Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617
Pokazuje rezultate 801 do 830 od 830

Tema: Potpomognuta na Svetom Duhu

  1. #801

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj beba.2 prvotno napisa Vidi poruku
    , samo je danas komentirala da je ljuta na nas sa rode.
    Kome je to komentirala i u kojem smislu???
    A zašto?

  2. #802
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    MOLIM VAS DA NAPIŠETE MAIL MINISTRU I ISKAŽETE SVOJE NEZADOVOLJSTVO NOVIM ZAKONOM.

    http://forum.roda.hr/threads/54242-q...ne-samo-oni%29

    ispada da na kraju kukamo svaka na svom pdf-u a nitko nista konkretno ne uradi. nije ni cudo sto milinovic smatra da je zanemariv broj nas koji se borimo sa neplodnoscu...

  3. #803
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa Vidi poruku
    Kome je to komentirala i u kojem smislu???
    A zašto?
    Pa pogledaj postove o njoj na par zadnjih strana i bit će ti jasno zašto.

  4. #804
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    mene zanima zašto se tako loše piše o njoj , ni na jednom drugom topicu od svih timova potpomognute , nema takvih postova o nekom doktoru.
    ni u Petrovoj ni na VV, ni u Splitu?
    pa koliko ja znam ona je jedina žena, jel to razlog zašto se nju toliko kritizira?

    evo konkretno u mom primjeru meni je ova punkcija bila super za razliku od zadnje koju je radio dr. B i bila je puno gora, pa opet to nisam napisala, već sam pisala da je transfer bio koma koji je radila doktorica.
    ni sama nisam toga bila svjesna, ali punkcija je bila gora od transfera.
    jel moguće da je to sve samo zbog toga što je ona žensko, pa očekujemo od nje više nego od muških, više nježnosti, simpatije i razumjevanja.
    ne znam, šta vi mislite o tome?
    jer nepobitna činjenica je da smo se na nju okomili ko lešinari, i mislim da to nije lijepo, jer na taj način svi novi pacijenti dolaze sa predrasudama gore i odmah u startu imaju više nepovjerenja prema doktorici.

  5. #805
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj AnneMary prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima zašto se tako loše piše o njoj , ni na jednom drugom topicu od svih timova potpomognute , nema takvih postova o nekom doktoru.
    ni u Petrovoj ni na VV, ni u Splitu?
    pa koliko ja znam ona je jedina žena, jel to razlog zašto se nju toliko kritizira?

    evo konkretno u mom primjeru meni je ova punkcija bila super za razliku od zadnje koju je radio dr. B i bila je puno gora, pa opet to nisam napisala, već sam pisala da je transfer bio koma koji je radila doktorica.
    ni sama nisam toga bila svjesna, ali punkcija je bila gora od transfera.
    jel moguće da je to sve samo zbog toga što je ona žensko, pa očekujemo od nje više nego od muških, više nježnosti, simpatije i razumjevanja.
    ne znam, šta vi mislite o tome?
    jer nepobitna činjenica je da smo se na nju okomili ko lešinari, i mislim da to nije lijepo, jer na taj način svi novi pacijenti dolaze sa predrasudama gore i odmah u startu imaju više nepovjerenja prema doktorici.
    debelo potpisujem. svaka čast dr.T

  6. #806
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Ja do sada nisam imala neka losa iskustva s njom, i punkcija i transfer su bili o.k., jedino sam komentirala kako je gore sve ko na traci pa mi puno toga nije jasno u tijeku samog postupka (odjednom imam PCOS, a nitko mi to prije nije rekao), ali to nije bilo upuceno njoj nego je takva situacija valjda jer imaju puno posla.

    Mislim da svi MPO doktori rade kako najbolje znaju i umiju i stvarno se ne bismo trebali obrusiti tako na dr.

  7. #807
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Mislim da smo mi svi revoltirani novim zakonom o MPO i manjim uspjesnostima postupaka pa samo trazimo zrtvu (osim onog cobana Milinovica) da se njoj iskalimo.

  8. #808
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    ja isto potpisujem, ja sam super zadovoljna s njom, sve se dogovorimo bez problema, ona mi je operirala polip i poslije smo super pricale, osjecala sam se kao da razgovaram sa prijateljicom.... i uvijek je tu. Mislim da je stvar u tome kak se netko od nas osjeca taj dan, jednom sam dosla na folikulometriju i bio je dr. B, bio je lose volje, osjecala sam se ko picek na traki dok ceka da ga pocupaju.... bilo mi je uzasno tesko i osjecala sam se povrijedjeno, i u tom trenu razmisljala o promjeni bolnice.
    al nakon pol sata me je proslo, i dalje mislim da gore imam super uslugu.

  9. #809
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa Vidi poruku
    Kome je to komentirala i u kojem smislu???
    A zašto?
    meni je to rekla da je jako ljuta na nas sa rode, da smo ju komentirale kako nema pojma o svom poslu, kako ne vidi na uzv. mada, nije bila baš ljuta, ali ako je netko još danas bio na uzv, vidio je da drugačije radi i da je to malo sporije išlo. barem dok sam ja bila tamo. mene je gledala cirka 5 minuta na uzv, a bila sam tamo unutra oko 10 min.

  10. #810
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja do sada nisam imala neka losa iskustva s njom, i punkcija i transfer su bili o.k., jedino sam komentirala kako je gore sve ko na traci pa mi puno toga nije jasno u tijeku samog postupka (odjednom imam PCOS, a nitko mi to prije nije rekao), ali to nije bilo upuceno njoj nego je takva situacija valjda jer imaju puno posla.

    Mislim da svi MPO doktori rade kako najbolje znaju i umiju i stvarno se ne bismo trebali obrusiti tako na dr.

    stvarno se trude da nam daju najbolje, a mogu samo u skladu sa mogucnostima.... a znamo tko stoji iza toga

  11. #811
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    bome znamo, i taj nam se smije svima u lice, gad lopovski

  12. #812
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Ma istina je da će nas uvijek biti svakakvih i da svatko drugačije reagira.....a gdje bi nam bio kraj da svi dobivamo doktora po svojoj volji i željama........
    A poneka kritika dobro dođe!!!!

  13. #813
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    šniki jesi mi ti dobro? sad je vani sunceko sigurno i bebici pase....

  14. #814
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....šećemo nas dvije....a kaj misliš da preveć rodiram, pa me teraš van....ma to samo danas....jučer sam pretjerala sa šetnjom pa danas malo kuliram.......

  15. #815
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    ma naravno da ne mislim to...meni je tak drago kad si ti tu... al se vec pomalo stavljam u tvoju kožu, 5 mjesec je blizu i novi postupak...pa si razmisljam kaj bi nam pasalo

  16. #816
    lanarica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Ines 31 - Nisam ponavljala betu, a dr B me naručio 3 tjedna od ET na UZV... iskreno, nisam imala hrabrosti ponavljati betu...

  17. #817
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    A ti stara kasno pališ......vidiš ines31 nju dočekati....nema šanse.....ma šalim se......lanarica tebe draga dočekati!!!!! Daj u taj svoj potpis natefteri malo inf da curke znaju.......ovak ti nitko ne vjeruje da si trudna......hihihijako sam komična, znam.

  18. #818
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Meni je dr. T. uvijek bila skroz korektna. Izgleda malo namrgođena, ali baš me briga, pa nije joj posao da me zabavlja.

    I istina je da malo kritike nikome ne škodi, ali ovo:

    ma ona je pukla
    vjeruj mi da žena nema pojma o ničem i da to ništa ne znači jer ona izmišlja dijagnoze jer je očito da ne zna radit svoj poso(naučila na svojoj koži),pa se tako malo izmisli,jer joj se neda tražit razlog zašto ne rastu,ili možda dodat neki drugi lijek..... baba je katastrofa,njoj se neda raditi svoj poso,svako jutro je živčana,kao da smo mi gore došle eto zato kaj nam je doma dosadno
    dr.T.je glupa
    je stvarno previše i nije kritika nego vrijeđanje.

  19. #819
    lanarica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Šniki draga, to ti ja da ne ureknem sve držim u tajnosti odnosno pričam da ne znam od čega mi raste stomak... he he..... Ajde budem budem ... pusa Šnikici, maloj curici i svim curkama

  20. #820

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    kiara, izvještaj molim...jesi li dečko ili nisi???

  21. #821
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    [QUOTE=Jim;1579341]Nije mi jasno kako se netko pojavi i odmah dobije lijekove a netko čeka i čeka i nikad dočekati? Da li to imaju prioritete ili ???? Ne kužim?[/QUOTE

    Evo da na to odgovorim, ja sam bila na listi da idem normalno u 3mj na stimulirani ali u 2mj mi se dogodila tragedija umrla mi je majka...pošto sam bila kao u prirodnom tad ništa se nije događalo pa su mi uvalili samo 5 menopura i tako je to ulazilo u onih 6 pokušaja dakle propali pokušaj..nakon svega su me i na poslu jako pritisnuli i ništa mi nije drugo preostalo nego da molim da idem tek na jesen dalje..ali me sestra zvala da si dojdem po ljekove i ZATO sam dobila a ne da sam privilegirana..međutim pošto je to meni za tek 9mj, sestra me našpotala jer ne daje ljekove tak daleko napret, zamolila sam je i na tomu sam joj jako zahvalna što mi ih je dala..objasnila sam u kakvoj sam situaciji i bila je jako razumna iako je rekla da mnoge žene čekaju na svoje ljekove i da ih oni dobivaju svaki mjesec...ja se ispričavam ako je netko baš zbog mene ostao zakinut..

  22. #822
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    ja sam vec napisala, da prvo se gledaju godine, a onda koliko je tko dugo u postupcima, i dijagnoze

    zato sam vec nekoliko puta molila da mi napisete popis lijekova i proizvodjace i posaljete na pp
    Posljednje uređivanje od kandela : 26.03.2010. at 20:46

  23. #823
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    sivka draga žao mi je zbog tvog gubitka......
    Nemoj imati grižnju savijesti molim te.....to stvarno tebi sad nije potrebno, ne zamaraj se time......

  24. #824
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Hvala vam cure na svemu...

  25. #825
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Sivka jako mi je zao

  26. #826
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Koliko budete na bolovanju kad idete u prirodni IVF?

    Nesto si razmisljam ako do transfera uopce dodje da budem doma tjedan dana, a drugi tjedan do bete da idem raditi.

  27. #827
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Curke, ajde kad ste već svee tako svjesne TKO JE KRIV za sve, onda mu lijepo napišite mail i recite zašto je zakon loš!!
    Pa. zar je tako teško napraviti nešto tako jednostavno a moglo bi donijeti velike promjene???
    Ili mislite da je "glupo odvojiti desetak minuta za pisanje maila, kad ima netko drugi tko će se boriti za vašu djecu??
    E, pa drage moje, nema nikoga, prepuštene smo same sebi!!! I ja sam odlučila da neću bti noj koji zabija glavu u pijesak i čekati da drugi ostvaruju moja ljudska i građanska prava!!

  28. #828
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    evo mene curke...samo ukratko,jer nisam baš dobro,imam temperaturu imam gripu i nisam nigdje bila,i na bolovanju sam...a s obzirom da je i folikul u srijedu bio mali mislila sam da ništa ne propuštam ako ne idem..ne znam možda sam se zeznula...al kaj sad... sad ne znam kako dalje...jel se moram javiti dr.B.za dogovor za dalje ili kaj...glupo mi je ići na folikulometriju 8 d.c. kad u prirodnom ništa..

  29. #829
    KIKLA123 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    153

    Početno

    ja se ispričavam našoj dr.T. što je bila jako ljuta na nas i molim je da ne bude,jer ipak mi nju trebamo....

  30. #830
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Ajde curkice pišite mail ministru....treba nas biti više.....pa nije teško.....
    darko.milinovic@mzss.hr
    puno nas rodira i sve je to super, ali malo je mailova.....ajte, ajte, prstići lagani tipkati malo.........
    ZAJEDNO SMO JAČI ( a i nije fer da se uvijek isti bore za nas, a vjerujte mi ovaj forum ima takve koji podmeću stalno svoja leđa)

Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •