Stranica 41 od 122 PrviPrvi ... 3139404142435191 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,050 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2001

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Hvalaaa ❤️❤️ prva jutarnja gravignost mini, jedva vidljiva sjena, ponovila isti taj za 3 sata negativan (popila sam brdo tekucine u meduvremenu), i onda opet nakon par sati clearblue-ultrarano otkrivanje, odmah pokazao dvije crte

  2. #2002

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Ohooo, imamo onda još jednu trudnicuuuuu, bravo

    Krenulo je sad s dobrim rezultatima, mora onda uspjeti i svima koji idu u 10.mjesecu. Evo toga još malo
    Posljednje uređivanje od Rikku : 20.09.2020. at 17:59

  3. #2003

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Mango123 cestitam od srca
    Bas lijepo krenulo...cekamo da krene na jesen sa plusicima...D
    Rikku glavno da je sve ok i da si otisla uzv.Budes vidjela sta ti kaze soc.gin jer trebas cuvanje trudnoce..

  4. #2004

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mango123, čestitam!!! Super vijesti!
    Neka se samo nastavi pozitivan niz!

  5. #2005

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala vam!! Nadam se da ce i beta biti takva! Krenule smo sa plusevima, a tako ce i nastaviti, sigurna sam!! Drzim vaam fige svima!

  6. #2006

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Mango123,
    čestitam od srca!!!
    Krenuo je pozitivan niz. Jupiii!!

  7. #2007

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, phd nalaz je dobar! Poslala dr. L na znanje. Sad samo da materijal dođe. Jupiiiii

    Jupiiii, jako mi je drago Branca!!!

  8. #2008

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Još ne javljaju da li je materijal došao.... Sva sam na iglama jer M samo što nije došla. Ne znam jeli startam skoro... Nekako mi se čini da nema šanse ako smo birali donora prije tjedan dana da je došlo. Mislim da me dr. L pitao okvirno za M kad dolazi.

  9. #2009

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Još ne javljaju da li je materijal došao.... Sva sam na iglama jer M samo što nije došla. Ne znam jeli startam skoro... Nekako mi se čini da nema šanse ako smo birali donora prije tjedan dana da je došlo. Mislim da me dr. L pitao okvirno za M kad dolazi.
    Draga napisi Bobanu na Whatsapp ili Viber, prije ce ti on odgovoriti.
    Reci da znamo i mi planirati zbog svojih obveza itd.
    Bez ustrucavanja i da se vise ne mislis jel je ili nije.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 21.09.2020. at 12:06

  10. #2010

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Još ne javljaju da li je materijal došao.... Sva sam na iglama jer M samo što nije došla. Ne znam jeli startam skoro... Nekako mi se čini da nema šanse ako smo birali donora prije tjedan dana da je došlo. Mislim da me dr. L pitao okvirno za M kad dolazi.
    Kako to da niste na kozultacijama birali donatora ili?Ja sam Bobanu slala na viber kad bi materjal mogo stici.Odgovorio za 2 min...hahaha...

  11. #2011

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Mango bravo za plus. Vibramo za dalje

  12. #2012

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako to da niste na kozultacijama birali donatora ili?Ja sam Bobanu slala na viber kad bi materjal mogo stici.Odgovorio za 2 min...hahaha...
    Tek nam se nakon skoro 2 mjeseca od konzultacija javio s donorima. Mislim da je netko tu pisao da je i njima naknadno slao mail o tome. Ne znam da li je takva procedura samo kad su donori u pitanju. Na konzultacijama nas je pitao samo za krvne grupe i imamo li kakve želje, prijedloge i to... Evo sam mu na viber poslala poruku prije sat i po, i sad čekam. Sad sam se smirila na kraju, valjda od toliko čekanja... Hehe... Ma sad sam već uvjerena da je malo vjerojatno da je u tako kratkom vremenu došlo.

  13. #2013

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Čestitam Mango. Presretna sam

  14. #2014

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    branca,
    mi smo kod njega birali krvnu grupu. Naknadno se javio s malom gdje je poslao donore i da odlučimo. Pretpostavljam da treba vremena dok nađe donora, pogotovo ako ima nekih želja. Iako ih mi baš nismo nešto imali. Mi smo duže čekali, ali zato što je taman bila otišla narudžba. Možda si ti ušla u zadnji tren s narudžbom pa će stići puno prije. Nadam se da je tako. Vjerujem da će Boban brzo odgovoriti. Stvarno je dostupan.

  15. #2015

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Na prvi tren sam se baš ufrkala, zbog aviona, posla, svega drugog oko puta, ipak je to put od bar 10 dana. Ali sad sam ok, ako bude bude. Prilagodit cemo se nekako. A i 10.mj nije daleko....

  16. #2016

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Tek nam se nakon skoro 2 mjeseca od konzultacija javio s donorima. Mislim da je netko tu pisao da je i njima naknadno slao mail o tome. Ne znam da li je takva procedura samo kad su donori u pitanju. Na konzultacijama nas je pitao samo za krvne grupe i imamo li kakve želje, prijedloge i to... Evo sam mu na viber poslala poruku prije sat i po, i sad čekam. Sad sam se smirila na kraju, valjda od toliko čekanja... Hehe... Ma sad sam već uvjerena da je malo vjerojatno da je u tako kratkom vremenu došlo.
    Aha,to drugacije ide sa sjemenom.Uglavnom javio ti se dr i pokrece se nesto.To je dobar znak,ak neces sada ici budes sa nama u 10 mj.Hihi,onda ce biti napeto ko film da sve cekamo bete,plusice

  17. #2017

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Ocito je tako zbog situacije pa se nije imalo vremena niti izbora kod odabira donora sjemena. Inace koliko mi je poznato Boban je uvijek odvojio dovoljno vremena za razgovor i odabir i uzimao je u obzir zelje.

    Cryos Banka je prije bila otvorena i svi su mogli vidjeti profile donora. Zbog zastite podataka se sada mora registrirati.
    Ja prije vec cu uopce prvi put otici ma razgovor u Sistinu sam sama gledala donore i odabrala njih par. Kad sam razgovarala s Bobanom odmah je u startu 3 prekrizio. Jedan je vec bio narucivan za Makedoniju, jedan vise se ne mogu sjetiti a treci je bio star. Da, oni uzimaju u obzir zbroj godina muskarca i zene i krajnja neka granica je 70 godina ukupno da imaju. Kazu sto mladji donori veca je uspjesnost. Bome moj je donor jako mladi decko i izgleda da ima tu istine.
    Ukupno s pregledom kod dr. L i odmah iza razgovor i odabir s Bobanom sam ostala dobra dva sata.
    Mislim da sad vise nemaju toliko bas vremena jer se zbog situacije sve nakupilo i promjenilo pa sad mailom salje donore da odlucite.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 21.09.2020. at 16:24

  18. #2018

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Na prvi tren sam se baš ufrkala, zbog aviona, posla, svega drugog oko puta, ipak je to put od bar 10 dana. Ali sad sam ok, ako bude bude. Prilagodit cemo se nekako. A i 10.mj nije daleko....
    Bit ce to sve ok i biti ces sretna kad krenes u postupak vidjet ces. Ja bar gledam kod tebe to tako evo da ti je lijepo krenulo a to je da ti je nalaz dobar.....i idemo dalje tako pozitivno

  19. #2019

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    LaraLana, upravo tako, samo pozitivno! I najbitnije da je nalaz dobar pa mogu krenut. A moglo je biti svašta. Baš sam danas doznala za jednu curu, mlađu od mene, što je išla isto na rutinsku jednostavnu operaciju pa ispalo da ima karcinom. Sve su joj morali vadit. Srećom je sve na vrijeme i ima dvoje dječice. Tako da, zahvalna sam da je kod mene sve prošlo kako treba. A ovo drugo, dočekat ću. Neće me se tako lako riješit... Hihi...

    Medo, bit ce to jesen za pamćenje!

  20. #2020

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Cestitke svima koje imaju dobre vijesti!
    Ja evo cekam termin, vjerojatno slijedeci tjedan.
    CA je opet ukinula neke letove... ostali su samo ponedjeljkom i petkom po 1 let.
    Moze info sto se to ovjerava kod jb? Znam da je neka izjava, al kaj pise u njoj?

  21. #2021

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, to je izjava o suglasnosti, da se slažemo sa potupkom donacije. Pisana je na makedonski, ali se može razumjeti najbitnije. I javni bilježnik ti objasni malo.

    Cure, jučer me zvao Boban, naš materijal treba stići do kraja drugog tjedna. S obzirim da nam je to na knap s mojim ciklusom, a ne želim riskirati doći doli pa da to ne stigne na vrijeme idemo, nadam se, sa slijedećom M. Posli sam poslala mail dr. L kako mi je Boban rekao, i sad čekam da vidim za protokol i što on misli o svemu.

  22. #2022

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38, to je izjava o suglasnosti, da se slažemo sa potupkom donacije. Pisana je na makedonski, ali se može razumjeti najbitnije. I javni bilježnik ti objasni malo.

    Cure, jučer me zvao Boban, naš materijal treba stići do kraja drugog tjedna. S obzirim da nam je to na knap s mojim ciklusom, a ne želim riskirati doći doli pa da to ne stigne na vrijeme idemo, nadam se, sa slijedećom M. Posli sam poslala mail dr. L kako mi je Boban rekao, i sad čekam da vidim za protokol i što on misli o svemu.
    Odlicna vijest,mozda si u miru odi sa sljedecom mengom.Vidi sta dr kaze...

  23. #2023

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Evo javio dr. L. protokol.
    Danas mi je 1. dan ciklusa i od sutra počinjem s tabletama oralnog kontraceptiva koji sadrži najmanje 30 mcg Etynil estradiol - nemam pojma koje bi to mogle biti, a moja dr. ginekolog ne radi do sutra popodne. Probat ću vidjeti što kažu u ljekarni. Ove tablete bi trebala uzimati do negdje 10. 10.
    Injekcije Treptofema bi trebala početi davati od negdje 06. 10. popodne i ne prekidati. Kontrolu estradiola 15. 10. obaviti i od 16. 10. počinjem s Gonalom.
    Ovo je sve prije sljedeće menge koju bi trebala dobiti oko 20. 10. i s kojom u biti idem u postupak.
    Ful mi je čudan protokol. Do sad sam uvijek počinjala sa stimulacijom oko 2. dana ciklusa (u kojem ću i imati postupak). Stimulacija je tako trajala oko 10ak dana. Sad po ovom ću skoro 2 mjeseca biti hodajuća ljekarna...hehehe
    Počinjem dosta prije same menge s kojom idem u postupak. A vidim da ni vi ostale baš niste imale ovakve protokole.
    Ima li koja što pametno za reći, da li je koja možda ipak imala ovakav protokol, ili znate nekog da je imao?

  24. #2024

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Evo javio dr. L. protokol.

    Počinjem dosta prije same menge s kojom idem u postupak. A vidim da ni vi ostale baš niste imale ovakve protokole.
    Ima li koja što pametno za reći, da li je koja možda ipak imala ovakav protokol, ili znate nekog da je imao?
    Nije ti to ništa čudno, i ja sam počela terapiju prije menge, a onda kad je menga došla, počela ponovo s terapijom (gonali itd.) s 3. danom ciklusa. Znaju oni što rade i sve je napravljeno prema tvojim rezultatima hormona, pregleda itd. Tako da ništa ne brini i vjeruj doktoru Lazarevskom
    Posljednje uređivanje od Rikku : 23.09.2020. at 17:13

  25. #2025

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Bila u 2 ljekarne i nisam uspila dobiti tablete... Nisu sigurni o kojima se radi. Ne znaju da li smiju biti u kombinaciji sa progesteronom, i sl., ili samo od estradiola. Traže i recept, a moja dr radi tek sutra popodne. A od sutra ih pičinjem piti. Zna li tko od vas da li su to "obične" kontracepcijske tabete kao logest i to? Poslala sam dr. L. mail, ali čisto sumnjam da još radi. Uvijek se nešto zakomplicira..... Pomagajte....

  26. #2026

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Nije ti to ništa čudno, i ja sam počela terapiju prije menge, a onda kad je menga došla, počela ponovo s terapijom (gonali itd.) s 3. danom ciklusa. Znaju oni što rade i sve je napravljeno prema tvojim rezultatima hormona, pregleda itd. Tako da ništa ne brini i vjeruj doktoru Lazarevskom
    Rikku, jesi i ti pila takve tablete? Ako jesi koje?

  27. #2027

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaaa ❤️❤️ prva jutarnja gravignost mini, jedva vidljiva sjena, ponovila isti taj za 3 sata negativan (popila sam brdo tekucine u meduvremenu), i onda opet nakon par sati clearblue-ultrarano otkrivanje, odmah pokazao dvije crte
    Mango,cestitke od ❤❤❤
    Htela sam da pitam ima li neko ovde na sajtu da ide kod drugog doktora sem dr L u Sistini

  28. #2028

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Branca, svaka od nas ima razlicitu terapiju a i nismo sve u istom postupku. Vjeruj dr. L jer on itekako zna sta radi. Na mail ce ti uvijek odgovoriti, nije bitno doba dana. A sto se tice terapije probaj zvati ljekarnu Filipovic u Zg, ima broj na netu.. Sretno!!
    Hvalaa Senkaa ❤️ hvala vam svimaa
    Posljednje uređivanje od Mango123 : 23.09.2020. at 17:52

  29. #2029

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Krivo sam se izrazila, htjela sam reci i da jesmo sve u istom postupku, da bi terapija bila razlicita najvjerojatnije, ne zamjeri

  30. #2030

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mango123, ma naravno, razumila sam sto si htjela reći. Hvala na savjetu.
    U Zadru sam, a kako mi tablete trebaju do sutra, nemoguća misija mi je Zagreb.... I još za peh sutra kroz jutro sam na službenom putu..... Nadam se da će se dr. L javit do tad pa da bar znam koje tablete sve mogu uzeti u obzir. U Zd nisu baš najsusretljiviji i od pomoći u ovakvim stvarima....
    Baš mi se zadnjih dana čini samo da nešto lovim s tim mailovima, da čekam i ništa mi ne ide od ruke..

  31. #2031

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Razumijem te, ja bi isto bila sad na iglama. Uvjerena sam da ces sutra imati sve sto ti je potrebno i da ces poceti sa terapijom na vrijeme

  32. #2032

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, jesi i ti pila takve tablete? Ako jesi koje?
    Ja sam morala piti estrofeme i primati injekcije Cetrotide prije menge, ali da, svakom je terapija prilagođena, čini mi se.

  33. #2033

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Evo javio dr. L. protokol.
    Danas mi je 1. dan ciklusa i od sutra počinjem s tabletama oralnog kontraceptiva koji sadrži najmanje 30 mcg Etynil estradiol - nemam pojma koje bi to mogle biti, a moja dr. ginekolog ne radi do sutra popodne. Probat ću vidjeti što kažu u ljekarni. Ove tablete bi trebala uzimati do negdje 10. 10.
    Injekcije Treptofema bi trebala početi davati od negdje 06. 10. popodne i ne prekidati. Kontrolu estradiola 15. 10. obaviti i od 16. 10. počinjem s Gonalom.
    Ovo je sve prije sljedeće menge koju bi trebala dobiti oko 20. 10. i s kojom u biti idem u postupak.
    Ful mi je čudan protokol. Do sad sam uvijek počinjala sa stimulacijom oko 2. dana ciklusa (u kojem ću i imati postupak). Stimulacija je tako trajala oko 10ak dana. Sad po ovom ću skoro 2 mjeseca biti hodajuća ljekarna...hehehe
    Počinjem dosta prije same menge s kojom idem u postupak. A vidim da ni vi ostale baš niste imale ovakve protokole.
    Ima li koja što pametno za reći, da li je koja možda ipak imala ovakav protokol, ili znate nekog da je imao?
    Super draga da kreces...Femoston sadrzi to sto trazis...ali provjeri ti sa doktoricom sta je najbolje.Trebali bi bas napisati neke primjere tableta koje uzimati.Odmah bi bilo lakse,nekad su i nasi ginekolozi zbunjeni sta dati.Ali dobro...Sam ti slusaj sta kaze uzimaj sve...sve ce biti to dobro

  34. #2034

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam morala piti estrofeme i primati injekcije Cetrotide prije menge, ali da, svakom je terapija prilagođena, čini mi se.
    Ja sam isto tako od 21 dana pocela sve do pukcije..estrofeme i onda ubacili na kraju inekcije..

  35. #2035

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, hvala vam puno na savjetima, stvarno ste posebne!
    Dr. L mi je odgovorio da mogu biti tablete u kombinaciji estradiola sa nekim drugim hormonom. Samo da sutra popodne riješim recept kod svoje gin. i nađem tablete u ljekarni i mogu početi. Nadam se da onda kreće malo zatišje (bar neko kraće vrijeme) jer me umorio sav ovaj stres. Znam da nije još pravo ni počelo, ali bar da nema panike i nervoze tjedan dana..

  36. #2036

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, hvala vam puno na savjetima, stvarno ste posebne!
    Dr. L mi je odgovorio da mogu biti tablete u kombinaciji estradiola sa nekim drugim hormonom. Samo da sutra popodne riješim recept kod svoje gin. i nađem tablete u ljekarni i mogu početi. Nadam se da onda kreće malo zatišje (bar neko kraće vrijeme) jer me umorio sav ovaj stres. Znam da nije još pravo ni počelo, ali bar da nema panike i nervoze tjedan dana..
    Samo opusteno i korak po korak...sad znas sta trebas uzimati.I u nove pobjede

  37. #2037

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Branca, pokusaj u privatnim ljekarnama. Oni puno više izlaze u susrete. Ostavi im kauciju za tablete pa kada ti dr prepiše one ti vrate novce.

  38. #2038

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Kod mene ima 5 ljekarni ali ja uvik.idem kod jedne privatnice. Tako da sam vecinom sve radnice tamo upoznala i uvijek mi izađu u susret.

  39. #2039

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Čak su mi i fragmin davale bez ikakvog recepta

  40. #2040

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Jučer popodne nisam imala sreće ni u državnim ni u privatnim ljekarnama. Sreća mi se ginekologica danas popodne smilovala i poslala recept za Lindynette tablete. Tako da sam prvu popila! Jupiiii
    Koliko sam skužila taj duži protokol ima veze sa estradiolom i ako mi bude ok krećem s Gonalima. Duži protokol se često radi curama kojima prijeti hiperstimulacija. Moj amh je dobar, imam dosta antralnih folikula, ali sa 40 godina mislim da nema ni h od hiperstimulacije, hehe. Makar će mi biti zanimljivo ako ništa, a ja mislila da ću samo čekati novu mengu u 10.mj. Sad ću malo chillati, a onda opet frka kad se bude estradiol mjerio!
    Posljednje uređivanje od branca_i : 24.09.2020. at 18:35

  41. #2041

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Juhuuu.. Bravoo, eto ipak si uspjela.. A sad u novee pobjedee!!

  42. #2042

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    14dpt 12.4 beta.. Neznam sta da mislim

  43. #2043

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    14dpt 12.4 beta.. Neznam sta da mislim
    Draga, jesi javila dr. u Skopje? Ne znam što bi ti rekla, nisam nikad imala iskustva s betom iznad 2. Nekako mi se čini da je biokemijska.....ipak je 14.dpt...

  44. #2044

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Jesam da, jos nista nije odg.. Za dva dana ponavljam, nadam se da ce se poduplati.. Mozda je bila kasnija implantacija

  45. #2045

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam da, jos nista nije odg.. Za dva dana ponavljam, nadam se da ce se poduplati.. Mozda je bila kasnija implantacija
    Nadamo se da ce se duplati,ako se dupla onda je trudnoca ako ne nazalost biokemijska...drzim fige

  46. #2046

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    14dpt 12.4 beta.. Neznam sta da mislim
    Mango s obzirom da si 9 dnt imala pozitivan test nekako ocekujem da bi beta trebala biti visa. I ja kao i branca mislim nazalost da je biokemijska. To je ipak danas 17 dan od ovulacije jer su trodnevni embriji u pitanju.
    Nis, sacekaj sto ce ti dr odgovoriti.

    P.S. jesi dobro procitala nalaz bete. Mislim svasta se moze dogoditi, nemoj se ljutiti sto te pitam al od stresa i euforije mozemo i krivo vidjeti.

  47. #2047

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    LaraLana nazalost jesam. 12.4 IU/L
    mozda ipak nekim cudom to zavrsi dobro.. Ali koliko sam citala..

  48. #2048

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mango123, javi što kaže dr. , i obavezno kad ponoviš betu. Drzim fige da se ipak čudo desi... U ovim našim "vodama" zaista ima čuda i iznenađenja, tako da ne odustajemo dok god ima nade...

  49. #2049

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Sama sam si kriva. Napravila sam 19 testova nisam ni pomislila da se tako nesto moze desiti. Dr je rekao da ponovim sutra betu, da se nekada zna desiti da laboratorijski nalazi nekada ne prepoznaju odmah pravu vrijednost. Nastavljam sa terapijom do sutra. S obzirom da mi je ovo prvi et ikada u ovih 5god, nikad vise mi nece pasti na pamet veseliti se testu. Da ste me pitale prije 7 dana dali znam sta je biokemijska, rekla bi staaa sta je to?! Trebala sam se informirati vise i to je to. 5god IVF-a, nikad nisam dosla do transfera, jednom do punkcije, prazna js. Trebala sam citati puno puno ranije. Osjecam se bas uzasno i grozno da sam si dala takvu nadu i zaletila se i to je to kao ja sam trudna. Jupii. Uffff

  50. #2050

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Mango,navijam da je trudnoca❤❤❤

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •