Stranica 65 od 122 PrviPrvi ... 1555636465666775115 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,201 do 3,250 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #3201

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, toga je i mene najvise strah, sto ako budem pozitivna pa zavrsim u nekakvoj karanteni...Na kraju mi je kao i tebi bolja opcija samoizolacija pa test u RH. Ako i budem pozitivna tad barem sam doma.

    Naravno da sam se morala isprolivati kavom po jaketi na aerodromu, hehe, meni stvarno nikad nije dosadno! Prvo me muka uhvatila, a sad bi se smijala....

  2. #3202

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38, toga je i mene najvise strah, sto ako budem pozitivna pa zavrsim u nekakvoj karanteni...Na kraju mi je kao i tebi bolja opcija samoizolacija pa test u RH. Ako i budem pozitivna tad barem sam doma.

    Naravno da sam se morala isprolivati kavom po jaketi na aerodromu, hehe, meni stvarno nikad nije dosadno! Prvo me muka uhvatila, a sad bi se smijala....
    Bit će žensko branca!!!!!
    sretan put! i pozdravi Bistru, kaži da čekamo njezine mailove

  3. #3203

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj? pa to je odlična vijest!
    Makar meni nije jasno zašto mi ne spadamo u one izuzetke "nužni zdravstveni razlozi", možda su mogli to nekako drugačije definirati da nas obuhvate...
    Kad sam pitala prije puta u MUP-u, rekli su mi samo da moram paziti da test ne smije biti stariji od 48h (od uzimanja brisa do dolaska na granicu) te da je bitno gdje se testiramo, jer se kod nas na granici ne priznaju svi testovi , iz bilo koje ustanove... nego baš posebno registrirane kao kod nas HZJZ, ali mi nije znala reći konkretno... tako da sam ja odustala od testiranja tamo. Možda se sad nešto promijenilo, ali svakako je poželjno pitati unaprijed da ne bi bilo iznenađenja.
    Treba pokusati,ipak nam placaju.Ili doci u hrv pa ici po uputnicu i vjerovati nasim testovima.Tako da imamo mogucnosti,pa si svako bira kako mu pase.Mozda i skinu te glupe mjere,pa nam nece ni trebati to.

  4. #3204

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Bit će žensko branca!!!!!
    sretan put! i pozdravi Bistru, kaži da čekamo njezine mailove
    Svaki dan salji po jedan,na jedan ce ti odgovoriti

  5. #3205

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Svaki dan salji po jedan,na jedan ce ti odgovoriti
    Ti to meni vraćaš? Hahahaha

  6. #3206

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domaćice, ako imas kakav drugi mail otvoren pošalji s njega. Ni meni nije odgovarala s maila kojeg inace koristim, pa sam joj poslala sa drugog i odgovorila mi odmah kroz 1 minut. Izgleda da joj dosta toga ode u spam.
    Kažeš da ce biti zensko, moze, dogovoreno!
    Moj dan nije završio s kavom...naime, ja od tolike preokupacije flekama na jaketi nisam skuzila da sidim ispred krivog gatea dok me nisu prozvali da jedino jos mene cekaju za ukrcaj! Koja sramotaaa! Zamislite samo to trcanje s kuferom i ruksakom prema pravom gateu! Hihi! Uglavnom, previše sam se cilo vrime zivcirala s nebitnim stvarima da mi je skoro bitna stvar izmakla. Mogla sam ne doci u Mk na kraju.....Stvarno treba stres i nervozu ostavit po strani. Predugo ovo cekam i stalno se nesto događa i komplicira da sam sad i sama pocela komplicirati! Uzasss
    Ma dobro, sutra mi je pregled, i novi dan....ovaj je gotov i hvala bogu sto sam dosla u Skopje!

    E da, apartman u Portala u kuhinji nema ni frizider, nista od posuđa, ništa, totalno je sve prazno... da imam zivaca natezala bih se sad s njima, ali necu, dan mi je ionako ufff...
    Cure, ispricavam se na davljenju...nadam se da vas sutra necu zamarati s novim dogodovštinama i da će dan proteći skoro pa dosadno....

  7. #3207
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Pa pitaj možda ima koji drugi apartman koji je puniji

  8. #3208

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Nema, pitala vec. Izgleda da oni na netu svasta napišu, a onda uzivo otkrijes da nema nista od toga. I onda se isčuđuju kad pitas zašto nema....
    Tako da ako idete u Portal očekujte najobicniju sobu, a sve povrh toga zaboravite.

  9. #3209

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćice, ako imas kakav drugi mail otvoren pošalji s njega. Ni meni nije odgovarala s maila kojeg inace koristim, pa sam joj poslala sa drugog i odgovorila mi odmah kroz 1 minut. Izgleda da joj dosta toga ode u spam.
    Kažeš da ce biti zensko, moze, dogovoreno!
    Moj dan nije završio s kavom...naime, ja od tolike preokupacije flekama na jaketi nisam skuzila da sidim ispred krivog gatea dok me nisu prozvali da jedino jos mene cekaju za ukrcaj! Koja sramotaaa! Zamislite samo to trcanje s kuferom i ruksakom prema pravom gateu! Hihi! Uglavnom, previše sam se cilo vrime zivcirala s nebitnim stvarima da mi je skoro bitna stvar izmakla. Mogla sam ne doci u Mk na kraju.....Stvarno treba stres i nervozu ostavit po strani. Predugo ovo cekam i stalno se nesto događa i komplicira da sam sad i sama pocela komplicirati! Uzasss
    Ma dobro, sutra mi je pregled, i novi dan....ovaj je gotov i hvala bogu sto sam dosla u Skopje!

    E da, apartman u Portala u kuhinji nema ni frizider, nista od posuđa, ništa, totalno je sve prazno... da imam zivaca natezala bih se sad s njima, ali necu, dan mi je ionako ufff...
    Cure, ispricavam se na davljenju...nadam se da vas sutra necu zamarati s novim dogodovštinama i da će dan proteći skoro pa dosadno....

    Branca sretno! Ma odgovorila mi je Bistra odmah na mail ali ipak nije poslala predračun...znači da joj ipak mail ne odlazi u spam nego jednostavno... vjerojatno je zatrpana...
    Ja sam 3x bila u Portalu. Prvi put smo dobili ok sobu ali vidi se da baš ne održavaju prostor. U svakoj sobi je nešto potrgano, štede na toalet papiru (na nas dvoje dobiješ jednu rolu dnevno, mislim stvarno!!) onda ideš tražit dodatno još papira ili kao ja kupiš si u dućanu... Uvijek bude tamo velik broj radnika koji su bučni do kasno... uglavnom, tako tako.... svi su ljubazni i blizu je bolnice, pa je to prednost... sve ostalo nije baš za preporučiti...

  10. #3210

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domacice, upravo sve sto si napisala potpisujem....ljubazni i blizu klinike, a sve drugo 0 bodova....

  11. #3211

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Domacice, upravo sve sto si napisala potpisujem....ljubazni i blizu klinike, a sve drugo 0 bodova....
    a nije baš ni da su povoljni jako, kad vidiš kakve apartmane za te novce možeš dobiti u Skopju... pa Sheraton..ali tako j to...
    Kad imaš termin u bolnici?

  12. #3212

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    a nije baš ni da su povoljni jako, kad vidiš kakve apartmane za te novce možeš dobiti u Skopju... pa Sheraton..ali tako j to...
    Kad imaš termin u bolnici?
    Bila sam oko 9 sati. Transfer u četvrtak. Danas dan bez turbulencija, hehe...
    Koliko utrogestana si dobila za uzimati zadnji put? Druge cure, a vi? Meni u svjezem postupku bilo 2×400, a sad u FET-u 2×200.

  13. #3213

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam oko 9 sati. Transfer u četvrtak. Danas dan bez turbulencija, hehe...
    Koliko utrogestana si dobila za uzimati zadnji put? Druge cure, a vi? Meni u svjezem postupku bilo 2×400, a sad u FET-u 2×200.
    Ja sam imala 2×400

  14. #3214

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Branca i provjeri za petak da nisu slucajno najavili neke blokade ulica opet.
    Mene taxi vozio u petak preko nekih sela do aerodroma jer taman u 14 sati bile neke blokade kao prosvjedi.... zeznuto ak ostanes u koloni negdje pa zakasnis na avion.

  15. #3215

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam oko 9 sati. Transfer u četvrtak. Danas dan bez turbulencija, hehe...
    Koliko utrogestana si dobila za uzimati zadnji put? Druge cure, a vi? Meni u svjezem postupku bilo 2×400, a sad u FET-u 2×200.
    Utrogestan 2x400, hvala bogu što se sad može nabaviti od 200mg pa je lakše nego kad je bio samo od 100 mg.

  16. #3216

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Znaci svima vam je 2×400, a meni smanjio sad. Hm jos mi se nekako uvik cini kako mi progesteron padne. Prolutex mi nije uveo, a mislila sam da hoce. Bezveze....sad mi je glupo mu slati mailove i provjeravat. Sto vi mislite, da pustim pa sto bude bude?

  17. #3217

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci svima vam je 2×400, a meni smanjio sad. Hm jos mi se nekako uvik cini kako mi progesteron padne. Prolutex mi nije uveo, a mislila sam da hoce. Bezveze....sad mi je glupo mu slati mailove i provjeravat. Sto vi mislite, da pustim pa sto bude bude?
    ja sam kod FET-a prolutex počela 3-4 dana prije postupka, a kod ET-a dan prije..
    Meni je logičnije to nego da svakoj da istu terapiju...

  18. #3218

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kod FET-a prolutex počela 3-4 dana prije postupka, a kod ET-a dan prije..
    Meni je logičnije to nego da svakoj da istu terapiju...
    Ma da, a i vidim po netu da uglavnom u FET-u u prirodnom ciklusu ide manje utrogestana jer nema potrebe budući kao samo tijelo odradi ono sto kod stimuliranih postupaka ne moze.

  19. #3219

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, a i vidim po netu da uglavnom u FET-u u prirodnom ciklusu ide manje utrogestana jer nema potrebe budući kao samo tijelo odradi ono sto kod stimuliranih postupaka ne moze.
    Branca ne brigaj. Ja kad sam bila u postupcima sam na dan transfera dobivala kod njih Prolutex i Diazepam (normabel) u guzu al očito su sad promijenili neke stvari. Sad pak cure sebi večer prije transfera same piknu u trbuh prolutex i neka nastavi s njim dalje a neka ne pa tako da ti nije kasno da pitaš na dan transfera ako te to muči i ako misliš da bi bilo bolje da uživaš. Sretno i javljaj nam se i dalje

  20. #3220

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mia hoćeš raditi test ili čekaš bebu? Danas si već 8 dan od transfera!

  21. #3221

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia hoćeš raditi test ili čekaš bebu? Danas si već 8 dan od transfera!
    Mene su sinoc jajnici rasturali, kao pred mengu. Jutros napravila test, negativan.

  22. #3222

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, vadi betu kad bude vrijeme...testovi nisu pouzdani, a i cini mi se da je prerano. Bilo je dosta cura s negativnim testovima, a na kraju pozitivnim betama. Nemoj mislit da te samo nerealno tjesim, ali stvarno ne odustaj jos...

  23. #3223

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38, vadi betu kad bude vrijeme...testovi nisu pouzdani, a i cini mi se da je prerano. Bilo je dosta cura s negativnim testovima, a na kraju pozitivnim betama. Nemoj mislit da te samo nerealno tjesim, ali stvarno ne odustaj jos...
    Planiram radit betu u ponedjeljak, 14-ti dt, kako su mi rekli, cisto da imam crno na bijelo. Ja inace nemam bas bolne menstruacije al ova bol jucer je bas takva + sutra bi trebala dobit... muci me sto se moram jos 5 dana hormonima sopat a bzvz.

  24. #3224

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Planiram radit betu u ponedjeljak, 14-ti dt, kako su mi rekli, cisto da imam crno na bijelo. Ja inace nemam bas bolne menstruacije al ova bol jucer je bas takva + sutra bi trebala dobit... muci me sto se moram jos 5 dana hormonima sopat a bzvz.
    Mia nek ti je sretno! Ponavljam onu famoznu rečenicu : želim da nam prekineš negativni niz!!!
    A iza tebe Branca!

  25. #3225

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Mia nek ti je sretno! Ponavljam onu famoznu rečenicu : želim da nam prekineš negativni niz!!!
    A iza tebe Branca!
    Hvala domaćica... ne znam stvarno sto je to u zadnje vrijeme bas svima tako negativni rezultati... bas se covjek zapita

  26. #3226

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Sto vise razmisljam o tom negativnom nizu mislim da najvise utjece ova cijela situacija s koronom, previse stresa i neizvjesnost ne utjecu dobro na postupke. A broj postupaka je mali pa time i manja uspjesnost, odnosno u ovom nasem slucaju ravno nuli. Teško je biti pozitivan i optimističan kad si u stalnoj strepnji jeli ideš u postupak, jeli leti avion za tamo, jeli leti nazad, sto s pcr-om, i svasta nesto drugo... i onda kad ljudi oko nas kazu opusti se i ne misli...uffff

  27. #3227

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Branca jesi vidjela post sto sam ti napisala za prolutex?
    Kako ti je u Portalu? Znam da nije bajno al me je iznenadilo da nemaju frižider u sobama. Ja sam bila u tri različite i sve su imale. Tuš kabine su im očajne to sam već davno pisala. Ja sam većinom zbog blizine birala Portal a kad želim ići nekud zvala sam uvijek i isključivo Blaguju. Taxi im je skroz jeftin a on mi je od povjerenja.

  28. #3228

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Branca jesi vidjela post sto sam ti napisala za prolutex?
    Kako ti je u Portalu? Znam da nije bajno al me je iznenadilo da nemaju frižider u sobama. Ja sam bila u tri različite i sve su imale. Tuš kabine su im očajne to sam već davno pisala. Ja sam većinom zbog blizine birala Portal a kad želim ići nekud zvala sam uvijek i isključivo Blaguju. Taxi im je skroz jeftin a on mi je od povjerenja.
    LaraLana, stavila sam si podsjetnik da pitam dr. za prolutex. O onom sto sam pročitala kod prirodnih FET-ova ide manje progesterona, cak nekad se niti ne uzima. Ali ga definitivno jos pitam.

    Kako sam vec napisala za Portal, jedini plus blizina klinike. Ako budem morala opet u Mk mislim da me nece vidit vise. Sve sto na bookingu pise da imaju, nemaju. Wc papir moras molit. Tus kabine, bas kako si napisala, ocajne....Prvi put kad sam bila s mm soba je imala frizider, ali sad apartman koji ima kuhinju nema frizider! To mi je puno otezalo boravak.
    Imam peh pa se trenutno između Portala i klinike gradi kuca pa je radnika kao u prici, vicu i urlaju od ujutro do kasno popodne....imam navucene zavjese cijeli dan jer se skupljaju taman kod mog prozora, na doslovno pola metra. Ali nakon onog skoro fijaska na aerodromu, ovo mi je sve kamilica, pa nastojim da me ne dira.

    Zvala sam Blagoju za prijevoz sa aerodroma, i za nazad.
    Rekao mi je da ima cura sto idu u Ibis hotel u centru, da su jako zadovoljne. Cijena je 60eura, ali pacijenti Sistine dobiju za 45eura. Vrijedi pogledati....

  29. #3229

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Branca sretno!

  30. #3230

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Branca sretno!
    Mia 38, hvala

  31. #3231

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Branca sreetno

  32. #3232

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam oko 9 sati. Transfer u četvrtak. Danas dan bez turbulencija, hehe...
    Koliko utrogestana si dobila za uzimati zadnji put? Druge cure, a vi? Meni u svjezem postupku bilo 2×400, a sad u FET-u 2×200.
    Branca neka danas sve prođe kako treba! Nakon toga se odmori i sretan put kući.

  33. #3233

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Iva83, domaćice, hvala cure! ❤️❤️

  34. #3234

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Ja još uvijek čekam potvrdu i predračun od Bistre, sad je suprug poludio i poslao mail jer ovakvim tempom do ljeta nećemo u postupak.
    Bistra se javila kad sam poslala mail da pita koji je FET u pitanju i iza toga ni traga ni glasa.
    Znam da je gužva ali nije u redu...
    Branca spremaš se kući??
    Sad lagano odmaraj, malo na kavicu na rivu, upijati sunce i čuvati mrvicu...

  35. #3235

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domacice, Bistra je i meni jucer bila sva hladna i nabrijana...kao robot....svi drugi nastoje biti susretljivi, ali ona je na to zaboravila. Prije je bila super.

    Evo još malo odmaram, napola sam spremna...jedva cekam sisti u avion i domaaaa...

  36. #3236

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Domacice, Bistra je i meni jucer bila sva hladna i nabrijana...kao robot....svi drugi nastoje biti susretljivi, ali ona je na to zaboravila. Prije je bila super.

    Evo još malo odmaram, napola sam spremna...jedva cekam sisti u avion i domaaaa...
    Sretno,drzim fige i odmori

  37. #3237

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Ja sam danas bila vadit krv i do sada sam bila ok, uvjerena da nista od toga. Sada dok cekam nalaz sam bas nervozna... svi ti hormoni me rade neuracunljivom.

  38. #3238

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Medo2711, hvala draga!
    Daj mi reci ti si pisala da si mijenjala novce na pumpi kod klinike? Jeli to u sklopu pumpe bas mjenjacnica ili je to njihova dobra volja? Znam da klinika ima mjenjacnicu, ali sad bas ne znam hoce li me pustiti unutra samo zbog toga...zbog onih pustih covid provjera...

  39. #3239

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Medo2711, hvala draga!
    Daj mi reci ti si pisala da si mijenjala novce na pumpi kod klinike? Jeli to u sklopu pumpe bas mjenjacnica ili je to njihova dobra volja? Znam da klinika ima mjenjacnicu, ali sad bas ne znam hoce li me pustiti unutra samo zbog toga...zbog onih pustih covid provjera...
    Branca pustit ce te... ja sam jedan dan isla samo u ljekarnu i pustili su me bez ikakvih problema.

  40. #3240

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas bila vadit krv i do sada sam bila ok, uvjerena da nista od toga. Sada dok cekam nalaz sam bas nervozna... svi ti hormoni me rade neuracunljivom.
    Znam kako ti je, samo se smiri jer sad je to to. Ne mozes vise nista promjenit nego samo jos malo pričekati....a ti hormonu kažu da tako polude u T!

  41. #3241

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Branca pustit ce te... ja sam jedan dan isla samo u ljekarnu i pustili su me bez ikakvih problema.
    Hvala Mia38, onda idem ravno u kliniku...
    Javi nam nalaz obavezno!

  42. #3242

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas bila vadit krv i do sada sam bila ok, uvjerena da nista od toga. Sada dok cekam nalaz sam bas nervozna... svi ti hormoni me rade neuracunljivom.
    Držim palčeve za veliku betu Mia!!

    Medo2711 u kojoj si ti fazi?

  43. #3243

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Medo2711, hvala draga!
    Daj mi reci ti si pisala da si mijenjala novce na pumpi kod klinike? Jeli to u sklopu pumpe bas mjenjacnica ili je to njihova dobra volja? Znam da klinika ima mjenjacnicu, ali sad bas ne znam hoce li me pustiti unutra samo zbog toga...zbog onih pustih covid provjera...
    Njihova volja bila pitao koliko bi mjenjala.ja sam reko 50 eura,bez problema dali.Nije toliko ni uzeo proviziju,bas ko u mjenjacnici.

  44. #3244

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas bila vadit krv i do sada sam bila ok, uvjerena da nista od toga. Sada dok cekam nalaz sam bas nervozna... svi ti hormoni me rade neuracunljivom.
    Drzim fige

  45. #3245

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Držim palčeve za veliku betu Mia!!

    Medo2711 u kojoj si ti fazi?
    Odmaram
    A ti?

  46. #3246

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Odmaram
    A ti?
    A evo, čekam papire da predam zahtjev na HZZO. Ovih dana bi mi trebao i nalaz biopsije biti gotov...

  47. #3247

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Evo jedan info za mjenjacnicu u klinici....ne mijenjaju makedonske denare u eure. Mislim da je stvar da banke to ne rade nego samo privatne mjenjacnice...ovoliko sam razumjela, ali nisam sigurna...Tako da ako želite njihove denare promjeniti u eure prije povratka u RH pripazite. Iako, mislim da vi iz Zg-a nemate problem sa promjenom u eure kao mi na jugu.

  48. #3248

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Beta 138.2 11dt

  49. #3249

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    A evo, čekam papire da predam zahtjev na HZZO. Ovih dana bi mi trebao i nalaz biopsije biti gotov...
    Super,drzim fige da sve bude uredu.Mozda i tebi ko meni sa papirima.Moraju zakljucat slucaj i onda dopiti pismeno od hzzo odobrenje.Kaze da to ide postom jer mora biti orginal.Ko zna koliko putuje ti papiri.Ja cekala dosta njih u mk zbog hzzo.Tu sam dobila odobrenje u roku 20 dana.

  50. #3250

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta 138.2 11dt
    Cestitam,ali ne kuzim se bas u bete.Mislim da je malo premala za 11 dan.Ali neko ce ti bolje dati odgovor.Ponovi opet za dva dana dal raste.drzim fige

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •