Stranica 3 od 31 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1516

Tema: Potpomognuta u Vinogradskoj

  1. #101
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Marnie istina nikada nije jednostavna... istina je da su nas sa zakonom grdno unazadili, a isto je tako istina da taj problem nece nestati sam od sebe, a istina je da se stedi na svim pacijentima u bilo kojem segmentu zdravstva , a opet je istina da nam u postupcima takvima kakvi nazalost jesu pozitiva moze samo pomoci...
    zato zemske moje, najveca je istina da svi mislimo isto (iako sam srela curu koja je u mpo vodama i kojoj je ovaj zakon skroz dobar, dapace bolji... ) pa nema svrhe raspravljati o svemu tome... ne na ovoj temi.
    pa eto svima jedna

  2. #102
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Citiraj Marnie prvotno napisa Vidi poruku
    Nene2, mislim da nije ok da me citiraš kako tebi odgovara, odnosno da izvučeš one djelove koji tebi odgovaraju za tvoj komentar i obrišeš ostatak mog citata koji ti ne odgovara. Eto, to je dokaz kako ljudi kada čitaju nečija mišljenja samo vide ono što žele vidjeti. Ja sam na početku svog posta naglasila da sam aktivna što se tiče borbe protiv ovog zakona kojeg stvarno smatram jako lošim.Nisam se javljala za novine i TV, jer nisam slučaj kojem direktno zakon šteti, ali sam išla na prosvjede, jer smatram kao i ti da nas se diskriminirajuće tretira. Samo sam htjela dati podršku curama koje su i dalje pozitivne, kako ne bi postale ogorčene, jer se bitke bolje vode bez ogorčenosti . Moje mišljenje da je financiranje i te kakav problem i da ćemo se jednom kada ovaj grozan zakon padne (a sigurno hoće, jer tisuće parova i njihove rodbine više neće glasati za "zna se" koga), na žalost, ponovno suočiti s novim problemima nedostatka novaca za unaprijeđenje BMPO-a u Hrvatskoj.
    Citirala sam dio na koji se odnosio moj komentar- a to je da nije najveći problem u krizi, nego u zakonu. Krivo mi je da si shvatila da je moj post napad na tebe. Ne razumijem zašto bi bio? Naravno da treba biti pozitivan. Ali isto tako trebamo se boriti za svoja prava. Jedno ne isključuje drugo.

  3. #103
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Cure, nažalost istina je ovo što zeena kaže- postoje cure koje prolaze kroz mpo i nemaju pojma o novom zakonu ni kakav je bio prije, njima je ovo skroz ok jer iako se tvrdilo da nema zamrzavanja ipak ga ima Meni je nepojmljivo da netko tko prolazi kroz sve ovo ne zna osnovne informacije, nije se raspitao i zapravo ga sve to ne zanima... Ima cura koje ne znaju ni osnovne pojmove mpo-a, ni koliko smo zakinuti ovim zakonom.
    Meni je to jako tužno i sve dok se sami ne trgnemo i počnemo boriti za svoja prava neće to nitko umjesto nas učiniti... Jer njima je dobro i zašto bi se bilo šta trebalo mijenjati...
    A kad dođem s posla idem pisati predsjedniku

  4. #104
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    svima zakon ne valja
    borba za dijete u MPO je teška i mukotrpna, barem za većinu
    iz svog trenutnog depresivnog stanja razumijem da netko želi razmišljati pozitivno
    ako se netko želi boriti neka se bori
    ako netko želi staviti glavu u pijesak neka stavi (iako ponekad sebe uhvatim da sam bijesna na takve i to mi je totalno neshvatljivo )
    neću nikome suditi ...

  5. #105
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    ma sve 5, drago mi je da smo tu sve osvještene žene . I da, ja sam već počela pisati pismo neki dan Josipoviću na što me je inspirirao baš njegov govor koji si Nene2 stavila na podforum "građani i građanke protiv MPO zakona" .

  6. #106
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Smajlić koji grli! (ne mogu uopće doći do smajlića danas!) Svim curama sretno u postupcima~~~~~~~~~~~!

  7. #107
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sretno nam svima bilo! Ja ipak ne moram ići kupovati menopure jer su ih danas dobili, tako da sutra ujutro idem po njih, a popodne se počinjem pikati!!!

  8. #108
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Odlična vijest AuroraBlu!

  9. #109
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno nam svima bilo! Ja ipak ne moram ići kupovati menopure jer su ih danas dobili, tako da sutra ujutro idem po njih, a popodne se počinjem pikati!!!
    ne idem sad u postupak ali me živo zanima što će biti s onima koji trebaju gonale, kao npr ja zbog povišenog lh
    sretno AuroraBlu !

  10. #110
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno nam svima bilo! Ja ipak ne moram ići kupovati menopure jer su ih danas dobili, tako da sutra ujutro idem po njih, a popodne se počinjem pikati!!!
    jeeeeeeeej bas mi je drago! ja sam si poklonila danas posjet frizeru... da se kakti malo utjesim...
    Posljednje uređivanje od Zeena : 23.02.2010. at 17:47

  11. #111
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Evo da konačno prijavim jednu vinogradsku trudnicu
    Cura sa kojom sam se sretala na uzv gore, išla je na kombinaciju klomifena i gonala, dobila 3js, 2 oplođene i 3. dan vraćene, jedan 8-stanični i jedan 4-stanični. Beta 12dpt 37,5 pa zatim 14dpt 66,50 i danas, 18 dpt 255, lijepo raste i dupla se...
    Ipak ima trudnica gore ali nam se ne javljaju...

  12. #112
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Gabi25, ova vijest nam je svima, sigurna sam, uljepšala jutro.

  13. #113
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    naravno da gore ima trudnica... ali bas je lijepo cuti ovakav primjer... mislim da je curka koja je bila samnom pitala za njihov postotak uspjesnosti... rekli su da je slican bilo kojoj drugoj klinici, ali da im se zna dogoditi da ljudi dodu na mpo a poslije se uopce ne jave jel uspjelo ili nije... meni se cini da je to jako neodgovorno od tih ljudi... a pretpostavka (moja) je da im je ocito uspjelo pa kao nemaju vise veze s klinikom, ili da nije i da nece dalje ni probavati...

    ja se nadam da ce meni poplava uskoro krenuti...

  14. #114
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Bas je divno cuti takvu lijepu vijest da ima vise trudnica gore, odmah mi je dan lijepsi!Nekad si mislim da bi trebali imati neki pano ili nekaj na kaj bi izvjesili neku tipa polugodisnju/godisnju statistiku uspjesnosti i slikice mpo beba iz vinogradske....
    Nocas sam sanjala dr.T, sjedile smo u hodniku, a on nam je donio pokazati prvu bebu rodenu koja je zaceta na odjelu mpo u vinogradskoj!!! I rekao vidite da je savrsena!!! Totalno sam poludila!!!! Vrapce here I come....

  15. #115
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj Marina27 prvotno napisa Vidi poruku
    Nekad si mislim da bi trebali imati neki pano ili nekaj na kaj bi izvjesili neku tipa polugodisnju/godisnju statistiku uspjesnosti i slikice mpo beba iz vinogradske.....
    da slažem se ... tako imaju na VV i to mi se jako svidjelo ... prošlo im je već godina kako rade , stvarno bi mogli izbaciti van neku statistiku ...

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Aha, pa da ministar to uzme u svoju korist,

    " Eto vidite kolika je uspješnost, pa tu sve vrvi od djece i trudnoće, velim ja dovoljan je samo stisak ruke i topla riječ!!!"

  17. #117
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Arkica nam je jutros bila na punkciji... čekamo da se javi... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #118
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Evo i mene da prijavim stanje poslije punkcije: Kombinacijom Klomifena i Menopura, dobila sam 3 folikula i od toga 2 jajajne stanice!!! Sutra ujutro zovem da provjerim da li se dijele....

    Vibrirajte za mene i moje zametke!!!

    Tako mi je drago za tu curu.

  19. #119
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Arkica, super!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    A kakva je bila kombinacija menopura i klomifena? To je bilo bez suprefacta?

  20. #120
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    PS. si dobila anesteziju?

  21. #121
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Pila sam Klomifene 5 dana (po 2 tablete dnevno). Onda sam imala pauzu od 1 dana. I nakon toga sam primila 3 Menopura (svaki dan po jedan).

    E i dobila sam neki koktelčić ljekova...

  22. #122
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Arkicu i njene 2 j.s.!!!!!!
    Posljednje uređivanje od Marina27 : 24.02.2010. at 16:37

  23. #123
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj arkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pila sam Klomifene 5 dana (po 2 tablete dnevno). Onda sam imala pauzu od 1 dana. I nakon toga sam primila 3 Menopura (svaki dan po jedan).

    E i dobila sam neki koktelčić ljekova...
    Ovakvu stimulaciju i ja imam - osim što imam gonale umjesto menopura. Nadam se isto tako dobrom rezultatu kao kod tebe
    Koliko ti je bio endometrij nakon stimulacije, znači na zadnjem uzv i jesu ti folikuli bile podjednake veličine? Koji dan ciklusa si dobila štopericu, a kada je bila aspiracija?* Znam, zatrpala sam te pitanjima , sve me zanima jer smo u sličnoj situaciji ...

  24. #124
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    arkica ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za js!

  25. #125
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ti je bio endometrij nakon stimulacije, znači na zadnjem uzv i jesu ti folikuli bile podjednake veličine? Koji dan ciklusa si dobila štopericu, a kada je bila aspiracija?*
    Na 12 dc endometrij mi je bio 8mm, a folikuli 21mm, 20mm, 19mm. Štopericu sam primila 12 dc u 21:15h, a aspiracija je bila 14dc u 9:15h.

    Sretno ti!!!

  26. #126
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Cure, sad sam se sjetila!!!

    Mislim da sam kod prvog stimuliranog samo na Menopurima) trošila Utrogestane između punkcije i transfera. Sad mi dr. nije ništa prepisao. Kakva su vaša iskustva?


  27. #127
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    ej curke eto i mene...počela raditi i kaos...nemam više vremena niti svratiti na forum
    zeena baš mi je žao kaj ti nije uspjelo ali bude
    arkica nek ti je sa srećom i naka se više nekaj oplodi

    kada će neka kava pasti curke?
    vidim da nam svima treba oduška malo...ovaj nas je zakon unazadio totalka pa barem da uz kavu kujemo planove protiv dotičnog gospona
    tko ima face profil curke molim vas pridružite se i postanite obožavatelji ovog linka
    http://www.facebook.com/zakon.o.umje...plodnji?ref=mf

  28. #128
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    eh da zaboravih vam reći...ja došla sva pokisla sa bolovanja prazne buše a kad ono novost...čak dvije kolegice trudne

  29. #129
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj arkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, sad sam se sjetila!!!

    Mislim da sam kod prvog stimuliranog samo na Menopurima) trošila Utrogestane između punkcije i transfera. Sad mi dr. nije ništa prepisao. Kakva su vaša iskustva?

    samo ti uzimaj oralno 3x1 (sigurno ti je zaboravio napomenuti ali to je standard mislim)

  30. #130
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja isto mislim da je standardno utrogestan 3x1 oralno između punkcije i transfera. I andol 100 jednu dnevno.
    ninochka ajoj mogu misliti kak si se osjećala kad si to čula
    sva sreća da sa mnom rade skoro sve žene ili pred penziju ili same pa nemam još i takvih šokova

    arkice sretno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  31. #131
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto mislim da je standardno utrogestan 3x1 oralno između punkcije i transfera. I andol 100 jednu dnevno.
    ninochka ajoj mogu misliti kak si se osjećala kad si to čula
    sva sreća da sa mnom rade skoro sve žene ili pred penziju ili same pa nemam još i takvih šokova

    arkice sretno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    samo sam se slatko nasmijala jer ih je bilo strah mi to reći
    ma brate mili neka im je sa srećom...meni drago...budu se i one zbog mene veselile valjda uskoro

  32. #132
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ajme, i kod mene na poslu 2 nove trudnice... a ove moje najbliže kolegice su mi s laganom nelagodom to rekle, meni isto bilo smješno
    Ninochka, idem sad pogledati fejs.
    Arkica, samo ti kako su ti cure rekle: utriće oralno i aspirin

  33. #133
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Curke, hvala!!! I ja sam na Face-u...

  34. #134
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Arkica, šaljem vibrice za tvoje malečke da se lijepo dijele !!!!! I meni je prošli put dr. zaboravio reći da koristim utrogestan i andol100 do transfera, ali mi je sestra napomenula prije odlaska doma.

  35. #135
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Bok curke!
    Ja jutros bila na uzv, došla u 8h i ugodno se iznenadila što nije bilo uopće gužve - samo jedna cura prije mene .
    Situacija je ovakva: 12.dan ciklusa, 10 klomifena i 3 menopura - 8 folikula veličine od 15-18mm, endometrij 7,3. Dr. kaže da je dobro pa sam onda i ja !
    Još po jedan gonala danas i sutra, u subotu štoperica a u pon. aspiracija.

    Još jedna informacija - tražila choragon po cijelom gradu i na kraju ga jedva našla u jednoj maloj ljekarni kod Petrove, kažu da ga je jako teško naći jer će ga zamijeniti nekom dr. injekcijom - koja će naravno biti i skuplja , mogla sam kupiti i Ovitrelle ali sam baš tražila choragon zbog razlike u cijeni ( choragon cca 150kn, ovitrelle 290 ).U ljekarni Kuharić ( gdje sam inače kupovala jer su me tamo poslali iz Vinogradske ) kažu da su obavijestili dr. da više nemaju choragon i da se više ne će niti proizvoditi, eventualno u nekim ljekarnama imaju još stare zalihe.

  36. #136
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Maca, nije ti ovitrelle skuplji. 300 kn moraš potrošit, a to je cijena 1 ovitrella iliti 2 choragona - koliko ti treba za štopericu. Choragon od 5.000 jedinica ti je bio 150 kn, ali za štopericu treba 10.000 jedinica tako da su se trebale kupiti 2 doze. Ovitrelle i postoji samo kao doza od 10.000.

    Ali reakcija ti je fantastična!!! ~~~~~~~~~ za uspješnu punkciju u ponedjeljak!

  37. #137
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    maca2, reakcija ti je super!!!
    Ja sam s istom terapijom dobila 3 folikula tako da...



    Od moje dvije jajne stanice, imam jedan zametak!!!
    Sutra mi je u 8h transfer;

    Pusa svima!!!

  38. #138
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Arkica, nek ti taj zametak bude sretan!!!
    Ali zašto ti je sutra već tansfer? Zašto ne preksutra???

  39. #139
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Aurora koliko sam ja shvatila ovu subotu ne rade. Ja sam trebala ići gore ali me jučer sestra zvala da ipak dođem sutra.

    arkice sretno i vidimo se sutra, i ja sam oko 8 gore~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #140

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Pitanje za arkicu i macu2:

    Dobila sam protokol: klomifen 2x1 (4-8 dc), uzv između 9 i 11dc. Vidim da ste vas dvije osim klomifena dobile i kombinaciju menopura i gonala. Da li vam je to dr. odredio na folikometriji ili prije?
    Ovo će mi biti prvi postupak pa učim.
    Sretno!

  41. #141
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Arkica, odlično!! Križam prstiće za sreću .

  42. #142
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Kate 27,
    doktor će ti naknadno reći da li ćeš uopće primiti još što osim Klomifena (inekcije Menopura ili Gonala)?

    Ne brini se; ljekarne su opskrbljene tim ampulama!!! Možeš si ih sama dati, a bilo koja sestra u Vinogradskoj će te piknuti bez problema!!!

  43. #143
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke!
    Ja jutros bila na uzv, došla u 8h i ugodno se iznenadila što nije bilo uopće gužve - samo jedna cura prije mene .
    Situacija je ovakva: 12.dan ciklusa, 10 klomifena i 3 menopura - 8 folikula veličine od 15-18mm, endometrij 7,3. Dr. kaže da je dobro pa sam onda i ja !
    Još po jedan gonala danas i sutra, u subotu štoperica a u pon. aspiracija.

    Još jedna informacija - tražila choragon po cijelom gradu i na kraju ga jedva našla u jednoj maloj ljekarni kod Petrove, kažu da ga je jako teško naći jer će ga zamijeniti nekom dr. injekcijom - koja će naravno biti i skuplja , mogla sam kupiti i Ovitrelle ali sam baš tražila choragon zbog razlike u cijeni ( choragon cca 150kn, ovitrelle 290 ).U ljekarni Kuharić ( gdje sam inače kupovala jer su me tamo poslali iz Vinogradske ) kažu da su obavijestili dr. da više nemaju choragon i da se više ne će niti proizvoditi, eventualno u nekim ljekarnama imaju još stare zalihe.
    To sam bila jaaa ! Sretno na aspiraciji!!! Reakcija ti je odlicna!!!

  44. #144
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    opet cete mi sve pobjec... ja jos uvijek cekam gospodu da se pojavi... ne sjecam se kad mi je ciklus bio zadnji put ovako dugacak... danas mi je 32 dc (inace su 27)... i treci dan kako ne koristim utrice...

    svima saljem puuuno ~~~~~~~~~~

  45. #145
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Maca, nije ti ovitrelle skuplji. 300 kn moraš potrošit, a to je cijena 1 ovitrella iliti 2 choragona - koliko ti treba za štopericu. Choragon od 5.000 jedinica ti je bio 150 kn, ali za štopericu treba 10.000 jedinica tako da su se trebale kupiti 2 doze. Ovitrelle i postoji samo kao doza od 10.000.

    Ali reakcija ti je fantastična!!! ~~~~~~~~~ za uspješnu punkciju u ponedjeljak!
    Ja sam svaki put do sada dobila samo 5000 jedinica choragona, tako mi je dr. napisao na receptu i tako sam do sada kupovala
    Reakcija se čini odlična ali pitanje je koliko će js biti od svih tih folikula...nadam se da će biti barem 2 kvalitetne. U prošlom stimuliranom postupku sam isto imala dosta folikula (12komada) ali je ispalo da su sve ove na lijevoj strani bile prazne .
    marina27, znači ti si ta cura koja je bila s "gorom" polovicom kad i ja, kako je prošlo? Vidjela sam da imaš vrečicu sa sobom pa pretpostavljam da si išla na punkciju?
    Arkice držim fige za tvoju jednu ali vrijednu mrvicu !

  46. #146
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj Kate 27 prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za arkicu i macu2:

    Dobila sam protokol: klomifen 2x1 (4-8 dc), uzv između 9 i 11dc. Vidim da ste vas dvije osim klomifena dobile i kombinaciju menopura i gonala. Da li vam je to dr. odredio na folikometriji ili prije?
    Ovo će mi biti prvi postupak pa učim.
    Sretno!
    Na prvom uzv nakon klomifena dr. će ti reći trebaš li koristiti i injekcije kako bi poboljšala stimulaciju ili je dovoljno samo s klomifenima.

  47. #147
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Ej curke hitno pomoć, ako netko ima sličnih iskustva
    jučer ja i mm jelte prvi put nakon ovog jada od neuspjeha kad ono bol neopisiva i koda sam imala neki čep koji jelte nije dao nutra
    jel moguće da su oni mene s nekim bogom ozlijedili jer je to nešto bilo prestrašno!!jel tko takvo nešto doživio?

  48. #148
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ne brini. Psihički stres može djelovati na užitak pa čak i na bol. Biti će bolje za koji dan.

  49. #149
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Upadam kao padobranac.. ak mi možete pomoći..
    Trebam drugo mišljenje od . Kune. Zanima me jel se naručuje na razgovor i jel ovaj br.(3787-689) ispravan i kad je najbolje zvati?
    I gdje je uopće odjel MPO-a u Vinogradskoj ? Negdje na katu?

  50. #150
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Broj ti je ok, ja nazovem obično oko 13h jel tad nema toliko punkcija i transfera pa se sestre jave, a koliko sam vidjela nemaju ni gužve zadnjih dana jel se ne zna još ništa za ljekove pa možeš nazvati i ranije.
    To ti je ona zgrada gdje je odijel Urologije, samo liftom na 5 kat i odmah prva vrata kad iziđeš iz lifta.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •