Stranica 40 od 122 PrviPrvi ... 3038394041425090 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,951 do 2,000 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #1951

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Rikku čestitam na beti. Bravo

  2. #1952

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    vedre

  3. #1953

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Vedre, toliko mi je žao....nikako da vam se poklopi! Stvarno se sve komplicira dodatno iz dana u dan....☹️

  4. #1954

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku čestitam na beti. Bravo
    Hvala) Nadam se najboljem

    Žao mi je zbog komplikacija oko putovanja. Kud je sve ovo komplicirano, još sad s letovima. Autom je oko 8 sati kako su cure pisale, i to je puno, a opet puno kraće i bolje od busa. Ali da, kako kažeš, treba se psihički pripremiti i spreman ući u sve to. Velik je to put, i doslovno i metaforički.

  5. #1955

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Meni cak nije bilo lose autom ici.Mislim da cu i opet ici.Jer se jako bolji avion,to bi mi bilo veliki stres i morala bi piti neke tablete za smirenje hahaha.Ovako imali auto,vidjeli svasta i kupila svasta ...Naravno bolje kracim putem,ali nekad nejde tako.Nemres sve uloviti ciklus i avion.Nazalost

  6. #1956

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Moj dragi se boji letenja. Jedva preživio prvi put. ako ću sada biti kraće u Makedoniji onda ću ići zrakoplovom (ako bude letova, a nadam se da hoće). Ako ne, onda ćemo skupa autom. Prednost auta je što možeš otići kad hoćeš dok zrakoplov moraš čekati, kad ima let. A opet, zrakoplov je puno brži. Iako se ja nadam da neće ništa ukidati. i mi ovaj put svašta nakupovali.

  7. #1957

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    a imate koji savjet za lijekove'? ja sama plaćam odnosno ne idem preko HZZo-a pa da li da kupim tamo ili u HRV?

  8. #1958

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Impryl uopće nema u RH, a njega su recimo meni dali. Kupila sam ga kod njih. I svu ostalu terapiju sam uzela kod njih i to sam si kupila za prva 2 tjedna. Iako se sve ostalo može kupiti i kod nas. Dr. L je rekao da s prvim danom ciklusa krenem sa Ester C vitaminima i to sam kupila kod nas i nosila tamo. Ne znam imaju li oni Gonal u penu. Čini mi se da je netko spominjao da se moraju mućkati. Ali svega ima i kod njih i kod nas, osim Impryla. Injekcije Prolutex sam dobila za 2 tjedna. Ali njih ima za kupiti u ljekarnama.

  9. #1959

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Vedre, žao mi je. Nadam se da će vam se za sljedeći ciklus sve poklopiti. Stalno nešto čekamo.

  10. #1960

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Rikku, iskrene čestitke!
    Jedna j.s. je uistinu dovoljna za čudo!

  11. #1961

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj dragi se boji letenja. Jedva preživio prvi put. ako ću sada biti kraće u Makedoniji onda ću ići zrakoplovom (ako bude letova, a nadam se da hoće). Ako ne, onda ćemo skupa autom. Prednost auta je što možeš otići kad hoćeš dok zrakoplov moraš čekati, kad ima let. A opet, zrakoplov je puno brži. Iako se ja nadam da neće ništa ukidati. i mi ovaj put svašta nakupovali.
    Mogu misliti,hihi.Mislim da nece ukinuti,nego ce rijede ici.Jer mi je cak sa autom jeftinije nego sa avionom.Jedva cekam da krenem,neznam kako vi?! :-@

  12. #1962

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    I ja jedva čekam da sve krene, ali me je iskreno i svega strah... Kako se organizirati oko posla, zbog dužeg bolovanja. Kako putovati? Auto nam je zadnja opcija, i to uz uvjet da muž ne bude radio. A ne radi već jako dugo i ako dobije posao spasiti ćemo se financijski jer lagano pucamo po šavovima. Ako krene radit neće moći dobit 15 dana slobodnog, niti pod razno. Onda auto otpada, i moram sama. A sama bi jedino avionom. Da putujemo iz Zg ne bi se puno mislila, a ovako iz Zd, imam osjećaj da ćemo krpati do tamo. Uglavnom, totalna mi je konfuzija!
    Posljednje uređivanje od branca_i : 14.09.2020. at 11:50

  13. #1963

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    I ja jedva čekam da sve krene, ali me je iskreno i svega strah... Kako se organizirati oko posla, zbog dužeg bolovanja. Kako putovati? Auto nam je zadnja opcija, i to uz uvjet da muž ne bude radio. A ne radi već jako dugo i ako dobije posao spasiti ćemo se financijski jer lagano pucamo po šavovima. Ako krene radit neće moći dobit 15 dana slobodnog, niti pod razno. Onda auto otpada, i moram sama. A sama bi jedino avionom. Da putujemo iz Zg ne bi se puno mislila, a ovako iz Zd, imam osjećaj da ćemo krpati do tamo. Uglavnom, totalna mi je konfuzija!
    Naravno sto pitanja u glavi.I cekanje kad ce nas zvati,uloviti ciklus,uloviti prijevoz...

  14. #1964

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    I ja jedva čekam da sve krene, ali me je iskreno i svega strah... Kako se organizirati oko posla, zbog dužeg bolovanja. Kako putovati? Auto nam je zadnja opcija, i to uz uvjet da muž ne bude radio. A ne radi već jako dugo i ako dobije posao spasiti ćemo se financijski jer lagano pucamo po šavovima. Ako krene radit neće moći dobit 15 dana slobodnog, niti pod razno. Onda auto otpada, i moram sama. A sama bi jedino avionom. Da putujemo iz Zg ne bi se puno mislila, a ovako iz Zd, imam osjećaj da ćemo krpati do tamo. Uglavnom, totalna mi je konfuzija!
    meni slično tako... trenutno me više strah nego išta drugo.... kako putovati... kaj s bolovanjem.. će mi dati bolovanje.... kaj s poslom... kaj s lijekovima... totalna zbrka u glavi...

  15. #1965

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Da, baš nam je sve naopako. I da su najidealniji uvjeti (da nema ove korone) bilo bi nam samo po sebi stresno, a ovako je sve prestrasno.... Samo strepimo iz dana u dan, a nismo ni u postupak još krenule....

  16. #1966

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Curke, 6 dan od et, izluduje me cekanje! Simptoma nema nikakvih tj neznam ni kakvi bi trebali biti! Prvi et za sav niz godina.

  17. #1967

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, 6 dan od et, izluduje me cekanje! Simptoma nema nikakvih tj neznam ni kakvi bi trebali biti! Prvi et za sav niz godina.
    Nemoj se puno zamarati sa simptomima jer nema pravila. A i obično smo toliko nafilane sa svakakvim hormonima, lijekovima da ne znaš o čega je što. Držim fige na najjače za veeeliku betu!!!!

  18. #1968

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala, nadamo se da ce tako i zavrsiti, samo tih simptoma nigdje! Prosla sam sve po postovima forumasica, mozda je samo rano jos..

  19. #1969

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mango vec ti je branca napisala za simptome. Bas nema pravila i znaci mogu biti a i ne. Netko ima sve simptome trudnoce a nije trudna a netko apsolutno nista nema od simptoma a trudna i mozda se tek kasnije onda jave.

    Jesi imala transfer blastica, trodnevnih ili dvodnevnih?
    Napisi nam malo o cemu se radi, donacija? Sorry mozda si pisala al tesko je sve upratiti!

    P.S. Sretno

  20. #1970

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Laralana ja vam pratim sve u stopu, samo nisam bas aktivna isli smo na donaciju js, vracene su 3 dan 2 embrija, neznam koji su samo znam da je rekao da su odlicni. Od svog tog uzbudenja vjerojatno samo sam to zapamtila prva 3 dana sam imala strasne grceve, sto je i normalno predpostavljam + od terapije tako da sam shvatila da moram prestati svaku sekundu traziti neki simptom. Evo danas me vise niti cikicke ne bole bas

  21. #1971

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mango sve je to normalno da ne upamtis pol toga sto su rekli a isto tako je normalno i da imas grceve kao pms nesto tako a sise isto tako mogu biti osjetljive a i ne moraju pa onda opet cas jesu pa cas nisu osjetljive i tako se vrtimo u krug s tisucu upitnika iznad glave, sve sam to prosla. Nadajmo se najboljem mogucem ishodu

    Radis test ili cekas betu?

  22. #1972

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Ovo mi je prvi et ikada, tako da nisam uopce znala sta me ceka.. Sad je vec 7dt i stvarno mi je puno lakse nego ovih dana.. Od jucer sve manje mislim o tome, a tako je i bolje.. Radim test u pon, a u pet je beta

  23. #1973

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo mi je prvi et ikada, tako da nisam uopce znala sta me ceka.. Sad je vec 7dt i stvarno mi je puno lakse nego ovih dana.. Od jucer sve manje mislim o tome, a tako je i bolje.. Radim test u pon, a u pet je beta ���������������� �
    Ali pliz nekakav pravi i pouzdani test!!! Gravignost ultra ili Geratherm!
    Od CB testova samo digitalni dolazi u obzir. Ovi drugi ti daju evaporacijske crtice plave.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 18.09.2020. at 11:57

  24. #1974

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Nije mi prosla poruka.

    Pliz samo nekakav pouzdani test tipa Gravignost ultra ili Geratherm! Od CB samo digitalni dolazi u obzir jer obicni drugi daju plave evaporacijske lazne crtice!

  25. #1975

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala na info ) ja bi uzela prvi koji stignem

  26. #1976

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, phd nalaz je dobar! Poslala dr. L na znanje. Sad samo da materijal dođe. Jupiiiii

  27. #1977

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, phd nalaz je dobar! Poslala dr. L na znanje. Sad samo da materijal dođe. Jupiiiii
    Juuuuppiii branca, ma bas mi je drago. Sad polako dalje

  28. #1978

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na info ) ja bi uzela prvi koji stignem
    Ne znam u kojem si gradu al obicno ti gradske ljekarne imaju ova oba. A Farmacia je cesce imala samo Geratherm.
    Nemoj hodati bezveze to sam htjela reci. Nazovi slobodno par ljekarni i pitaj dal imaju, tako sam i ja dok nisam nasla Gravignost ultra...on je oko 70 kn. Geratherm je mislim oko 35, 40 kn.

  29. #1979

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, phd nalaz je dobar! Poslala dr. L na znanje. Sad samo da materijal dođe. Jupiiiii
    Odlicno,evo vidis.Bas mi je drago...sad cekamo

  30. #1980

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Stvarno sad osjećam neku pozitivu, i jedva čekam da sve krene.... Danas je dobar dan! Cure, bit ce nam burna i uzbudljiva jesen!
    E da, i CA najavila u 10. mj. linije za Skopje, i ostale europske gradove...

  31. #1981

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno sad osjećam neku pozitivu, i jedva čekam da sve krene.... Danas je dobar dan! Cure, bit ce nam burna i uzbudljiva jesen!
    E da, i CA najavila u 10. mj. linije za Skopje, i ostale europske gradove...
    Jedva cekamoooo

  32. #1982

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Drage cure,pozdrav svima.Juce sam operisala u Sistini miom i dr "prosirio"malo uterus da bi,kako kaze,imalo mesta za bebu jer misli da su dosadasnji embriotransferi zato bili neuspesni.
    Nakon operacije mi je bas lose bilo od anestezije.Jedva sam dosla sebi.Zato je danas ok.Nema nekih posebnih bolova ili problema

  33. #1983

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Mi smo sada isli preko Air Serbia. 6300kn karte nismo mogli kupiti povratne zbog datuma povratka a i nismo znali koliko dugo cemo ostati. Preskupoo

  34. #1984

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Senka brz oporavak i da se sve zavrsi pozitivno

  35. #1985

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Senka brz oporavak i da se sve zavrsi pozitivno
    Hvala Mango.I tebi puno srece❤❤❤

  36. #1986

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Senka, dobro da ide sve na bolje. Spremaš se za svoju bebicu, to je najvažnije. Drži se i brzo ozdravi!

  37. #1987

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, sad mi se javio dr. L. Pitao kad mi je slijedeća menstruacija i da će mi u ponedjeljak poslati protokol. M mi dolazi uskoro, 24., 25. 9. Sad ne hvata lagana frka! Ne znam je li to znači da je materijal došao pa mogu startati već drugi tjedan ili je to pitao onako okvirno...

  38. #1988

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, sad mi se javio dr. L. Pitao kad mi je slijedeća menstruacija i da će mi u ponedjeljak poslati protokol. M mi dolazi uskoro, 24., 25. 9. Sad ne hvata lagana frka! Ne znam je li to znači da je materijal došao pa mogu startati već drugi tjedan ili je to pitao onako okvirno...
    Moguce da ti stiglo..pitajJos bolje nema cekanja...odmah po dijecicu.Sta ces cekati 25.10 ako ti dolazi svakih mj dana.Velika razlika 10 i mj dana

  39. #1989

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,pozdrav svima.Juce sam operisala u Sistini miom i dr "prosirio"malo uterus da bi,kako kaze,imalo mesta za bebu jer misli da su dosadasnji embriotransferi zato bili neuspesni.
    Nakon operacije mi je bas lose bilo od anestezije.Jedva sam dosla sebi.Zato je danas ok.Nema nekih posebnih bolova ili problema
    Super da si to rijesila,sad se odmori i u nove pobjede

  40. #1990

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Moguce da ti stiglo..pitajJos bolje nema cekanja...odmah po dijecicu.Sta ces cekati 25.10 ako ti dolazi svakih mj dana.Velika razlika 10 i mj dana
    Ma da, naravno, imaš pravo. Bolje i prije ovako, nego čekat da se opet koji polip uvali di mu nije mjesto. Tako sam zadnja dva ivf-a odmah jurila da ih preduhitrimo, hehe....
    Pitala sam ga u mailu je li došlo, pa sad čekam da odgovori. A Boban nam se u ovu prošlu nedjelju bio javio da izaberemo donora.

  41. #1991

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Senka, dobro da ide sve na bolje. Spremaš se za svoju bebicu, to je najvažnije. Drži se i brzo ozdravi!
    Hvala Branca.Pozdrav i podrska tebi❤❤❤

  42. #1992

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    branca,
    Bravoooo!!!! A uskoro i put Makedonije. samo neka se nešto dešava.
    Rikku, kako nam ti trudnice?

  43. #1993

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, naravno, imaš pravo. Bolje i prije ovako, nego čekat da se opet koji polip uvali di mu nije mjesto. Tako sam zadnja dva ivf-a odmah jurila da ih preduhitrimo, hehe....
    Pitala sam ga u mailu je li došlo, pa sad čekam da odgovori. A Boban nam se u ovu prošlu nedjelju bio javio da izaberemo donora.
    Tako.. samo ti idi lijepo...oho onda znaci stize materijal...jupiiii.Onda ce nas sigurno kako reko sredinom 10 mj.Ta bar tako dode,ja isto trebam dobiti krajem mj to bi bilo super..

  44. #1994

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Dr. L. mi je odgovorio da mora provjerit za materijal pa mi javi u ponedjeljak.
    Mislim da će mi M uraniti ovaj mjesec, što zbog operacije, što stresa.

  45. #1995

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, kako nam ti trudnice?
    Ja sam dobro, ušla sam u 6.tjedan i nemam zasad nikakvih simptoma. Išla sam jučer na prvi uzv privatno, vidjela se ona neka gest.vrećića i žuto tijelo, uglavnom točkica

    Idući tjedan ću ići soc. ginekologici da ju pitam za bolovanje. Ovaj privatni ginekolog mi je rekao da ako se dobro osjećam, da slobodno nastavim raditi. No eto, još se ja nekako bojim poveseliti sve dok prođe ovaj rizični period, onda ću se malo opustiti. Još uvijek kao da ne vjerujem da sam trudna.

    Iščekujem 10.mjesec i sve vaše postupke, bogme će ih biti, i moraju svi biti uspješni, jednostavno moraju. Držat ću svima fige i pratiti vaše obavijesti. Ajmooooo :D

  46. #1996

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Draga Rikku, iako ne komentiram cesto, pratim svaku objavu. Tako sam sretna zbog tebe, nakon svih onih negativnih testova LUDILOO!! ❤️ Ja sam danas 8dpt i test je negativan, znam da je rano al nisam mogla izdržati, ne brine me sad taj minus. Dajte mi savjet. Sestra mi je rekla da mogu prolutex i clexane davati si u rame i u stomak. Ja si dajem u rame, al me sad brine da mozda ipak postoji razlika, pa ako znate mozda bila bih zahvalna jer me to pocelo muciti. Imala sam 3 laporatomije i jednostavno ne mogu u stomak nikako. Nije opravdanje, ali pozli mi cim se priblizim stomaku i ne mogu, ne ide.

  47. #1997

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mango mozes clexane slobodno u rame. Ja sam u bolnici dobivala u rame nakon carskog. Vjerojatno je tako i za Prolutex....ne vidim zasto ne bi moglo i to.
    Mozes i u bedro.
    Test ponovi svakako...zapravo obavezno. Ovaj se ne priznaje

  48. #1998

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala puno LaraLana. Bas mi je lakse, jer me to bas brinulo. Ovaj se nikako ne priznaje, a i ocekivala sam da ce biti negativan. Ponoviti cu za 2-3 dana ako ne bude +, onda cekamo betu.. Hvalaaa

  49. #1999

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Cureee, 9dpt pozitivan test!!! Jos nije gotovo znam, alii aliii srceee ce mi iskoocitiiii

  50. #2000

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Cureee, 9dpt pozitivan test!!! Jos nije gotovo znam, alii aliii srceee ce mi iskoocitiiii
    Opaaaa bravoooo! Cestitam od srca

    Koji test si danas radila?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •