Stranica 122 od 122 PrviPrvi ... 2272112120121122
Pokazuje rezultate 6,051 do 6,076 od 6076

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #6051

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    224

    Početno

    Ja taman ušla pitati za betu
    Baš mi je žao. Al samo hrabro naprijed. Bit će. Mora.
    Moj 6.pokušaj (zadnja slamka druge ture donorakog materijala) izvodi akrobacijske poze kad je vrijeme ultrazvuka da što više oteža mjerenja i otkrivanje spola, pokazuje svojeglavost. Nadam se da ćeš i ti i sve trudilice uskoro doživiti isto
    Možda je curica. Nismo sigurni ahahahhahaah
    Posljednje uređivanje od DalmaIB : 05.12.2023. at 23:29

  2. #6052

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    Hvala, nadam se da ce biti. Malo me ovo poljuljalo, ali ne odustajem jos. Tebi sve najbolje s akrobatkinjom, sigurna sam da obje uzivate

  3. #6053

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    224

    Početno

    Hvala ti puno.
    Uživamo nego šta. Jučer sam prvi put vidila udarac, osjećam ih već jedno tri tjedna (sad sam točko 23), al do jučer nisam uspila i okom vidit.

    Mene je isto prezadnji postupak (bez transfera) dobro bio mentalno satrao, al odmah iza toga je bio bingo. Tako da će i kod tebe iza kiše izać duga. Sretno

  4. #6054

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    LaraLana pun ti je mailbox

  5. #6055

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana pun ti je mailbox
    Ispraznila

  6. #6056

    Datum pristupanja
    Jan 2024
    Postovi
    1

    Početno

    Drage cure,
    Ja sam nova na forumu i ukrako cu opisati svoj put. Imam 43 god. i nakon 2 spontana, 3 inseminacije i 3 IVF-a, moj suprug i ja odlucili smo se na donaciju jajnih stanica. Razlog tome su moje godine i kvaliteta mojih j.s., te samim time i mali postotak šanse da ostanem trudna (Doktor je rekao 5 %). Trenutno smo u istrazivanju poliklinika u Pragu i Makedoniji, i jako tesko nam je donijeti odluku koja klinika bi bila najbolja za nas. Zbog toga bih bila jako zahvalna, ako je netko nedavno bio na donaciji jajnih stanica u Makedoniji, da podijeli sa mnom svoja iskustva putem teleofna ili maila. HVALA

  7. #6057

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Pozdrav drage žene.
    Dugo se nisam javljala. Bili smo u MK na FET-u krajem osmog mjeseca.
    Van svih mojih očekivanja desilo se ono na što sam mislila da sam spremna i vjerovala da će se desiti jednog dana, ali tko zna kada i tko zna nakon kojeg pokušaja. od početka sam si tavila u glavu da sve ovo nije lagan put nego težak i mukotrpan, pogotovo kad imaš malo jaču dijagnozu kao ja.
    Nakon transfera sam radila i ponašala se normalno onako kako se prvi put nisam usudila. I gle čuda beta pozitivna, i evo nas dogurale smo trenutno do 24 tjedna. Iskreno se nadam i svaku večer se molim Bogu da sve ostane kako je i da odradimo sve kako treba do kraja.
    Još nisam opustila i još ne mogu doći sebi da se ovo dešava.
    Kad smo krenuli u avanturu s donacijom js od 8 js oplodile su se 3 i došle do stadija blastociste.
    Prvi transfer je bio neuspješan, ovo mi je drugi, i vraćena je jedna b. Jedna nam je ostala u pohrani, ali uskoro nam ističe godina dana.
    Svaki dan očekujem poziv iz MK, a još se nismo odlučili što učiniti s tom jednom koja je ostala, dali ju čuvati za dalje.
    Dali je netko od vas bio u sličnoj situaciji i kakva je procedura nakon isteka godine dana?

  8. #6058

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Lucius čestitam vam. Znači curica je ako sam dobro ovako u brzini skužila? Bravo. Želim ti mirnu trudnoću do kraja. Vidim da nisi imala nikakvih krvarenja i da je sve do sada bilo u redu. Sreća dođe ponekad kada se najmanje nadamo.
    A to šta pitas za pohranu....oni te zovnu i pitaju šta želiš dalje, da li želis da se preostali embrij unisti ili ces ga ostaviti.

  9. #6059

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Hvala Vedre, curica je dobro si skuzila. Do sad je bilo sve ok, nadam se da ce tako ostati.
    Dali znas slucajno ako se odlucimo da ga ostavimo koliko se placa godisnje? Ili ako se odlucimo da ga unistimo dali moramo ici u MK potpisivati nesto?

  10. #6060

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    Lucius cestitam vam! ❤️

  11. #6061
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj MimiLila prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,
    Ja sam nova na forumu i ukrako cu opisati svoj put. Imam 43 god. i nakon 2 spontana, 3 inseminacije i 3 IVF-a, moj suprug i ja odlucili smo se na donaciju jajnih stanica. Razlog tome su moje godine i kvaliteta mojih j.s., te samim time i mali postotak šanse da ostanem trudna (Doktor je rekao 5 %). Trenutno smo u istrazivanju poliklinika u Pragu i Makedoniji, i jako tesko nam je donijeti odluku koja klinika bi bila najbolja za nas. Zbog toga bih bila jako zahvalna, ako je netko nedavno bio na donaciji jajnih stanica u Makedoniji, da podijeli sa mnom svoja iskustva putem teleofna ili maila. HVALA
    MimiLila samo da te obavijestim - moraš imati bar 10 objava na forumu kako bi mogla slati i primati privatne poruke.

    Inače - je baš šteta za sve koje čitaju da iskustva ostaju na telefonu ili mailu, dostupan samo 1 osobi, ali razumijem i razloge.
    A isto tako vam mogu samo preporučiti da se uključite i u Roda Facebook grupu:
    RODA PLODNOST

    u njoj možete dobiti pregršt informacija iz prve ruke o postupcima, bilo iz HR ili inozemstva.

  12. #6062

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    Lucius cestitam vam! ❤️
    Hvala ❤️
    Posljednje uređivanje od Lucius : 28.01.2024. at 11:15

  13. #6063

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Lucius, ne znam koliko se plaća čuvanje. Oni su nesto mijenjali te cijene. A ako se odlucite da ga uništite tada ti na mail posalju papir, potpišete i to je to

  14. #6064

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    224

    Početno

    Lucius čestitam
    Kako li smo zaredali curice u zadnje vrijeme

    Što se tiče plaćanja nakon isteka godine dana...u prvom mailu što je B poslao napisao je da je prva godina 800€, a svaka iduća se nadoplaćuje oko 300€. To je bilo prije više od dvije godine, a pošto su sad digli cijenu prve godine na oko 900€ vjer su digli cijenu i nadoplate za svaku iduću. Sad jel i to 100€ više il je možda iznos manji ne znam...al eto da znaš otprilike.

    Moja curka napreduje odlično...za dva dana ulazimo u 32. tjedan i ja uživam u njenom migoljenju cjelodnevnom he he

    Pozdrav svima od nas dvije

  15. #6065

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Hvala vam cure puno na informacijama . Jako sam neodlucna sto napraviti pa znat malo prije sta me ceka mi puno pomogne.
    Hvala DalmaIB❤️ neka malo curica . Ja sam bila uvjerena da ce biti decko, i kad je dosao rezultat panorame bas sam se iznenadila.
    Sretno dalje neka se nastavi mirna i skolska trudnoca do kraja

  16. #6066

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    Pozdrav cure! 7.2.sam dobila mjesecnicu. Danas, 7.3.mi je beta 2421 IU/L. Iskreno, test sam jucer napravila iz zezancije jer mi kao kasni cca3dana i 3 testa pokazu +. Ni sama ne znam koliko kasni kad su mi ciklusi nekad 24 dana, nekad 27,...jucer je bio 29dan ciklusa. Ne znam sta bi mislila buduci da smo imali 3 neuspjesna postupka s donorskom stanicom. Suprugov spermiogram je slab, moja amh je grozan. Ginekolog mi je dao uputnicu da vadim krv u sub i da dodem na uzv u pon, optimistican je. Ja se bojim jer mi je beta nekako previsoka. Svasta citam. Sta vi mislite? Ima li netko da je imao tako visoku betu i sve je bilo ok? Kad ne znam ni kada sam ostala trudna. Jaoo cirkusa ...
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 07.03.2024. at 14:59

  17. #6067

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Ormašica pa kakve vijesti.....gle, vjerojatno ti je ovulacija bila ranije pa zato tako visoka beta. Nemoj sad da se zamaraš betom jer to zbilja ovisi i od žene do žene.
    Ako si npr imala ovulaciju 12 dc pa ti računaj koji ti je dan danas kužiš.

    Ja sam nekad čitala tu na forumu visinu bete od trodnevnih i petodnevnih embrija i žene koje su imale dvije trudnoće su se bete razlikovale a vratili su im iste embrije npr u oba postupka petodnevne.
    Tako da sretno i javi nam razvoj situacije.....
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 08.03.2024. at 22:04

  18. #6068

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    Beta je 3453 danas . Ref.interval <6.0. To nije dobro jel? Na nalazu pise i opaska: EIA Siemens. Jel to znaci spontani ili sta? Zbunjena sam jer nemam koga pitati jer je vikend, ali koliko mi se cini prognoze nisu dobre.

  19. #6069

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    Beta je 3453 danas ������. Ref.interval <6.0. To nije dobro jel? Na nalazu pise i opaska: EIA Siemens. Jel to znaci spontani ili sta? Zbunjena sam jer nemam koga pitati jer je vikend, ali koliko mi se cini prognoze nisu dobre.
    Beta se sporije dupla kad pređe 1000.....probaj naći na koliko sati jer sam sad zaboravila. Do 1000 je mislim do 48 sati da se podupla ali ne mora nužno biti točno dupla u 48 sati kužiš.

    Probaj naći duplanje bete do 96 sati.
    Ništa ti to ne znači što pišeš....moraju napisati koji je interval i koji uređaj imaju.

    U ponedjeljak si kod dr na uzv ili?

  20. #6070

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Evo išla sam pogledati.
    Dakle beta od 1200-6000 se dupla svakih 72-96 sati.

  21. #6071

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    Ajmee sad si mi dala zrno nade. Ja sam to sve vec otpisala. Da, u pon sam kod socijalnog ginekologa na uzv. Hvala ti puno na odgovoru , luda sam cijeli dan. Hvala, hvala
    Posljednje uređivanje od Ormašica : 09.03.2024. at 16:41

  22. #6072

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    sushi imaš pp!

  23. #6073

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    LaraLana imala si pravo! Danas beta 10300! Vidi se gestacijska i zumancana vrecica, ali se ne vidi plod. Od zadnje mjesecnice proslo je 4 tjedna i 5 dana. Kontrola za 2 tjedna gdje bi se trebao vidjeti plod. Sada me brine visoka beta jer sam procitala na nekim mjestima da bi se na tokiko visoku betu vec trebao vidjeti plod. Sta vi mislite? Luda sam , luda!!!!

  24. #6074

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana imala si pravo! Danas beta 10300! Vidi se gestacijska i zumancana vrecica, ali se ne vidi plod. Od zadnje mjesecnice proslo je 4 tjedna i 5 dana. Kontrola za 2 tjedna gdje bi se trebao vidjeti plod. Sada me brine visoka beta jer sam procitala na nekim mjestima da bi se na tokiko visoku betu vec trebao vidjeti plod. Sta vi mislite? Luda sam , luda!!!!
    Bravo....pusti betu i uživaj
    Ja jedino nebi čekala 2 tjedna za idući uzv već bi eventualno napravila s punih 7 tt gdje bi se trebalo čuti srce.
    Na 4+5 tt je normalno da se ne čuje.
    Ovo ti je sasvim uredan nalaz i probaj se opustiti malo, znam.da je teško.
    Mislim da se najranije sa 6+1 tt može čuti ali ne kod svakoga pa nemoj žuriti ali sa punih 7 tt je sasvim ok.
    Sretno i čestitam
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 11.03.2024. at 16:19

  25. #6075

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    35

    Početno

    Hvalaaa

  26. #6076

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    224

    Početno

    Joj Ormašice koje lipo iznenađenje
    Ma bete znaju biti toliko različite u isti dan od oplodnje, al znam da ih je teško ne uspoređivati.
    Meni se sa 5 tjedana isto nije vidio plod samo gestacijska i žumanjčana. Sa 7 je kucalo srce junačko. Tako će biti i kod tebe pa ćeš se napokon opustiti.
    Čestitam i sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •