Stranica 46 od 122 PrviPrvi ... 3644454647485696 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,251 do 2,300 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2251

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Bio je Boban na transferu, rekao je da ostala 4 pohranjuju i to besplatno prvu godinu, kao oni časte hahaha... Budem mu poslala poruku ovih dana da pitam.
    A i vjerojatno ću sutra ujutro jos kod njih kupiti prolutex, za svaki slučaj...jer ne znam može li se kupiti samo kod njih ili može u apoteci, treba li recept.. To sam kasnije smislila da mi je najpametnije..ne znam koja je zamjena u Hr...

  2. #2252

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Bio je Boban na transferu, rekao je da ostala 4 pohranjuju i to besplatno prvu godinu, kao oni časte hahaha... Budem mu poslala poruku ovih dana da pitam.
    A i vjerojatno ću sutra ujutro jos kod njih kupiti prolutex, za svaki slučaj...jer ne znam može li se kupiti samo kod njih ili može u apoteci, treba li recept.. To sam kasnije smislila da mi je najpametnije..ne znam koja je zamjena u Hr...
    Super, samo se ti njemu javi. Ima nesto i u hr ali kupi ti sebi dole. Mislim da ti treba recept ako nisi imala do sad i ako ti nisu uzeli u apoteci. Meni neke nisu uzimali pa sam uvijek jos mogla kupiti.
    Odi gore na 5 kat i trazi Anitu i ona ce ti to napisati. Znas da je kod njih sve lezerno

  3. #2253

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Znam, rekao mi dr. L da mogu i neki drugi progesteron ali ne znam što je dostupno kod nas pa da si ne stvaram stres bezveze. Anita je ona crnokosa?

  4. #2254

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domaćice super vijesti!!!! Sretno!

  5. #2255

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, jutros sam obavila uzv i hvala bogu nema cista... ni one paraovarijske od prije mjesec dana niti neke druge nove. Dr. nije baš mogao reći da li ću dobiti M po uzv, a s obzirom na kontracepcijske tablete. Odmah sam javila dr. L. Do popodne sam umrla čekajući odgovor.... Uglavnom, nastavljam sa Triptofemom, ako M dobijem danas, sutra moram mu se javiti radi stimulacije!!! Sad nek samo "frajerica" dođe!!

  6. #2256

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćice super vijesti!!!! Sretno!
    Hvala Branca_i, neka je i tebi. Držim palčeve da dobiješ m pa neka i tebi krene malo pozitive!

  7. #2257

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domaćice, si!

  8. #2258

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Znam, rekao mi dr. L da mogu i neki drugi progesteron ali ne znam što je dostupno kod nas pa da si ne stvaram stres bezveze. Anita je ona crnokosa?
    Tako je....ona je uvijek s dr. L. Mozes i Bistri reci gore kad dodjes da trebas recept pa ce Bistra pozvati Anitu.

  9. #2259

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jutros sam obavila uzv i hvala bogu nema cista... ni one paraovarijske od prije mjesec dana niti neke druge nove. Dr. nije baš mogao reći da li ću dobiti M po uzv, a s obzirom na kontracepcijske tablete. Odmah sam javila dr. L. Do popodne sam umrla čekajući odgovor.... Uglavnom, nastavljam sa Triptofemom, ako M dobijem danas, sutra moram mu se javiti radi stimulacije!!! Sad nek samo "frajerica" dođe!!
    Super, odlicno! Samo polako. Znam da je sve napeto i u sekundu isplanirano.

  10. #2260

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kakva je situacija? Nitko nis ne pise!!!
    Bokić svima
    Jutros transfer odradjen vrhunski i uz puno smijeha sa dr i sestrama - bila ful opustena atmosfera.
    Sad odmaram u apartmanu do srijede i onda vjerojatno na pazar u cetvrtak i doma u petak popodne. Sad slijede najduza 2 tjedna ikad!
    Posljednje uređivanje od Fanjitis : 19.10.2020. at 19:31

  11. #2261

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Curke,

    baš sam sretna zbog vas. Neka su transferi obavljeni. Još će biti i lijepih beta. Mora se pokrenuti nekakav pozitivan niz ovdje.

  12. #2262

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,

    baš sam sretna zbog vas. Neka su transferi obavljeni. Još će biti i lijepih beta. Mora se pokrenuti nekakav pozitivan niz ovdje.
    Dao bog svima...a onda jedan babinjak organiziramo

  13. #2263

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je....ona je uvijek s dr. L. Mozes i Bistri reci gore kad dodjes da trebas recept pa ce Bistra pozvati Anitu.
    Evo poslala ja muža u apoteku, nista njima ne treba...sve ide bez recepta. Kupljen prolutex za 14 dana i utrogestan..ne treba recept kao kod nas. Ovdje daš pare i sve może

  14. #2264

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jutros sam obavila uzv i hvala bogu nema cista... ni one paraovarijske od prije mjesec dana niti neke druge nove. Dr. nije baš mogao reći da li ću dobiti M po uzv, a s obzirom na kontracepcijske tablete. Odmah sam javila dr. L. Do popodne sam umrla čekajući odgovor.... Uglavnom, nastavljam sa Triptofemom, ako M dobijem danas, sutra moram mu se javiti radi stimulacije!!! Sad nek samo "frajerica" dođe!!
    Jupiii rekla sam da ce biti dobar uzv....cekamo tu vjesticu da dode..i kreces u pobjede.
    Druge cure lijepe vijesti i cekamo rezutate ++++...

  15. #2265

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Dao bog svima...a onda jedan babinjak organiziramo ������
    Bio bi bas lijepi babinjak

  16. #2266

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo poslala ja muža u apoteku, nista njima ne treba...sve ide bez recepta. Kupljen prolutex za 14 dana i utrogestan..ne treba recept kao kod nas. Ovdje daš pare i sve może������
    Samo potrosi i nosi..nista oni ne pitaju.Ja uzimala ljekove zadnji put za bolove.U hrv moras recept imati jer ti nedaju.Tu nista,nosi...

  17. #2267

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav drage moje. Žao mi je što se ranije nisam uspjela javiti, ali eto me sad. U srijedu smo stigli u Skopje, u četvrtak pregled u Sistini, endo 11 mm i početak terapije. U petak je suprug davao spermu i u subotu su javili da imamo 6 odličnih embrija
    Danas obavili transfer i sutra se vraćamo kući. Danas mirovanje te preporuka 4 dana mirovati, 5.dan mogu u laganu šetnju. Sada dva tjedna duga kao vječnost ������
    Domaćice,srećno❤❤❤

  18. #2268

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Kod nas ima za kupit estrofem od 1mg, jel tako? Mogu svog ginica pitat da mi ispise recept za njega?
    Negdi sam ovde procitala da impryl nema pa se mislim dal da napravim zalihu ili jednostavno cekam rezlutat bete za 15 dana pa vidim sta ce mi rec...

  19. #2269

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Bio bi bas lijepi babinjak
    Da! bas bi bilo lipo spojit lica sa nadimcima ovde

  20. #2270

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas ima za kupit estrofem od 1mg, jel tako? Mogu svog ginica pitat da mi ispise recept za njega?
    Negdi sam ovde procitala da impryl nema pa se mislim dal da napravim zalihu ili jednostavno cekam rezlutat bete za 15 dana pa vidim sta ce mi rec...
    Mislim da je od 2mg. Bar je tako bilo kad sam ja uzimala.
    Naravno da mozes traziti na recept. I utrogestan ako uzimas pa cak i Crinone gel. Ne znam sto imas od terapije.
    Impryl odnosno kod nas mozes kupiti prenatalne vitamine s aktivnim oblikom folne, metyl folat. Sve ti je to vise manje isto. Bitan je aktivni ovaj oblik folne.

  21. #2271

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo poslala ja muža u apoteku, nista njima ne treba...sve ide bez recepta. Kupljen prolutex za 14 dana i utrogestan..ne treba recept kao kod nas. Ovdje daš pare i sve może������
    Ma pametan narod, napravili biznis samo takav a ne kao nasi pa moramo u tudje drzave ici i ostavljati novce.

  22. #2272

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Bokić svima
    Jutros transfer odradjen vrhunski i uz puno smijeha sa dr i sestrama - bila ful opustena atmosfera.
    Sad odmaram u apartmanu do srijede i onda vjerojatno na pazar u cetvrtak i doma u petak popodne. Sad slijede najduza 2 tjedna ikad!
    Sretno..sretno...sretno

  23. #2273

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je od 2mg. Bar je tako bilo kad sam ja uzimala.
    Naravno da mozes traziti na recept. I utrogestan ako uzimas pa cak i Crinone gel. Ne znam sto imas od terapije.
    Impryl odnosno kod nas mozes kupiti prenatalne vitamine s aktivnim oblikom folne, metyl folat. Sve ti je to vise manje isto. Bitan je aktivni ovaj oblik folne.
    Imam utrogestan, aspirin, impryl, estrofem i dekortin kao terapiju i pise da nastavljam s tim do rezultata pa cemo vidit.
    Svega imam jos za bar 15-20 dana osim estrofema pa cu onda dovrsit ovu i doma uzet ostatak.
    Hvala

  24. #2274

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo poslala ja muža u apoteku, nista njima ne treba...sve ide bez recepta. Kupljen prolutex za 14 dana i utrogestan..ne treba recept kao kod nas. Ovdje daš pare i sve może������
    I kod nas Prolutex ide za pare, bez recepta. Isto tako možeš i Utrogestan kupiti ako hoćeš ili tražiti doktora da ti pošalje.

  25. #2275

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas ima za kupit estrofem od 1mg, jel tako? Mogu svog ginica pitat da mi ispise recept za njega?
    Negdi sam ovde procitala da impryl nema pa se mislim dal da napravim zalihu ili jednostavno cekam rezlutat bete za 15 dana pa vidim sta ce mi rec...
    Ima i od 1mg i od 2mg, doktor ti pošalje recept.
    Zaliha za Impryl je najvjerojatnije cijela trudnoća, tako da ti to jako skupo na kraju ispada. Kod nas nema ali možeš naručiti iz vana i skupi su. Ja ih nisam uzimala. Prouči malo prenatale koji se nude kod nas i prilagodi sebi.
    Npr.meni je bitan taj aktivni oblik folne zbog tog enzima MTHFR, nisam htjela nešto što ima puno željeza jer mi je inače visoko....
    Pogledaj sastave i vidi koji ti najviše odgovara.

  26. #2276

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Super, hvala na savjetu, LF2

  27. #2277

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Bas je lijepo citati lijepe vijesti ..svu srecu vam cure zelim,da plusica bude sto viiiise

  28. #2278

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ma pametan narod, napravili biznis samo takav a ne kao nasi pa moramo u tudje drzave ici i ostavljati novce.
    Baš tako! Mi sad bili ovdje 6 dana, ne moram govoriti koliko smo para potrošili..ubijaš vrijeme...
    Ali bilo je lijepo, kao mini godišnji.. Penjali smo se na Vodno, išli na Ohrid...ako ikoga zanima, a ima priliku, obavezno na Vodno. Pogled je da ti zastane dan.
    Vrijeme nas je služilo, svaki dan toplo..osim petka kad je bila kisa. Jučer kad sam čula da najavljuju temp do 26 baš ti dođe da još malo ostaneš..

  29. #2279

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    I kod nas Prolutex ide za pare, bez recepta. Isto tako možeš i Utrogestan kupiti ako hoćeš ili tražiti doktora da ti pošalje.
    Pa gdje ima prolutex kod nas? Ja pitala u par ljekarni, kažu nema. Pitala i u Bosni... Utrogestan mi je dao moj dr ali po 100 a ja moram 2x400 pa mi bilo lakse kupiti a zaista nije skup..

  30. #2280

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćice,srećno❤❤❤
    Hvala ti Senka.❤

  31. #2281

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Imam utrogestan, aspirin, impryl, estrofem i dekortin kao terapiju i pise da nastavljam s tim do rezultata pa cemo vidit.
    Svega imam jos za bar 15-20 dana osim estrofema pa cu onda dovrsit ovu i doma uzet ostatak.
    Hvala
    I dokortin mozes dobiti na recept ako ti je sic.ginic ok. i normalan.
    Od Elevita imas prenetalne s aktivnim oblikom folne.

  32. #2282

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Pa gdje ima prolutex kod nas? Ja pitala u par ljekarni, kažu nema. Pitala i u Bosni... Utrogestan mi je dao moj dr ali po 100 a ja moram 2x400 pa mi bilo lakse kupiti a zaista nije skup..
    Ja nisam koristila prolutex pa ne znam al predpostavljam da ljekarna Filipovic moze naruciti ili ona na Dolcu.
    U Filipovica predpostavljam moze bez recepta, oni samo pitaji gdje si u postupku pa upisu, znaci opravdanje neko moraju imati a ovi ma Dolcu bar meni su uvijek trazili da se ima recept za bilo sto da se narucuje a da nema u ljekarni.

    Inace kod nas u hr ne daju za terapiju prolutex odnosno takav oblik progesterona.

    LF ce napisati kad vidi di se moze bez recepta pa da znate za ubuduce vi koje budete trebale.

  33. #2283

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Cekamo jos Miu i Vedre da se jave kako je proslo!

  34. #2284

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Znaci na ovu ljekarnu Filipovic u Zagorskoj ulici u Zg mislim. Ako nisi u Zg oni mogu poslati i postom lijekove.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 20.10.2020. at 09:10

  35. #2285

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci na ovu ljekarnu Filipovic u Zagorskoj ulici u Zg mislim. Ako nisi u Zg oni mogu poslati i postom lijekove.
    Odlična informacija! Hvala hvala! Nadam se da ce mi trebati!

  36. #2286

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Bok cure, evo da se i ja javim opet. Sve vas pratim, al sam stalno u guzvi. Trebala sam i ja ovaj mjesec s vama krenuti u drugi transfer, al nikako. Uredivali smo stan, pa mi se menga zgubila, pa moram za par dana na operaciju ciste u celjusti, pa posao itd. Nadam se da cu sljedeci mjesec s novom menom. Valjda ne bu sve zatvorili.. Nadam se da ce nam svima uspjeti

  37. #2287

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Točno. U ljekarni Filipović imaš Prolutex i sve vezano za IVF, stvarno su opskrbljeni. Povuku iz jedne ljekarne u drugu ili naruče. I kolko sam primjetila najjeftiniji što se IVF lijekova tiče.
    650 kn je jedna kutija Prolutexa (7 injekcija - tjedan dana). Otprilike 100 kn po injekciji. U MK ti ispada 10 eura po injekciji.
    Ja sam kupila u MK do bete jer nisam znala ishod. Poslije sam slala i zvala HZZO vezano za to, rekli da ne financiraju.

  38. #2288

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Moj savjet, kupite su barem nešto Utrogestana od 200 mg u MK jer ovdje nema. Ovdje moraš istovremeno 4 komada staviti. Bar si malo olakšajte početak. A kasnije su sve slatke brige.....

  39. #2289

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Da upravo tako. Kupite si dole sve do bete sto vam treba jer ipak je malo jeftinije. A ostale cure kao sto sam vec i pisala uzmite si recepte od gina jer imate pravo na to.

  40. #2290

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Cekamo jos Miu i Vedre da se jave kako je proslo!
    Meni je proslo ok... doktor rekao da miom ne bi trebao biti problem (btw 3 su mioma), izabrala donora, platila i sad cekam.... navodno ce prije NG doci materijal.

  41. #2291

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Mi za sada imamo 5 oplođenih. Zadovoljni smo. Inace, hodamo okolo, jedemo i pijemo. Ja i muz smo se 2 duga dana druzili sa curama mia38 i frajanis. Danas smo opet na druzenju sa frajanis. Lakse je kada smo svi skupa pa brze vrime prođe.

    I kako cure kazu, kupite tu utrogestan jer je od 200 i lakse je stavit 2kom nego nasa 4. Njihov utrogestan od 200mg, u kutiji je 15kom i dođe oko 48kn otprilike. Navecer pred spavanje stavim naš a jutrom njihov.

    Iznenadila sam se da u dm drogeriji imate za kupiti neofen i andol100. Andol je nekih mozda 8kn 30kom. Mislim da je kod nas oko.20kn(nisam sigurna).

    Sretno svima cure

  42. #2292

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Mi za sada imamo 5 oplođenih. Zadovoljni smo. Inace, hodamo okolo, jedemo i pijemo. Ja i muz smo se 2 duga dana druzili sa curama mia38 i frajanis. Danas smo opet na druzenju sa frajanis. Lakse je kada smo svi skupa pa brze vrime prođe.

    I kako cure kazu, kupite tu utrogestan jer je od 200 i lakse je stavit 2kom nego nasa 4. Njihov utrogestan od 200mg, u kutiji je 15kom i dođe oko 48kn otprilike. Navecer pred spavanje stavim naš a jutrom njihov.

    Iznenadila sam se da u dm drogeriji imate za kupiti neofen i andol100. Andol je nekih mozda 8kn 30kom. Mislim da je kod nas oko.20kn(nisam sigurna).

    Sretno svima cure
    Odlicno,mozes mi reci dali muz opet daje materjal ili?pa se ceka da se oplodi...moze vise info o tome.Hvala...

  43. #2293

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, evo da se i ja javim opet. Sve vas pratim, al sam stalno u guzvi. Trebala sam i ja ovaj mjesec s vama krenuti u drugi transfer, al nikako. Uredivali smo stan, pa mi se menga zgubila, pa moram za par dana na operaciju ciste u celjusti, pa posao itd. Nadam se da cu sljedeci mjesec s novom menom. Valjda ne bu sve zatvorili.. Nadam se da ce nam svima uspjeti
    Bas misla na tebe gdje si,jesi krenula i to...nadam se da ce sve dobro proci sa operacijom...Da cemo se mozda druziti u 11 mj..

  44. #2294

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Medo, daje se novi materijal. I muz bi triba imat noviji nalaz za hiv1 2, hep b c. Mislim da i kod nas u Hr ne smiju biti stariji od 6mj...nisam sigurna.
    Uglavnom muz nije ima noviji nalaz. Prvo je dao.spermu pa smo se spustili u prizemlje klinike da izvadi krv. Tu nebude gužva. Nalaz je gotov za 2 sata ali ne tribate cekat jer su povezani svi.

  45. #2295

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Medo, daje se novi materijal. I muz bi triba imat noviji nalaz za hiv1 2, hep b c. Mislim da i kod nas u Hr ne smiju biti stariji od 6mj...nisam sigurna.
    Uglavnom muz nije ima noviji nalaz. Prvo je dao.spermu pa smo se spustili u prizemlje klinike da izvadi krv. Tu nebude gužva. Nalaz je gotov za 2 sata ali ne tribate cekat jer su povezani svi.
    Hvala ti,mi imamo nove nalaze.To smo sve novo vadili,6 mj vrijedi kao i kod nas.Koliko smo ustvari dolje dana?Vracaju dvodnevne?

  46. #2296

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Medo, pretezno vracaju 3d a nekom i 5d. Ovisi.Racunaj da si tu do 7 dana. Ako ides autom...mozes i 5d kući. Mi smo avionom a lete samo petak i.ponediljak

  47. #2297

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Medo, pretezno vracaju 3d a nekom i 5d. Ovisi.Racunaj da si tu do 7 dana. Ako ides autom...mozes i 5d kući. Mi smo avionom a lete samo petak i.ponediljak
    Mi cemo autom jer nam jeftinije i prakticno...hvala ti na info..sretno

  48. #2298

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Kako je lipo čitati dobre vijesti
    Sretno cure i dalje, očekujem mnogo plusića

  49. #2299

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mene bas zanima u cemu je fora za vrqcanje treci ili peti dan?
    Znam da ovisi i koliko ih se oplodilo i ako su dva tri embrija nece onda cekati pet dana da nebi stali s razvojem a evo domacica je imala 6 oplodjenih i 3-ći dan vratili pa ptedpostavljam da su ostatak taj dan i zaledili posto joj boban nije nista rekao kad ce se npr cuti.
    Sigurno bi joj rekao da nazove da su pustili do petog dana.

    Cini mi se da je samo kod LF blastica do sad vracena ili?
    I imam osjecaj da im je sad guzva pa nemaju puno mjesta i vremena na raspolaganju a cekati blasticu isto njih kosta, i zbog mjesta jel jer je navala pa zato idu svima vracati 3-ći dan.
    Ne brinite cure jer blastica nikakvu garanciju ne daje da ce se primiti. Ja sam imala dvodnevne i ako je embrij dobar i imas srece primit ce se.
    Ovo sad malo naglas razmisljam.

    Vedre i ostale cure super i mislim na vas
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 20.10.2020. at 14:25

  50. #2300

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Da, meni su vraćene blastice. Ne znam ni ja o čemu ovisi. Ma kako god bilo, to nije mjerodavno. Samo nek se zvijezde poklope
    Oni vole odmah vratiti jer se smatra da im je bolje u maminoj buši nego u labosu. Po meni ima logike.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •