Stranica 1 od 121 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 6076

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno Potpomognuta u Makedoniji

    Potpomognuta u Makedoniji (Mala Bogorodica ) svi detalji , te potpomognuta donorom .
    Posljednje uređivanje od ena dm : 08.02.2010. at 22:30

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Ako ikome trebaju detalji oko potpomognute u Makedoniji (Mala Bogorodica ) pitajte

  3. #3
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Hm ovo bas nisma ocekibala vidjeti tu
    Posto sam ja iz MK, ako vam treba bilo kakva informacija slobodno pitajte

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Pozz Marti

    Često se tu spominje Prag a jako je malo informacija o Maloj Bogorodici , ja sam ušla u program i bila sam u skopju 2 dana i trebala bi brzo opet , inače oduševljena sam i klinikom i osobljem . U Pronatalu sam bila na čekanju 6 mjeseci i onda odustala .. evo i ja se nudim za sve informaciije koje mogu ponuditi ....

  5. #5
    bogotu

    Početno

    Citiraj ena dm prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz Marti

    Često se tu spominje Prag a jako je malo informacija o Maloj Bogorodici , ja sam ušla u program i bila sam u skopju 2 dana i trebala bi brzo opet , inače oduševljena sam i klinikom i osobljem . U Pronatalu sam bila na čekanju 6 mjeseci i onda odustala .. evo i ja se nudim za sve informaciije koje mogu ponuditi ....
    pozdrav,
    zanima me koliko si dugo cekala na donora? ja i mm se takodje spremamo da negdje nadjemo donora pa smo u dilemi dali Prontal ili Mala Bogorodica.
    Jesi se odlucila za inseminaciju ili IVF

    Hvala

  6. #6
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Kad budes u Skoplju javi se da popijemo kaficu

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Marti u hvala ti na pozivu u Skoplju sam iduci četvrtak , možemo je piti pozzzz

  8. #8
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    ena dm opiši nam kako je kod njih.da li si ti bila i što si radila? koje su cijene? ćula sam da oni dobivaju materijal iz Danske pa smo se mm i ja zafrkavali što ako nam uvale malu plavušu ili vikinga,a oboje smo tamni?! kakvi su im rezultati?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Hehehehe lijepo si me nasmijala

    Kad dođeš prvi put kontaktiras Bobana Janevskog koji ti radi sa donorskim materijalom. Dobiješ listu i to listu donora sa krvnom grupom tvog supruga .Cijena sperme ti je 1100 eura i to ti je za 3 pokušaja .Akose odlucis za insemenaciju ona ti je uz spermu besplatna . Ja sam išla na IVF a on ti je 1850 eura (ukljucena anestezija , pregledi ) Lijekovi ti dođu oko 500 eura .Ja sam išla kod doktora Popovića koji mi je dao broj mobitela tako da ga možeš zvati u svakom momentu .Svi pricaju nas jezik .Meni nije uspjelo prvi put (nisam se bas pridrzavala pravila ) tako da sada imam popust mislim da je 30%.Rade sa Dancima .Od nalaza ti trebaju brisevi, papa, krvna grupa, i hiv, hepatitis i aids markeri .U centru imas dvosoban stan koji je drama i on ti je dan 30 eura. Rezultati su im dobri i mene su oni fascinirali pozitivno, sam to sto mzes zvati doktora u svako vrijeme jako puno znaci . eto ako jos nesto zanima pitaj ...Pozdravv

  10. #10
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    malo proučavala tamošnje forume,ne ohrabruju bar što se tiče ljubaznosti i osoblja,zbrkane informacije oko cijena postupaka,doduše našla starije postove.spominje se još i poliklinika Remedika. ,ma sve je to individualno.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Ova ti druga poliklinika ne radi donorsku ....A da su ljubazni , prema meni su bili super , a ja sam dosta onako temperamentna i ne bi im presutila da su bili imalo neljubazni .....

  12. #12
    glacova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    ena dm ja ti trebam donaciju jajne stanice,ako imaš možda informacije o tom postupku bila bih ti zahvalna. A za stan,to misliš u sklopu klinike, 30 eura na dan? Koliko se čeka na postupak donacije jajne stanice? Ja sam iz zagreba,na koji je način najbolje stupiti s njima u kontakt? Hvala!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Stan ti nije u sklopu klinike , stan je u strogom centru a mi smo ga našli preko interneta ako treba vise informacija javi ....i da cijena je dan 30 eur do 2 osobe . ostalo sam ti poslala u pp pozdravvvv

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Slučajno svratih do foruma, poslije punooooo vremena , pa sam nasla par pitanja na pp , odgovorila sam vam drage moje i evo da se pohvalim meni je ovaj drugi put uspjelo i ubrzo nam stizu dvije PRINCEZEEEE ,,,,, evo nadam se da će i vaše priče završiti sretnoo <3<3

  15. #15
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Sretno sa princezama Ena!!!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Hval Sela punoo

  17. #17
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    da li se radi i donacija js...?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Kiara zaista ne znam za js ali u svakom slucaju mozes poslati upit meilom .http://www.sistina.com.mk/ pricaju nas jezik pa pitaj pozzzz

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj ena dm prvotno napisa Vidi poruku
    Kiara zaista ne znam za js ali u svakom slucaju mozes poslati upit meilom .http://www.sistina.com.mk/ pricaju nas jezik pa pitaj pozzzz
    pitala e-mailom, ne odgovaraju, više mi ne otvara stranicu, ni na telefon ne mogu nikoga dobiti!! ??????????? što se dogodilo?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    25

    Početno

    Evo, gledala sam dalje, na engleskom im uopste ne rade stranice, osim uvodne, pustite onu cirilicnu verziju, pa ako imate google tool bar, prevedite na hrvatski

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    25

    Početno

    Ne rade ni stranice na makedonskom....samo tamo gde je kontakt, to radi.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    25

    Početno

    Posebno su navedeni ginekologija a posebno IVF - tako pise tel. za IVF +389 2 3099560

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    25

    Početno

    Radi ovaj link www.sistina.com.mk a tel. centrale je +389 2 3099 500. Zanimljivo, nema e-maila za kontakt na sajtu. Oni su bili na nekoj drugoj lokaciji, ali ima vec duze vreme da su na ovoj. Ima mapa, nema adrese. I to mi je cudno.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Brojot na sistina klinika za IVF 0038902309 9500 oni pravat IVF so donacija I. Nas sakaa da ne ogranicat so vozrasta no nie bevme slozni I se bunevme okolu toa imase peticii da niedna zena ne bide ogranicena okolu Toa skoro mi kazaa za edna zena sto ostanala trudna na52godini jas ostanav trudna so eden embrion vraten na treti den od prvo icsi no taa trudnoca zavrsi vo petta nedela

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Mojata drzava makedonija odobri I IVF za vtoro dete od ovoj mesec stapi na sila I toj zakon

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Ako mozes da si zakazes kaj dr Lazarevski on e najdobar vo makedonija lekar za IVF jas cekam Da mi dade dozvola endokrinologot I da odam na2icsi tamu prvoto go pravev vo plodnost bitola no uopste ne sum zadovolna od nisto nitu od lekari nitu od personal

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    No da znaes oti mnogu se ceka za pregled kaj nego kaj dr Lazarevski

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Ima I fb strana sistina

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Ke pravam uste3,4icsi I ke se otkazam uste dve imam pravo preku drzavata idve na privatno I tolku ima nadez oti ostanav trudna od prvo icsi I zavrsi so spontan

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Ima Io vde na ovoj forum pisuvano za sistina

  31. #31
    kokos avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    73

    Početno

    Pokušala sam naći web sajt od bolnice Sistina, ali nisam našla neki važeći. Ova dva ne rade.
    http://www.sistina.com.mk/
    http://www.acibademsistina.mk
    Jedan sam i uspjela otvoriti ali nije ažuriran od 2011. Tamo sam poslala upit na obrascu, ali ne radi.
    Sve što sam našla je Facebook stranica s telefonskim brojem. Malo mi je čudno da u današnje doba najsuvremenija bolnica u regionu nema web stranicu ni e-mail info adresu i da se može kontaktirati samo preko telefona.
    Negdje mora biti... možda je promijenila ime? Zna li netko?

  32. #32
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj kokos prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušala sam naći web sajt od bolnice Sistina, ali nisam našla neki važeći. Ova dva ne rade.
    http://www.sistina.com.mk/
    http://www.acibademsistina.mk
    Jedan sam i uspjela otvoriti ali nije ažuriran od 2011. Tamo sam poslala upit na obrascu, ali ne radi.
    Sve što sam našla je Facebook stranica s telefonskim brojem. Malo mi je čudno da u današnje doba najsuvremenija bolnica u regionu nema web stranicu ni e-mail info adresu i da se može kontaktirati samo preko telefona.
    Negdje mora biti... možda je promijenila ime? Zna li netko?
    boban.janevski@acibademsistina.mk
    Ovo je mail embriologa, s njim sve dogovaraš vezano za donaciju, a može te i uputiti na ostale doktore, jako ljubazan i odgovara isti dan. Pozz

  33. #33
    kokos avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    73

    Početno

    Hvala Sos,
    poslala sam upit rade li i donaciju jajnih stanica.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Mene ovo isto zanima,našla sam njihovu fb stranicu ali ima jako malo o potpomognutoj,prije sve ga me zanimaju cijene,a na njivoj strani na fb proćitala sam da imaju 60% uspješnosti a to mi se nesviđa jer zvući malo neistinito,no kako bilo javite se makedonke i dajte na vjiesti iz prve ruke.

  35. #35
    kokos avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    73

    Početno

    Evo, dobila sam odgovor da rade donaciju jajnih stanica, ali da nemaju donorica pa je jedino moguće ako si sami dovedemo donoricu. Također i da se uskoro očekuje novi zakon koji će omogućiti organizirano donorstvo. Za cijene nisam pitala.

  36. #36
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Podsjetnik za zaboravne, poticaj za neodlučne:
    http://forum.roda.hr/threads/84111-v...ODA-neplodnost

  37. #37
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Cure, dečki - tko još nije vidio, tko je zaboravio, tko je u mogućnosti:

    http://forum.roda.hr/threads/84150-T...nosti-donacije

    Hvala

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Ja se spremam za drugo IVF sobiram dokumentiza pred komisijata I koga ke mi odobrat odma pocnam so IVF so dusa cekam da odam veke u acibadem sistina

  39. #39
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Hulija, zar u Makedoniji komisija mora odobriti IVF? Ili sam krivo shvatila'

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Evo ja mogu reci iz prve ruke da u makedoniji komisija mora odobriti IVF.....iduci mjesec sam u postupku

  41. #41
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    pretpostvljam da komisija U Makedoniji odobrava ivf sa doniranim spolnim stanicama tj. heterolognu oplodnju.
    za homolognu opldonju ne treba valjda neka komisija za odobravanje?

  42. #42
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Pa to sam i ja htjela pitati. LaraLana ako možeš pojasniti. Je li to važi za oplodnju doniranim spolnim stanicama ili i za homolognu oplodnju? Hvala.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Kod mene je sa doniranim sjemenom.....i komisiju sam prosla......bas cu bitati embriologa ili svog MPO dr pa cu vam javiti.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Evo brzo sam dobila odgovor.....samo ako se radi sa donorskim programom, znaci ako je potrebna donacija jajne stanice ili sjemena onda se mora ici na komisiju....znaci parovi kojima netreba donorski materijal netrebaju prolaziti komisiju.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Članak iz današnjeg Večernjeg lista:

    http://www.vecernji.hr/hrvatska/sto-...rvatice-999812

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Citiraj frodda prvotno napisa Vidi poruku
    Članak iz današnjeg Večernjeg lista:

    http://www.vecernji.hr/hrvatska/sto-...rvatice-999812
    Odlicno frodda
    Ja sam htjela staviti link al nemogu preko moba.
    Hvala

    Ja sam svoju trudnocu ostvarila upravo u Acibadem Sistini.
    Dr. Lazarevski i dr. Janevski
    Zaista divan tim i uvijek dostupni

  47. #47
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    LaraLana cestitam
    Citala sam na temi o tvom protokolu i mogu reci vrlo zanimljiv.
    Vidim i da je ljube dodala da je u takvom protokolu vrlo bito kako je poslozena supresija.
    Saljem ti pp.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Hvala sara79
    Uh protokol je bio ubitacan....

  49. #49

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Sve sam lijekove kupovala u sklopu klinike jer ima ljekarna i cijene su iste kao i u hr pa zato nisam htjela kupovati unaprijed ovdje i nositi dole.
    U klinici ima i banka/mjenjacnica.
    Ima i restoran i kafic.
    Ja sam svu terapiju dobivala kod njih na hitnoj i sestra je se morala potpisati da mi je dala terapiju..svaki put nosite svoju shemu/protokol i nema pogreske.
    Pisem ovo zato sto su cure pisale ovdje da su znale pogrijesiti i umesto gonala/menopura da si stop injekciju.
    Onda je bilo da razbije bocicu ili da pola iscuri. Ovdje toga nema. Ovo i ako bi se dogodilo med.sestri uvijek ima rezerva jer im pacijenti dolaze na terapiju.

    Ja sam svoju stimulaciju dobivala u 20 h jer je tako rekao moj dr koji me je vodio.
    Da se cetrotide i stop neprime isti dan eto iz tog razloga jer sam ga pitala zasto tako kasno.
    Imaju razliciti protokoli al da vas sad ne zamarem s tim.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,749

    Početno

    Protokole ce vam bolje objasniti
    ljube, spodoba i kadauna jer sam ja tele sto se toga tice.
    Znam da mi je ljube komentirala da je moj protokol agonist/antagonist. Nadam se da sam dobro napisala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •