Stranica 57 od 122 PrviPrvi ... 747555657585967107 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,801 do 2,850 od 6080

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2801

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Cure, nazalost, nista od mene ovaj put.. Razbolila sam se i test na koronu je pozitivan. A u međuvremenu, dobila sam i mengu nakon 11 dana. Dr L. kaze da je vjerojatno od virusa. Nadam se da cemo opet krenuti u siječnju, barem se ne trebam bojati korone

  2. #2802

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nazalost, nista od mene ovaj put.. Razbolila sam se i test na koronu je pozitivan. A u međuvremenu, dobila sam i mengu nakon 11 dana. Dr L. kaze da je vjerojatno od virusa. Nadam se da cemo opet krenuti u siječnju, barem se ne trebam bojati korone
    Zao mi je,nadam se da si dobro i sto prije ozdravis...Nevjerovatno kako ta menga dolazi hahaha

  3. #2803

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je to smedjarenje vrlo brzo stalo, nakon sva do tri dana i nije ga bilo kroz cijeli dan. Nadam se da ti soc gin ima dobar uzv jer je jos rano sve. Ja sam privatno isla.
    Mozda ce ti povecati dozu progesterona.
    Javi nam se.
    Nema dr.bas danas.Javila se u Petrovu cekam odg doktorice.Jucer sam pojacala progesterone(utrogestan).Vidjet cemo,ili cu otici na hitnu ako ne stane..

  4. #2804

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nazalost, nista od mene ovaj put.. Razbolila sam se i test na koronu je pozitivan. A u međuvremenu, dobila sam i mengu nakon 11 dana. Dr L. kaze da je vjerojatno od virusa. Nadam se da cemo opet krenuti u siječnju, barem se ne trebam bojati korone
    Baš mi je žao. Ako te ikako mogu utješiti, ja sam imala koronu, izašla iz izolacije prije manje od 2 tjedna...
    Želim ti brz oporavak i što blaže simptome!

  5. #2805

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nazalost, nista od mene ovaj put.. Razbolila sam se i test na koronu je pozitivan. A u međuvremenu, dobila sam i mengu nakon 11 dana. Dr L. kaze da je vjerojatno od virusa. Nadam se da cemo opet krenuti u siječnju, barem se ne trebam bojati korone
    Bambina1, žao mi je... baš se mora pred sam kraj sve poremetiti!!! Ali kako si sama rekla, barem se nećeš morat bojati korone. Pazi na sebe i nek ti oporavak prođe što bolje!
    Posljednje uređivanje od branca_i : 03.12.2020. at 16:43

  6. #2806

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Hvala cure

  7. #2807

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Bambina1 ,bas mi je zao,ozdravi sto prije

  8. #2808

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Hej hej,

    Prvo, cestitke Medi, drago mi je da je niz napokon prekinut!

  9. #2809

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    23

    Početno

    Hej hej,
    Prvo, cestitke Medi, drago mi je da je niz napokon prekinut! Ja ni ovaj put nisam uspila ali treca sreca!! Dogodine kad prestane ova retrogradni Merkur ili sta vec idem opet. Tamo 2-3mj jer necu stic prije. Malo me poklopilo jace ovaj put pa sam se ukopala u posao da ne mislim na nista i izbjegavala forum dok dodjem k sebi... znate i same kako je

  10. #2810

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Hej hej,
    Prvo, cestitke Medi, drago mi je da je niz napokon prekinut! Ja ni ovaj put nisam uspila ali treca sreca!! Dogodine kad prestane ova retrogradni Merkur ili sta vec idem opet. Tamo 2-3mj jer necu stic prije. Malo me poklopilo jace ovaj put pa sam se ukopala u posao da ne mislim na nista i izbjegavala forum dok dodjem k sebi... znate i same kako je
    Draga zao mi je

    Ostavljam link pa ako nije problem da napises stimulaciju koje si imala do sad.

    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...te-li-smrzlica
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 04.12.2020. at 08:12

  11. #2811

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Naravno mogu sve cure pisati koje idu sa vlastitim stanicama.

  12. #2812

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/54020-j...ransfera/page8

    Medo kad izvadis i trecu betu upisi se sa zadovoljstvom ovdje. Samo ispravi dane kad si vadila betu.

    Kako je danas?

  13. #2813

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Hej hej,
    Prvo, cestitke Medi, drago mi je da je niz napokon prekinut! Ja ni ovaj put nisam uspila ali treca sreca!! Dogodine kad prestane ova retrogradni Merkur ili sta vec idem opet. Tamo 2-3mj jer necu stic prije. Malo me poklopilo jace ovaj put pa sam se ukopala u posao da ne mislim na nista i izbjegavala forum dok dodjem k sebi... znate i same kako je
    Uh, žao mi je što si i ti ušla u naš klub. Kako kaže onaj mali na reklami : 2020. baš si grozna! Nadam se da će nam svima 2021.biti uspješnija nego ova.

    Zanima me da li je neka od Vas koristila Cyclo-Progynova tablete?

  14. #2814

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Fanjitis prvotno napisa Vidi poruku
    Hej hej,
    Prvo, cestitke Medi, drago mi je da je niz napokon prekinut! Ja ni ovaj put nisam uspila ali treca sreca!! Dogodine kad prestane ova retrogradni Merkur ili sta vec idem opet. Tamo 2-3mj jer necu stic prije. Malo me poklopilo jace ovaj put pa sam se ukopala u posao da ne mislim na nista i izbjegavala forum dok dodjem k sebi... znate i same kako je
    Zao mi je jako.Posveti se sebi sada i kreni u nove pobjede.
    LanaLara upisat cu se.Pon idem raditi nalaz.Smeckanje ne staje,jos mi nisu u Petrovoj dog termin.Ako ne stane sutra odoh na hitnu da vide sta je.Danas mi je 11 dan i na testu lijepa debela crtica.

  15. #2815

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    LanaLara dobila neke tab za piti.Beta je danas 423.Dal je to ok?11 dan,rekla mi doktorica opet ponoviti u utorak.Ako bude iznad 1000 da cemo onda napraviti uzv.

  16. #2816

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Spiritus pozdrav i tebi. Tvoje poruke kasnje budu prikazane jer cekaju na odobrenje pošto si novi član. Nakon 10 poruka moci ćeš primati i slati privatne poruke i sve tvoje poruke ce biti odmah vidljive.Jesi i ti u postupku donacije? Da li si ti iz Makedonije?
    Da ja sam iz Skoplja i interesuje me kakva je uspesnost smrznute j.celije u odnosu na sveze j.celije za da bi donela odluku sta dalje(meni FZO ne pokriva nisto). Vi pisete iskustva sa smrznute u Sistinu. Pitajte ako vas nesto interesuje za ,,ovde". Pozz

  17. #2817

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, žao mi je što si i ti ušla u naš klub. Kako kaže onaj mali na reklami : 2020. baš si grozna! Nadam se da će nam svima 2021.biti uspješnija nego ova.

    Zanima me da li je neka od Vas koristila Cyclo-Progynova tablete?
    Domaćice,ja sam pila te tablete u septembru nakon operacije mioma.

  18. #2818

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    LanaLara dobila neke tab za piti.Beta je danas 423.Dal je to ok?11 dan,rekla mi doktorica opet ponoviti u utorak.Ako bude iznad 1000 da cemo onda napraviti uzv.
    Medo beta ti je fantasticna, meni mirese da su se oba primila pa mozda i zbog toga imas to smedjarenje. Rasteze se maternica sada. Jesi dobila Duphastone?
    Jel imas puno tog i kroz cijeli dan ili samo kad se brises?
    Ne znam jel radis ili si na bolovanju?
    Mozda da pitas dr. L ako radis da usporis malo.

  19. #2819

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Bambina nazalost nikad nemoze biti onako kako mi isplaniramo. Drz se pa polako dalje.

    Cure koje ste prebilile covid nazalost nemate imunitet pa tako da se trebate cuvati i dalje. Poznajem par osoba koje su bile dva puta pozitivne u kratkom roku..u 3 do 4 mj.

  20. #2820

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Medo beta ti je fantasticna, meni mirese da su se oba primila pa mozda i zbog toga imas to smedjarenje. Rasteze se maternica sada. Jesi dobila Duphastone?
    Jel imas puno tog i kroz cijeli dan ili samo kad se brises?
    Ne znam jel radis ili si na bolovanju?
    Mozda da pitas dr. L ako radis da usporis malo.
    Sad si me smirila.Uf,budemo vidjeli.Ponavljanje opet u utorak.Jesam od sutra pocinjem piti.Od sljdeceg tj vise necu raditi,usporavam skroz.Smeckanje ima samo kad brisem,ne na ulosku.Nekad komadici padaju sa Utrogestanom,nekad vise nekad manje.Uglavno cijelo vrijeme vise manje kad idem na wc.

  21. #2821

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad si me smirila.Uf,budemo vidjeli.Ponavljanje opet u utorak.Jesam od sutra pocinjem piti.Od sljdeceg tj vise necu raditi,usporavam skroz.Smeckanje ima samo kad brisem,ne na ulosku.Nekad komadici padaju sa Utrogestanom,nekad vise nekad manje.Uglavno cijelo vrijeme vise manje kad idem na wc.
    Predpostavljam onda da nije nista zabrinjavajuce. Uskoro ces na uzv pa ces znati. Sve dok nije cista krv bolje je.
    To ti je rekla za uzv jer kad beta predje 1000 bolje se sve vidi. Samo ti to jos pij uz utrogestan i odmori kad god stignes, pomalo.

  22. #2822

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Predpostavljam onda da nije nista zabrinjavajuce. Uskoro ces na uzv pa ces znati. Sve dok nije cista krv bolje je.
    To ti je rekla za uzv jer kad beta predje 1000 bolje se sve vidi. Samo ti to jos pij uz utrogestan i odmori kad god stignes, pomalo.
    Nazalost danas krv sa smeckanjem.Danas mi je dan kad trebam dobiti mengu.Ako ne stane mislim da cu do hitne ali neznam dal ce moci oni sta rijesiti.

  23. #2823

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćice,ja sam pila te tablete u septembru nakon operacije mioma.
    Senka, možeš li mi reći kako si pila te tablete? Jesi li imala kakvih nuspojava?
    Ja počinjem u ponedjeljak pa da znam što očekivati.

  24. #2824

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    [QUOTE=domaćica;3189714]Senka, možeš li mi reći kako si pila te tablete? Jesi li imala kakvih nuspojava?
    Ja počinjem u ponedjeljak pa da znam

    Ja sam se operisala u Sistini kod istog lekara kod kojeg idem na IVF.On mi ih je prepisao da bi dobila mens na vreme nakon histeroskopije.Svaka tableta ima svoj broj i gledaj da pocnes od br 1(estrogen) a one braon su progesteron.
    Ja apsolutno nikakvih nezeljenih pojava nisam imala a mens sam dobila na vreme.Zelim i tebi srecu s njima od ponedeljka

  25. #2825

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Senka, možeš li mi reći kako si pila te tablete? Jesi li imala kakvih nuspojava?
    Ja počinjem u ponedjeljak pa da znam što očekivati.
    I da dodam meni je bila prepisana samo jedna tableta na dan i pila sam je u isto vreme

  26. #2826

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    I da dodam meni je bila prepisana samo jedna tableta na dan i pila sam je u isto vreme
    Meni je isto dr rekao jednu dnevno 21 dan, samo me malo zbunilo te boje.. Malo me prepalo što me moja dr poslala na uzv dojki i krv prije početka terapije...

  27. #2827

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, kad planirate novi postupak?

  28. #2828

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    ja planiram iza nove godine, ako bude sve po planu. S obzirom da ja idem na donaciju js nema razloga za čekanje, samo me malo ova korona usporila
    Posljednje uređivanje od domaćica : 05.12.2020. at 15:41

  29. #2829

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    ja planiram iza nove godine, ako bude sve po planu. S obzirom da ja idem na donaciju js nema razloga za čekanje, samo me malo ova korona usporila
    I mi isto planiramo krajem januara da opet pokusamo sa doniranom jajnom celijom

  30. #2830

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Ja sam mislila sad oko božića.... Iskreno strah me čekati puno, što da mi se polipi opet vrate, što zbog godina.... A opet ne bi htjela ni forsirati... Ja idem na fet u prirodnom. Jeli znate kad idu na go dr. L i Boban, i da li uopće idu?
    Posljednje uređivanje od branca_i : 05.12.2020. at 16:03

  31. #2831

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Oprosti Senka, ali nisam zapratila tvoje dosadašnje postupke, pa ako ti nije problem da mi ukratko kažeš...?

    Branca kako ti planiraš?

  32. #2832

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Sorry Branca valjda smo istovremeno pisale..
    Ja sam se čula s dr L. vezano za terapiju, ništa mi nije rekao za godišnji... Makar koliko on govori...

  33. #2833

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti Senka, ali nisam zapratila tvoje dosadašnje postupke, pa ako ti nije problem da mi ukratko kažeš...?

    Branca kako ti planiraš?
    Aprila 2019.inseminacija nista onda jula iste godine hteli da pokusamo sa mojim jajnim celijama ali na mene terapija uopste nije delovala.Potom smo februara 2020.pokusali sa doniranom jc i dobili 3 embriona.2 su vracena ali nista.Potom avgusta opet i beta mi na 14.dan transfera bila 10.I onda je doktor video miom od 7mm za koji smatra da je uzrok neuspesnih transfera.Operisala sam se septembra i sad planiramo krajem janura opet.To je ukratko.Ako te sta god interesuje samo pitaj❤❤❤

  34. #2834

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Senka pisat ću ti privat poruku da ne zatrpavamo tu...

  35. #2835

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Medo,kako si,jel sve u redu?

  36. #2836

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Spiritus pozdrav i tebi. Tvoje poruke kasnje budu prikazane jer cekaju na odobrenje pošto si novi član. Nakon 10 poruka moci ćeš primati i slati privatne poruke i sve tvoje poruke ce biti odmah vidljive.Jesi i ti u postupku donacije? Da li si ti iz Makedonije?
    Da ja sam iz Skoplje. Interesuje me uspesnost smrznute j.celije u odnosu na sveze j.celije i tako sam nasla ovaj forum. Meni FZO ne pokriva vise postupke. Pozz i slobodno pisite sta vas interesuje vezano za Sistina I postupke kod nas.

  37. #2837

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Iva83 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo,kako si,jel sve u redu?
    Draga ja zavrsila na hitnoj,krvarenje.Niko nezna sta je,mozda menga,mozda se maternica rasteze.Ugl na uzv se nista ne vidi osim na lijevom jajniku endomeriji 16.7 a sad...Danas opet vadila betu da vidimo jer raste ili pada..malo se smirilo danas,ali krv ide.Samo problemi ugl..

  38. #2838

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga ja zavrsila na hitnoj,krvarenje.Niko nezna sta je,mozda menga,mozda se maternica rasteze.Ugl na uzv se nista ne vidi osim na lijevom jajniku endomeriji 16.7 a sad...Danas opet vadila betu da vidimo jer raste ili pada..malo se smirilo danas,ali krv ide.Samo problemi ugl..
    Medo2711, drzim fige da je ipak sve ok, mora biti ok!!! Ti si nam jedina svijetla točka u ovom nizu loših vijesti. Miruj čim više i javljaj nam stanje...Mislimo na tebe

  39. #2839

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Medo2711, drzim fige da je ipak sve ok, mora biti ok!!! Ti si nam jedina svijetla točka u ovom nizu loših vijesti. Miruj čim više i javljaj nam stanje...Mislimo na tebe
    Mirujem,samo lezim.Vise i nemogu lezati.Hvala ti draga

  40. #2840

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Medo mislim na tebe

  41. #2841

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga ja zavrsila na hitnoj,krvarenje.Niko nezna sta je,mozda menga,mozda se maternica rasteze.Ugl na uzv se nista ne vidi osim na lijevom jajniku endomeriji 16.7 a sad...Danas opet vadila betu da vidimo jer raste ili pada..malo se smirilo danas,ali krv ide.Samo problemi ugl..
    Bit ce to sve u redu,mora,drzim fige od sveg ❤

  42. #2842

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Medo

  43. #2843

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Cure danas beta 1439...hvala sta ste uz mene ❤

  44. #2844
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Super
    Sretno dalje

  45. #2845

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure danas beta 1439...hvala sta ste uz mene ❤
    Medo beta kad predje 1000 se sporije dupla, zaboravila sam na koliko sati. Ako nije 72 ili....neka me netko ispravi za tocan rezultat. Dobra je to beta za 15 dan.
    Kad ides na uzv opet?

  46. #2846

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure danas beta 1439...hvala sta ste uz mene ❤
    ❤❤❤

  47. #2847

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Medo beta kad predje 1000 se sporije dupla, zaboravila sam na koliko sati. Ako nije 72 ili....neka me netko ispravi za tocan rezultat. Dobra je to beta za 15 dan.
    Kad ides na uzv opet?
    Meni nesto dr rekla svaki 48 sati sad je mislila prije 1000 ili poslje neznam...narucena sam 17.12 na uzv.Hvala sta me tijesite trenutno bas treba..

  48. #2848

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Evo nasla sam, beta manja od 1200 se dupla 48-72 sata ( < 1200) , a beta od 1200-6000 se dupla 72-96 sati.
    >6000 >96 sati, treba vise od 96 sati da se podupla.

    Znaci za 9 dana ti je uzv. To ces vec biti 24 dnt ili negdje oko 6 tt plus jos koji dan. Ja sam vec u tim danima cula srce pa ces vjerojatno i ti.
    Koliko ces tocno biti trudna 17.12. racunajuci od prvog dana zadnje menge?

  49. #2849

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo nasla sam, beta manja od 1200 se dupla 48-72 sata ( < 1200) , a beta od 1200-6000 se dupla 72-96 sati.
    >6000 >96 sati, treba vise od 96 sati da se podupla.

    Znaci za 9 dana ti je uzv. To ces vec biti 24 dnt ili negdje oko 6 tt plus jos koji dan. Ja sam vec u tim danima cula srce pa ces vjerojatno i ti.
    Koliko ces tocno biti trudna 17.12. racunajuci od prvog dana zadnje menge?
    Super,ona meni pricala nesto vaditi betu 48 sati.Zato sam vadila svaka dva dana osim vikendan.Tad proslo 4 dana,beta bila 1439.17.12 ce biti 39 dana od zadnje menge..nadamo se da ce se sve lijepo vidjeti.

  50. #2850

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Super,ona meni pricala nesto vaditi betu 48 sati.Zato sam vadila svaka dva dana osim vikendan.Tad proslo 4 dana,beta bila 1439.17.12 ce biti 39 dana od zadnje menge..nadamo se da ce se sve lijepo vidjeti.
    Biti ces 5+3 tt 17.12. Nevjerujem onda da ce se do tad cuti srce....mislim mozda mozda jer ce biti rano ali se moze vidjeti dal je pravilna GV i ŽM i velicina naravno.

    Do tad malo uspori i miruj i uzimaj terapiju. Vjerujem.da ce biti sve u redu jer beta raste.
    Jesi to u Petrovu isla na uzv ili?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •