Stranica 109 od 122 PrviPrvi ... 95999107108109110111119 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,401 do 5,450 od 6092

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #5401

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Dalma i Eszter, šaljem veliki zagrljaj, ne gubite nadu, i samo jako naprijed. Dogoditi će se kad kad treba, velika stvar da reagirate na sve i ostanete trudne, sad se mora sve samo posložiti. Ne zamjerite znate što mislim reći. <3

    Ja već bila živčana , nikako da mi Bistra pošalje potvrdu i predračun, već 3 tjedna. Kad evo danas maila. Prvi mi put i imam strah da nešto krivo napravim, dakle sad s time u Petrovu, dr. ispuni zahtjev i prijedlog za liječenje u inozemstvu, onaj obrazac, i jel treba još šta?? Samo moram ganjati dr. da mi to popuni.
    Da li ja nosim/šaljem zahtjev u hzzo? Koliko se čeka riješenje? Više od 3-4 tj? Ima li kontakt, pravnica koja to rješava u hzzo, neko je već napisao kontakt, ako može tko napisati??

    Cure, nevjerovatna ste mi snaga i baš ste mi dale vjetar u leđa, jer me strah i procedure i ishoda, valjda je tak prvi puta. Nadam se da na ranu jesen budem dogovorila oplodnju?
    Tko još planira na jesen?
    pusa svima

  2. #5402

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Dot99 vidim i ti imaš iskustva s Bistrom i čekanjem.
    Ja sam predračun dobila jučer i to u 4 popodne.
    Kao što sam već prije rekla meni MPO dr ispuni zahtjev i prije nego dobijem predračun. Sada sam opet tražila IVF pa ćemo vidjeti. Netko od cura je napisao da zahtjev mora biti popunjen točno kao i ponuda.
    Prvi put sam čekala oko mjesec dana jer HZZO šalje zahtjev na komisiju i kad ti ta komisija odobri poslije toga ide brzo. Recimo moj prvi zahtjev je sa tom komisijom trajao mjesec dana a slijedeći doslovno u 2 tjedna sam dobila rješenje.

    Sa tim prvim rješenjem mi se javila i pravnica pa sam ju odmah pitala da li sad nju zovem ako što treba, rekla mi je da da. E sad neznam koliko njih ima tamo i da li možeš biti dodijeljena nekom drugom.

    Ako odneseš zahtjev tamo negdje sam pročitala da uštediš 2, 3 dana i to je to

  3. #5403

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    I da, nadala sam se da ovo s Bistrom neće toliko trajati i da će mi HZZO odobriti ivf a ne inseminaciju pa da ću ići u postupak već krajem 7 mjeseca ali očito to neće biti tako. Koliko znam u 8.mj obično dr.L ide na GO a i Boban pa će to ipak vjerojatno biti u 9.mj

  4. #5404

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Afrodita molim te jel ti se mogu nekako javiti privatno

  5. #5405

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Dejica prvotno napisa Vidi poruku
    Afrodita molim te jel ti se mogu nekako javiti privatno
    Poslala sam ti privatnu poruku

  6. #5406

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Pozdrav svima,

    samo sam htjela pitati da li je netko od Vas tko je nedavno predavao papire na HZZO trebao napraviti psihološko testiranje i da li je to sad neka nova procedura?
    Ako netko zna nešto o tome, molila bih da mi napiše.
    Hvala

  7. #5407

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,

    samo sam htjela pitati da li je netko od Vas tko je nedavno predavao papire na HZZO trebao napraviti psihološko testiranje i da li je to sad neka nova procedura?
    Ako netko zna nešto o tome, molila bih da mi napiše.
    Hvala
    Ja sam predavala u 1. mj/22, i u 4.mj/22
    Nisu me to tražili. Sad sam predala jedan zahtjev prije tjedan dana i još me nisu zvali da nešto ne štima.
    Jesu li tebe to tražili?

  8. #5408

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam predavala u 1. mj/22, i u 4.mj/22
    Nisu me to tražili. Sad sam predala jedan zahtjev prije tjedan dana i još me nisu zvali da nešto ne štima.
    Jesu li tebe to tražili?
    Da, suprug je prošli tjedan osobno nosio zahtjev te su mu vratili sve papire jer nedostaje potvrda o obavljenom psihološkom testiranju. Ja sam isto osala u šoku. Preko HZZO-a termin kod psihologa moram čekati više od mjesec dana, privatno se plaća 650,00kn ali skroz mi je to čudno jer nitko dosad ovdje nije ništa slično napisao, pa mislim da nije neka zabuna
    Poslala sam i njima još mail da još jednom pitam ali nisam dobila odgovor.

  9. #5409

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam predavala u 1. mj/22, i u 4.mj/22
    Nisu me to tražili. Sad sam predala jedan zahtjev prije tjedan dana i još me nisu zvali da nešto ne štima.
    Jesu li tebe to tražili?
    Da, suprug je prošli tjedan osobno nosio zahtjev te su mu vratili sve papire jer nedostaje potvrda o obavljenom psihološkom testiranju. Ja sam isto ostala u šoku. Preko HZZO-a termin kod psihologa moram čekati više od mjesec dana, privatno se plaća 650,00kn ali skroz mi je to čudno jer nitko dosad ovdje nije ništa slično napisao, pa mislim da nije neka zabuna
    Poslala sam i njima još mail da još jednom pitam ali nisam dobila odgovor.

  10. #5410

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Probaj nazvati pravnici koja je zadužena bila za tvoje zahtjeve od prije pa nju pitati.
    Ja sam poslala zahtjev prije tjedan dana preporučeno pa vjerujem da bi me zvali već da ne valja.
    Jel u ovom postupku imate novog donora ili već imate materijal u Sistini?

  11. #5411

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj nazvati pravnici koja je zadužena bila za tvoje zahtjeve od prije pa nju pitati.
    Ja sam poslala zahtjev prije tjedan dana preporučeno pa vjerujem da bi me zvali već da ne valja.
    Jel u ovom postupku imate novog donora ili već imate materijal u Sistini?
    Da, to je pametno da nazovem..
    Nemamo više materijala, idemo skroz ispočetka. U prošlom postupku dobili smo 6 embrija, bili na 3 transfera, nažalost neuspješna.
    Sad opet moramo sve ispočetka. U međuvremenu sam morala obaviti operaciju, ali sada smo spremni za nove pobjede.

  12. #5412

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Da, to je pametno da nazovem..
    Nemamo više materijala, idemo skroz ispočetka. U prošlom postupku dobili smo 6 embrija, bili na 3 transfera, nažalost neuspješna.
    Sad opet moramo sve ispočetka. U međuvremenu sam morala obaviti operaciju, ali sada smo spremni za nove pobjede.

    Ajd samo javi ako nešto saznaš

  13. #5413

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajd samo javi ako nešto saznaš
    Hoću, naravno. Nema problema.

  14. #5414

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Domaćica dal ides na donaciju js? Koje si sve papire predala? Ja sam fazi skupljanja,prvi puta budem predala zahtjev. Psiholosko testiranje mi nije nitko spominjao.
    Posljednje uređivanje od Dot99 : 04.07.2022. at 19:35

  15. #5415

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćica dal ides na donaciju js? Koje si sve papire predala? Ja sam fazi skupljanja,prvi puta budem predala zahtjev. Psiholosko testiranje mi nije nitko spominjao.
    Da, idem na donaciju js. Prvi put kad sam išla uz zahtjev sam predala sve, baš sve , povijest bolesti i sve nalaze koje sam imala, baš sve što sam imala.
    Sad sam to svela na minimum, priložila sam otpusno pismo iz bolnice, PHD nalaz i još nekoliko papira. I rekli su da je sve ok, osim te potvrde o provedenom psihološkom testiranju. Ali ne znam, više se papiri ne predaju u Margaretsku, nego Gundulićevu tako da je moguće da su uveli neke promjene. Čim saznam neku informaciju točnu, napisati ću ovdje kako bi svi znali.

  16. #5416

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Evo sad sam razgovarala sa HZZO, treba potvrda o psihološkom savjetovanju o učincima MPO doniranim jajnim stanicama. Na pitanje da li je to nešto novo, odnosno zašto to do sad nismo trebali, rekla je da je tako propisano zakonom o MPO i da to moramo obaviti.
    Eto, sad znamo svi.

  17. #5417

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Možda i ja sada pitam previše ali da li znaš da li se to odnosi na bilo kakvu donaciju ili samo na donaciju jajnih stanica.

    Pa meni će poslije njih svih trebati psihijatar sigurno jer ovo više nije normalno

  18. #5418

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Možda i ja sada pitam previše ali da li znaš da li se to odnosi na bilo kakvu donaciju ili samo na donaciju jajnih stanica.

    Pa meni će poslije njih svih trebati psihijatar sigurno jer ovo više nije normalno
    Ne znam, meni je isto sve to potpuno besmisleno. Možda bi mi imalo smisla kod prvog odlaska ali sada... Uostalom, što jedan psiholog zna o tome?? Mislim da svi mi ovdje znamo više o donaciji nego bilo tko od njih. A i prije prvog odlaska, liječnik koji nas je uputio dao nam je sve informacije o postupku i sami smo proučavali, čitali, pitali...

  19. #5419

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Ja sam zvala HZZO čisto da provjerim da li je sve stiglo pa su mi rekli da su mi poslali zaključak još u petak. Tako da očito da mi nešto fali. Tražila sam da mi pošalju na mail jer poštom traje tjedan dana. Rekli su da hoće, tijekom dana pa vidjeti ćemo.

    Baš to što kažeš Domaćice, prvi puta još ima smisla ali sada nikako. Što da sam ostala trudna u ova dva prijašnja puta, nikom ništa od savjetovanja.

  20. #5420

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Update
    Dobila sam Zaključak da nismo priložili potvrdu o provedenom psihološkom savjetovanju.

  21. #5421

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Ja poslala poštom sve u Margaretsku i sad procitam da pise neka druga adresa... i sta sad? Ja nisam iz Zg.

  22. #5422
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Prilog o dokazu da je provedeno psihološko savjetovanje HZZO traži od nedavno. Zasad se može obaviti na mjestu po vašem odabiru - nije određena ustanova gdje bi se trebalo raditi ni forma. U potvrdi da je provedeno treba biti naveden članak Zakona o MPO u kojem se definira da je ovo savjetovanje obavezno za postupke s doniranim gametama... Od 2012. kad je donesen zakon definirano je ovo savjetovanje, ali se do sad nije provodilo...
    Posljednje uređivanje od sushi : 05.07.2022. at 22:03

  23. #5423

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja poslala poštom sve u Margaretsku i sad procitam da pise neka druga adresa... i sta sad? Ja nisam iz Zg.
    I ja sam slala u Margaretsku prošli utorak, stiglo bez problema. Tamo da mislim da ni ovo što si ti poslala neće biti problem.

  24. #5424

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    Prilog o dokazu da je provedeno psihološko savjetovanje HZZO traži od nedavno. Zasad se može obaviti na mjestu po vašem odabiru - nije određena ustanova gdje bi se trebalo raditi ni forma. U potvrdi da je provedeno treba biti naveden članak Zakona o MPO u kojem se definira da je ovo savjetovanje obavezno za postupke s doniranim gametama... Od 2012. kad je donesen zakon definirano je ovo savjetovanje, ali se do sad nije provodilo...
    Dobro da kažeš pošto psiholog u mom KBC nezna uopće kako da provede to savjetovanje. Ne zna da li to može biti jedan dolazak ili moramo dolaziti više puta. Pa ako je netko imao kakvih iskustava u skorije vrijeme oko toga svaka pomoć dobro dođe.

  25. #5425

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Afrodita06 ja poslala još prije 3 tjedna a ti kažes prošli tjedan i već dobila zaključak a ja još uvijek ništa... nemam rijeci..

  26. #5426

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Možda ti ne moraš dostaviti to psihološko savjetovanje.
    Najbolje ti je nazvati ih. Stvarno su sve tete u HZZO ljubazne. Ali shvatila sam da ako ja ne budem zvala i raspitivala se i svima bila dosadna onda će to trajati tri puta duže. Informacije dobivam na kapaljku, često na prvu ni oni koje pitam nisu sigurni u odgovor.
    Zakon je napravljen tako da te u isto vrijeme obvezuje da djetetu kažeš da je iz mpo postupka i tko su mu roditelji a država ti financira 100% iznosa mpo postupka sa donorom u zemlji u kojoj je donor zakonski anoniman. Kako je to logično. I još zbog svega toga ja moram na psihološko savjetovanje na mi to netko još objašnjava.

    Dugo sam bila postrani i samo čitala što su drugi pisali, pokušavala saznati što više informacija. Onda sam shvatila koliko mi je ustvari teško i koliko teško dođem do ispravne informacije, do objašnjenja. Sve što saznam u zadnje vrijeme napišem ovdje jer se nadam da je puno više onih koji samo čitaju nego onih što aktivno sudjeluju i da će ono što ja saznam nekome nekada dobro doći. A možda se samo i ponavljam i ovo svi već znaju.
    Sorry na romanu

  27. #5427

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Zvali smo i mi, također moramo na to psihiloško testiranje iako mi to nema smisla jer to obavljamo i u Makedoniji.

  28. #5428

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Joj curke, nije lako.

    Predpostavljam da im je to metoda, kako bi svi morali nadopunjavati zahtev, pa se oduži, neki i dignu ruke od svega i odusvojim troškom. Tako mi se čini, možda nisam u pravu.

  29. #5429
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Zakon je napravljen tako da te u isto vrijeme obvezuje da djetetu kažeš da je iz mpo postupka i tko su mu roditelji a država ti financira 100% iznosa mpo postupka sa donorom u zemlji u kojoj je donor zakonski anoniman. Kako je to logično. I još zbog svega toga ja moram na psihološko savjetovanje na mi to netko još objašnjava
    Po hrvatskim zakonima, roditelj je osoba koja rodi, odnosno priznaje dijete. Donori nisu roditelji.

    Djetetu je bitno reći da je iz postupka s donacijom zbog puno razloga bitnih za psihičko i emotivno stanje djeteta. U svakom slučaju, roditelji koji ne kažu djetetu riskiraju puno (i previše) jer je danas vrlo lako doći do takve spoznaje preko komercijalnih DNA testiranja koja su sve pristupačnija i sve jeftinija, radi ih puno ljudi iz znatiželje. Dijete će samo saznati kad-tad, a pitanje je koji se roditelj želi naći u toj nezahvalnoj poziciji u kojoj povjerenje i obiteljski odnosi mogu biti narušeni za čitav život (uz to što se napravi nepopravljiva šteta djetetovoj spoznaji vlastitog identiteta).
    Imate na YouTubeu puno snimki djece koja su sama saznala, često u odrasloj dobi. Kad to pogledate, sami odlučite biste li takav užas htjeli napraviti vlastitom djetetu.

    Zato smatram da su savjetovanja OK, kad bi bila usmjerena na davanje ovakvih informacija budućim roditeljima.

  30. #5430

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Ne mislim ja da ta savjetovanja nisu dobra ali isto tako mislim da ako u Zakonu napišeš da donor ne može biti anoniman onda ne možeš nekome financirati anonimnog donora u drugoj državi. Meni osobno to nema logike.
    Što je sa roditeljima/djecom rođenom u zadnjih 10 godina od kada je Zakon a savjetovanja se nisu provodila, to je poražavajuća činjenica da se savjetovanja nisu provodila.

    Ja samo govorim situacija iz svog života. Evo recimo psiholog u KBC Osijek ne znam kako provesti to savjetovanje. Iz HZZO-A sam danas dobila info da to ne mora biti potvrda nego može biti i nalaz psihologa ili psihijatra. Na nalazu treba pisati samo da je bilo psihološko savjetovanje, ne treba se pozivati na članke Zakona o donorima.

    A psihijatar mi je doslovno rekao nek odlučim što da on napiše i napisati će. I što da ja sada radim. Osjećam se ko budala. Očito samo ja imam ovakve probleme.

  31. #5431

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Afrodita06 imaš privatnu poruku

  32. #5432

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Pozdrav curke, evo samo da javim da me troje privatnih psihologa odbilo uz objašnjenje da nisu educirani za takva savjetovanja
    Danas suprug ide opet na HZZO da proba dobiti neku "šprancu" te potvrde. Ako je netko u ZG obavio to savjetovanje neka javi kod koga pa ću i ja tamo

  33. #5433

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Dobila sam mail da su mi poruke u inboxu pune, ja ne znam kako obrisati te poruke stare, jel zna netko od vas kako se brišu?

  34. #5434

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Djevojke moje, ja ću poluditi, malo je reći. Taman da skupim papire i predam, sad ovaj potvrda ,od strane psihologa. Već pet dana neznam kuda i od kuda da krenem sad, jer nema smisla slati zahtjev ako fali taj papir. Koliko ima smisla,toliko je i apsurd, jer i i MK prolazimo psihološko savjetovanje,te ga također i plaćamo, dakle duplo.

    Domaćica ,od srca te molim,javi što danas kažu u HZZO u.

  35. #5435

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam mail da su mi poruke u inboxu pune, ja ne znam kako obrisati te poruke stare, jel zna netko od vas kako se brišu?
    Uđeš u poruke, označiš one koje želiš obrisati (imaš kraj svake poruke kvadratić skroz desno čini mi se) i dole skroz ispod svih poruka imaš "izabrane poruke" (tako nešto), klikneš na to i pojavit će ti se "obriši poruke".

  36. #5436

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Usla, poklikala ali nigdje nemam tu opciju 'izabrane poruke' sve sam živo isprobala i ne mogu ih obrisati.

  37. #5437

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Usla, poklikala ali nigdje nemam tu opciju 'izabrane poruke' sve sam živo isprobala i ne mogu ih obrisati.
    Skroz ispod svih poruka ti piše, s desne strane, "izabrane poruke", na to klikneš i onda ti nudi opciju brisanja.

  38. #5438

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Evo riješeno, morala sam prvo ići na full size da bi mi se to pokazalo...

  39. #5439

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Djevojke moje, ja ću poluditi, malo je reći. Taman da skupim papire i predam, sad ovaj potvrda ,od strane psihologa. Već pet dana neznam kuda i od kuda da krenem sad, jer nema smisla slati zahtjev ako fali taj papir. Koliko ima smisla,toliko je i apsurd, jer i i MK prolazimo psihološko savjetovanje,te ga također i plaćamo, dakle duplo.

    Domaćica ,od srca te molim,javi što danas kažu u HZZO u.
    Dot99 nažalost nismo saznali ništa novo. Žena se čudila kako nam nitko to neće napisati a to je "rutinska" potvrda i može je napisati bilo koji psiholog. Uglavnom, moramo nabaviti tu potvrdu i to je to.. Nažalost.

  40. #5440
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Kopiram vam post jedne cure iz Facebook grupe Roda-neplodnost na temu psihološkog savjetovanja. Post je star cca mjesec dana, informacije su friške.
    Ako već niste, uključite se i u Facebook grupu, uz ovaj forum.

    Drage borilice,
    Pošto HZZO ima novo pravilo za liječenje neplodnosti u inozemstvu, da se psiholosko savjetovanje mora tu završiti pa evo da Vam napišem gdje se u Zagrebu može to obaviti.
    Ako ide preko uputnice treba se javiti doktprici opće prakse, ona izda uputnicu pa se moze ici na Rebro. Za ostale klinike ne znam.
    Od privatnih pisala sam na ne znam koliko adresa. Dosta njih radi savjetovanje ali ne izdaje potvrdu da se zavrsilo.
    Jedino ko izdaje potvrdu su Psihoplanet. Jako brzo su mi se javili. Rekli su mi da to traje 1.5 sat, sve prodju s nama i onda daju tu potvrdu koju predajemo u HZZO.
    Eto drage moje nadam se da ce ovo pomoci nekoj od Vas. Ako trebate kontakt broj slobodno mi se javite i ja cu Vam poslati broj da lakse stupite u kontakt s njima.

  41. #5441

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Hvala Sushi!

  42. #5442

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Da li je nekome uspjela trudnoća sa pozitivnim HPV-e nalazom?

  43. #5443

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    pozdrav, znate možda dali uputnicu za psihološko savjetovanje treba zatražiti samo jedan od partnera kod svog liječnika ili ju oboje trebaju zatražiti svatko od svog liječnika?

  44. #5444

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je nekome uspjela trudnoća sa pozitivnim HPV-e nalazom?
    Moja prijateljica je imala CIN, dvije trudnoće prirodnim putem bez problema. Nakon svega odradila konizaciju i sad je sve ok. Nažalost za slučaj MPO ne znam.

  45. #5445

    Datum pristupanja
    Feb 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Još u travnju su mi tete sa HZZO-A rekle da nam treba psihološko savjetovanje,tako da sam zvala bolnicu u Dbk. Termin smo dobili kroz par dana. Sastanak je trajao 10 minuta,to je samo procjena liječnika da li smo stabilne osobe. Ista stvar je i u Makedoniji,nitko nas nije ništa puno ispitivao,ispuniš upitnik,malo šale,malo sarkazma,par pitanja,ništa komplicirano

  46. #5446

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Imam ja i Cin 1 ali ja pitam za HPV- on mi je pozitivan a lijeka protiv toga nema.

  47. #5447

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Djevojke iz okolice Zg, i koje idu u Petrovu. Dva pitanja.
    Jeste vi opet tražile kontrolu i termin samo da vam dr. ispuni zahtjev za liječenje u inozemstvu? Zovem danima,nitko mi se ne javlja.

    Vezano za psiholosko savjetovanje, da li je u međuvremenu tko dobio termin, koliko se čeka, tri dana zovem psihoplanet,nitko se ne javlja također.

    Evo stojim na mjestu već dva tjedna i nikako ništa obaviti, ne ide baš od ruke.

  48. #5448

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    43

    Početno

    Ariel Malo si me umirila, ajde da i mi tako prođemo, a ne razgovori i mrcvarenja više od sat vremena.
    Posljednje uređivanje od Dot99 : 13.07.2022. at 10:49

  49. #5449

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Djevojke iz okolice Zg, i koje idu u Petrovu. Dva pitanja.
    Jeste vi opet tražile kontrolu i termin samo da vam dr. ispuni zahtjev za liječenje u inozemstvu? Zovem danima,nitko mi se ne javlja.

    Vezano za psiholosko savjetovanje, da li je u međuvremenu tko dobio termin, koliko se čeka, tri dana zovem psihoplanet,nitko se ne javlja također.

    Evo stojim na mjestu već dva tjedna i nikako ništa obaviti, ne ide baš od ruke.
    Ja sam jučer obavila u psihoplanetu. Ovaj tjedan više nemaju termina, a od ponedjeljka su na godišnjem. Vraćaju se iza 5.8.

  50. #5450

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    I mi smo obavili psiholosko testiranje, 10 min i gotovo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •