Stranica 56 od 122 PrviPrvi ... 646545556575866106 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,751 do 2,800 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2751

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Bambina sretno sutra. Javi nam kako je prošlo i ako ima kakvih novosti dolje u Mk.

  2. #2752

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj spiritus prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo, G je kvalitet (G1-najbolji), C-br celija. Pozz
    Da da to smo vec napisali gore. Da su 8-stanicni i 7-stanicni ili celijski svejedno.
    Dobro sam onda upamtila sto je Boban rekao da je G povezano s fregmentacijom embrija odnosno kvalitetom.

  3. #2753

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Vedre - putujem u petak, tako da je transfer iduci ponedjeljak

  4. #2754

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Bambina mislila sam da si ovaj petak otišla. Malo sam pobucala dane a i datume. Sorry

  5. #2755

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Spiritus pozdrav i tebi. Tvoje poruke kasnje budu prikazane jer cekaju na odobrenje pošto si novi član. Nakon 10 poruka moci ćeš primati i slati privatne poruke i sve tvoje poruke ce biti odmah vidljive.Jesi i ti u postupku donacije? Da li si ti iz Makedonije?

  6. #2756
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Iva.....cekamo s tobom betu

  7. #2757

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Medo kako si?
    Kad je beta?

  8. #2758

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Iva83, što je bilo s betom? Nadam se da je sve ok.

    Cure, sto se ovo događa sa granicama!?

  9. #2759

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Medo kako si?
    Kad je beta?
    Hvala na pitanju dobro sam.Sutra ili cetvrtak cu raditi.

  10. #2760

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Cure nazalost beta je pala ispod pet

  11. #2761

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure nazalost beta je pala ispod pet
    Zao mi je jako..neznam sta biti pametno rekla.Osim digni glavu idemo dalje.Saljem zagrljaj

  12. #2762

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure nazalost beta je pala ispod pet
    Iva83❤❤❤

  13. #2763

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure nazalost beta je pala ispod pet
    Iva zao mi je
    Znaci na 13 dnt je beta vec ispod 5.

    Evo zasto sam da se bete vade ranije. Iva ti sad da si vadila betu na 14 dnt kako su oni na pocetku bili rekli to bi bila cista 0. Ne bi uopce znala da si imala biokemijsku trudnocu sto je vrlo bitno!
    Nije isto kad netko vrti postupke i ima negativnu betu ili kad ima biokemijsku.
    Gle tebi je prvi postupak i odmah biokemijska, to je dobar znak. Treba naci uzrok ili pokusati s drugom terapijom nakon transfera recimo, mozda, bubam sad.

    Pitaj za svoje embrije kad budes isla na FET preostalih jer ovo sto si napisala da pise C6G3 nevjerujem da moze biti blastocista, mozda je neka greska ili je to bio embrij na treci dan. Imas pravo to znati

  14. #2764

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Iva83, žao mi je... Drzi se, i brzo smisli plan za dalje... Mene to izvuče uvijek. I upravo to sto je rekla LaraLana, biokemijska za 1.put je dobar znak!

    Cure, potrebna nam je pothitno neka veeelika beta, ovo je totalno bedirajuće...

    Medo2711, drzim fige da nam razbiješ ovaj preloš niz!!! Sretno s betom!

  15. #2765

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Hm...meni je 14dt bila 2,5... Što se to događa?

  16. #2766

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Hvala vam cure na podrsci i na svim ovim informacijama,koje su za mene koja sam prvi put u postupku nepoznanica i u svoj toj zbrci trudim se sve pohvatati..Tesko je,al necu odustat,da me jedan neuspjeh baci na dno..Medo tebi zelim svu srecu ❤

  17. #2767

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Iva, znam da je teško..glavu gore i samo pozitivno!

  18. #2768

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Iva, znam da je teško..glavu gore i samo pozitivno!

  19. #2769

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Iva, stvarno mi je žao. Pogotovo sam slaba na te biokemijske jer sam ih imala 4-5. Isto tako bi ranije vadila betu i pratila. Moje su se čak i pravilno duplale i krenule padati.
    Onda moliš boga da dođe što prije na nulu, a dva dana prije molila da se dupla. Ma jojjjjj...kad se samo sjetim.
    I uvijek sam išla logikom da brzo ostanem trudna ali ne znam zašto ne mogu zadržati, tako smo i krenuli u istraživanja. Prvo da možda vidiš te trombofilije? I da te stavi na Clexane za početak.
    Moraš znati da jedna biokemijska doktorima nije indikacija za slanje u daljnje pretrage. Smatra se da 70% žena doživi to jednom da ni ne zna. Neka greška u kromosomima pri spajanju.
    Kod ponavljajućih biokemijskih te šalju na pretrage. Ali ti samo budi ustrajna, glavu gore i držim svima fige da vam FETovi uspiju jer ova godina je stresna svima bila, i vama i njima u klinici....
    Osim meni

  20. #2770

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure na podrsci i na svim ovim informacijama,koje su za mene koja sam prvi put u postupku nepoznanica i u svoj toj zbrci trudim se sve pohvatati..Tesko je,al necu odustat,da me jedan neuspjeh baci na dno..Medo tebi zelim svu srecu ❤
    Ma joj, draga moja, ni sama ne znaš koju snagu nosiš u sebi.
    Nismo ni neke od nas znale, onda staneš pred zid. Pa pred drugi...onda kreneš probijati glavom te zidove da nisi ni svjestan.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 01.12.2020. at 22:10

  21. #2771

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Valjda tek tada covijek shvati koliko je jak,kad se nadju sve te prepreke pred njim,bit cu ustrajna u to nema sumnje ❤

  22. #2772

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Nemozes ni posustat i da hoces jer svi smo ovdje da pruzimo podrsku jedna drugoj i to je sto te gura naprijed,jer tko sa strane gleda i neprolazi sve te muke da bi dosao do bebice to nerazumije i sva ta pokusavanja smatra gubljenjem vremena..i usprkos bas takvima samo se nasmijem i kazem ja cu roditi pa makar imala 45

  23. #2773

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima☺️
    Nova sam u grupi, jako nervozna i pomalo uplasena od svih informacija..

  24. #2774

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Evo cure moje vijesti
    8 dnt 29 beta
    9 dnt pozitivan test
    10 dnt 122 beta i pozitivni test
    Svima curama zelim puno srece dalje i slusaj te svoje tijelo.Tako je kod mene bilo.

  25. #2775

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Medoo cestitam od ❤

  26. #2776

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Medoo cestitam od ❤
    Hvala ti,tebi i svima zelim ovu srecu

  27. #2777

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure moje vijesti
    8 dnt 29 beta
    9 dnt pozitivan test
    10 dnt 122 beta i pozitivni test
    Svima curama zelim puno srece dalje i slusaj te svoje tijelo.Tako je kod mene bilo.
    Čestitke od i neka je sretno do kraja! Divno je vidjeti napokon pozitivan rezultat, daje nadu nama koje idemo opet!

  28. #2778

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure moje vijesti
    8 dnt 29 beta
    9 dnt pozitivan test
    10 dnt 122 beta i pozitivni test
    Svima curama zelim puno srece dalje i slusaj te svoje tijelo.Tako je kod mene bilo.
    Konacno lijepo pozitivna beta...bravo medo! Cestitam od

  29. #2779

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure moje vijesti
    8 dnt 29 beta
    9 dnt pozitivan test
    10 dnt 122 beta i pozitivni test
    Svima curama zelim puno srece dalje i slusaj te svoje tijelo.Tako je kod mene bilo.
    Medo cek cek...ti si transfer imala 23.11. jel tako?
    Danas je onda 9 dnt...transfer je nulti dan.

    Fantasticna beta i nagli porast za 48 sati...bravoooo

  30. #2780

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Medo hoce vaditi jos jednom betu?

  31. #2781

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Hvala cure od srca...jos nisam svijesna.
    23.11 bio tranfer,betu nemoram ponavljati kaze doktor jer se u jako lijepo poduplala.Uzv cu ici uskoro,jer danas imam nekakvo smeckanje curi sa progesteronima.Dal je to staro ili novo neznam.Samo moram pojacati progesteron...

  32. #2782

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Jojjj Medo2711, super vijesti!!!! Konačnooo! Čestitammmm!

  33. #2783

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure od srca...jos nisam svijesna.
    23.11 bio tranfer,betu nemoram ponavljati kaze doktor jer se u jako lijepo poduplala.Uzv cu ici uskoro,jer danas imam nekakvo smeckanje curi sa progesteronima.Dal je to staro ili novo neznam.Samo moram pojacati progesteron...
    To je onda danas 9 dnt. Kao sto sam rekla fantasticna beta, mozda su se oba primila. Znam da se bete razlikuju od zene do zene i od trudnoce do trudnoce i da nema pravila. Znati ces uskoro. Evo bas mi je jako drago.

    P.S. znam da oni iz Sistine obicno ne traze ponavljanje bete. Niti ja nisam ponavljala.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 02.12.2020. at 16:51

  34. #2784

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Medo čestitam. Napokon pozitiva. Beta je dobra. Bitno da se dupla. Sretno dalje

  35. #2785

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Branca i Vedre hvala.
    LanaLara ja sam dobila nako uputnicu od svoje gin nisam je iskoristila jos za betu i kompletnu krvu sliku.Tako da cu je ponoviti definitivno.Mislila sam da se broji dan transfera,hvala.To nisam znala.Onda jos bolje da tako rano velika beta..
    Sad nam Bambina ide po bebicu.

  36. #2786

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Medo svakako onda napravi kad vec imas uputnicu, zasto ne. To smedjarenje sam i ja imala u prvom postupku i Boban i dr. L su komentirali da su vjerojatno se oba primila pa je to zaostala stara sukrvica od implantacije ( na uzv je sve ok bilo bez hematoma) jer je po njima moja beta na 12 dnt dvodnevnih ukazivala na to.

    I tvoja beta na 7 dnt dokazuje da je implantacija zavrsila 5 dnt jer se u krvi moze ocitati 2 dana nakon implantacije.
    Obicno trodnevni embriji zapocinju 3 dan od transfera s implantacijom i to traje dva do tri dana.

    Ja sam tocno pocela npr 4 dnt osjecati pikanja i kao pms. To je vjetojatno bilo od implantacije (dvodnevni) a 6 dnt na 7 dan sam se preznojila sva, probudila se tako i pomislila ma nis od tog. Predpostavljam da je tad zavrsila implantacija vec bila.

    Ima negdje tu na forumu kao opis po danima sto se dogadja s embrijima od treceg dana i od blastociste. To po meni tek ne stima jer se sve brze dogadja kod nas kad imamo transfer i cini mi se da pise da tek 11 dan test da moze ocitati....ma daj molim te. Ja sam vec 9 dnt imala slabasnu crticu a 10 dnt jasno pozitivan test.

  37. #2787

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Medo svakako onda napravi kad vec imas uputnicu, zasto ne. To smedjarenje sam i ja imala u prvom postupku i Boban i dr. L su komentirali da su vjerojatno se oba primila pa je to zaostala stara sukrvica od implantacije ( na uzv je sve ok bilo bez hematoma) jer je po njima moja beta na 12 dnt dvodnevnih ukazivala na to.

    I tvoja beta na 7 dnt dokazuje da je implantacija zavrsila 5 dnt jer se u krvi moze ocitati 2 dana nakon implantacije.
    Obicno trodnevni embriji zapocinju 3 dan od transfera s implantacijom i to traje dva do tri dana.

    Ja sam tocno pocela npr 4 dnt osjecati pikanja i kao pms. To je vjetojatno bilo od implantacije (dvodnevni) a 6 dnt na 7 dan sam se preznojila sva, probudila se tako i pomislila ma nis od tog. Predpostavljam da je tad zavrsila implantacija vec bila.

    Ima negdje tu na forumu kao opis po danima sto se dogadja s embrijima od treceg dana i od blastociste. To po meni tek ne stima jer se sve brze dogadja kod nas kad imamo transfer i cini mi se da pise da tek 11 dan test da moze ocitati....ma daj molim te. Ja sam vec 9 dnt imala slabasnu crticu a 10 dnt jasno pozitivan test.
    Znaci ja imam od petka temp 37.1,37.3,37.1 i tako stalno znala sam da sam 5 dan opodilo jel sam imala implatacisku krv i pitanje u lijevom jajniku.Sljedeci dan krenule glavobolje,sad ima grcice opet.Znaci meni test pokazao 7 dan crticu,danas jacu.Sutra ce jos jacu.Jako lose spavam tri dana cas hladno cas vruce.I budila sam se u znoju mokra.Znaci i kod tebe bilo to isto.Tako da sam ja isto da se beta radi ranije.I da se vidi sta se dogada u nasim tijelima.

  38. #2788

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Samo da na glasim da sam isla na posao i normalno se ponasala.Nisam mirovala toliko.Dokazano je da je cirkulacija najbolja za implataciju i kretanje.Nisam baustelala nego sam vodila normalan zivot.

  39. #2789

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Medo, čestitam

  40. #2790

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Iva,
    žao mi je.

    Medo, jeeeeeej!!!! Konačno netko!!!! Nek je sa srećom.

    Bambina, ti ideš u petak? Čitala za granice. Uglavnom, kaos. Koliko sam skužila, na povratku ćemo morati ili imati negativan test ili samoizolacija.

  41. #2791

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    LF2 i LEPTIRICA82 zvala vam

  42. #2792

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    LF2 i LEPTIRICA82 zvala vam
    Ispravak hvala..mobitel poludio

  43. #2793

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure moje vijesti
    8 dnt 29 beta
    9 dnt pozitivan test
    10 dnt 122 beta i pozitivni test
    Svima curama zelim puno srece dalje i slusaj te svoje tijelo.Tako je kod mene bilo.
    Medo,čestitke od srca i sve najbolje❤❤❤

  44. #2794

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Tko sad ide prvi u Mk?

  45. #2795

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Ako se nevaram,mislim da ide Bambina

  46. #2796

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    [QUOTE=Iva83;3189352]Ako se nevaram,mislim da ide Bambina[/QUO

    Da, baš sam sad pročitala stare postove, ako se ne varam Bambina sutra putuje i u ponedjeljak ima transfer. Samo ne znam jel ET ili FET..
    Da li se nekome javila Fanjitis, ona je čini mi se bila u Mk negdje u isto vrijeme kao ja, oko 20.10.?
    Znači u ovom nizu samo je Medo uspjela! Sretnica!

  47. #2797

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci ja imam od petka temp 37.1,37.3,37.1 i tako stalno znala sam da sam 5 dan opodilo jel sam imala implatacisku krv i pitanje u lijevom jajniku.Sljedeci dan krenule glavobolje,sad ima grcice opet.Znaci meni test pokazao 7 dan crticu,danas jacu.Sutra ce jos jacu.Jako lose spavam tri dana cas hladno cas vruce.I budila sam se u znoju mokra.Znaci i kod tebe bilo to isto.Tako da sam ja isto da se beta radi ranije.I da se vidi sta se dogada u nasim tijelima.
    Da tocno tako je bilo i kod mene

  48. #2798

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Hvala cure
    Bambina sretno sutra i u pon na Fetu..sad si ti na redu.

  49. #2799

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Da tocno tako je bilo i kod mene
    Odlicno,znaci dobri znakovi.Ja idem sad kod gin po uputnicu za Petrovu.molit cu je da me pogleda jer jos ima smeckanje sa svijetlo rozo..pa se brinem

  50. #2800

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno,znaci dobri znakovi.Ja idem sad kod gin po uputnicu za Petrovu.molit cu je da me pogleda jer jos ima smeckanje sa svijetlo rozo..pa se brinem
    Meni je to smedjarenje vrlo brzo stalo, nakon sva do tri dana i nije ga bilo kroz cijeli dan. Nadam se da ti soc gin ima dobar uzv jer je jos rano sve. Ja sam privatno isla.
    Mozda ce ti povecati dozu progesterona.
    Javi nam se.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •