Stranica 63 od 63 PrviPrvi ... 1353616263
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,108 od 3108

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Draga domacica drzim fige i odmaraj.To moze biti dobar znak grcevi.
    Branca zao mi je sto te opet zeza sve to,ali najbolje ici smiren i da je sve kako treba dolje.Nazalost je tako.Za pravi trenutak moramo cekati.

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

DalmalB, tocno kako cure pisu, mozes u koju god bolnicu hoces, moraju te primit i imaš pravo birati. Ja sam samo jednom bila u Petrovoj, zbog popunjavanja zahtjeva i svi su mi ostavili dobar dojam. Iskreno, da moram u postupak u RH probala bi ipak s nekom od privatnih klinika koje imaju ugovore sa hzzo-om jer vidim po forumima da ih dosta cura hvali. Ali ti trebas isto samo obradu i zahtjev pa, kako kaze Medo najbolje mozda Petrova jer su upuceni i ne kompliciraju.

Joj Medo, tesko je čekat to pravo vrijeme za postupak kad ti godine idu, kad se boris svakih par mjeseci s kontrolama tumora i stalnim strahovima jesu li se polipi vratili....ali da, definitivno treba strpljenja i mira, na silu nista ne ide...a da mi dođe "grunut" na dane, dođe....itekako

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Domaćice, ti grcevi bi mogli biti dobar znak!
    Nadam se da ćeš nam otvoriti ovu godinu s pozitivnom betom... E da, i ja bjezim od tih kucnih testova, tu sam teska kukavica...

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    DalmalB, tocno kako cure pisu, mozes u koju god bolnicu hoces, moraju te primit i imaš pravo birati. Ja sam samo jednom bila u Petrovoj, zbog popunjavanja zahtjeva i svi su mi ostavili dobar dojam. Iskreno, da moram u postupak u RH probala bi ipak s nekom od privatnih klinika koje imaju ugovore sa hzzo-om jer vidim po forumima da ih dosta cura hvali. Ali ti trebas isto samo obradu i zahtjev pa, kako kaze Medo najbolje mozda Petrova jer su upuceni i ne kompliciraju.

Joj Medo, tesko je čekat to pravo vrijeme za postupak kad ti godine idu, kad se boris svakih par mjeseci s kontrolama tumora i stalnim strahovima jesu li se polipi vratili....ali da, definitivno treba strpljenja i mira, na silu nista ne ide...a da mi dođe "grunut" na dane, dođe....itekako
    A znam sve,i meni odu 4 god u vjetar samo tako.Stalno nesto,sad moram cekat bar do 3 4 mj za postupak da se sve vrati na mjesto.I kako moja dr.mpo kaze da ne forsiram i da ode po tih dva kvalitetnih u kvalitetno vrijeme.Taman kad napravim nalaze,kad mi dode menga,kad dobim papire od hzzo taman ce biti tako..Kad skupim sve nalaze pa posaljem u mk da cujem sta kazu i dal treba jos sta.

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Medo, zbog onog sto si prosla definitivno moras pricekati da ti tijelo dođe na svoje i da budes ful spremna za svoje mrvice. Ne sumnjam da ce ti slijedeći put biti dobitan. Ti si pozitiva, a to je itekako bitno. Ja bi sama trebala na tome poraditi...

Datum pristupanja
    May 2017

Početno

Sve je to veliki stres i teško je ostati pozitivan jer godine lete a samim time i smanjuju šanse za uspjeh. Teško je svakoj od nas, ali bez obzira na ishod nikad neću pożaliti nijednog koraka koji sam napravila za taj cilj. A opet, mene moja negativna beta nije toliko pogodila kao ono što je prošla Medo ili Rikku... Treba moći dignut glavu i nastavit opet!

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Hvala cure,vi necete doci do toga.Uvijek postoji onaj zasto zato..tako bilo i kod mene.Bilo tu uspona i padova u glavi,suza i svega.Ali rekla i digla glavu idemo dalje i u novu godinu pozitivno i spremno.Sam ceka ta sreca negdje,nekom prije neko kasnije.Ali sve cemo mi biti trudne sa jednim ili vise.hahaha...pozitivna nama treba i nikakav stres.I nesmijemo si sa nicim raditi stres...
    Domacica drzim fige

Datum pristupanja
    Oct 2020

Početno

Hvala cure na odgovorima.
    Pitala sam ovo jer sam primjetila da mi uvijek na uputnici piše kbc Split, dakle ne baš Firule ili Križine, ali piše KBC Split.
    Mislila sam u Petrovu, neko od vas mi je spominjao dr.Vrčića, pa bih eto kod njega probala da vidim što će mi čovjek reći.
    Hvala vam puno još jednom.
    Javim se kad budem imala šta za prijavit. Inače ne pišem puno da ne natrpavam forum bzvze ali pratim vas redovno.
    Sretno svima.

Stranica 63 od 63 PrviPrvi ... 1353616263

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •