Stranica 63 od 122 PrviPrvi ... 1353616263646573113 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,150 od 6081

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #3101

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Draga domacica drzim fige i odmaraj.To moze biti dobar znak grcevi.
    Branca zao mi je sto te opet zeza sve to,ali najbolje ici smiren i da je sve kako treba dolje.Nazalost je tako.Za pravi trenutak moramo cekati.

  2. #3102

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    DalmalB, tocno kako cure pisu, mozes u koju god bolnicu hoces, moraju te primit i imaš pravo birati. Ja sam samo jednom bila u Petrovoj, zbog popunjavanja zahtjeva i svi su mi ostavili dobar dojam. Iskreno, da moram u postupak u RH probala bi ipak s nekom od privatnih klinika koje imaju ugovore sa hzzo-om jer vidim po forumima da ih dosta cura hvali. Ali ti trebas isto samo obradu i zahtjev pa, kako kaze Medo najbolje mozda Petrova jer su upuceni i ne kompliciraju.

    Joj Medo, tesko je čekat to pravo vrijeme za postupak kad ti godine idu, kad se boris svakih par mjeseci s kontrolama tumora i stalnim strahovima jesu li se polipi vratili....ali da, definitivno treba strpljenja i mira, na silu nista ne ide...a da mi dođe "grunut" na dane, dođe....itekako

  3. #3103

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domaćice, ti grcevi bi mogli biti dobar znak!
    Nadam se da ćeš nam otvoriti ovu godinu s pozitivnom betom... E da, i ja bjezim od tih kucnih testova, tu sam teska kukavica...

  4. #3104

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    DalmalB, tocno kako cure pisu, mozes u koju god bolnicu hoces, moraju te primit i imaš pravo birati. Ja sam samo jednom bila u Petrovoj, zbog popunjavanja zahtjeva i svi su mi ostavili dobar dojam. Iskreno, da moram u postupak u RH probala bi ipak s nekom od privatnih klinika koje imaju ugovore sa hzzo-om jer vidim po forumima da ih dosta cura hvali. Ali ti trebas isto samo obradu i zahtjev pa, kako kaze Medo najbolje mozda Petrova jer su upuceni i ne kompliciraju.

    Joj Medo, tesko je čekat to pravo vrijeme za postupak kad ti godine idu, kad se boris svakih par mjeseci s kontrolama tumora i stalnim strahovima jesu li se polipi vratili....ali da, definitivno treba strpljenja i mira, na silu nista ne ide...a da mi dođe "grunut" na dane, dođe....itekako
    A znam sve,i meni odu 4 god u vjetar samo tako.Stalno nesto,sad moram cekat bar do 3 4 mj za postupak da se sve vrati na mjesto.I kako moja dr.mpo kaze da ne forsiram i da ode po tih dva kvalitetnih u kvalitetno vrijeme.Taman kad napravim nalaze,kad mi dode menga,kad dobim papire od hzzo taman ce biti tako..Kad skupim sve nalaze pa posaljem u mk da cujem sta kazu i dal treba jos sta.

  5. #3105

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Medo, zbog onog sto si prosla definitivno moras pricekati da ti tijelo dođe na svoje i da budes ful spremna za svoje mrvice. Ne sumnjam da ce ti slijedeći put biti dobitan. Ti si pozitiva, a to je itekako bitno. Ja bi sama trebala na tome poraditi...

  6. #3106

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Sve je to veliki stres i teško je ostati pozitivan jer godine lete a samim time i smanjuju šanse za uspjeh. Teško je svakoj od nas, ali bez obzira na ishod nikad neću pożaliti nijednog koraka koji sam napravila za taj cilj. A opet, mene moja negativna beta nije toliko pogodila kao ono što je prošla Medo ili Rikku... Treba moći dignut glavu i nastavit opet!

  7. #3107

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Hvala cure,vi necete doci do toga.Uvijek postoji onaj zasto zato..tako bilo i kod mene.Bilo tu uspona i padova u glavi,suza i svega.Ali rekla i digla glavu idemo dalje i u novu godinu pozitivno i spremno.Sam ceka ta sreca negdje,nekom prije neko kasnije.Ali sve cemo mi biti trudne sa jednim ili vise.hahaha...pozitivna nama treba i nikakav stres.I nesmijemo si sa nicim raditi stres...
    Domacica drzim fige

  8. #3108

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    225

    Početno

    Hvala cure na odgovorima.
    Pitala sam ovo jer sam primjetila da mi uvijek na uputnici piše kbc Split, dakle ne baš Firule ili Križine, ali piše KBC Split.
    Mislila sam u Petrovu, neko od vas mi je spominjao dr.Vrčića, pa bih eto kod njega probala da vidim što će mi čovjek reći.
    Hvala vam puno još jednom.
    Javim se kad budem imala šta za prijavit. Inače ne pišem puno da ne natrpavam forum bzvze ali pratim vas redovno.
    Sretno svima.

  9. #3109

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Domacica drzim fige da nam ti otvoris ovu godinu sa pozitivnim rezultatima❤

  10. #3110

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na odgovorima.
    Pitala sam ovo jer sam primjetila da mi uvijek na uputnici piše kbc Split, dakle ne baš Firule ili Križine, ali piše KBC Split.
    Mislila sam u Petrovu, neko od vas mi je spominjao dr.Vrčića, pa bih eto kod njega probala da vidim što će mi čovjek reći.
    Hvala vam puno još jednom.
    Javim se kad budem imala šta za prijavit. Inače ne pišem puno da ne natrpavam forum bzvze ali pratim vas redovno.
    Sretno svima.
    DalmaIb kod Vrčića ti se termin ceka mjesecima... samo da imas u planu... ja pokusala u 10- trazit pa odustala ka d su mi rekli kad imaju termin. Bilo tipa 3 mjeseca cekanja.

  11. #3111

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Bok cure. Nisam se dugo javila jer mi se sve nesto zaredalo.. Prvo ona korona koja mi je unistila postupak na koji sam se vec pocela pripremati pa onda potresi. Sad sam odlucila ici, po mojoj procjeni oko 10.2. Cekam mengu pa cu znati. Nisam bas sretna da idem sama, al prezivjeti cu. Samo da se sve sredi. Javim se

  12. #3112
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Kaja1976, dobro došla na forum.

    Jasno je da se privatno ne čeka na liječnički pregled, ali svaki put kad idemo privatno kao osiguranici HZZO-a plaćamo dvaput. Prvi put iz doprinosa na plaću, drugi put iz džepa.

    Mislim da Dalma nastoji izbjeći plaćanje privatnih usluga u zdravstvu, ako može.

    Dalma, znaš da imamo temu Potpomognuta u Petrovoj, pa pitaj žene kod kojeg liječnika se manje čeka na konzultacije.

  13. #3113

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na odgovorima.
    Pitala sam ovo jer sam primjetila da mi uvijek na uputnici piše kbc Split, dakle ne baš Firule ili Križine, ali piše KBC Split.
    Mislila sam u Petrovu, neko od vas mi je spominjao dr.Vrčića, pa bih eto kod njega probala da vidim što će mi čovjek reći.
    Hvala vam puno još jednom.
    Javim se kad budem imala šta za prijavit. Inače ne pišem puno da ne natrpavam forum bzvze ali pratim vas redovno.
    Sretno svima.
    Mozes kod moje dr.Jurkovic ona super.Dobis termin za 3 tj vise manje.Vrcic mi je ok,malo prica i moras iz njega izlaciti.I stalno u guzvi kod njega ti min 3 mj nemozes doci na red.

  14. #3114

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure. Nisam se dugo javila jer mi se sve nesto zaredalo.. Prvo ona korona koja mi je unistila postupak na koji sam se vec pocela pripremati pa onda potresi. Sad sam odlucila ici, po mojoj procjeni oko 10.2. Cekam mengu pa cu znati. Nisam bas sretna da idem sama, al prezivjeti cu. Samo da se sve sredi. Javim se
    Bok,nadam se da ce biti sve u redu i da kreces 10.2
    Drzimo palceve za pozitivu.

  15. #3115

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Evo da odmah javim, danas napravila betu, 10dnt i negativan je opet. Dr.L kaze da prekinem terapiju. I eto nas opet na početku. Idemo po treću sreću!

  16. #3116

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da odmah javim, danas napravila betu, 10dnt i negativan je opet. Dr.L kaze da prekinem terapiju. I eto nas opet na početku. Idemo po treću sreću!
    Zao mi je draga
    Idemo u nove pobjede,mozda i skupa

  17. #3117

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Spremamo se otpočetka skupa, pa bi već bio red da popijemo to Skopsko❤

  18. #3118

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domaćice, zao mi je fulllll!!! Bas sam se nadala da ces nas razveseliti betom...
    Ja obavila 2.uzv i transfer definitvno treba biti u petak, tako da mi sve otpada....bas sam razočarana...
    Mislila sam se ici mozda busom, ali sam ipak odustala. U ovo vrime korone i zimskih uvjeta bas mi se ne da dodatno stresirati i putovati cca 20 sati. Nadam se da ce CA imati normalne letove u 2.mj., i da ce se konacno sve poklopiti...
    A cure, za Skopsko pridruzujem se ako me primate...

  19. #3119

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Naravno uvijek za pivo i zivjeli da nam se ciklusi poklope..hahaha.
    Zao mi je branca,uvijek neke komplikacije sa tim prijevozom..i tim nasim uzv i folikulama..

  20. #3120

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Branca naravno da te primamo, dapače mislim da nam je nužno potrebno jedno (čitaj nekoliko) pivo za živce jer ovo je već ludnica. Zašto ne uspjeva? Znate, ne znam da li se kome dogodilo ali meni se počelo pojavljivati crvenilo i svrbež na mjestu pikanja prolutexa, alergija.. Moram to naglasiti dr.L slijedeći put..

  21. #3121

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Stvarno ludnica, dobro si napisala Domaćice! Krecem krizat dane na kalendaru do novog ciklusa...nije to ni tako daleko...tjesim se hehe u ovih 4 sata ujutro!

    Domaćice, citala sam da takva reakcija zna biti i od Clexane. Obavezno napomeni dr.L. drugi put.

  22. #3122

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Da, moram mu napomenuti... moram vidjeti s njim da li da možda napravim neke dodatne pretrage, jer po njima je sve super, odličan endometrij, odlična maternica, odlični embriji a beta negativna. U nečemu svakako problem postoji. u svakom slučaju ja sad čekam mengu i molim boga da ju preživim, prošla nakon negativne bete je bila noćna mora...

  23. #3123

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Domaćica, žao mi je. Baš sam.se nadala da ces nas razveseliti i prekinuti ovaj neg niz.

  24. #3124

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćica, žao mi je. Baš sam.se nadala da ces nas razveseliti i prekinuti ovaj neg niz.
    Hvala Vedre, tako to mora biti. Sve se događa s nekim razlogom, mislim da sam i ja malo sa prevelikim očekivanjima ušla u sve ovo...Ali netko mora prekinuti taj negativni niz, mora! I hoće, godina je tek počela.

  25. #3125

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Domacica,bas mi je zao ☹️

  26. #3126

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Domaćica zao mi je
    Branca pa bas se mora sve tako naopako dogoditi i s ranijom ovulacijom i tim letovima. Mislim i da je bolje sto nisi forsirala i išla busom!

    Vedre kakva je situacija kod tebe?

    Mia ti ideš uskoro? Jesi već krenula sa stimulacijom?

  27. #3127

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćica zao mi je
    Branca pa bas se mora sve tako naopako dogoditi i s ranijom ovulacijom i tim letovima. Mislim i da je bolje sto nisi forsirala i išla busom!

    Vedre kakva je situacija kod tebe?

    Mia ti ideš uskoro? Jesi već krenula sa stimulacijom?
    LaraLana nisam... slijedeći tjedan počinjem. Baš danas naručila Gonal i Cetrotide. 8 Gonala (od 300) i 4 Cetrotide 7400 kuna. Putujem 5-og ili 8-og, ovisno kad krene ciklus i stimulacija.
    Inače, nisam baš uopće psihički spremna. Partner je odlučio da on ipak ne može samnom u ovu priču. To mi je teško palo i plačem stalno.
    Odrađujem sve nekako onako usputno. Teški dani su ovo ali treba se nekako dalje kretati.

  28. #3128

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, zao mi je kako je na kraju zavrsilo s partnerom. Samo glavu gore, nastavi svoju borbu. Sigurno ce ti se isplatiti!

  29. #3129

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Domacica,bas mi je zao ☹️

  30. #3130

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćica zao mi je
    Branca pa bas se mora sve tako naopako dogoditi i s ranijom ovulacijom i tim letovima. Mislim i da je bolje sto nisi forsirala i išla busom!

    Vedre kakva je situacija kod tebe?

    Mia ti ideš uskoro? Jesi već krenula sa stimulacijom?
    možda bude treća sreća

  31. #3131

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana nisam... slijedeći tjedan počinjem. Baš danas naručila Gonal i Cetrotide. 8 Gonala (od 300) i 4 Cetrotide 7400 kuna. Putujem 5-og ili 8-og, ovisno kad krene ciklus i stimulacija.
    Inače, nisam baš uopće psihički spremna. Partner je odlučio da on ipak ne može samnom u ovu priču. To mi je teško palo i plačem stalno.
    Odrađujem sve nekako onako usputno. Teški dani su ovo ali treba se nekako dalje kretati.
    Jojjj Mia neznam što bi ti uopće rekla na to osim da imaš nas tu a i bolje je da to što prije znaš već u trudnoći. Ti muški često ispadnu veliki slabići i nekad je onda bolje bez njih. Probaj se što manje stresirati

  32. #3132

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Jojjj Mia neznam što bi ti uopće rekla na to osim da imaš nas tu a i bolje je da to što prije znaš već u trudnoći. Ti muški često ispadnu veliki slabići i nekad je onda bolje bez njih. Probaj se što manje stresirati
    Hvala Branca i LaraLana...
    Malo sam se tu istresla sa emotivnim problemima.. najgore je sto se volimo i lijepo nam je zajedno i stvarno mi je podrska u svemu pa i u ovome. Samo ne moze samnom u sve ovo.. onda moras birat između ljubavi i djece. Znam ja da cu biti dobro na kraju, samo treba doci do toga.
    Moram priznat da nam je, kad smo krenuli pricati o donaciji, falilo ovako nesto gdje mozes citati iskustva drugih i savjete ono u fazi razmisljanja pa mozda admini da razmisle o novoj temi za parove koji se bore s donosenjem odluke.

  33. #3133

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Draga Mia38,drzim ti fige da uspijes,da se pokusas i mislis sad malo na sebe i na ono sto slijedi..koliko god je tesko sad moras sebi biti na prvom mjestu,a ako je on taj pravi koji te podrzava u svemu on ce ti opet doci..glavu gore

  34. #3134

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Mia38,drzim ti fige da uspijes,da se pokusas i mislis sad malo na sebe i na ono sto slijedi..koliko god je tesko sad moras sebi biti na prvom mjestu,a ako je on taj pravi koji te podrzava u svemu on ce ti opet doci..glavu gore
    Hvala ti Iva. Ide li jos netko u postupak ovih dana? Ja sam od ponedjeljka tamo, ako je netko za popit kavu ili prosetat ili slicno...

  35. #3135

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Mia draga sretno do neba i natrag! Javljaj nam se svakako kako ide postupak

  36. #3136

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav... Ja i partner odlucili smo na potpomognutu u makedoniji (sestra bi mi donirala jajne stanice). Zanima me da li se u Hrvatskoj mogu napraviti pretrage da li je ona adekvatan donor i ako netko zna koje su to pretrage prije samog puta u Makedoniju.? Hvala unaprijed na odgovoru.. Lp, Maja

  37. #3137

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mia draga sretno do neba i natrag! Javljaj nam se svakako kako ide postupak
    Hvala!
    Bila sam na rubu odgađanja. Tata mi je dobio pozitivan nalaz na koronu pa je ostatak family u samoizolaciji. Srećom ponudio je dragi da preuzme brigu o njima dok mene nema.
    Stvarno je ovo razdoblje test za moje živce.

  38. #3138

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Mia38 Ja cu mozda biti, al cu tek u ponedjeljak dopodne znati. Kako ides i koliko ostajes?

  39. #3139

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mia38 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti Iva. Ide li jos netko u postupak ovih dana? Ja sam od ponedjeljka tamo, ako je netko za popit kavu ili prosetat ili slicno...
    Sretno,drzimo fige

  40. #3140

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38 Ja cu mozda biti, al cu tek u ponedjeljak dopodne znati. Kako ides i koliko ostajes?
    Idem u pon avionom CA. Vraćam se vjerojatno petak 19-og. Slobodno se javi ako ideš.

  41. #3141

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj hood034 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav... Ja i partner odlucili smo na potpomognutu u makedoniji (sestra bi mi donirala jajne stanice). Zanima me da li se u Hrvatskoj mogu napraviti pretrage da li je ona adekvatan donor i ako netko zna koje su to pretrage prije samog puta u Makedoniju.? Hvala unaprijed na odgovoru.. Lp, Maja
    Najbolje da kontaktirate Acibadem Sistina. Pretpostavljam da bi trebala napraviti standard pretrage za stimulaciju. Briseve, papa test, spolne hormone, hepatitise....Ali najbolje ti pitaj.
    E da, i kad sam ja pitala da bi mi sestra bila donor, rekli su da ne smije biti starija od 36 godina.

  42. #3142
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj hood034 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav... Ja i partner odlucili smo na potpomognutu u makedoniji (sestra bi mi donirala jajne stanice). Zanima me da li se u Hrvatskoj mogu napraviti pretrage da li je ona adekvatan donor i ako netko zna koje su to pretrage prije samog puta u Makedoniju.? Hvala unaprijed na odgovoru.. Lp, Maja
    hood034, dobro došla na forum.
    U Hrvatskoj je zakonom izričito zabranjena donacija spolnih stanica među srodnicima.

    Ne znam na koje pretrage misliš za tvoju sestru donoricu, ali kako ovaj tip donacije u HR nije dozvoljen, pretrage ne bi mogle ići preko osiguranja (na uputnicu).

  43. #3143

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Ja obavila danas prvi uzv. 5-ti ds= endometrij 5 mm, 5 folikula.
    2 su od 11 mm a 3 od 10,5 mm. Prilično su jednaki što je kao dobro ali ne razumijem se u veličine pa ako netko kuži da li su to ok veličine za 5 ds ili bi trebala počet cikla/ananas ili nešto?

  44. #3144

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Mia sve je to u redu i super da su tako jednake veličine. Nemoj se puno zamarati, dobit ćeš Estrofem nakon punkcije a to ti je također za endometrij. Ja ne bi uzimala niti ciklu niti ananas jer sve preko 8 mm debljine je ok za transfer a bit će ti sigurno deblji od 8 mm do transfera. Zato samo opušteno i sto manje razmišljanja i stresiranja

  45. #3145

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Hood034 svakako kontaktirajte Sistinu i Bobana Janevskog. Dobit ćete informacije iz prve ruke.
    I da mislim da sestra može na uputnicu bez problema obaviti briseve i spolne hormone. Svaki normalan soc.gin će joj dati uputnice, ima pravo na to.
    Ne znam koje još pretrage traže klinike od svojih donorica pa ćete to saznati od Bobana Janevskog. Pa vidite onda što se sve može na uputnicu.
    Markere na Hepatitis također može na uputnicu.
    Sretno i javi se!

  46. #3146

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Mia i ostale cure koje idete sad,zelim vam svu srecu

  47. #3147

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mia38, sretnoooo! Samo opušteno i vjeruj dr. L. Bit ce sve ok.
    Bambina, drzim fige da nam sutra javis da i ti ides doli.

  48. #3148

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Mia38, sretnoooo! Samo opušteno i vjeruj dr. L. Bit ce sve ok.
    Bambina, drzim fige da nam sutra javis da i ti ides doli.
    Hvala svima.
    Branca ako se dobro sjećam ti si nosila lijekove kad si putovala avionom? Nisu ti radili broblem?

  49. #3149

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Mia, i ja sam.. Nikakvih problema nisam imala

  50. #3150

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Mia, i ja sam.. Nikakvih problema nisam imala
    Hvala ti Mango. Sad sam vec predala u koferu. Valjda ga ne budu izgubili.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •