Stranica 47 od 122 PrviPrvi ... 3745464748495797 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2301

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Pozz cure,imam pitanje,dali znate koja je cijena gonala f u penu od 600 ili od 900 jedinica?

  2. #2302

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Došla M danas!!! Točno 29.dan ciklusa. Ne ferma ona nikakve kontracepcijske tablete, došla 11 dana posli zadnje popijene.
    Uglavnom, nastavljam triptofem od danas po pola, a od petka počinje stimulacija gonalima. Trebala sam prvi uzv obaviti drugu srijedu u RH pa bi mi onda tek dr. L. rekao kad da dođemo doli. Ali sam ipak odlučila da dođemo doli ovaj ponedjeljak i u utorak smo na uzv u klinici. Ni injekcija nemam za iza ponedjeljka. Da obavim uzv u drugu srijedu u RH mogli bi letiti tek drugi petak, a to mi je 10-i dan ciklusa i bojim se da bi bilo prekasno. Do sad su mi sve punkcije bile 11-i dan. Koje uzbuđenjeeeee!!!

  3. #2303

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Ma bravo, bas mi je drago da ides dole. Tak i treba, nista ne prepustaj slucaju. Kad si dole sve je sigurnije

  4. #2304

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Da, nema smisla imati dodatan stres. Ovo mi je do sad bilo malo preturbulentno. Iskreno malo me je frka doći doli a da ne znam da li će biti uopće folikula, ali i ovako i onako postupak počinje pa sto bude bude. A i toliko vas je već išlo doli na isti način, pa je ispalo ok. To me tješi...

  5. #2305

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Branca sretno

    Ja upravo iz ST.
    Opet mi je potrefila doktorica ali je ova, za razliku od one koja mi je doma bila, divna, draga, pozitivna... Rekla mi je da od HZZOa ništa jer još uvik nemam dijagnozu neplodnosti. Ugodan je razgovor bio skroz. Za sada mi je propisala kontracepciju da čuvamo ovu postojeću rezervu i da se eventualno raspitam kod HZZOa postoji li mogućnost obzirom na nizak AMH da me oni stimuliraju pa da se jajne stanice smrznu i na čuvanje.
    Tako da mislim da ću za sada počet sa kontracepcijskim, privodit faks kraju i uštediti još koju kunu...

    Ostalim curama koje su u postupku i onima koji tek kreću želim svu sriću ovog svita i da ovdje čitam samo pozitivna iskustva i rezultate. Pratit ću vas i dalje

  6. #2306

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Branca drago mi je čuti i tvoje pozitivne vijesti! Neka je i tebi sa srećom. Mi sinoć stigli kući, spavala sam ko beba, napokon u svom krevetu. Osjećam se ok, imam male grčeve, što zbog puta što zbog lijekova...tko će znati. Sada idemo dan po dan...

  7. #2307

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Odlicnoooo...bas mi drago.Ako imas mogucnosti odi dolje.Da te ovi vode kako treba...drzim palceve za puno folikula i da bude kako treba..

  8. #2308
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    DalmalB, sori šta ovako upadam, ali imislim da trebaš ići po drugo mišljenje - npr u Cito ako ti je Split najbliže.

    Iskreno sam u čudu da subspecijalist humane reprodukcije plasira ovakve informacije. Lijepo što je dobronamjerna, ali vjerovanje da kontracepcija čuva ovarijsku rezervu je u najmanju ruku na vrlo klimavim nogama, a HZZO također neće odobriti stimulaciju bez oplodnje - jer to je i dalje socijalna neplodnost...plus smrzavanje jajnih stanica ima nekog smisla samo kod mladih žena u punom sjaju reproduktivnog potencijala.

    Oprosti na lošim vijestima, ali navijam za svaku od vas i ne želim da izgubiš ni mjesec zbog u najmanju ruku dvojbenih informacija. Možda ja nisam u pravu, ali proguglaj, raspitaj se...i sretno!

  9. #2309

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    DalmalB, sori šta ovako upadam, ali imislim da trebaš ići po drugo mišljenje - npr u Cito ako ti je Split najbliže.

    Iskreno sam u čudu da subspecijalist humane reprodukcije plasira ovakve informacije. Lijepo što je dobronamjerna, ali vjerovanje da kontracepcija čuva ovarijsku rezervu je u najmanju ruku na vrlo klimavim nogama, a HZZO također neće odobriti stimulaciju bez oplodnje - jer to je i dalje socijalna neplodnost...plus smrzavanje jajnih stanica ima nekog smisla samo kod mladih žena u punom sjaju reproduktivnog potencijala.

    Oprosti na lošim vijestima, ali navijam za svaku od vas i ne želim da izgubiš ni mjesec zbog u najmanju ruku dvojbenih informacija. Možda ja nisam u pravu, ali proguglaj, raspitaj se...i sretno!
    Ma samo upadaj. Sve informacije i savjeti su dobrodošli. Hvala
    Hoću, hoću, raspitat ću se ja još.
    Zapisala mi je neke baš konkretne kontracepcijske (ostali mi nalazi u autu, ne sićam se naziva) i naglasila da baš te mi gin.propiše, da mu baš naglasim zašto mi ih je pripisala.
    Pa sad... Al eto bila sam lina spuštat se do auta po naziv pa da odmah guglam. Al proguglat ću ja. Pitat još okolo. Eto možda u Cito.
    Rekla je ona da bi stali sa kontracepcijom ako bi se išlo u stimulaciju. Al da, i ja sumnjam u takvo odobrenje od strane HZZOa, al eto ne košta me ništa pitat.
    Al u svakom slučaju san već razmišljala o tom da malo stanem na loptu ako moram sama financirati jer trebam posložit neke stvari da bi uopće bila u mogućnosti financirati sve. Ne mogu glavom kroz zid, ipak.

  10. #2310

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Branca sretno

    Ja upravo iz ST.
    Opet mi je potrefila doktorica ali je ova, za razliku od one koja mi je doma bila, divna, draga, pozitivna... Rekla mi je da od HZZOa ništa jer još uvik nemam dijagnozu neplodnosti. Ugodan je razgovor bio skroz. Za sada mi je propisala kontracepciju da čuvamo ovu postojeću rezervu i da se eventualno raspitam kod HZZOa postoji li mogućnost obzirom na nizak AMH da me oni stimuliraju pa da se jajne stanice smrznu i na čuvanje.
    Tako da mislim da ću za sada počet sa kontracepcijskim, privodit faks kraju i uštediti još koju kunu...

    Ostalim curama koje su u postupku i onima koji tek kreću želim svu sriću ovog svita i da ovdje čitam samo pozitivna iskustva i rezultate. Pratit ću vas i dalje
    Ako sam dobro skuzila ti bi isla u Mk kao samica jet tako?Ako sam dobro skuzila hzzo ti nece odobriti zbog dobrog amh ili?
    Nisam bas uspjela poloviti.Meni je moja dr.mpo rekla da mozda ne dobije odobrenje za jajne stanice.Zbog godina,ali moji nalazi su jako losi za 33 godine.Menopauza je na vratima.Ali dobila sam odobrenje odmah i brzo.Nadam se da ces uspjeti nesto od hzzo dobiti.Treba pokusati,pa vidjeti.sretno

  11. #2311

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Cure,
    sjećate se koliko dugo ste čekale odobrenje od HZZO-a? Ja se ne sjećam.

    domaćica, javljaj kako si.

    branca, sretno!

    Rikku nam se ne javlja. Nadam se da je sve ok.

  12. #2312
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ma samo upadaj. Sve informacije i savjeti su dobrodošli. Hvala
    Hoću, hoću, raspitat ću se ja još.
    Zapisala mi je neke baš konkretne kontracepcijske (ostali mi nalazi u autu, ne sićam se naziva) i naglasila da baš te mi gin.propiše, da mu baš naglasim zašto mi ih je pripisala.
    Pa sad... Al eto bila sam lina spuštat se do auta po naziv pa da odmah guglam. Al proguglat ću ja. Pitat još okolo. Eto možda u Cito.
    Rekla je ona da bi stali sa kontracepcijom ako bi se išlo u stimulaciju. Al da, i ja sumnjam u takvo odobrenje od strane HZZOa, al eto ne košta me ništa pitat.
    Al u svakom slučaju san već razmišljala o tom da malo stanem na loptu ako moram sama financirati jer trebam posložit neke stvari da bi uopće bila u mogućnosti financirati sve. Ne mogu glavom kroz zid, ipak.
    Sad sam pogledala tvoje postove unazad pa vidim da ti AMH nije toliko loš i da imaš još samo pol godine faksa. Pa dobro onda nije baš tolika žurba. Svejedno bih ja otišla na drugo mišljenje, i zbog FSH koji je već počeo rasti i posebno zbog malo antralnih folikula.
    Ako ti nalazi za par mjeseci budu još gori, malo nakiti i kaži dr da si do nedavno imala partnera s kojim nisi ostvarila trudnoću par godina - vjerojatno od toga neće biti koristi jer nije nigdje dijagnosticirano, ali ako ti nalaz bude graničan...možda pripomogne

  13. #2313

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Ja sam dobila u roku 10 dana...

  14. #2314

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,
    sjećate se koliko dugo ste čekale odobrenje od HZZO-a? Ja se ne sjećam.

    domaćica, javljaj kako si.

    branca, sretno!

    Rikku nam se ne javlja. Nadam se da je sve ok.
    Ja dobila u roku 10 dana...ali ocito imala srece..inace su cure cekale od 1 mj do 2 mj

  15. #2315

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Branca drago mi je čuti i tvoje pozitivne vijesti! Neka je i tebi sa srećom. Mi sinoć stigli kući, spavala sam ko beba, napokon u svom krevetu. Osjećam se ok, imam male grčeve, što zbog puta što zbog lijekova...tko će znati. Sada idemo dan po dan...
    Grcevi su lijepi simptomi ako ih vec mozemo tako nazvati
    Javljaj nam se svakako da cujemo kako si.
    Jel cekas betu ili ces prije test raditi?

  16. #2316

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako sam dobro skuzila ti bi isla u Mk kao samica jet tako?Ako sam dobro skuzila hzzo ti nece odobriti zbog dobrog amh ili?
    Nisam bas uspjela poloviti.Meni je moja dr.mpo rekla da mozda ne dobije odobrenje za jajne stanice.Zbog godina,ali moji nalazi su jako losi za 33 godine.Menopauza je na vratima.Ali dobila sam odobrenje odmah i brzo.Nadam se da ces uspjeti nesto od hzzo dobiti.Treba pokusati,pa vidjeti.sretno
    AMH mi je 6,8... Nije baš divan al očito nije ni dovoljno loš.. FSH mi je isto povišen. Al eto ona je meni rekla da još uvik nemam dijagnozu neplodnosti.
    U svakom slučaju ću ja tražiti drugo mišljenje i pokušat opet izborit na teret HZZOa kad sredim faks. Ne odustajem

    Možeš li mi, ako ti nije problem, u privatnoj poruci napisati kod koje si dr.ti (ne znam pišete li javno imena i kakva je politika foruma za to) i što ti je napisala na taj zahtjev za HZZO?

  17. #2317

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ti nalazi za par mjeseci budu još gori, malo nakiti i kaži dr da si do nedavno imala partnera s kojim nisi ostvarila trudnoću par godina - vjerojatno od toga neće biti koristi jer nije nigdje dijagnosticirano, ali ako ti nalaz bude graničan...možda pripomogne
    Ha ha ha isto razmišljamo
    Još pogotovo što meni redovito drhti glas kad pričam o stvarima koje su mi jako bitne...bit će fin dodatak za vjerodostojnost ha ha.

  18. #2318

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako sam dobro skuzila ti bi isla u Mk kao samica jet tako?
    Zaboravih odgovoriti, da, kao samica bi išla.

  19. #2319

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Moja prijateljica ima amh 8,pa joj je dijagnoza neplodnost je 3 god nemoze ostati trudna.Nije bas neki,ako ti raste fsh znaci da se smanjuje broj jajnih i da su jajnici istroseni.Ja ima fsh 30,a amh 0.6.
    Ja sam u Petrovoj kod dr.Jurkovic,super dr.

  20. #2320

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravih odgovoriti, da, kao samica bi išla.
    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    AMH mi je 6,8... Nije baš divan al očito nije ni dovoljno loš.. FSH mi je isto povišen. Al eto ona je meni rekla da još uvik nemam dijagnozu neplodnosti.
    U svakom slučaju ću ja tražiti drugo mišljenje i pokušat opet izborit na teret HZZOa kad sredim faks. Ne odustajem

    Možeš li mi, ako ti nije problem, u privatnoj poruci napisati kod koje si dr.ti (ne znam pišete li javno imena i kakva je politika foruma za to) i što ti je napisala na taj zahtjev za HZZO?
    Napisala mi preuranjena menopauza i neplodnost,istrosenost rezerve jajnih stanica.Imam tri dijagnoze.

  21. #2321

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Dobro sam, hvala vam na brizi. Osjećam se kao da ništa nisam radila. Grčevi su prisutni, nisu jaki ali imam ih. Mislim da neću raditi test prije bete, zasad dobro hendlam znatizelju...
    Što se tiče rješenja od Hzzo moje je odrađeno u roku dva tjedna i to u 8 mj, sto nisam očekivala tako brzo zbog godišnjih, ali brzo su to odradili!

  22. #2322

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Franjitis, Mia, Vedreeee gdje ste? Kako ste vi?

  23. #2323

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Meni je amh 5,69 i nisam ni pokusavala preko hzzo... mozda sam trebala al nemam nikakvu zapravo sluzbenu dijagnozu pa sam zakljucila da nis od njih.... + samo sam htjela vec jednom krenut sa svime

  24. #2324

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je amh 5,69 i nisam ni pokusavala preko hzzo... mozda sam trebala al nemam nikakvu zapravo sluzbenu dijagnozu pa sam zakljucila da nis od njih.... + samo sam htjela vec jednom krenut sa svime
    Mia jel ti mozda dr. L nesto rekao s kakvim protokolom stimulacije ces ici?

  25. #2325

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja prijateljica ima amh 8,pa joj je dijagnoza neplodnost je 3 god nemoze ostati trudna.Nije bas neki,ako ti raste fsh znaci da se smanjuje broj jajnih i da su jajnici istroseni.Ja ima fsh 30,a amh 0.6.
    Ja sam u Petrovoj kod dr.Jurkovic,super dr.
    Da, najveći problem je vjerojatno što ja nisam pokušavala ostati trudna i nemam partnera. Za dijagnozu neplodnosti triba godina dana pokušavanja il u mojim godinama pola godine.
    A samicama to dijagnosticiraju vjer samo ako su skor bez zalihe ili ako nemaju jajovode il nešto treće. A sam snižen AMH ne uzimaju u obzir. Inače moj FSH je 15,7.
    U svakom slučaju ću pokušat i do drugačijeg tumačenja doć, nekoga ko će me vodit s dijagnozom neplodnosti.

  26. #2326

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia jel ti mozda dr. L nesto rekao s kakvim protokolom stimulacije ces ici?
    Nije nista rekao... samo je vidio na uzv 3 folikula i rekao da s mojim nalazima se ne isplati na insem nego odmah na ivf.

  27. #2327

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Mislim rekao je da ce mi poslati protokol i to je sve...

  28. #2328

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravih odgovoriti, da, kao samica bi išla.
    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Da, najveći problem je vjerojatno što ja nisam pokušavala ostati trudna i nemam partnera. Za dijagnozu neplodnosti triba godina dana pokušavanja il u mojim godinama pola godine.
    A samicama to dijagnosticiraju vjer samo ako su skor bez zalihe ili ako nemaju jajovode il nešto treće. A sam snižen AMH ne uzimaju u obzir. Inače moj FSH je 15,7.
    U svakom slučaju ću pokušat i do drugačijeg tumačenja doć, nekoga ko će me vodit s dijagnozom neplodnosti.
    Probaj,mislim u Petrovoj je Dr.Vrcic dao potpis samicama.Pa probaj.Da fsh je visok vec,tako se ti vec vidi da amh pada...nema predaje samo naprijed.Negdje ces uspjeti ispuniti papire..a sada problem je da ide na komisiju i jos dva dr plus tvoj daje odobrenje...

  29. #2329

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj,mislim u Petrovoj je Dr.Vrcic dao potpis samicama.Pa probaj.Da fsh je visok vec,tako se ti vec vidi da amh pada...nema predaje samo naprijed.Negdje ces uspjeti ispuniti papire..a sada problem je da ide na komisiju i jos dva dr plus tvoj daje odobrenje...
    Ajme Petrova mi je daleko skoro ko Makedonija ha ha ha. Kad i pođem za makedoniju ne znam kako ću..morat ću za ZG pa iz ZG na avion (najbrže mi okolo ha ha ha). Al o tom po tom.
    Al da, nema predaje dok ne iscrpim sve. Za svaki slučaj nastavljam štediti. I ako dobijem odobrenje od HZZOa ušteđevina će dobro doći za bebača

  30. #2330

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme Petrova mi je daleko skoro ko Makedonija ha ha ha. Kad i pođem za makedoniju ne znam kako ću..morat ću za ZG pa iz ZG na avion (najbrže mi okolo ha ha ha). Al o tom po tom.
    Al da, nema predaje dok ne iscrpim sve. Za svaki slučaj nastavljam štediti. I ako dobijem odobrenje od HZZOa ušteđevina će dobro doći za bebača
    Nisam znala da si toliko daleko..haha
    Samo se ti bori za svoja prava i od viska novaca glava ne boli..U ovim vremenima uvijek dobra ustedevina

  31. #2331

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    LaraLana mozes mi reci jer ovaj sastav dobar za vitamine...hvala
    N-acetilcistein 50 mg 200
    L-arginin 100 mg 200
    Inozitol 100 mg 200
    Beta-karoten 2 mg 200
    Vitamin D3 (kolekalciferol) 10 µg 200
    Vitamin E (D-alfa tokoferil sukcinat) 4 mg 33
    Vitamin K (K1, fitomenadion) 70 µg 93
    Vitamin C (askorbinska kiselina) 80 mg 100
    Vitamin B1 (tiamin mononitrat) 5 mg 455
    Vitamin B2 (riboflavin) 2 mg 143
    Niacin (nikotinamid) 20 mg 125
    Vitamin B6 (piridoksin hidroklorid) 10 mg 714
    Folna kiselina (pteroilmonoglutaminska kiselina)
    – L-metilfolat
    – Pteroilmonoglutaminska kisečina 400 µg
    200 µg
    200 µg 200
    Vitamin B12 (cijanokobalamin) 9 µg 360
    Biotin 150 µg 300
    Pantotenska kiselina (kalcijev D-pantotenat) 6 mg 100
    Magnezij (magnezijev oksid) 150 mg 40
    Željezo (željezov fumarat) 17 mg 121
    Cink (cinkov sulfat) 15 mg 150
    Bakar (bakrov sulfat) 1.000 µm 100
    Mangan (manganov sulfat) 0,5 mg 25
    Selen (natrijev selenat) 55 µg 100
    Jod (kalijev jodid) 150 µg 100

  32. #2332

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Ili ove..
    Sastojci u dnevnoj dozi (dvije Licaps® DuoCap™ kapsule) % PU*
    VANJSKA KAPSULA
    Riblje ulje 600 mg -
    EPA 50 mg -
    DHA 250 mg -
    UNUTRAŠNJA KAPSULA
    Vitamin B6 2,6 mg 186 %
    Folna kiselina, od toga: 400 μg 200 %
    Pteroilglutaminska kiselina (folacin) 200 μg
    (6S)-5-metiltetrahidrofolna kiselina,
    sol glukozamina (5-MTHF-glukozamin) 200 μg
    Vitamin B12 2,5 μg 100 %
    Vitamin D3 10 μg 200 %
    Vitamin E 12 mg 100 %
    Magnezij 50 mg 13,3 %
    Jod 150 μg 100 %
    Željezo 14 mg 100 %

  33. #2333

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    LaraLana hvala ti...

  34. #2334

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana hvala ti...
    Medo u redu su, jedino mi se cini da u prvim ima 400 folne ukupno a u drugim 600 ako sam dobro polovila pa bi ja radije ove di ima vise folne.
    Jedino ti ne treba odmah riblje ulje, mislim nece skoditi.

    Ja sam u obje trudnoce pila Femibion, ima 1 i 2.
    A imaju sad dobre vitamine od Elenatal pa pogledaj.
    Ima i vise folne, isto kao i u mojim sto sam pila.

  35. #2335

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije nista rekao... samo je vidio na uzv 3 folikula i rekao da s mojim nalazima se ne isplati na insem nego odmah na ivf.
    Da i meni je protokol naknadno poslao meilom. Samo sto je meni rekao da mozemo probati prvo inseminaciju jer je moje stanje bilo bolje vec su to nalazi pokazali. Ali ja nisam htjela jer sam citajuci ovaj forum nasla vrlo malu uspjesnost inseminacije.
    Ja sam ukupno imala 9, 10 antralnih folikula i jaku stimulaciju.

  36. #2336

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Medo u redu su, jedino mi se cini da u prvim ima 400 folne ukupno a u drugim 600 ako sam dobro polovila pa bi ja radije ove di ima vise folne.
    Jedino ti ne treba odmah riblje ulje, mislim nece skoditi.

    Ja sam u obje trudnoce pila Femibion, ima 1 i 2.
    A imaju sad dobre vitamine od Elenatal pa pogledaj.
    Ima i vise folne, isto kao i u mojim sto sam pila.
    Hvala ti puno,jer mi nekako 300 kn 30 kom dosta ispada.Isla sam gledati sastav Impryl ima isto sve ko vitamini kod nas od raznih firmi.A jeftinije su.Taj Impryl ima se naruciti ali jako skup.Sa njihove sluzbene stranice sad snizen na 35 e,ali plus dostava ispada 54e.Sto je dosta...

  37. #2337
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    E sad 54 e je taman oko 300 kn a još čekaš lijek

  38. #2338

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    E sad 54 e je taman oko 300 kn a još čekaš lijek
    Da,kazem sad je snizen.Inace je 48 eura +dostava.Ko zna koliko se ceka.Mislim da oni sa tom kompanijom imaju potpisano.Zato dr.kaze te vitamine.Nista nisu posebne u sastavu.Cak ja koje sam nasla u zg su bolje od tih a kostaju 30kn 94kn...bitan je sastav pogledati i ta aktivna folna...sve ostalo marka

  39. #2339

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Da,kazem sad je snizen.Inace je 48 eura +dostava.Ko zna koliko se ceka.Mislim da oni sa tom kompanijom imaju potpisano.Zato dr.kaze te vitamine.Nista nisu posebne u sastavu.Cak ja koje sam nasla u zg su bolje od tih a kostaju 30kn 94kn...bitan je sastav pogledati i ta aktivna folna...sve ostalo marka
    Bok Medo,
    Koje su tocno te jeftinije i bolje verzije od Impryl? Bas da usporedim kod jedne farmaceutkinje koju znam...
    iskreno, meni ta pusta slova i sastojci malo znace (nije moj fah, jbg) pa ne znam ni sta tocno moram obratit pozornost.
    BTW, vedre i ja danas dolazimo doma - svi smo veseli i pozitivni cak nas je i vrime posluzilo jer je bilo suncano i toplo pa smo se slobodnih dana izgustali po gradu
    Fingers crossed da sve bude kako se mi nadamo...

  40. #2340

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Medo,
    Koje su tocno te jeftinije i bolje verzije od Impryl? Bas da usporedim kod jedne farmaceutkinje koju znam...
    iskreno, meni ta pusta slova i sastojci malo znace (nije moj fah, jbg) pa ne znam ni sta tocno moram obratit pozornost.
    BTW, vedre i ja danas dolazimo doma - svi smo veseli i pozitivni cak nas je i vrime posluzilo jer je bilo suncano i toplo pa smo se slobodnih dana izgustali po gradu
    Fingers crossed da sve bude kako se mi nadamo...
    Odlicno cure drzim fige figice
    Ima ih za kupiti u terra ogranica,zovu se Pregnacare.Gore prvi sastav ti je od njih.

  41. #2341

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    https://www.terra-organica.hr/ cure link pa koga zanima.Odete po zene i na dnu imate vitamine...

  42. #2342

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure koje ste nosile sa sobom u Mk injekcije i hrpu svakakvih tableta za posli, jesu vam radili probleme na aerodromu? Ja ih mislim nositi zasebno u ruksaku da su mi odmah pri ruci. Uzet ću i nalaz dr. L. gdje se vidi da moram koristiti te injekcije... A za tablete neću imati nikakve nalaze. Valjda neće raditi probleme?
    Posljednje uređivanje od branca_i : 23.10.2020. at 12:48

  43. #2343

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Neće ti ništa. Ja sam isto imala u ručnoj punooo tableta, injekcija... rekla mi žena da se to sve može nositi bez problema i nabrojala mi što se ne smije, mislim da je rekla te neke jače terapije za smirenje. Iskreno, zaboravila sam.

  44. #2344

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Nikad problema sa nijednim ljekovima bilo inekcije, pen ili tablete...
    ja to uvik drzim u svojoj borsi ali nit me tko ikad pitao nit ista (na bilo kojem aerodromu)

  45. #2345

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    LF2, Fanjitis, cure hvala na info! Apoteka je spremna!
    Danas krenula konačno sa stimulacijom..... Gonal je pjesmica u odnosu na Triptofem.

  46. #2346

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Joj cure, Makedonija je ludilo. Sve. Klinika, doktori, ljudi, hrana....sve. Idite i uzivajte. Jedite vani i opustite se. Hrana je predobra.

  47. #2347

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Joj cure, Makedonija je ludilo. Sve. Klinika, doktori, ljudi, hrana....sve. Idite i uzivajte. Jedite vani i opustite se. Hrana je predobra.
    Hahaha ma mi to vec sve znamo, isprobano.
    Daj ti nama reci kak si i kako je prosao transfer, jel ima sto i za smrznuti?

  48. #2348

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    LF2, Fanjitis, cure hvala na info! Apoteka je spremna!
    Danas krenula konačno sa stimulacijom..... Gonal je pjesmica u odnosu na Triptofem.
    Super, sad ce to sve brzo ici a onda je ono vrijeme najduze od transfera do bete....pa nikad proci. Sretno draga

  49. #2349

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    5 je oplođenih i svi su odlični. 2 vracena a ostalo smo zamrzli.

  50. #2350

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Super, sad ce to sve brzo ici a onda je ono vrijeme najduze od transfera do bete....pa nikad proci. Sretno draga
    LaraLana hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •