Stranica 12 od 31 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1516

Tema: Potpomognuta u Vinogradskoj

  1. #551
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Curke moje,
    ubija me ovo čekanje do bete. Danas mi je 9. dpt i nemam nikakve posebne simptome. Protekla dva do tri dana me bolio trbuh kao prije M. i imala sam osjećaj kao da ću dobiti. Danas nikakvih simptoma. Baš lijepo da ste se dogovorile za kavicu..i ja bih vam se pridružila, ali idem na GO i jedan mali put.
    Ne znam da li da vadim betu u četvrtak ili petak...četvrtak će mi biti 12 dpt...

  2. #552
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Cortina, ajde samo hrabro naprijed!

    FionaM, ma prolaze dani vrlo brzo... tebi ionako ostaje jos 3 dana do bete. ja bi ju vadila na 12 dpt kako je dok rekao jer ako je pozitivna super, ali ako nije nema potrebe se jos jedan dan kljukati hormonima.

  3. #553
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Fiona slažem se sa zeenom...
    Ja dolazim na kavicu svakako. A u četvrtak sam gore, idem vidjeti šta je sa mojim ciklusima i u kojoj sam fazi

  4. #554
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    evo cure dokle seže moja ludost jučer trebala dobit m i ništa, malo me bolucka kao da će krenut i danas povišena temperatura i odmah brija u glavi da sam trudna čak sam i zeenu zvala s posla da joj priopčim svoje sumnje
    sada došla doma i kao nešt mislim da kreće i opet sve pada u vodu i tako iz mjeseca u mjesec
    luda sam više od tih lažnih trudnoća

  5. #555

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Kinki, drago mi je da si tu... sad si pauzirala 1 mjesec, pa si sljedeći ciklus na gonalima?

    Cortina, grozno... stvarno mi je žao .... ali ne daj se, odi odmah u postupak već sljedeći ciklus

    Super da smo se uspjele dogovorit za kavu, pridružite nam se i vi koje nas samo čitate!

    Da, bila sam na Femari, jedan ciklus pauze i idući idem sa Gonalima....Još se mislim, jer gonale sam dobila na poklon, al ako će mi to računat kao jedan od 6 pokušaja možda bi mi pametnije bilo uzet od njih menopure i čuvat gonale ufffff...A s druge strane, nadam se da bi mi gonali dali bolje jajne stanice-od menopura sam imala 20 folikula, 11 jajnih stanica, oplodile se samo 4 i ostala dva 4-stanična embrija(a trebali su bit 8stanični)....U prirodnom ciklusu nisam ni dobila embrij, a sad na femari od par folikula na kraju jedan embrij, 4stanični....Loše...

  6. #556
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Kinki, pa pitaj kako će ti racunati...
    nemoj koristiti svoja sredstva, a da ti se racuna kao da si iskoristila svoj postupak...

  7. #557

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Ma da, sad ću zvat i pitat....Ma sva sam nekako nikakva, potištena i bez trunke nade u uspjeh...Nekako mi se čini da ionako psihički neću izdržat još 5 pokušaja.....Dosad mi jedan računaju....5 pokušaja, to je par godina....Ne mogu više. Da bar zamrzavaju, a šta ću se veselit stimuliranoj kad mi isti kuki...Šta da dobijem 10ak jajnih stanice, tri oplode i baš te tri mi propadnu...Išla bi zapalit Milinovića i lipo završila u ćuzu. Oćete mi slat kolače u ćuzu onda??????
    Posljednje uređivanje od kinki : 23.03.2010. at 08:29

  8. #558

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Triba pitat Milinovića koliko pisama dobije sa psihijatrije, jer sve mi se pari da ću mu ja otamo pisat uskoro...

  9. #559
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    kinki, i meni ti je bilo tako. Cijeli zadnji (i dobitni) postupak sam bila toliko ravnodušna i nesigurna u ishod da mi je sad žao.
    Glavu gore i naprijed!!! Ni meni nije iz prve uspilo....

  10. #560
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    zemske moje
    ninochka, a luda si, bas mi je zao kaj si ipak na kraju dobila...
    kinki, nemoj se samo uzrujavati oko svega toga... ja sam se vec odavno pripremila za sve scenarije (od hrpe djece do nikad djece) i moram priznati da mi je to najbolje sto sam napravila... ja se uopce ne uzrujavam, nego probavam pa sto bude...
    arkice, ma kaj ti ima biti zao... odlicno da je tako ispalo... barem nisi bila toliko pod stresom pa je mozda i zato ispalo ovako krasno dobitno!
    ja se jedino stresiram kad cekam onih sat vremena nalaze!
    i kod mene jos nikakvih znakova nicega... a danas je vec 8 dpt...

  11. #561
    Cortina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    Cortina, našoj Nikolinici je bio dobitan ciklus nakon biokemijske.

    Znam, sve se nekako i ja nadam, ako ne odmah prvi, valjda će koji iza...
    Cure koje čekate betu, nemojte se zamarati simptomima, ni ja nisam ništa osjećala, samo grčevi kao da trebam dobiti, i jedino što sam ja malo sumnjala je bilo radi bolova u leđima, počeli su već 2dnt. Čak sam 10 dpt počela ujutro nešto brljaviti, zato sam i išla vaditi betu, jer sam očekivala 0, a ono bila pozitivna, mala ,al pozitivna, nažalost neslavno završila, al samo hoću reći da koliko možete opustite se i nemojte se previše opterećivati, što mora biti, bit će

  12. #562
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Cure moje, ja ovaj mjesec ipak odlučila otići na prirodnjak iako sam mislila da ne ću ( bilo mi je baš koma nakon negativne aspiracije prošli put ).
    Bila gore u petak, 9. dan i imala 2 folikula na desnom jajniku ( što do sada nisam nikada u prirodnom imala ). Opet spomenula dr.T da imam ovulacije 12. dan i da su mi već nekoliko puta folikuli pukli u prirodnjacima prije aspiracije - on me naruči u nedjelju ( 11.dan ) na uzv. Došla na uzv, nema dr T. nego dr. K, folikuli 17 i 18mm, endo 9 - kaže večeras štoperica a u utorak punkcija, ja mu lijepo objasnim da imam ovulacije 12. dan i da se bojim da će u utorak biti prekasno - kaže on valjda ne će, treba misliti pozitivno!
    Jučer cijeli dan probadanje u jajnicima i znam da je bila ovulacija, danas došla na aspiraciju i naravno folikuli pukli, bio dr. T, ja opet pokunjeno objasnim da mi je ovulacija 12. dan, on kaže da sjećam se da ste to već rekli ( mislim si pa koji k... - s oproštenjem - me nitko ne će onda poslušati )!!
    Sada kaže da sljedeći mjesec opet idem s klomifenima, a bila sam prošli ciklus( neslavno završilo neg.aspiracijom )- kaže da se to može tako brzo za redom i da mi ne će biti ništa?
    Ja sam sad već stvarno luda i bijesna, već 4 ciklusa ne nitko ne sluša već samo kljukaju tabletama bez ikakvog pomaka ( da barem dođem do js ). Što da radim - nisam pametna, da pijem klomifene i ovaj mjesec i molim se dragom Bogu da me ovaj put poslušaju i naprave aspiraciju 12. dan ili da jednostavno tražim novu bolnicu?
    Inače mi se gore sviđa, drage su mi sestre, uvjeti su jako dobri a smatram da su i dr. stručni - samo se po meni previše drže neke svoje šablone i ne pristupaju svakoj pacijentici kao individui neko svima isto.
    Sorry na dugom postu ali morala sam se negdje izjadati, a znam da ćete me ovdje razumjeti!

  13. #563

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    128

    Početno

    maca, draga, baš si me zdeprimirala sad..! ne mogu vjerovati da ti se to događa... mogu si samo zamisliti kako se bespomočno osjećaš svaki put...
    nemoj tražiti novu bolnicu. ovdje te, bez obzira na sve, ipak poznaju i mislim da nema smisla sve počinjati iz početka... lijepo ti njima ponavljaj svaki put kad dođeš da ti je ovulacija 12. dan, pa valjda će zapamtiti do punkcije!
    drži se...

    inaće, ja sam jutros imala punkciju, fino su me uspavali, imala sam hiperstimulaciju jajnika ali su ispjeli izvaditi 10 jajnih stanica. znala sam ja da se nešto čudno događa, jučer sam bila koma... nesvjestica, temperatura, slabost...
    sutra moram nazvati dr. Ljiljaka da vidim jel ima šta korisno od njih! sada me boli za poluditi, baš su me izmasakrirali... ali nema veze, glavno da ih ima..!

  14. #564
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Anana1, ma glavno da su ti ulovili 10 j.s., i da si pri tom spavala! A mnoge cure baš zatrudne s hiperstimulacijom (ne znam zašto, ali radi nečeg pogoduje ugnježđivanju) Koliko menopura si potrošila?
    A ja sam Maci2 na pp. isto napisala što i ti.
    Javi nam sutra kakvo je stanje. Sigurno ćeš imat zamrznutih.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    128

    Početno

    Aurora, menopure sam trošila 2,3 i 4 dan ciklusa po tri, 5,6 i 7 dan po dva i onda mi je dao još 8 i 9 dan po dva. to sam si davala sama jer sam bila u toplicama i moram reći, da sam znala da je tako jednostavno piknuti se nikada ne bi jurila okolo na pikanje.. i štopericu sam si sama dala u nedjelju...
    dakle, potrošila sam 19 menopura.
    nije mi ništa danas rekao za choragone, zvala sam pa mi je sestra rekla 3 x 1 na usta. čini mi se malo, zadnji put sam između punkcije i transfera stavljala dolje 3 x 2...
    a valjda tako treba biti...
    nadam se da će biti nešto ovaj put..!

    nego, ostalo mi pola bočice suprefacta pa ako nekome treba... rok je 08-10 tako da neće dočekati moj eventualni idući stimulirani postupak...

  16. #566
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Anana1 ne daje se choragon u Vinogradskoj nakon transfera. A između punkcije i transfera se uzima 3x1 utrogestan oralno, a nakon transfera 3x2 vaginalno.
    Ja sam isto potrošila 19 menopura, ali sam u godinama kad je hiperstimulacija nemoguća
    U stimulaciju se može svaka 4 mjeseca, tako da teoretski možeš u 7.mj.opet - ali nećeš trebati, jer će sada uspjeti.

  17. #567
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    ...Išla bi zapalit Milinovića i lipo završila u ćuzu. Oćete mi slat kolače u ćuzu onda??????
    Naravno, draga! Ako trebaš pomoć, tu sam!!!

  18. #568
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    maca2 imaš pp

  19. #569

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    16

    Početno

    I ja juče došla prvi put na aspiraciju,lijepo se ja spremila, došla s vrečicom, kad ono na UZV-u folikul taman počeo pucati.Bila sam u takvom šoku da sam se jedva obukla. Danas smo se već primirili i vratili u normalu. Inače pila sam klomifene i dobila samo 1 folikul. Kaže dr. slijedeći ciklus opet klomifeni - sve se bojim da tad neće biti biologa!

  20. #570
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Cure koje ste koristile menopure,može mala pomoć??!!
    Naime,ja sam dobila istu shemu kao i puno vas-2.3.4.dan po 3,5.6.7.dan po 2.Ali meni 8.dan,kad bih se trebala javiti na uzv pada u nedjelju i sestra mi je rekla da dodjem u pon ujutro.To mi je sve ok,ali čitam da ste,neke od vas,dobile 8 i 9.dan još po 2 menopura.Pa sam ja malo u panici jer ja ću,ako ću trebati,morat preskočit taj jedan dan-8.dan i ako mi slučajno u pon kaže da mi treba još menopura-da li će to utjecati što preskačem jedan dan
    Čisto pitam da li je netko imao takvo iskustvo..

  21. #571
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mia, ne preskačeš nijedan dan, i u nedjelju uzmi 2 menopura. Jesi li ih sama kupovala ili si ih dobila? Ako su ti oni davali trebali su ti dati 17 menopura, da imaš dovoljno do ponedjeljka ujutro.

  22. #572
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    ajoj maca2
    pa ja bi na tvom mjestu totalno popi...
    drugi puta vikni glasno da su ti već par puta pukli folikuli prije
    kao što su ti cure prije već napisale , ne isplati ti se pretjerano mjenjati kliniku
    (jedino ako ne ideš van hrvatske)
    ne sa ovim zakonom i listama čekanja koje su se stvorile,
    ali stvarno drekni slijedeći put iz sveg glasa da te čuju do lifta

    cure koje ste bile u postupku molim vas da ispunite upitnik koji je u mom potpisu
    hvala

  23. #573
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    AuroraBlu,ja sam dobila 15 Menopura,po onoj shemi koju sam napisala.Po tome bih se ja trebala javiti u nedjelju na uzv jer mi je 8.dan.Njih očito nema,pa mi je sestra rekla da dodjem u pon. ujutro.To mi je sve ok,ali šta ako meni doktor kaže u pon. da sam trebala možda još menopura-u nedjelju,kao neke od vas-a ja niti sam bila kod njih niti su mi unaprijed dali-niti sam ih primila!!!To me najviše muči..
    Znam da je sve to individualno,ali ne želim zabrljati ovaj stimulirani-u biti nisam ja ni kriva,kriva je M koja je došla baš u nedjelju
    Tko zna,možda će mi biti i dosta 15 menopura..
    Glupo mi je zvati ponovno jer će misliti da sam teška luđakinja,a i ne znam šta bih pitala pametno,kao ja pretpostavljam da mi možda još treba menopura!!!??
    Inače,od Suprefacta dobila upalu sinusa-inače sam kroničar,a sad mi je to špricanje samo pogoršalo-ne podnašam ništa osim fiziološke..

    Oprostite cure na malo podužem pisanju...

  24. #574
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Ili da ja naprosto samoinicijativno uzmem 2 menopura u nedjelju...

  25. #575
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Uzmi 2 menopura u nedjelju.
    Da budeš sigurna nazovi sestre danas i sigurno će ti to potvrditi. Ne smiješ prekidati terapiju. Dođi danas gore i uzmi 2 menopura. Neće biti nikakvih problema.

  26. #576
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    nema ga od 19.4. do 23.4. pa od 4.5. do 17.5.
    - vezano uz Biologa

    Biolog je normalno radio ovaj tjedan. Jedino nisam doktora K. vidjela.

  27. #577
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    sada vidim da se radi o četvrtom mjesecu.......


    sorry

  28. #578
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Hvala Dodirko,nazvat ću ih,pa ću vidjeti šta će mi reći..

  29. #579
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Hvala Dodirko,nazvat ću ih,pa ću vidjeti šta će mi reći..

  30. #580

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    128

    Početno

    hm... i ja bi isto uzela još dva menopura u nedjelju ali ipak ti nazovi sestre..
    neće misliti da si luda, ja ih zovem non stop, kad god mi nešto nije jasno. npr. nitko mi nije na dan punkcije rekao da moram piti utriće pa sam ja zvala. zamisli da mi je bio bad... do sutra ne bi ništa pila i vjerojatno bi bilo problema... uglavnom, moraš zvati.

    meni je sutra transfer, kaže dr. Lj. da se sve tri mrvice odlično razvijaju.
    nego, kaj ne bi bilo bolje da ih vrate 5. dan a ne 3.? koliko čitam, veće su šanse ako vrate blastice natrag mada meni ni to nije upalilo prošli put.. (klomifen, 1 j.s., e.t. 5. dan)
    i još nešto.. mene još uvijek sve rastura dolje, od utorka, jest da je bila hiperstimulacija ali je li moguće da su me toliko rasturili da ne mogu normalno ni hodati a kamoli sjesti??
    jel imala koja već takva iskustva..? bojim se da mi nije maternica oštečena, kako će se mrve ugnjezditi..? i još imam neku blagu ali vidljivu sukrvicu na vešu..

  31. #581

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    128

    Početno

    Fiona, šta je sa tom betom???

  32. #582
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mia, jesi otišla po još 2 menopura?
    Anana, ne brini, ugnijezdit će se oni, ne smeta to ništa...

  33. #583
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    jeeej! radi forum!
    i mene sve zanima... foina, di su rezultati bete?
    anana, mislim da je to normalno... a jos kaj je najbolje hiprestimulacija pogoduje ugnjezdivanju (kako sam procitala)

    kod mene skoro nikaj novoga... par simptomica su se pojavila prekjucer... trbuh me zna boluckat sto mi inace u pmsu bas i nije slucaj (boli me tek kad procurim), i donji dio leda me zna boluckati, ostalo nista... vec jedva cekam subotu da vidimo jel ima kaj...

    Aurora, u kojoj si ti fazi?

  34. #584
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Joj Zeena, još 2 dana A simptomi ti obećavaju... ali bolje da ništa ne govorimo

    Fiona? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 25.03.2010. at 16:37

  35. #585
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Fiona čekamo...
    zeena ni ja neću ništa govoriti
    anana tako je i meni bilo u stimulaciji, poslije punkcije 3-4 dana nisam mogla hodati, ni ležati ni sjediti, bilo mi je grozno... a što se tiče pogodovanja hiperstimulacije ugnježđivanju mislim da nije baš tako, nego ugnježđivanje pojačava simptome hiperstimulacije... ak ste me shvatile kaj sam htjela reći

    ja danas bila gore, dobila estrofem i pripremamo sluznicu za transfer ako ga bude... i da, imamo novu sestru gore, zaboravila sam pitati kako se zove ali ja je se sjećam još sa odjela ginekologije kad sam bila na laparoskopiji- baš mi je ostala u lijepom sjećanju.
    Posljednje uređivanje od Gabi25 : 25.03.2010. at 17:28

  36. #586
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Nisam vam mogla javiti (zbog problema s forumom) da nisam išla danas nego idem sutra. Ujutro ću izvaditi krv, a obzirom da ću vaditi u bolnici rezultati će biti tek između 14-15 sati. Odlučila sam se za petak, jer ako rezultat bude 0 bit će mi lakše jer je onda vikend preda mnom. Nije da razmišljam negativno, nego sam si to tako objasnila u svojoj ludoj glavi
    Zapravo sam poprilično smirena u stilu šta bude bude....
    Dakle, drage moje, mislite sutra na mene

  37. #587
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Aloha cure!!
    Naravno da sam zvala!!I naravno da će mi najvjerojatnije trebati još dva menopura-barem za nedjelju.Naime,sestra mi je rekla da ipak rade ovu subotu,pa da dođem ili po dva menopura ili ću ići na uzv pa ćemo vidjeti-nešto od toga.
    U svakom slučaju,hvala Bogu na forumu i na svima vama jer najvjerojatnije ne bih znala da trebam zvati

  38. #588
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    FionaM,mislimo sutra na tebe,naravno!!

  39. #589
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    FionaM, čekamo....

    AuroraBlu, kad ti ideš vaditi krv? Sutra?

    Pusa svima koliko vas ima;

  40. #590
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Arkica, nisam dočekala vađenje krvi. Danas idem gore na 1.uzv u čistom prirodnjaku (prošli put sam u ciklusu nakon stimuliranog imala cistu, tako da ne polažem velike nade u današnji uzv)

    Fiona, držimo fige za danas. I rezultat ti je u 13h sigurno gotov, ne moraš čekat 14-15h.

  41. #591
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    U pm!!!

  42. #592
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    aurora javi kako prosao uzv...
    fiona, cekamo rezultate danas...
    ja jos danasnji dan zivim u nadi, a sutra cemo vidjeti...

  43. #593
    Cortina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    AuroraBlu, nadamo se da će ipak biti dobar uzv...
    FionaM i Zeena sretno i puno vibra za veeeeelike bete !!!
    p.s. Zeena , nisi rekla da danas ideš vaditi ß ?) ako je pozitivna, i danas će već pokazati lijepu brojčicu

    A kako je naša trudnica, Arkice jel su počeli kakvi simptomi ?

  44. #594
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Zeena, ~~~~~~~~~~~~~ za sutra!
    Fiona

    Evo mene s uzv, 8.dc, 1 folikul od 11 mm, endometrij 5 mm... vidjet ćemo da li će se to pretvoriti u cistu...

  45. #595
    Cortina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    AuroraBlu, super zvuči za sad, držim fige da se neće pretvoriti u cistu

    Ja čekam M, pa isto lovimo js u čistom prirodnjaku...

  46. #596
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Cortina, drago mi je da si odmah u akciji! Nadam se da ćemo se upoznati u srijedu na kavi (ja ću tad već obaviti i 3.folikulometriju)

  47. #597
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Cortina, mislila sam danas vaditi betu, ali ipak idem sve po ps-u i sutra mi je muzic samnom... da me ima tko pridrzati ako slucajno bude beta drugacija od 0,0 kad padnem u nesvijest...
    Aurora, ma kakva cista... to bude jedan lijepi zametak, sigurna sam...

  48. #598
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    MOLIM VAS DA NAPIŠETE MAIL MINISTRU I ISKAŽETE SVOJE NEZADOVOLJSTVO NOVIM ZAKONOM.

    http://forum.roda.hr/threads/54242-q...ne-samo-oni%29

    ispada da na kraju kukamo svaka na svom pdf-u a nitko nista konkretno ne uradi. nije ni cudo sto milinovic smatra da je zanemariv broj nas koji se borimo sa neplodnoscu...

  49. #599
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    MOLIM VAS DA NAPIŠETE MAIL MINISTRU I ISKAŽETE SVOJE NEZADOVOLJSTVO NOVIM ZAKONOM.

    http://forum.roda.hr/threads/54242-q...ne-samo-oni%29

    ispada da na kraju kukamo svaka na svom pdf-u a nitko nista konkretno ne uradi. nije ni cudo sto milinovic smatra da je zanemariv broj nas koji se borimo sa neplodnoscu...
    Cure potpisujem Pinky, dajte pišite, ja sam mail poslala još jučer, ako nećemo svi pisati na kraju će ON biti u pravu...
    I sve koje ste prošle postupke popunite upitnik u mom potpisu

  50. #600
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    A kako je naša trudnica, Arkice jel su počeli kakvi simptomi ?[/QUOTE]

    Čekam UZV u pon; strah me; još nemogu virovati....

    A simtome imam sve moguće; )))

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •