Stranica 42 od 122 PrviPrvi ... 3240414243445292 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 6089

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2051

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Nemoj se odmah bedirat! Dobro je da si svjesna situacije i da ona nije bas najsjajnija ali mozda se sve jos moze promijenit! Izvadi ti betu jos jednom pa ces vidit.. Drzim ti fige!

  2. #2052

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Mango123, nemoj biti tako stroga prema sebi. Svi prolazimo svakakve osjećaje u ovim postupcima. Ja sam sklona više onim pesimističnim mislima pa sebe bacim u crnjak i nabijem si paniku više nego sto trebam. Jednostavno sve je to normalno jer prolazimo svakakve situacije, razočaranja i hrpetinu hormona da je nekad baš teško se kontrolirati. Ja znam da sam se baš dosta promijenila sa svim pokušajima i postupcima, mojim i muževim operacijama, da se nekad ne prepoznajem.

  3. #2053

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Mango, drži se. Čekaj nalaz bete. Slažem se, nemoj biti stroga prema sebi. Svi smo mi ljudi i iščekujemo taj test koji nam znači neopisivo puno i normalno je da se veseliš pogotovo ako polaže crtu. Držim fige. Mislimo na tebe.

  4. #2054

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala vam na rijecima.. Nista od ovog puta. Idemo dalje. Ja vas pratim i javljam se sa novostima

  5. #2055

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Mango, sve bi mi tako napravile. Prvo što treba napraviti je ponoviti betu.
    Ja sam prvi svoj IVF radila test 6dnt i pala u depru.
    Nažalost, imala sam 4-5 biokemijskih trudnoca gdje bi počelo sa niskim betama, koje bi se čak i duplale i krenule padati.
    Nemoj se obeshrabriti jer i te biokemijske su jedna vrsta "dijagnostike" za tvoje daljnje postupke.
    Trenutno ležim u bolnici i na anamnezi mi stoji da 6 trudnoća, poroda nula. Ja sam mislila da oni ne broje te biokemijske, samo vanmaterničnu. Zato su i digli malo paniku iz predostrožnosti. Čisto zbog svega što sam prošla.
    Što se tiče testova, osobno im ne vjerujem, za te novce bolje platiti betu koja ionako prva reagira.

  6. #2056

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    LF2 ponovila sam jutros betu, pala je. Od danas prekidam sa terapijom. Zao mi je da si toliko puta to prosla. Dali mozda postoje neke pretrage sa kojima se moze ustanoviti razlog ili kako poboljsati stvari da do toga ne dode? Mozda je glupo pitanje, ali meni je to sasvim novo nesto.. Hvala ti na ohrabrenju, znam da ima uvijek kome je jos i gore nego meni. Nikad nisam pisala ovdje o dijagnozama, operacijama itd da ne gusim temu. S druge strane, znam da je i ta biokemijska uspjeh.. Nije sve tako crno

  7. #2057

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Žao mi je stvarno. Ali ako tako mora biti, vjeruj mi, bolje da pada i što prije dođe na nulu. Nema razloga, radila sam sve moguće pretrage od krvnih nalaza, imunoloških, trombofilije do histeroskopije.
    Teško je kod tih idiopatskih neplodnosti jer nemaju uzrok i dijagnozu.
    S druge strane kažu da oko 70% žena su imale biokemijsku trudnoću barem jednom a da nisu znale, tipa kasni menga, i to je to.
    Meni su najčešće govorili da je to neka prirodna selekcija i da se jednostavno kromosomi ne poslože.
    Nažalost, dijagnostički jedna im ne znači ništa. Tek kod tih ponavljajućih biokemijskih počinju tražiti razloge.

  8. #2058

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Mango cure su sve napisale pa da ne ponavljam. LF ti je iz prve ruke evo napisala svoje iskustvo nazalost.
    Zao mi je draga al gledaj to tako da je kad vec nije uspjelo da pravilno pada beta vec da se nedaj boze zakompliciralo s vanmatericnom.
    Cijeli ovaj put nas je velika borba i nemoze se covjek opustiti do kraja jer cijela trudnoca danas je nazalost rizicna a ne samo pocetak.

    LF da sve bude u redu i da u miru docekas porod
    Nadam se da nije nis ozbiljno. Koliko brojis jos do kraja?

  9. #2059

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Mango123 zao mi je,glavu gore idemo dalje..
    Kod tebe bila donacija jajnih ili?

  10. #2060

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    LF da sve bude u redu i da u miru docekas porod
    Nadam se da nije nis ozbiljno. Koliko brojis jos do kraja?
    S 31 tjedan sam se otvorila jedan prst i predostrožnosti radi. Daj bože izdržimo do 34 tjedna i bit će super. Još više izdržimo, još bolje.
    Bit će sve u redu. Malo sam bila predobro

  11. #2061

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Zapravo, smotana sam. S 30 tjedana sam se otvorila. Sad sam 31 i pol.

  12. #2062

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Dada kod mene donacija js. Idemo daljee ai drzim nam fige svimaaa...

  13. #2063

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    LF2, drzi se, bit ce sve ok, mora, nakon tolike borbe. Jedva čekamo da nam javiš kako nema boljeg osjećaja nego drzati to malo čudo u svojim rukama!

  14. #2064

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Hvala ti.
    Točno to, nakon svega što smo prošli...samo pozitivno ♥️ i bit će sve ok.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 27.09.2020. at 15:44

  15. #2065

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti.
    Točno to, nakon svega što smo prošli...samo pozitivno ♥️ i bit će sve ok.
    Neka sve prode kako treba i cuvaj se..na nama uskoro sretno na bilo.Cekamo poziv❤

  16. #2066

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Medo, imaš smrznute?

  17. #2067

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo, imaš smrznute?
    Ne,ja idem prvi put.Cekam da me zovu kad stignu jajne stanice.

  18. #2068

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Jao...bože što sam ja smotana. Stvarno oprosti. Sve vas imam na pameti, al se ovih dva tjedna skroz pogubila.
    Mango, imaš smrznute?

  19. #2069

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Jao...bože što sam ja smotana. Stvarno oprosti. Sve vas imam na pameti, al se ovih dva tjedna skroz pogubila.
    Mango, imaš smrznute?
    Sve ok,,hahaha.Ko ce vise sve pamtiti..samo cemo pamtiti plusice

  20. #2070

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    S 31 tjedan sam se otvorila jedan prst i predostrožnosti radi. Daj bože izdržimo do 34 tjedna i bit će super. Još više izdržimo, još bolje.
    Bit će sve u redu. Malo sam bila predobro
    Neka si ti tu kod njih i bit ce sve kak treba. Nego sto vec ce te izdrzati sigurno i do termina, mislim da udjete po tjednima u termin.
    Tocno znam sto je ta hospitalizacija. Ja sam imala problem da mi je se cerviks iznenada skratio na pola trudnoce tocno od pregleda do pregleda pa sam na kraju lijepo rodila u 39-om tt.
    Bit ce to sve dobro

  21. #2071

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Bit će ok. Na kraju ću se i ja poroditi u terminu.
    Samo pozitiva♥️
    Posljednje uređivanje od LF2 : 27.09.2020. at 23:01

  22. #2072

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Eto mene.. Nasli smo uzrok.. Zoster!

  23. #2073

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Eto mene.. Nasli smo uzrok.. Zoster!
    Mozes nam malo pojasniti i sta je to?

  24. #2074

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Virusna podkozna infekcija. Herpes zoster, najcesce dolazi zbog pada imuniteta. Sa tim virusom bi svakako doslo do spontanog, jer ga on izaziva.. Tako bi zavrsilo kako god.. Sta je tu je.. Nismo mogli to sprijeciti, jer se tesko prepozna tek nakon nekoliko dana.

  25. #2075
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Jesi bila s nekim u kontaktu s kozicama skoro?

  26. #2076

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Koliko znam nisam..prvi put sam ga dobila prije dvije godine, od tada nista sve do sada.

  27. #2077
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Je on ostaje u tijelu ,koja terapija?
    Znači baš zoster ,ne simplex?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.09.2020. at 16:25

  28. #2078

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Bas zoster. 10 tableta dnevno herplexima, jaki vitamini i puder. Neznam kako ide dalje ako se ne smiri, ma da mi se sa jucer na danas jos vise aktivirao

  29. #2079

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Dada zoster ostaje, jednom kad ga dobijes, uvijek je prisutan. Nisam obracala paznju na to jer sam ga imala prije 2god niti na kraj pameti mi nije bio. Primjetila sam par dana prije transfera, ali nebi ga mogao nitko prepoznati, ni ja nisam bila 100%sigurna dok se nije pojacao, a et je do tada vec bio napravljen

  30. #2080

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Mango, super da ste skužili. Odradili ste najveći dio posla. Sada samo hrabro dalje.

  31. #2081
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    I koje su simptome imala?

  32. #2082

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Poslala sam ti inboks, da ne gusim temu
    LF2 da sada ovo treba pustiti iza sebe, ne misliti zasto bas sad se desilo. Srediti se pomalo i krenuti u nove pobjede.

  33. #2083

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Kako si to okrila brisom ili uzv pregledom?

  34. #2084

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Medo, to je na vratu izvana i vidi se, ne treba uzv. Zao mi je ako sam nekog uzrujala, nisam htjela reci da ce netko od vas to imati ili dobiti samo sam htjela reci da znamo razlog zbog cega se meni to desilo. Nemojtee da vas to brineee..

  35. #2085

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Mango123 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo, to je na vratu izvana i vidi se, ne treba uzv. Zao mi je ako sam nekog uzrujala, nisam htjela reci da ce netko od vas to imati ili dobiti samo sam htjela reci da znamo razlog zbog cega se meni to desilo. Nemojtee da vas to brineee..
    Nisi,nego nisam cula za taj naziv.Onda sam skuzila herpes da je to.Glavno da ste nasli uzrocnik.Sad cete to rijesiti.Sad malo vitamina ubacite za imunitet.I onda u ove pobjede

  36. #2086

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Cure zvao Boban dosle stanice...jupiii❤

  37. #2087

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Jojjj Medoooo superrr!!! Jesi se javila dr. L.?
    Nadam se da će i sjeme doći ovaj tjedan kako je rekao Boban....

  38. #2088

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Jojjj Medoooo superrr!!! Jesi se javila dr. L.?
    Nadam se da će i sjeme doći ovaj tjedan kako je rekao Boban....
    Sad cu kad dodem sa posla,poslat email...ocito ce sve stici.Jajne su trebala sredinom ali eto uranile

  39. #2089

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Dobila sam terapiju,to pocinjem sa prvim danom ciklusa.Znaci ovaj mj idem,kad dobim.
    Koja od vas isto ide ovaj mj?

  40. #2090

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam terapiju,to pocinjem sa prvim danom ciklusa.Znaci ovaj mj idem,kad dobim.
    Koja od vas isto ide ovaj mj?
    Ja bi trebala... Već pijem one kontracepcijske tablete, a od drugog tjedna počinjem Treptofem. Onda vadim estradiol oko 15.og i ako bude ok startam s Gonalima. Tad bi i trebala brzo dobiti mengu. Uglavnom, na dugom sam protokolu.... Nadam se da ce mi estradiol biti dobar i da neću zbog toga odgađati postupak....
    Posljednje uređivanje od branca_i : 30.09.2020. at 15:28

  41. #2091

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi trebala... Već pijem one kontracepcijske tablete, a od drugog tjedna počinjem Treptofem. Onda vadim estradiol oko 15.og i ako bude ok startam s Gonalima. Tad bi i trebala brzo dobiti mengu. Uglavnom, na dugom sam protokolu.... Nadam se da ce mi estradiol biti dobar i da neću zbog toga odgađati postupak....
    Odlicno,drzim fige.Mozda se sretnemo.

  42. #2092

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno,drzim fige.Mozda se sretnemo.
    Da, to bi bilo fora!

  43. #2093

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Moze mi ko reci dal mi moze gin.dati injekcije na recept ili bas moram do svoje mpo.dr u Petrovu?Jer mi je tamo istekla D1 uputnica.

  44. #2094

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Curke,
    čitam i pozdravljam vas. Mi smo u nekakvim radovima plus posao i ne stižem ništa. Vidim da je sve krenulo. Neka je konačno.

  45. #2095

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, evo Boban javio, i sjeme je došlo! Jupiiiii

  46. #2096

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, evo Boban javio, i sjeme je došlo! Jupiiiii
    Odlicno,kada kreces

  47. #2097

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno,kada kreces
    Nadam se ovaj mjesec.... Samo da estradiol bude dobar.

  48. #2098

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure koje ste bile u apartmanima imate prijedlog za koji? Koliko se sjećam Rikku i Leptirica, vi ste bile u privatnom smještaju?

  49. #2099

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Ajme, svi ćemo u 10 mj. Mi planiramo na FET, ak bu sve ok.
    Bili u privatnom smještaju, uzeli apartman. A do bolnice išli taksijem. Sada razmišljam hotel ili taksi. Ako uspijem uskladiti avion, možda ću i sama jer ne znam hoće muž uspjeti dobiti go.
    Što vam rekli, za lijekove, stimulacije? Morate cijelo vrijeme biti dolje ili vas ovdje mogu pratiti?

  50. #2100

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, svi ćemo u 10 mj. Mi planiramo na FET, ak bu sve ok.
    Bili u privatnom smještaju, uzeli apartman. A do bolnice išli taksijem. Sada razmišljam hotel ili taksi. Ako uspijem uskladiti avion, možda ću i sama jer ne znam hoće muž uspjeti dobiti go.
    Što vam rekli, za lijekove, stimulacije? Morate cijelo vrijeme biti dolje ili vas ovdje mogu pratiti?
    Ja sam već tjedan dana na kontracepcijskim tabletama, a od utorka, srijede krećem s Treptofemom. 15.og bi trebala vadit estradiol i ako bude ok počinjem sutradan s Gonalima. Tablete sam počela 2.dan ciklusa i piti ću ih još oko tjedan dana. Mengu bi trebala dobiti 20.og, ali sad više ne znam zbog tih tableta. Dugi mi je protokol, do sad prvi put, pa mi je sve novo i nepoznato. A ako bude sve ok i krenem s Gonalima nastojat cu čim prije doli. Volila bi obavit 1.uzv u RH, ali ne znam s obzirom na avion. Malo mi je i nezgodno jer u Zd i nema baš neke opcije za folekulometrije, a pogotovo ako padne vikend. A Petrova nam baš nije izvediva. Leptirice jesi bila zadovoljna sa apartmanom? Jesi ga našla preko Bookinga? Mi ćemo doli biti najmanje 10ak dana pa bi ovaj put tako, što zbog malo većeg komoda, kuhanja, a i bauljanja po centru.
    Posljednje uređivanje od branca_i : 02.10.2020. at 18:10

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •