Stranica 28 od 31 PrviPrvi ... 182627282930 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 1516

Tema: Potpomognuta u Vinogradskoj

  1. #1351
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj tara01 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam bila jučer tamo... prvi put.
    Trebamo sada prvo sve pred radnje obaviti (dobili smo cijeli popis) i dr. je rekao da ću si vjerojatno sama morati kupiti markere Ehovista, krećemo najesen.
    Zna li tko šta o tome, gdje se kupuje, koliko košta, jel to uobičajeno tako?
    Meni je rtg hsg radio dr.T i nije mi ništa govorio o tom markeru! A jel si ti možda bila kod Kune?

  2. #1352
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Tara obavezno trazi dr da ti napise na povijest bolesti da on zahtjeva da sama kupis taj kontrast jer ti klinika nije u mogucnosti nabavit tako da ti HZZO moze refundirat novac imas pravo na to.Mozes nazvat HZZO i jos ih pitat. Ja sam hsg radila u vinogradskoj i nisam kupovala kontrast zasto ga oni sad nemaju stvarno ne znam

  3. #1353

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    115

    Početno

    ja kad sam bila prije dvije god kupovala sm sama kontrast....a frendica je bila prije godinu dana i rekli su joj da ne treba kupovati da imaju i oni....
    e sad zast malo ovako malo onako pojma nemam....

  4. #1354
    tara01 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Venera, da, kod Kune sam bila.
    Nije mi ništa posebno spominjao šta imam ili nemam pravo, samo mi je na popis onih pretraga dodao naziv tog kontrasta koji trebam nabaviti.
    Raspitat ću se malo gdje ima, a još ću vidjeti s njim da mi to napiše kada dođe vrijeme za kupovinu.
    Sljedeći tjedan obavljamo ove sve pretrage, a onda čekamo nalaze... taman do jeseni bi mogli bit svi gotovi! :D

  5. #1355
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Haj mene zanima da li nakon postupka zovete dr na tel da mu kazete ishod bete ili sestrama to kazete. Mene sad kopka ja nazvala sestre rekla im i one me otfikarile da cekam do jeseni, a mozda ima sanse da me u 7 mjesecu primi.Po drugim klinikama rade postupke i u 7 mjesecu

  6. #1356
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Poslije svake bete ja sam se jednostavno pojavila gore odmah drugi dan, i dr. mi odmah kaže upute za slijedeći ciklus kaj će biti. Prekjučer me sestra špotala, kaj sam došla a nisam se naručila, sad naručuju jer ima puno cura.

    Jel netko zna kad oni gore idu na godišnji?

  7. #1357
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    A da, dr. mi je napisao UZV u ponedjeljak, ja to sestri pokazala i nije me uopće zapisala, nego je rekla vidimo se!

  8. #1358
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Evo da prijavim. Nakon stimulacije sa 17 Menopura na 11 dc ciklusa aspirirane 3 jajne stanice. Vraćen 8 stanični i 4-6 stanični embrij. Treći se prestao dijeliti nakon oplodnje (ICSI). Sad čekam. Moram pohvaliti cijelu ekipu gore.
    Ako sam dobro zapamtila, naši dr.-i idu na GO u 6. mj. Jedan 12.06., a drugi 14.06.

  9. #1359
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Reny,držim fige za obadva!

  10. #1360
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Pa dr. Tomić je sad bio na GO do 08.06., pa ne vjerujem da će opet ići do ljeta. Vjerojatno obojica idu na kongres u Rimu koji je zadnji tjedan u 6. mj.
    Posljednje uređivanje od Marnie : 11.06.2010. at 21:44

  11. #1361
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Citiraj reny123 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da prijavim. Nakon stimulacije sa 17 Menopura na 11 dc ciklusa aspirirane 3 jajne stanice. Vraćen 8 stanični i 4-6 stanični embrij. Treći se prestao dijeliti nakon oplodnje (ICSI). Sad čekam. Moram pohvaliti cijelu ekipu gore.
    Ako sam dobro zapamtila, naši dr.-i idu na GO u 6. mj. Jedan 12.06., a drugi 14.06.
    Krivo napisala za GO- 12. i 14.07.2010. Ali, ipak provjerite.

  12. #1362

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj mia74 prvotno napisa Vidi poruku
    Tara01,Echovist ti je kontrast za hsg koji trebaš napraviti.Ja to nisam radila pa ti baš i ne znam o tome,ali sam načula da je cijena cca 700 kn.Ne znam da li ti koja ljekarna ima na lageru,raspitaj se.Ako nemaju lako se naruči.
    Iskoristi ovaj mjesec za neke pretrage koje možeš obaviti,što prije to bolje!

    Majko mila, a u Splitu kod dr Mimice PRIVATNO cijena HSG-a 1000kn, ništa ne kupuješ sam! Ako neko od vas želi doć u Split na hsg kod mene ste dobrodošle, prije hsg-a lipo idemo na more))

  13. #1363
    tara01 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Zvala sam nekolio preporučenih ljekarni, ima ga samo ona na Dolcu, cijena je 830 kuna (!!!). Moram još provjeriti ima li šta u Sloveniji, a i izvidjeti za taj povrat... Raspitivala sam se i kod privatnika, i u Suncu.
    Sljedeći tjedan idemo obaviti krvne pretrage, i briseve....

    Koja je razlika između hsg-a u kojem se koristi taj kontrast, i onog ultrazvučnog (osim u cijeni)?

  14. #1364
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Jedan je HSG imas ultrazvucni i rengenski,a za oba se koristi kontrast.Ultrazvucni je jednostavniji jer sve obavi tamo,a rengenski te krevetom voze do rengena s kateterom i vece je zracenje

  15. #1365
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Cure,veliki pozdrav!
    Kao što možda znate,objavila na odbrojavanju,ja sam procurila,taman kad sam i trebala dobiti-i nema šta drugo biti nego...
    Zvala sam gore i sestra mi je rekla da ni ne moram raditi betu,a bogme ne moram ni dolaziti gore-što je dobro jer mi se ne da..
    Pošteno sam se isplakala,odlučila skinut koju kilu,uživat u ljetu-skupit svu pozitivnu energiju koju sam iscrpila i dočekat more-istina tek u 8.mj,ali ću i vikendarit preko 7.mj
    Jako sam bila žalosna,baš sam nekako vjerovala..Ali nemam se šta žaliti jer ipak mi je ovo prvi transfer-doživjela sam riječi biologa da su obje stanice zrele!!!-za razliku od prva dva puta!!
    I to je ipak nešto,barem meni
    Nadala sam se jer su mi se obje oplodile i bile su pravi školski primjer za 3. dan transfera,ali onaj gore kaže-ne i to je naprosto tako...
    Oni koji su sada u bilo kakvim postupcima do godišnjih želim puno puno~~~~~~ i da se ne vidimo na jesen!!
    A oni koji dolaze na jesen,kao i ja-see you!!!

  16. #1366

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    I ja se vraćam u Vinogradsku nakon ljeta, da konačno krenem sa pravom stimulacijom, jer klomifeni i ja nismo dobra kombinacija. Danas je bila punkcija, ali nije bilo stanice - samo cista ...
    Mia žao mi je, ali u pravu si kad kažeš da je i to što su stanice bile zrele i školski se oplodile i dijelile korak naprijed, da je meni doći bar do toga.

  17. #1367
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    MAJONI974,žao mi je za cistu..žao mi što nije bilo stanice..
    Ja sam ti bila na stimulaciji-Menopuri i reagirala sam katastrofalno!!
    Imala sam jednu,nezrelu stanicu..I onda mi je bio san da dođem do transfera..A bila sam sigurna da ću sa stimulacijom dobiti ne baš brdo,ali barem malecko brdo stanica-ali šipak!
    I sad,na polustimulaciji sa klomifenima i malo menopura imala sam 2js i doživjela transfer..I shvatila,da je sve relativno!!Jer sam prvi puta sa klomifenima imala 1 folikul i 1js,a sada 3 folikula i 2js,što je super!!

    Zato MAJONI974,na jesen se vidimo na transferu!!!

  18. #1368
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    mia74 i MAJONI974 žao mi je cure napunite sada baterije preko ljeta i onda idemo svi skupa na jesen po svoje smotuljke

  19. #1369
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    I meni je jako zao zbog vas cure.Ja sam isto na skudanju kila cišcenju od svih tableta i vidimo se na jesen nadam se uspijesno za sve koji idu u postupak

  20. #1370
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    lastavica1979 sretno sa skidanjem kila i ja bih trebala dosta skinuti. Imaš kakav savjet? Bila sam počela vježbati na fitnessu 3x tjedno i na kraju se još udebljala u 2 mjeseca , od klasičnih dijeta smršavim ali se sve brzo vrati

    Bit će nas puno na jesen, nadam se da će nam svima biti plodna

  21. #1371
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj mia74 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,veliki pozdrav!
    Kao što možda znate,objavila na odbrojavanju,ja sam procurila,taman kad sam i trebala dobiti-i nema šta drugo biti nego...
    Zvala sam gore i sestra mi je rekla da ni ne moram raditi betu,a bogme ne moram ni dolaziti gore-što je dobro jer mi se ne da..
    Pošteno sam se isplakala,odlučila skinut koju kilu,uživat u ljetu-skupit svu pozitivnu energiju koju sam iscrpila i dočekat more-istina tek u 8.mj,ali ću i vikendarit preko 7.mj
    Jako sam bila žalosna,baš sam nekako vjerovala..Ali nemam se šta žaliti jer ipak mi je ovo prvi transfer-doživjela sam riječi biologa da su obje stanice zrele!!!-za razliku od prva dva puta!!
    I to je ipak nešto,barem meni
    Nadala sam se jer su mi se obje oplodile i bile su pravi školski primjer za 3. dan transfera,ali onaj gore kaže-ne i to je naprosto tako...
    Oni koji su sada u bilo kakvim postupcima do godišnjih želim puno puno~~~~~~ i da se ne vidimo na jesen!!
    A oni koji dolaze na jesen,kao i ja-see you!!!
    Glavu gore Mia74 i bikini van iz ormara... nema druge, svi smo mi u istom loncu, a forsirat ništa ne moš tako da se lijepo odmori preko ljeta, priušti si neki svoj gušt, uživaj s MM-om i na jesen u nove pohode
    Posljednje uređivanje od Ogla : 15.06.2010. at 17:21

  22. #1372
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Majoni... i ja odo na jesen na stimulirani ako ne bude ništa od ovog... drž se!

  23. #1373

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Citiraj Ogla prvotno napisa Vidi poruku
    Majoni... i ja odo na jesen na stimulirani ako ne bude ništa od ovog... drž se!
    Ogla, hvala ti, a tebi sretno! Ja sam inače prošla 5 postupaka, što inseminacija, što IVF-a i samo želim konačno stimulirani postupak gdje će mi i šanse biti veće...

  24. #1374
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Evo da prijavim, danas obavljena 5-a inseminacija. Postala je velika gužva kod nas, danas bilo nekih 6-7 punkcija i samo dvije inseminacije. Ne znam da li imamo i novih trudnica (od toliko puno cura i postupaka bi ih trebalo valjda biti)???

    Majoni ....doći će i naše vrijeme

  25. #1375
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Venera, nek ti je sretno!!! Ti se stvarno imaš čemu nadati s inseminacijama.

  26. #1376

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Venera, nek ti 5. inseminacija bude i ona dobitna, mladi ste i stvarno se imate čemu nadati. Vidim, ti si bila vrijedna, svaki mjesec inseminacija, tako i treba! držim fige i svima ostalima koji čekaju postupak ili ishod prije ljetne pauze! da vas što manje vidim u kolovozu ( ok, možete doći na trudnički pregled)!

  27. #1377
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Hvala vam cure, i ja vama od srca želim konačno pozitivne bete!!!

    Aurora, jesi li ti bila sad u 6 mj. u postupku?

  28. #1378
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Nisam bila u postupku, Tomić mi je u 4.mj.rekao da dođem u 9.na postupak. Njega nije bilo krajem 5.mj.kad je meni trebala biti punkcija/transfer, a opt krajem 6.mj.ih nema jer su na kongresu. Tako mi ni ne preostaje drugo nego čekat jesen...

  29. #1379
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam bila u postupku, Tomić mi je u 4.mj.rekao da dođem u 9.na postupak. Njega nije bilo krajem 5.mj.kad je meni trebala biti punkcija/transfer, a opt krajem 6.mj.ih nema jer su na kongresu. Tako mi ni ne preostaje drugo nego čekat jesen...
    Baš mi je žao Aurora.....

    Ne znam od kad do kad su oni gore na godišnjem, no čula sam da je sestra govorila nekome da nazove oko 20.08., da od tad prima narudžbe

  30. #1380
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja sam u ponedjeljak prvi puta na pregledu i konzultacijama i vjerujem da ću se družiti s vama na jesen.
    Sve mi je ovo deja vu pa otprilike znam što me/nas čeka.

  31. #1381
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u ponedjeljak prvi puta na pregledu i konzultacijama i vjerujem da ću se družiti s vama na jesen.
    Sve mi je ovo deja vu pa otprilike znam što me/nas čeka.
    Dobrodošla Andream!

    Ti si do sada bila na VV?

  32. #1382
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Venera, da.
    Nadam se da će mi promjena klinike biti dobitna.

  33. #1383
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Venera, da.
    Nadam se da će mi promjena klinike biti dobitna.
    hoće sigurno, i ja se tome nadam iskreno

  34. #1384
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Tibi ja skinula dvije kile nadam se da cu do 9 jos 5 koliko moram i da cu s idealnom tezinom ostat trudna hi hi

  35. #1385
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Venera, da.
    Nadam se da će mi promjena klinike biti dobitna.
    Andream, oprosti što pitam, kaj ti točno znači 30.10.2009. u potpisu?

    Cure, tako je, trebamo skinuti kilice. Ja se od utrića dosta udebljala, 3 tjedna sam već na dijeti a dobila sam još jednu kilu

    Držim nam fige za plodnu jesen!!!

  36. #1386
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj venera21 prvotno napisa Vidi poruku
    Andream, oprosti što pitam, kaj ti točno znači 30.10.2009. u potpisu?

    Cure, tako je, trebamo skinuti kilice. Ja se od utrića dosta udebljala, 3 tjedna sam već na dijeti a dobila sam još jednu kilu

    Držim nam fige za plodnu jesen!!!
    Venera, to je datum rođenja naše princezice

  37. #1387
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Joj cure, ne pričajte mi o debljanju, taman sam bila skinula 5 kila prije stimuliranog u Mb i nakon njega završila s tih 5 kila natrag plus još jedna

    Tibi i andream dobrodošle u Vinogradsku i još brže otišle s trbuščićima

  38. #1388
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Venera, to je datum rođenja naše princezice
    Super Andream da ste se odmah bacili na posao! Nema smisla čekati!?

  39. #1389
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Naravno da nema. Bili danas, dobili popis pretraga i najranije ćemo u postupak u listopadu, u rujnu je već velika gužva.

  40. #1390
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Andream i Tibi, dobrodošle!

    Ja sam 5.7.na dogovoru i pregledu. Uh, nadam se da će me staviti za 9.mj.a ne za 10. jer čekam od 4.mj.

  41. #1391
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Danas mi je dr Tomić rekao da napravim pretrage i javim se iza 20.8. Ali da je već puna lista za rujan?!
    Tako da računamo za postupak od listopada nadalje.

  42. #1392
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    AuroraBlu sretno na dogovoru i da čim prije ideš u postupak ~~~~~~~~~~~~~
    andream taman se malo odmoriš, obaviš sve pretrage i listopad će brzo doći
    marnie hvala na lijepim željama, a što se kilograma tiče nemam više što obući - sve me steže, katastrofa
    pozdrav svim curama ovdje i da nam svima bude plodna jesen

  43. #1393
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    JOJJJJJJJJJJJJJJ ja jedva cekam 9 sad velite guzva kak sam glupa ja se javila sestrama umijesto da sam se javila doktoru mozda bi mi napisao protokol za 9 mjesec.....Nazvat cu ja dr i morat s njim razgovarat

  44. #1394
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni je dr rekao da sigurno neću biti u 9. mjesecu u postupku. Sestra je pak rekla neodređeno nešto. Sve u svemu nije se loše javiti doc-u.
    Iako kad sam mu rekla da ću doći s nalazima u 9. mjesecu, rekao je da mogu doći već u osmom. Valjda da me prije onda i upišu.

  45. #1395
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Ma da oni pocinju 20.8 ja cu se nacrtat tamo i reci ce on AIH nije tolika guzva jer nema punkcije ne zauzimam krevet meni se cini da im je to najveci problem s krevetima.....ne znam koliko kreveta ima

  46. #1396
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je dr Tomić rekao da napravim pretrage i javim se iza 20.8. Ali da je već puna lista za rujan?!
    Tako da računamo za postupak od listopada nadalje.
    ... joj sada je i mene frka da neću moći u 9. radi gužve....

  47. #1397
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ogla, a kud ti žuriš u 9.mj?!?! Pa neće ti ni trebati, tek si bila na transferu!

    Jel netko za kavu idući tjedan?

  48. #1398
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Beta negativna, M stigla. Pozdrav svima i sretno!

  49. #1399
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj reny123 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta negativna, M stigla. Pozdrav svima i sretno!
    Žao mi je Reny...

    Aurora, može kavica. A koji dan?

  50. #1400
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Reny, žao mi je, želim ti uspjeh na jesen!

    Paše li vam ponedjeljak?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •