Stranica 90 od 122 PrviPrvi ... 40808889909192100 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,451 do 4,500 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #4451

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Kaja i branca, ❤️❤️❤️❤️❤️

  2. #4452

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Baš se zarolalo lijepo majčinstvo iz Makedonije. . .divaaaan osjećaj.
    Bilo bi zanimljivo napraviti neku statistiku: koliko rođene djece, koliko čekalica,trudnica. . .koliko uspješnih postupaka od prve,druge. . .
    To mi pada na pamet odmah LanaLara. . .
    Ma šalim se!
    Htjedoh reći da sam ja u menopauzi i koristila sam Cikloprogynova tablete za regulaciju ciklusa.
    Sada ide terapija Utrogestanima 2x200 ujutro i navečer,
    Estrofem 4xdnevno,
    Prolutex injekcije,
    Clexane injekcije. .
    Trbuh mi plav i pun kvržica.
    Jedva čekam utorak UZV pa mi možda nešto ukinu.
    Čekamo friške čekalice da jave lijepe vijesti.

  3. #4453
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    joj Kaja...meni ništa nisu ukinuli...a u 11tt sam sad... već sam se navikla na cijelu shemu, ni ne osjetim ju samo Prolutex lupi po novčaniku svako malo

  4. #4454

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Kao prvo cure čestitam, zaista krasan završetak godine
    Branca i meni su u 7-om dobitnom vratili 3 trodnevna i taj zadnji postupak mi je valjda bio pokušaj očajnika.

    Sushi razumijemo se u biti, i ja sam se nespretno izrazila misleći da cure znaju koje idu na donaciju kakvi su im hormoni i što u biti trebaju ali evo ti si to lijepo sročila.
    I dala si mi super informaciju za cycloprogynovu.
    Hvala ti.....
    Sara79, ostala si mi u sjećanju da ti je bio 7. postupak i 3 vracena. Ovo mi je bilo vec 2. vracanje po 3. Nadam se da ce mi sve i dalje biti ok i uspjesno kao i tebi.

  5. #4455

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Sushi,zar ne bi trebalo ukinuti Prolutex u 2.tromjesečju?
    Sjećam se da mi je proljetos u 1. pokušaju dr.Lazarevski rekao da to ide prva 3 mjeseca samo. . .mislim i Estrofem.
    Već mi ukinuo Decortin i Aspirin u 7.t.t.kad sam prokrvarila bila.
    Clexan ću možda ipak morati do kraja jer imam neke naznake trombofilije po njima makar nikad nisam bila kod hematologa (napravila neke krvne pretrage,nešto heterozigot,ma nemam pojma. . .)
    Vidjet ćemo...

  6. #4456
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Kaja, da, najavili su mi ukidanje progesteronskih injekcija i estrofema u 12tt. tad bi posteljica (u mom slučaju posteljice) trebala preuzeti regulaciju hormona.
    Utrogestan i Clexane će vjerojatno ostati i dalje, koliko sam shvatila preventivno ih produžuju do kraja često. Decortin i Aspirin su mi ukinuti isto rano, oko 6tt, rekli mi da oko primjene kortića nema baš dokaza, pa da prestanem...

  7. #4457

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Joj taj aspirin, ljudi misle da je bezazlen jer je u slobodnoj prodaji a mene to baš ljuti. Neka su vam ukinuli i to ste uzimale vjerojatno na 12 sati Aspirin/Clexane.
    Kaja možda ti je baš od njega nastalo krvarenje ako nisu našli drugi uzrok.

    Moja mama u terapiji zbog srca ima Aspirin. Trebala je izvaditi zub i dr je tražio da se konzulitra s kardiologom koliko dana prije i nakon vađenja da ne pije Aspirin jer može uzrokovati krvarenje.
    Znači ne da vidi dal treba prestati već koliko dana ne uzimati.
    Zbilja onda što se u tijelu događa kad se ovo oboje uzima :/

    Alisa čekamo lijepe vijesti
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 04.12.2021. at 07:45

  8. #4458

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ovo za kvržice znam da ima nekakva krema za kupiti u ljekarni al ne znam kako se zove, baš kod primjene Clexana, Fraxiparina.
    A jel se mora nužno u trbuh pikati? A noge i ruke?

  9. #4459
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Branca naravno da će biti sve ok i uspješno, samo pozitivno dalje

    Kaja gdje si ti nabavljala Cycloprogynovu?

    P.S. za cure koje će ponavljati betu npr. Vadite isključivo uvijek u istom laboratoriju a ne jednom privat a drugi put na uputnicu. Nemaju svi iste aparate proizvođače pa vam se može razlikovati ili ne poduplati pa ćete imati sto upitnika iznad glave.

  10. #4460

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Sushi, jedva čekam da ukinu bar jednu vrstu injekcija,taj Prolutex koji je i skup za pop. . .
    LaraLana koristim gel Heparin ali unatoč njemu trbuh plav.
    Prije sam pikala(muž pika) i u ruke kombinirano,ali tu nemam baš ništa sala za uhvatit pa je izgledalo kao obiteljsko nasilje. . .
    Trbuh mi okruglast pa smo sad na njega navalili.
    Sara,ja imam još 3 kutije Cikloproginove doma,a nabavila u Skoplju bila.To je strašno jeftino bilo.
    Prolutex sami sto tamo kupila ali nije puno jeftiniji nego u Ljekarni Filipović u Zagrebu.

  11. #4461

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Cure, kod mene beta 0...

  12. #4462

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kod mene beta 0...
    Alisa jako mi je žao, šaljem zagrljaj i glavu gore

  13. #4463

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Jooooooj,Alisa, jako mi je žao.
    Znam kakav ti je osjećaj sada kada je friško,šok i nevjerica. . .
    Ali ubrzo ćeš se dići i dobiti volju za nove pobjede.
    Zaista je velik postotak neuspjelih trudnoća prirodnih i potpomognutih,ali nama koje prolazimo dodatne napore da ostvarimo trudnoće i u konačnici rodimo,a ne samo da smo trudne, svaki neuspjeh nosi dodatni teret( koliko muke,truda, angažmana,novaca,vremena. . .).
    Alisa,glavu gore,odboluj,odtuguj i sunce će nakon oblaka sigurno doći.

  14. #4464

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Alisa81, zao mi je! Ali ne daj da ti to poljulja nadu. Meni je uvijek pomagalo napraviti plan za dalje, da se s tim preukupiram i ne dopustim da skroz potonem. Tesko je i boli, ali samo hrabro nastavi.

  15. #4465

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kod mene beta 0...
    Alisa,duso draga,vecina nas na forumu je to prosla.Ne jednom nego vise puta tako da tacno znamo kako se osecas.
    Drzi se koliko god tesko i bolno bilo i hrabro u novi postupak❤

  16. #4466
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kod mene beta 0...
    Alisa žao mi je
    Nemoj da te jedna negativna beta obeshrabri jer kako je Senka to dobro napisala da većina nas tu na forumu je to prošla pa tako da te razumijemo.
    Rijetki su ti kojima uspije iz prve i sa savršenim embrijima pa bili oni dvodnevni, trodnevni ili blastociste i nitko ne može objasniti niti znaju zašto nije došlo do implantacije.
    Glavu gore i čim mogneš ideš na FET.

  17. #4467

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Drage cure, neizmjerno vam hvala na riječima utjehe i potpore. Stvarno se ne možete mjeriti s osobama oko mene, žao im je jasno...ali ne kuže..predivne ste.
    Koliko god svi mi znamo kolike su šanse, kakva je statistika, čovjek se zanese obećavajućim simptomima, odličnim embrijima i maternicom, hrpom lijekova...da, znam da se svi nadaju da će bingo biti 1.puta, tako i ja...zato nisam svojim očima vjerovala kad sam nalaz vidjela. Oporavit ću se, znam, ići ću po smrzlića....ali nekako još ne vjerujem...

  18. #4468

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Alisa81,bas mi je zao,glavu gore❤

  19. #4469
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, neizmjerno vam hvala na riječima utjehe i potpore. Stvarno se ne možete mjeriti s osobama oko mene, žao im je jasno...ali ne kuže..predivne ste.
    Koliko god svi mi znamo kolike su šanse, kakva je statistika, čovjek se zanese obećavajućim simptomima, odličnim embrijima i maternicom, hrpom lijekova...da, znam da se svi nadaju da će bingo biti 1.puta, tako i ja...zato nisam svojim očima vjerovala kad sam nalaz vidjela. Oporavit ću se, znam, ići ću po smrzlića....ali nekako još ne vjerujem...

    Alisa smrzlići su tu...a iz fet-a su i nešto veće šanse... grlim te
    Posljednje uređivanje od sushi : 04.12.2021. at 20:27

  20. #4470

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Alisa ❤️❤️❤️❤️

  21. #4471

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Branca, čestitam ♥️
    I nama je uspjelo u 8 IVF-u.

  22. #4472

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Joj kako sam se razveselila Branca i Kaja zbog vas. Taman pomislila vidi kako je lipo krenilo pa me rastuži Alisa.
    Baš mi je žao al ne predaji se. Odžali svoje pa u novu borbu. Ništa nam drugo ne preostaje nego borit se dok ne dođemo do cilja.

    Branca i Kaja čestitam od

    Sara, znala sam da se nešto broji kao nulti dan al nisam se mogla sjetit jel dan aspiracije il dan transfera il oboje...a sestra mi u nakon transfera rekla za dva tjedna test, danas vam je prvi dan pa me i ona zbunila. Al ok. Sad znam
    Petak, 11.dnt idem vadit betu. Držite

  23. #4473

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Kad se ide drugi put na ivf, dali je i dalje ista cijena od 2.177€ ili ima neki popust?

  24. #4474

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Dalma,sretno s betom!!!
    Tomoe,ja sam išla nakon 6 mj.ali preporučuju nakon 2 ili 3 mjeseca isto.
    Cijena za FET je manja bila za par stotina eura meni,ne znam skroz točno.

  25. #4475

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, hvala vam od ❤. Samo nek nastavi i dalje sve kako treba.
    DalmalB, drzim fige za petak!!!

  26. #4476

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Cure u kojem vremenskom razmaku ste si davale clexan i prolutex? Ja u 17h Prolutex a u 21h Clexan, jel to ok? I gdje ste se pikale?

  27. #4477

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Alisa zao mi je. Znam kako ti je.
    Mala, koliko znam ne postoji vremenski razmak Prolutexa i Clexana. Ja prvo pikam u ruku u 20 sat, a drugo u trbuh u 21 sat. Glavno je da je razmak s aspirinom

  28. #4478

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    78

    Početno

    Mala85 Ja Prolutex isto u 17 a Clexane u 11.30 pošto svaki drugi dan moram i Aspirin uzeti, a između Aspirina i Clexana
    mora proći 12 sati, onda mi to nije prekasno da ostanem budna do 23.30.
    Ja u trbuh dajem sebi obe. Ako uskoro ne bude mesta, preći ću na ruku sa Clexanom.

  29. #4479

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Ja pikam popodne oko 18 h i Prolutex i Clexane,oba u trbuh koji mi je nakon 3 mjeseca plav i bolan.
    Nije lako. . .

  30. #4480

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno Dali si mijenjala strane? Npr. Danas lijevo Clexan, desno Prutex a sutra obrnuto?

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Alisa zao mi je. Znam kako ti je.
    Mala, koliko znam ne postoji vremenski razmak Prolutexa i Clexana. Ja prvo pikam u ruku u 20 sat, a drugo u trbuh u 21 sat. Glavno je da je razmak s aspirinom
    Dali si mijenjala strane? Npr. Danas lijevo Clexan, desno Prolutex a sutra obrnuto?

  31. #4481

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Cure, malo ste me zbedirale s ovim pokusajima. Mislite samo na pokusaje u Skopju ili opcenito i s Rh? Nama je ovo ukupno 4. put, a samo iz Skopja 3. Mora biti dobitan..

  32. #4482

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Mala, da. Pogotovo Prolutex me ubije..

  33. #4483

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Prolutex u ruku s mijenjanjem strane, a Clexane u trbuh

  34. #4484

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Tomoe prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se ide drugi put na ivf, dali je i dalje ista cijena od 2.177€ ili ima neki popust?
    Tomoe da bilo je nekad i popusta. Sjećam se davno dok sam tek otkrila Sistinu s drugog foruma da su cure pisale ako prvi pokušaj ne uspije da za drugi daju popust.
    E sad dal je to još tako ne bi znala al ti mogu reći da pitaš otvoreno, netrebaš se ustručavati. Može može, ne može ne može nema ljutnje.

    Ja kad sam išla stimulirani ivf je bio 1650 eura. Zašto su toliko digli cijene ne znam al nije fer. Imali su i polustimulirani ivf i on je nešto jeftiniji. Pitaj dr kad opet možeš u stimulaciju jer tijelo treba odmoriti.
    Sad jedino možeš u prirodni ivf, mislim odmah sad ovaj ciklus.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 06.12.2021. at 23:18

  35. #4485

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, malo ste me zbedirale s ovim pokusajima. Mislite samo na pokusaje u Skopju ili opcenito i s Rh? Nama je ovo ukupno 4. put, a samo iz Skopja 3. Mora biti dobitan..
    Bambina i ja kažem da mora biti dobitan, vrijeme je
    Kako si inače, kako se osjećaš? Ti si isto u pon.prošli imala transfer? Trodnevni?
    Ne mogu sve upratiti:/

  36. #4486
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure u kojem vremenskom razmaku ste si davale clexan i prolutex? Ja u 17h Prolutex a u 21h Clexan, jel to ok? I gdje ste se pikale?

    meni su u klinici rekli da ih mogu pikati istovremeno i tako i radim, u 22h prije spavanja, samo obavezno izmjenjujem strane na trbuhu!

    aspirin sam zato uzimala ujutro u 10h, samo za njega je bitan razmak 12h do clexana jer oba razrjeđuju krv...

    cure, pogledajte si videe na YouTubeu o davanju clexanea - treba utopliti u rukama injekciju nakon što se izvadi iz frižidera (kad je hladna tekućina više boli), uputno je ohladiti mjesto uboda kockom leda nakon pikanja i kažu da je najvažnije da bi se izbjegle masnice istisnuti nakon tekućine sav onaj zrak koji ostane na kraju u šprici...navodno upravo tome i služi - ako se pika u trbuh (ne na druga mjesta)
    Posljednje uređivanje od sushi : 06.12.2021. at 23:35

  37. #4487
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, malo ste me zbedirale s ovim pokusajima. Mislite samo na pokusaje u Skopju ili opcenito i s Rh? Nama je ovo ukupno 4. put, a samo iz Skopja 3. Mora biti dobitan..
    hej Bambina, nemoj se bedirati...nekome uspije prije, nekom poslije, ali bitno je imati na umu da je s donacijom puno puno veća šansa po jednom postupku nego u prosječnom ivf postupku

    nama je nekim čudom u MK uspjelo iz prve, a vidim po forumu da ima još tih iskustava...a bili smo spremni mentalno na više odlazaka zbog viših godina mm i blago rečeno ne baš bajnog spermiograma na dan oplodnje u Sistini...pa si ti misli... a opet, ima parova kojima sve štima, pa ne uspije... zato je najbolje što možeš - misliti pozitivno, nemoj se opterećivati drugima, svatko od nas ima svoj put.
    kaže mi mm da me svemir nagradio nakon 10 godina čekanja trudnoće, a ja si mislim da smo svi mi igračke velike igre slučajnosti, pa kako koga u nekom trenu pikne... zato pozitivne misli, to je važno

  38. #4488

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Meni u ljekarnoj rekli da Clexane i Prolutex držim na sobnoj temperaturi ne u frižideru. I sad imam jedno meni jako bitno pitanje, dali se koja od vas probudila usred noći doslovno mokra, da se morala presvući?

  39. #4489

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Laralana, da imala sam prosli ponedjeljak i vraceni su 5- dnevni. Ne osjecam se nista posebno, grudi me bole, i imam dolje pristisak pa idem stalno na wc..
    Mala, ja koji put imam napad vrucine, ali nista novo zbog moje dijagnoze-predmenopauze.
    Vidjeti cemo, drzite nam fige

  40. #4490

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Laralana, da imala sam prosli ponedjeljak i vraceni su 5- dnevni. Ne osjecam se nista posebno, grudi me bole, i imam dolje pristisak pa idem stalno na wc..
    Mala, ja koji put imam napad vrucine, ali nista novo zbog moje dijagnoze-predmenopauze.
    Vidjeti cemo, drzite nam fige
    Napade vrucine imam i ja, u menopauzi sam od 2016. Ne mislim na te napadaje vrucine nego usred noći oko 2/3 ujutro dali se koja od vas probudila mokra, doslovno mokra da se morala presvuci?

  41. #4491

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Mala85,ja nikad Clexan i Prolutex nisam drzala u frizideru nego na sobnoj temperaturi.Sto se znojenja tice ja sam se u prethodnom postupku morala da osisam jer sam se nocu budila sva mokra od znoja a kosa mi bila ko da sam sad ispod tuša.To je od enormne kolicine hormona koje unosimo terapijom.Evo sad nista.Ne znojim se gotovo uopste.
    Cure,htela sam da vam kazem da sam danas bila na ultrazvuku.Beba koja vise,nazalost,ne dise je bio decak a ova koja se razvija kako treba i u skladu je sa nedeljama trudnoce je devojcica.Suze su mi krenule kad sam smogla snage da pogledam na ekranu kako se pomera dusa mala.
    Zelim da kazem curama kojima nije uspeo postupak da se ne predaju.Moje se srce se raspalo od tuge posle onakve dijagnoze a danas placem od srece kad sam ugledala tu malu princezu koja raste u meni.Navijam za sve vas i zelim vosoke bete i uspesne postupke❤

  42. #4492

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Cure ako je 4 dan transfer jel to onda dobro?
    LaraLana imam dojam da se ti u to razumiješ.

  43. #4493

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Senka43,nemoze nitko ni zamisliti kroz sve sto si prosla,al ostala je prineza koja se izborila,drzi se zbog nje,saljem ti veeliki zagrljaj ❤

  44. #4494

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno


    Iva83,❤❤

  45. #4495

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ako je 4 dan transfer jel to onda dobro?
    LaraLana imam dojam da se ti u to razumiješ.
    Mala ako je morula na 4 dan onda je sasvim u redu da bude transfer. Pitaj naravno kakva je morula jer može biti lošija s manje stanica i fragmentirana i dobra bez fragmentacija. Isto kao što tako i blastica na peti dan može biti. Dobra, savršena i lošija.
    Pitaj zašto se ide na tranafer 4 dan.
    Jesi ti u Sistini već? Sretno

  46. #4496

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Mala85,ja nikad Clexan i Prolutex nisam drzala u frizideru nego na sobnoj temperaturi.Sto se znojenja tice ja sam se u prethodnom postupku morala da osisam jer sam se nocu budila sva mokra od znoja a kosa mi bila ko da sam sad ispod tuša.To je od enormne kolicine hormona koje unosimo terapijom.Evo sad nista.Ne znojim se gotovo uopste.
    Cure,htela sam da vam kazem da sam danas bila na ultrazvuku.Beba koja vise,nazalost,ne dise je bio decak a ova koja se razvija kako treba i u skladu je sa nedeljama trudnoce je devojcica.Suze su mi krenule kad sam smogla snage da pogledam na ekranu kako se pomera dusa mala.
    Zelim da kazem curama kojima nije uspeo postupak da se ne predaju.Moje se srce se raspalo od tuge posle onakve dijagnoze a danas placem od srece kad sam ugledala tu malu princezu koja raste u meni.Navijam za sve vas i zelim vosoke bete i uspesne postupke❤
    Senka za tebe i tvoju djevojčicu jer ste veliki borci

  47. #4497

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mala ako je morula na 4 dan onda je sasvim u redu da bude transfer. Pitaj naravno kakva je morula jer može biti lošija s manje stanica i fragmentirana i dobra bez fragmentacija. Isto kao što tako i blastica na peti dan može biti. Dobra, savršena i lošija.
    Pitaj zašto se ide na tranafer 4 dan.
    Jesi ti u Sistini već? Sretno
    Sad sam guglala i vidim da je to zapravo 3 dan jer prvi računaju kao nulti dan, znači da idem na embrio transfer, sad sam malo razočarana....

  48. #4498

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam guglala i vidim da je to zapravo 3 dan jer prvi računaju kao nulti dan, znači da idem na embrio transfer, sad sam malo razočarana....
    To je dan oplodnje i on se ne broji, znači nulti dan kao i transfer što je nulti dan.
    A zašto si razočarana?

  49. #4499

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    To je dan oplodnje i on se ne broji, znači nulti dan kao i transfer što je nulti dan.
    A zašto si razočarana?
    Sve što sam čitala uspjevalo je kad je bila blastica a ovo sa embrijem nije.. znači nece ni meni...

  50. #4500

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve što sam čitala uspjevalo je kad je bila blastica a ovo sa embrijem nije.. znači nece ni meni...
    Joj mala nemoj tako razmišljat.
    Pa, ako nisan falila, a mislin da nisan, baš je LaraLana u oba dobitna imala il dvodnevne ili trodnevne.
    Ne mora to ništa značit.
    Ni fantastične blastociste ne garantiraju uspjeh.
    Isto tako trodnevni embrij ne znači automatski neuspjeh. Puno tu faktora utječe.
    Glavu gore, misli pozitivno.
    Bit će sve dobro

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •