Stranica 24 od 122 PrviPrvi ... 1422232425263474 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #1151

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej curke,
    Evo mene.
    Put automobilom traje oko 8h sa 2 male stanke i kratko čekanje kod granice.
    Prvi dio cestarine kroz Srbiju je 2,50 eura i to negdje prije Beograda. Drugi dio autoputa smo platili 12,50 eura. Ima dosta radova, pogotovo oko Niša gdje jedan dio nije ni bila autocesta (kojih 20ak, 30ak km) , ali imaju i dosta odmorišta.
    Ugl, bez ikakvih problema u gdje.
    U Makedoniji se odmah na ulazu plaća za dionicu cestarina. Prvi dio 1,50 euro, drugi dio 2,50 eura.
    U bolnici nije čak bila velika gužva. Obavila uzv, ništa još od štoperica. Sutra uzimam još dozu i onda u srijedu idem vaditi krv. Kad dr. vidi nalaze onda će reći što dalje. Ima folikula, ali su neujednačeni pa bi on to još malo popravio.
    Što se tiče novaca, ako imate eure i denare ne morate se bojati. Kune ne primaju tako da si kune zamijenite u eure kod nas. Svi su srdačni.
    Bitno je da ima folikula. Ne brini. Mozda ti dr nije izmjerio dobro jer svaki dr ima svoje oko za uzv i mjeri drugacije.
    Nalaz krvi ce otprilike pokazati koliko se js ocekuje.
    250-300 pmol/estradiol je za 1 jajnu stanicu.

    Jel ti sto govorio za endometrijum?
    Gdje ste odsjeli na kraju?

  2. #1152

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Endometrij je 9 mm. A u sub bio 6.1 mm.
    A nemam pojma za folikuli. Očito drugačije mjere jer se kao ipak od sub i danas ne slažu brojke. Vidjet ćemo.
    Što je veći bit će više folikula? Nadam se da neće biti prazni.

  3. #1153

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Rikku,
    kako prošao tvoj put?

  4. #1154

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    branca_i htjela sam ti poslati pm al ne mogu.... očito ne dopušta zbog premalo postova...vidjela sam negdje tvoj post da ti se dragi borio godinu dana s odlukom pa sam htjela razmijenit malo iskustva... zapravo moj dragi je pitao ima li nekih objava ljudi nakon donacije o "životu nakon" ali nisam ovdje na forumu ništa pronašla... ako je netko vidio takvu temu molim da me uputi... ili još bolje ako netko ima dojmove/iskustva s borbom oko donošenja odluke za donaciju rado bih da ih malo obajvi, ako to nije preosobno...
    Mia38 probala sam ti poslati poruku ali ne da. Mom muzu je inače za svaki postupak po pitanju djece trebalo vremena i to me iscrpilo kroz ove 3 godine. Od uopće ideje o djetetu do same donacije na kraju. Trebalo mu je vremena da prihvati dijagnozu azoo. Pustila sam ga u miru, i onda probala razgovarati polako o svemu. Za svaki korak dalje mu je trebalo oko pola godine. Za odluku oko prve biopsije mu je toliko trebalo. Kako je vrijeme odmicalo vidila sam da je pričljiviji o tome i onda sam mu sve objasnila, i tako je išao na operaciju. Na drugu biopsiju je sam trčao, s tim da sam ga ja molila da ne ide jer su mi rekli da nema šanse. Ali ga razumijem, i ja bi tako jednako. Tad nakon te operacije je bilo prestrasno i mislila sam da na donaciju neće pristati nikad. Znao je izgovoriti tada takce gluparije da sam se zamislila oko svega i njega uopće. Ali to je valjda jednostavno bila njegova reakcija i izrazavanje boli. Isto je prošlo oko pola godine i nisam ga davila. Ali sam ja lagano počela gubiti živce i počela razmišljati da idem u Mk makar i sama. Jedan dan sam pukla i rekla mu da može ići sa mnom ili ja odo sama. On je inače inertan tip i oko svega se uvijek natežem, i tad više nisam mogla. Uglavnom, tu se malo zamislio i rekao da krenem sređivati papire i nalaze, a da je on skoro pa 100% za to. I tako je krenulo. On nakon toga više nikad nije pokazao sumnju i super je oko svega. Ali samo jer sam ja prekinula to njegovo čekanje i padanje u depresiju. Inače je tip kad nešto odluči to je to. Sad kako će biti ako dođe beba ne znam, ali mislim da će biti ok. Za sve treba vremena, pa i za to, posebno. Kakvog je tvoj muž stava? Sto kaže o svemu?

  5. #1155

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    hvala ti branca_i na odgovoru.... poslala sam poruku administratoru da mi dopuste slanje PM pa ako udovolji zahtjevu pisati ću ti preko PM da ne gnjavim ovdje cure s nečim što im trenutno nije aktualno, obzirom su uglavnom cure već u postupcima

  6. #1156

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38 slobodno se javi čim budeš mogla slati poruke.

  7. #1157

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku,
    kako prošao tvoj put?
    Super, let bio ugodan, taksi od aerodroma do centra sam platila 20 eura (ne 30 eura kao prvi put) i uživam u apartmaniću. Imam i balkonić pa već vidim da ću tu guštati. Čekam sad mengu da dođe ovih dana pa da krenem sa svime. Nadam se samo da će mi hormoni ovaj put biti dobri jer bi bilo glupo da mi se opet sve obustavi kad sam već došla u MK.

    Uglavnom, veselim se lutati po Skopju i upoznati grad, u iščekivanju svega što me zapravo čeka

  8. #1158

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ajde drago mi je da se veseliš.
    Mi smo izgleda po ovom uzv mogli sutra doći. Imam kod kuće nekih obveza koje sam morala drugima ostaviti i sada me to sekira. Valjda će sve biti ok.

  9. #1159

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Nemam ostatka poruke.
    A natipkala cijeli roman.
    Ugl, znam da se ne može u 3 dana obaviti. Ali morat ćemo vidjeti što s godišnjim ako se oduži. Više ga od ovog planirano muž nema.

    Vjerujem da će se na kraju sve posložiti.

    Rikku, nadam se da će hormoni biti ok.
    LaraLana, sjećaš se, koliko si folikula ti imala i koliki su bili?

  10. #1160

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Samo da još nadodam da se smrzavanje embrija plaća nešto malo više od 800 eura. Dakle, nije prva godina besplatna kako je netko napisao. Možda je tako bilo prije, ali sada se plaća i to samo u gotovini. Tako da si pripremite eure i za to ako planirate zamrzavati

  11. #1161

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    A joj. Nije to malo novčića.
    Hvala za info.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 11.08.2020. at 00:39

  12. #1162
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    branca_i htjela sam ti poslati pm al ne mogu.... očito ne dopušta zbog premalo postova...vidjela sam negdje tvoj post da ti se dragi borio godinu dana s odlukom pa sam htjela razmijenit malo iskustva... zapravo moj dragi je pitao ima li nekih objava ljudi nakon donacije o "životu nakon" ali nisam ovdje na forumu ništa pronašla... ako je netko vidio takvu temu molim da me uputi... ili još bolje ako netko ima dojmove/iskustva s borbom oko donošenja odluke za donaciju rado bih da ih malo obajvi, ako to nije preosobno...
    http://forum.roda.hr/threads/93514-D...i-i-kako-i-kad

  13. #1163

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da još nadodam da se smrzavanje embrija plaća nešto malo više od 800 eura. Dakle, nije prva godina besplatna kako je netko napisao. Možda je tako bilo prije, ali sada se plaća i to samo u gotovini. Tako da si pripremite eure i za to ako planirate zamrzavati
    Mislim da su i nama Boban i Bistra spomenuli da je prva godina besplatna.... Sad mi ništa više nije jasno...

  14. #1164

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da su i nama Boban i Bistra spomenuli da je prva godina besplatna.... Sad mi ništa više nije jasno...
    Znam potvrđeno jer je cura koja je sa mnom u apartmanu platila jučer smrzavanje jednog preostalog embrija 813 eura. A i meni je Boban prije cca 6 mjeseci na mail napisao da je prva godina smrzavanja oko 800 eura, onda svaka sljedeća 200 eura.

  15. #1165

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Rikku, to je stvarno dosta novaca.... Inače kad se spominje to smrzavanje ja iskreno nikad nisam previše o tome razmišljala jer do sad nismo nikad ništa imali za smrzavanje, tu u RH. Pa mi se to čini kao SF. Sjećam se da mi je Bistra rekla sad kad smo bili da se u pravilu treba naplaćivati, ali da oni ipak prvu godinu ne. Nije valjda da su promijenili u ovih 2 tjedna. Ili tu igra uloga i da li se ide preko hzzo-a... Ali Rikku ti si isto preko hzzo-a.... Uglavnom totalno čudno. Nekako ne želim o tome misliti, ali ako dođe do toga, nije baš lako stvoriti tih 800 eura!
    Posljednje uređivanje od branca_i : 11.08.2020. at 09:36

  16. #1166

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, to je stvarno dosta novaca.... Inače kad se spominje to smrzavanje ja iskreno nikad nisam previše o tome razmišljala jer do sad nismo nikad ništa imali za smrzavanje, tu u RH. Pa mi se to čini kao SF. Sjećam se da mi je Bistra rekla sad kad smo bili da se u pravilu treba naplaćivati, ali da oni ipak prvu godinu ne. Nije valjda da su promijenili u ovih 2 tjedna. Ili tu igra uloga i da li se ide preko hzzo-a... Ali Rikku ti si isto preko hzzo-a.... Uglavnom totalno čudno. Nekako ne želim o tome misliti, ali ako dođe do toga, nije baš lako stvoriti tih 800 eura!
    Smrzavanje ne pokriva HZZO, tako su njoj jučer rekli (ona ide preko HZZO-a) i ona je odmah platila da joj smrznu. Možda se ne treba sve odjednom platiti, mogu ja to pitati kada budem u situaciji. No uglavnom, besplatno nije, ja sam također ponijela novce za smrzavanje ako što bude.

  17. #1167

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Rikku, ako budeš mogla pitaj onda da li treba platiti odmah i sve.

  18. #1168

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, to je stvarno dosta novaca.... Inače kad se spominje to smrzavanje ja iskreno nikad nisam previše o tome razmišljala jer do sad nismo nikad ništa imali za smrzavanje, tu u RH. Pa mi se to čini kao SF. Sjećam se da mi je Bistra rekla sad kad smo bili da se u pravilu treba naplaćivati, ali da oni ipak prvu godinu ne. Nije valjda da su promijenili u ovih 2 tjedna. Ili tu igra uloga i da li se ide preko hzzo-a... Ali Rikku ti si isto preko hzzo-a.... Uglavnom totalno čudno. Nekako ne želim o tome misliti, ali ako dođe do toga, nije baš lako stvoriti tih 800 eura!
    Meni je rečeno prva godina besplatno, ostale 300 eura.

  19. #1169

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je rečeno prva godina besplatno, ostale 300 eura.
    Možda je tako prije bilo, no meni je Boban na mail prije cca godinu dana napisao da je oko 800 eura smrzavanje i čuvanje prva godina, a onda svaka sljedeća po 200 eura. Ne znam mogu li ovdje staviti screenshot maila. A evo kažem, znam sad i točno jer je ta cura jučer platila 813 eura.

    Pitat ću može li se platiti u ratama pa vam javim.

  20. #1170

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    LF2, upravo su tako i nama rekli. Koliko se sjećam i napisala si to nedavno tu na forumu, da imate za FET i da niste platili.

  21. #1171

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    I meni u prvom Bobanovom mailu stoji da je zamrzavanje 800 eura, ali mi isto stoji da je prvi uzv kod mpo dr 50 eura koji nas sad nisu tražili da platimo.

  22. #1172

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Da je netko sad platio smrzavanje a bio je preko HZZO-a? Netko poslije mene? Možda su se u mailu zabunili, pomotali HZZO i privatne? U mailu prije 6 mjeseci su ti napisali 800 eura, a ja bila u postupku prije 5-6mjeseci. I to mi je jako velika cifra za zamrzavanje. Zato mi to čudno sve. Treba vidjeti u onom od HZZO što smo dobili da li spominju smrzavanje opće?

  23. #1173

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Da je netko sad platio smrzavanje a bio je preko HZZO-a? Netko poslije mene? Možda su se u mailu zabunili, pomotali HZZO i privatne? U mailu prije 6 mjeseci su ti napisali 800 eura, a ja bila u postupku prije 5-6mjeseci. I to mi je jako velika cifra za zamrzavanje. Zato mi to čudno sve. Treba vidjeti u onom od HZZO što smo dobili da li spominju smrzavanje opće?
    Pa evo kako sam napisala - ta cura koja je sa mnom u apartmanu ide preko HZZO-a i morala je jučer platiti 813 eura. Rekla je da želi zamrznuti preostali embrio, a Boban joj je na to rekao da to HZZO ne pokriva, pa je platila.

    Meni je u mailu prije cca godinu dana (možda i više) isto napisao da je oko 800 eura čuvanje pa sam se na to pripremila i ponijela novce.
    Posljednje uređivanje od Rikku : 11.08.2020. at 11:35

  24. #1174

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Jojj opet nekakvi nesporazumi.
    Svejedno oni vrlo dobro moraju gledati sto kome pisu i sto su kome rekli usmeno.
    Pa cure ovo je prestrasno, ruku na srce :/

    Gledajte....i u hr hzzo ne pokriva smrzavanje ako idete u neku od klinika privatnih koji je sklopila ugovor s hzzo-om.
    Al brate mili 800 eura je strasno...ali strasno.

    Ja sam 2014-te platila nesto oko 500 eura smrzavanje.
    Skuplje su bili od drugih klinika ali da je sad 800 eura ga pretjerase.

  25. #1175

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    A jel netko zna koliko se onda FET plaća? Ne smrzavanje, FET?

  26. #1176

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    A jel netko zna koliko se onda FET plaća? Ne smrzavanje, FET?
    Prije par godina kad sam ja isla isto tako je nekako i FET bio oko 500, 600 eura. Morala bi to pogledati.
    Ali vrlo dobro se sjecam okvirno cifri.

    Mislim ovo sad ispade zivi cirkus. Govore cijene kako im se sprdne. Pa nemoze to tako. Nek se izmedju sebe dole dogovore koliko kosta smrzavanje.

    Iskreno cure ja im to ne bi platila sad dole odmah. Pa covjece treba imati 800 eura viska na putu.
    Oni su svjetska klinika i sigurno imaju opciju da im mozete od doma uplatiti.
    Nedajte da vam mazu oci.
    Uostalom slobodno recite da ste s ostalim parovima u kontaktu koji idu preko hzzo-a i pokazite mailove koje ste dobile za cijene i da su svima razlicito napisali. Uzas!!

  27. #1177

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Samo da znate ja nisam isla preko hzzo-a.
    Sve sam sama placala. Zena samica sam.
    Ja sam npr. imala godinu gratis cuvanje spermatozoida.

  28. #1178

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Smatram da bi prva godina trebala biti besplatna. Kolko vidim, svugdje je tako.
    Ja nažalost nemam nigdje napisano nego mi se usmeno reklo tako da pitanje što će i od toga bit.

  29. #1179

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    I zovite hzzo i recite im situaciju pa nek se i oni zaloze.
    I pitajte ih jer oni sigurno znaju koliko kosta smrzavanje jer se sigurno placa.

  30. #1180

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Smatram da bi prva godina trebala biti besplatna. Kolko vidim, svugdje je tako.
    Ja nažalost nemam nigdje napisano nego mi se usmeno reklo tako da pitanje što će i od toga bit.
    Meni su i na konzultacijama ove godine u 3.mj. rekli da se plaća prva godina jer sam pitala vrijede li cijene koje su mi napisali na mail još uvijek. Tako da evo znam što su meni rekli i napisali, i znam da je ova cura jučer platila smrzavanje svog embrija. Možda se prije nije plaćalo, a sad se mora. Pitat ću u četvrtak može li se na rate platiti pa javim.

  31. #1181

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    O ovom smrzavanju pricate opcenito za sve.Ili se to odnosi na donaciju spermija?

  32. #1182

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Odnosi se na embrije koji/ako vam ostanu pa se kasnije ide na FET!

  33. #1183

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Smatram da bi prva godina trebala biti besplatna. Kolko vidim, svugdje je tako.
    Ja nažalost nemam nigdje napisano nego mi se usmeno reklo tako da pitanje što će i od toga bit.
    Bas, kad ti je rekao usmeno kao da i nije.
    Nemam pojma za druge klinike/drzave, na koje tocno mislis??
    Za Prag znam da je samo 1000 eura od hzzo a kako tocno dalje ide i sto se placa nemam pojma.

    Osim sto znam kako je kod nas u hr u privatnim klinikama koje imaju ugovor s hzzo-om.
    Placa se prvi pregled i konzultacije 500 kn i zamrzavanje preostalih embrija ( ne znam cijenu al imaju cjenike na stranicam) jer to ne snosi hzzo.
    Za folikulometrije nisam sigurna al mozda se i one placaju. To ne bi htjela krivo govoriti.

    Mislim da je Vedre bila pisala da je ona negdje isla preko hzzo pa ce ona znati najbolje reci.

    Po ovome me ispada logicnije da ce se i u Makedoniji placati zamrzavanje embrija od strane pacijenata jer sto bi u hr pacijenti placali a dole u Sistini ne bi, a veliki su to novci u pitanju.
    Fakat mi je za nevjerovati cifra od 813 eura.
    I ne znam jel to po slamcici/nosacu cijena ili kako oni to racunaju??

  34. #1184

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Curke, ja sam sad s Rikku u apartmanu. Čekam let za ZG.
    Imam 41 g. I 10 mjeseci. Uspjeli su dobiti od 4 jajne stanice 3 super oplođene. Dvije su vratili i jednu smo zaledili. Kao što vam je Rikku napisala zamrzavanje je 813€
    Ne znam kad je LaraLana bila, ali svako sjeme sada košta 3000E
    Nema boljeg, lošijeg, to je cijena sjemena. Nakon punkcije dobijete popis lijekova do transfera i to HZZO ne pokriva, a košta 80€. Imam puno toga za reći, ali od jučer sam trudna pa sad nemam inspiracije

  35. #1185

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Pripremite 80 eura za ljekove nakon punkcije, to plaćamo sami. Kao i ester-c vitamine i vaginalete koje će propisati dr. Lazarevski.

  36. #1186

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Vi koje imate ok soc.ginekologe probajte dobiti na recept.
    Estrofem, Crinone gel ili Utrogestan, Duphaston, Decortin ili Prednison. Sve vam ovo moze na recept.

    Ester c je skuplji vit c jer se lakse podnosi. Ako vam je ovdje kod nas jeftiniji kupite i ponesite. To svejedno samo pijete jednu kutiju/pakiranje.

  37. #1187
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Koka 15 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, ja sam sad s Rikku u apartmanu. Čekam let za ZG.
    Imam 41 g. I 10 mjeseci. Uspjeli su dobiti od 4 jajne stanice 3 super oplođene. Dvije su vratili i jednu smo zaledili. Kao što vam je Rikku napisala zamrzavanje je 813€
    Ne znam kad je LaraLana bila, ali svako sjeme sada košta 3000E
    Nema boljeg, lošijeg, to je cijena sjemena. Nakon punkcije dobijete popis lijekova do transfera i to HZZO ne pokriva, a košta 80€. Imam puno toga za reći, ali od jučer sam trudna pa sad nemam inspiracije
    Koka 15, dobila si odobranje od HZZO-a kao samica?

  38. #1188

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Meni je dr. napisao za njih prije pa sam ih kupila kod nas.
    Bili u restoranu Skopski Merak. Dobra im je hrana.

  39. #1189

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Thnx... poslala ti...
    Beti3 thnx... pročešljala sam tu temu...

  40. #1190

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Pozdrav svim buducim,divnim,mamama na ovom forumu.Kad smo mi zavrsili embrio transfer prethodni put potpisali smo papir na kojem pise da je prva godina besplatna a nakon toga se placa ili se embrioni unistavaju.Mi smo juce bili na klinici posto nam prethodni transfer nije uspeo i spremamo se za sledeci.Doktor me pregledao.Prepisao terapiju od drugog dana mensa.Ovaj put puno vise vitamina a manje hormona.Jos uvek nam vaze analize od prethodnog postupka tako da smo se jako kratko zadrzali na klinici ovog puta.Pozdrav svima i ukoliko nekog nesto zanima slobodno pitajte.❤❤❤

  41. #1191

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Branca_i thnx... poslala ti...
    Beti3 thnx... pročešljala sam tu temu...

  42. #1192

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Koka 15 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, ja sam sad s Rikku u apartmanu. Čekam let za ZG.
    Imam 41 g. I 10 mjeseci. Uspjeli su dobiti od 4 jajne stanice 3 super oplođene. Dvije su vratili i jednu smo zaledili. Kao što vam je Rikku napisala zamrzavanje je 813€
    Ne znam kad je LaraLana bila, ali svako sjeme sada košta 3000E
    Nema boljeg, lošijeg, to je cijena sjemena. Nakon punkcije dobijete popis lijekova do transfera i to HZZO ne pokriva, a košta 80€. Imam puno toga za reći, ali od jučer sam trudna pa sad nemam inspiracije
    Koka 15, mozeš li napisati koje ti je dr lijekove popisao za uzimati nakon punkcije? Da ih probam mozda dobit preko uputnice.... I puuuuno sreće, i čuvaj svoje mrvice!!!

  43. #1193

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    U Pragu je smrzavanje, odnosno čuvanje embrija prva godina besplatna, ostalo 150 eura.
    FET 550 eura. To su cijene od prije nekih dvije godine. Ne znam jel se što promijenilo.

  44. #1194

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Koka15, sretno i nek ti nama budeš trudna, zdrava, lijepa, opuštena i sretna.

  45. #1195

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Koka 15, dobila si odobranje od HZZO-a kao samica?
    Ona nije samica, ali ja jesam i HZZO mi plaća postupak jer su mi odstranjeni jajovodi zbog endometrioze. Ako ja dobro shvaćam, HZZO će platiti samicama, ali ako imaju dijagnozu neplodnosti.

  46. #1196

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Cure,
    Evo me na sa uzv. Vadila i krv. Estradiol 926. Jedan folikul pobjegao. Što sada? Znači li to da će i svi ostali ili?
    Danas Cetrotide dobila još i večeras u 22.30 štoperica.
    Ostali su 18, 16,14,13,12,11, 10,10.
    Hoće oni još rasti ili?

    Punkcija u petak.
    Na transferu samo dr. Lazarevski ili i dr. Boban?

  47. #1197

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Koka 15, dobila si odobranje od HZZO-a kao samica?
    Izvanbračni partner azoospermija nonopstructiva. Znaci samo kod prof.Vrčić po preporuku za HZZO!

  48. #1198

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,
    Evo me na sa uzv. Vadila i krv. Estradiol 926. Jedan folikul pobjegao. Što sada? Znači li to da će i svi ostali ili?
    Danas Cetrotide dobila još i večeras u 22.30 štoperica.
    Ostali su 18, 16,14,13,12,11, 10,10.
    Hoće oni još rasti ili?

    Punkcija u petak.
    Na transferu samo dr. Lazarevski ili i dr. Boban?
    Fenomenalno curo!!!! Bravo! Obojica su na transferu!

  49. #1199

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Koka 15, mozeš li napisati koje ti je dr lijekove popisao za uzimati nakon punkcije? Da ih probam mozda dobit preko uputnice.... I puuuuno sreće, i čuvaj svoje mrvice!!!
    Nakon punkcije
    Estrofem
    Utrogestan
    Decortyn
    Aspirin
    I IMPRYL - užasno skup suplement, ali nemoj štediti, stvarno se svi kunu u njega!
    Hvala ti puno i sretno!

  50. #1200

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Leptirica, sve je u redu. Neće puknuti ili pobjeći ostali. Sve će to biti super. Estradiol ti je super, on isto govori koliko bi mogla dobiti zrelih j.s.
    Na transferu su ti sestra, embriolog i doktor. Meni bili Boban i dr. Lazarevski. Super iskustvo. Kažem, da nema Bobana, trebalo bi ga izmisliti. Zbog njega i je tako opuštajuća atmosfera, meni osobno to jako bitno. Zafrkavali se. Dobiš neku sexy spavaćicu
    Moraš doć punog mjehura.
    U sobi ležiš nekih sat vremena, ne smiješ piškiti nakon transfera nekih 40 min.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •