

  34. #5484

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Dot99 kad si dogovorila prvi pregled?

  35. #5485

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Pitanje, jel se vi ne javite u Acibadem kada dobijete rješenje? Ja njima odmah to skeniram i pošaljem na mail Bistri (iako HZZO direktno šalje mailom Bistri jamčevno pismo) i dr. L, i doslovno smo se odmah dogovorili što ćemo, kako i kada. I sad kako dolazi koja faza s dr komuniciram ako ima kakvo pitanje.

  36. #5486

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Bambina od srca ti čestitam .
    Mala je sam dogovorila odmah u ponedjeljak,sutra idemo na put i baš sam sva u grču... javim dojmove.. samo da napomem,muž i ja niti smo preboljeli covid,niti smo cijepljeni,i dr. Boban mi je rekao da ne trebamo pcr test *♀️
    Afrodita ja sam sam se bila javila u pon odmah,kad se dr. vratio s go.

  37. #5487

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Bobanu si se javila ili kome? Jel B. ima neki novi broj? Ja poslala poruku na viber još uvijek nije isporučena.

  38. #5488

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Bobanu sam se javila,da. Pa još uvijek je isti,ja šaljem na whats app. Možda je za vikend free pa te bude nazvao u pon.

  39. #5489

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Mene isto nisu zvali, očito je da nas je puno..

  40. #5490

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Domacice posalji poruku Bobanu na viber ili app, ja mu poslala poruku u subotu pa mi je odgovorio da ce me danas zvati.

  41. #5491

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Domacice posalji poruku Bobanu na viber ili app, ja mu poslala poruku u subotu pa mi je odgovorio da ce me danas zvati.
    Budem poslala, a ti javi ako te nazove

  42. #5492

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Zvao me, dogovorili smo se.

  43. #5493

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvao me, dogovorili smo se.
    Kad ideš?

  44. #5494

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ideš?
    Evo danas

  45. #5495

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo danas
    mala85 sretno! Mene su isto zvali, idemo u ponedjeljak...
    Bitno da se krenulo
    Piši kako je prošlo, ima li kakvih promjena na granici, gdje treba COVID potvrda ili PCR...

  46. #5496

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Sretno svim ženicama koje idu gore ove dane na dogovore
    Bambina od srca čestitke za bebicu
    Mi smo početkom 8 mj. bili na psihološkom testiranju i tek jučer mi je stigao nalaz na kućnu adresu. Sad napokon imamo sve i možemo poslati dokumentaciju u hzz. I onda čekanje odgovora.

  47. #5497

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    mala85 sretno! Mene su isto zvali, idemo u ponedjeljak...
    Bitno da se krenulo
    Piši kako je prošlo, ima li kakvih promjena na granici, gdje treba COVID potvrda ili PCR...
    Ovako: covid potvrdu nam nigdje nisu tražili jedino masku morate nositi u klinici.
    Meni Boban rekao da dr.L ide na godisnji sljedeci tjedan.
    I za j.s. je rekao da dolaze sredinom 10 mjeseca tako da znate svi.

  48. #5498

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Meni je dr. L napisao da je na GO od 10.09. do 25.09. pa tako da sad riktamo da sve bude spremno poslije 25.09.

  49. #5499

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Hvala cure na informacijama!

  50. #5500

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Super da ne traže covid potvrdu, još nam samo triba da o tome mislimo.
    Da, i meni je dr.L rekao da je do 25.9. na godišnjem, a B je zvao da je stigao materijal tako da sam spremna, samo da se dr.L vrati sa godišnjeg i gibam
    Kad se sad zaredamo u 10.misec, možda uspijemo i koju kavicu popit

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •