Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Zagreb -Vrtić Travno, Dugave, Utrina?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    13

    Početno Zagreb -Vrtić Travno, Dugave, Utrina?

    Kakva su vam iskustva s navedenim vrtićima?
    Imate li preporuke?
    Postoje li razlike po lokacijama vrtića u istom naselju?

    Četverogodišnje dijete kreće najesen u vrtić, pa ne znamo što bi bilo najbolje.
    Hvala na odgovorima

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    37

    Početno

    Imam iskustva s vrticem Dugave, ali nismo u centralnom objektu. Meni je ok vrtic, imaju posebni program engleski, sportski program (u okviru vrtica) i jos nekoliko aktivnosti koje se odvijaju na kraju vrtica. Imas njihovu internet stranicu. Dosta je navala pa ti preporucujem da das prijavu u vise vrtica.

  3. #3
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Moj sin je u DV Travno, ali on je jasličar i nisam baš sigurna koliko ti naše iskustvo može pomoći.
    Imali smo jako tešku adaptaciju, tete su drage, mislim da super funkcioniraju sa klincima, stručno osoblje je dosta angažirano, sve u svemu MM i ja smo zadovoljni.
    Inače, doma smo u Dugavama i razmišljali smo da ga od sljedeće školske godine prebacimo u Dugave, ali mislim da ćemo odustati od toga i ipak ostati u Travnom.

  4. #4
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Podižem temu.

    Ima li ikoga tko ide u DV Dugave?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    a ima li tko sa iskustvom u Dv Utrina ili Zapruđe? Nama su u oba vrtića rekli da neće biti problem kod upisa jer su oba roditelja zaposlena, a mame govore suprotno.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno



    Podižem temu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    342

    Početno

    Matija ide u DV Utrina i ja sam jako zadovoljna. Tete su super (puno toga ovisi o tetama.. nisu sve jednako dobre, naravno). U vremenu vrtića imaju ritmiku, sport, engleski (naravno sve se doatno plaća). U centralnom objektu imaju i englesku i sportsku grupu.
    Mislim da je dobro upisati djete u ono naselje gdje će kasnije u školu - zbog društva.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno

    Hvala Jasna, mi smo u Sloboštini - i tu nema vrtića, već samo područni Dugavski u kojem ima možda 20ak dječice...
    Tako da će bit tricky upast...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •