Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
Branca mi smo isli preko AirSerbia. Neznam sta te tocno zanima.. Na check in smo morali biti ako se ne varam 2h prije leta, ako ne i 3 ali to ti sve pise kada uzmes kartu.. U BG smo cekali 3h da krenemo za Skoplje. Obuci se sto toplije, nije bas fora biti na aerodromu izmedu letova pogotovo sada.. Nosili smo sve u onim malim bocicama od kozmetike, a pili i jeli smo po aerodromima. Aerodromi su skupi, u Srbiji malo jeftiniji. Na svakom aerodromu imas pusionu, kafe i nesto za zameziti. Aerodrom u Skoplju je dosta udaljen tako da bi dogovoren taksi bio najbolje rijesenje, ili moze se rentati auto bas ma aerodromu nije pretjerano skupo.
Mango123, nekako mi je i "zvonilo" da si ono ti pisala da ste vi išli sa AirSerbia. Hvala ti na savjetima. Ma čisto me zanimalo jesu li kao kompanija ok, i to presjedanje. Do sad smo imali iskustva samo sa CA. Računam ako otkaže CA za 29. 1. ostaju mi barem oni za taj dan. Još samo da mi na ovom prvom UZV sve bude ok, i dalje naravno, i da uopće mogu ići u FET. A i kad će mi transfer biti. Stvarno se svašta nešto mora posložiti.