Stranica 5 od 31 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 1516

Tema: Potpomognuta u Vinogradskoj

  1. #201
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Pa ne znam. dr.T. mi je još u klomifenskom ciklusu rekao da ako sad ne uspije, da računam da sljedeći ciklus bude stimulirani. Sam mi je to predložio. Negdje sam danas pročitala da ne daju klomifen odmah nakon stimuliranog, možda si na to mislila.

  2. #202
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    maca2, fakat mi je žao. Ja sam bila u komi nakon negativne aspiracija od prirodnjaka, a kamoli ti nakon cijele terapjije;

    AuroraBlu, samo naprijed. Samo jedna kvalitetna frajerica je dosta.

    Ja odmaram. Danas mi je 8 dan od punkcije. Jučer sam spavala 12h; . Ujutro radim, a popodne u horizontali i tako još 7 dana do bete....

    Ima li još koja čekalica?

  3. #203
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    arkica, samo laganini...
    ja uopce nisam pametna... ajde me prosvjetlite, dal mi se uopce isplati ici na hsg (jer mi je dok napisao da bi mogli probati insemenacije s obzirom na mladost bracnog para ) ja bi otisla vise radi sebe da vidimo jel sve ok, ali kad gledam da je tocnost 60% nisam bas pametna... sto bi vi na mom mjestu?

  4. #204
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Iskreno, s obzirom na muževu dijagnozu, rađe čekaj svom ICSI; )) Ni tome nije velika uspješnost, ali ćemu se poslije kljukati hormonima. ž
    Ovako si barem sigurna da imaš zametak!!!

  5. #205
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Zeena, i ja se slažem s Arkicom. Čemu se mučiti kad to neće promijeniti spermiogram.

  6. #206
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    tako sam nesto i ja mislila... sa 11 % morfoloski ispravnih je kao usao u donju granicu za insemenaciju (na prvom s-gramu ih je bilo 7% ) a defnitivno mi se ne da jos sve to prolaziti kada u biti ni nije potrebno.

  7. #207
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj Zeena prvotno napisa Vidi poruku
    tako sam nesto i ja mislila... sa 11 % morfoloski ispravnih je kao usao u donju granicu za insemenaciju (na prvom s-gramu ih je bilo 7% ) a defnitivno mi se ne da jos sve to prolaziti kada u biti ni nije potrebno.
    zeena iskreno ako možeš preskočiti te inseminacije radije preskoči jer vjeruj mi da ti je to nepotrebno...ja sam ih prošla 3 a s-gram mm je super i samo sam se živcirala oko negativnih beta.rađe ti idi na ICSI, ipak su tu šanse dosta veće za uspjeh a kako kažu curke bar si sigurna da imaš zametak, tj. da je do oplodnje došlo.A HSG je meni do sada bilo najbolnije iskustvo od svega što sam prošla a prohodni su mi jajovodi i to nebi prolazila više da me neko puškom goni tako da ak ga možeš za sada izbjegavat, izbjegavaj u širokom luku
    nadam se da te nisam prestrašila

  8. #208
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Arkica kako se ti osjećaš?

  9. #209

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Danas sam i ja bila na 3.AIH, trebao je biti IVF/ICSI u prirodnom ciklusu, ali se ovulacija već dogodila ( štopericu sam primila prekjučer u 21:30, na UZV sam bila jutros u 8). Ovaj put me je boljelo više nego ikada i imala sam neobično obilan smeđi iscjedak nekoliko sati nakon, dr T. me je upozorio na to. I sad opet-čekati dva tjedna...

  10. #210
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Ja sam jako, jako umorna. Jučer sam spavala 12h; )))

    Pusa svima, )))

  11. #211
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    MAJONI974, taj sam iscjedak i ja imala nakon iseminacije. Sretno!!!!


    ninochka28 , kako si ti? Temperatura?

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    72

    Početno

    Hvala Arkice, i tebi! I naravno, sretno i svim drugim suborkama

  13. #213
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj arkica prvotno napisa Vidi poruku
    MAJONI974, taj sam iscjedak i ja imala nakon iseminacije. Sretno!!!!


    ninochka28 , kako si ti? Temperatura?
    Ja sam bolje, nema temp. više ali do kraja tjedna sam doma...u petak moram do vinogradske na pregled da vidim kaj su zmrdali jer još uvijek osjećam katastrofalnu bol kad se družim s mm nekaj nije kak spada

    Nadam se da će taj tvoj umor potrajati i da je to tvoj prvi znak T. ajd nas malo razveseli!!

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Evo ja čekam....Od transfera mi prošlo 8 dana, znači još 4 dana do bete...Osječaj ko da ću dobit svaki čas....Temperatura se drži...Ne mogu spavat cilu noć...Muči me šta i kako dalje ako nije uspilo. Da idem opet na femari, dok ne stupi na snagu zakon da se i to računa među onih 6 pokušaja? Da idem na stimulirani, pa sama kupim ljekove? Kad će mio to HZZo refundat? Hoće li uopće? Kad bih inače došla na red za stimulirani? Ajmeeee...

  15. #215

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Ja bih na tvom mjestu odradila hsg....Spermiogram se zna čudotvorno mijenjati, znam nekoliko slučajeva. Nedavno je moja prija kojoj muž ima dijagnozu ko tvoj zatrudnila prirodnim putem. Ako dr misli provati s inseminacijom znači da spermića ima. Oni ti kod AIH izaberu najbolje spermiće i opet su ti veće šanse nego prirodnim putem, al moraju ti bit jajovodi prohodni. Ponekad ih je dovoljno malo propuhati i žena odma ostane trudna. Ako imaš love-napravi HSG privatno, puno je bezbolnije. Nikako ne bih išla na AIH i pila klomifene a da nisam sigurna da su mi jajovodi prohodni. Po mom iskustvu, u bolnici se češće desi da rezultat hsg-a nije točan zbog toga jer ga obavljaju stažisti ili specijalizanti koji pojma nemaju. Al tvoje je pravo da inzistiraš da ti to obavi doktor-samo ti niko ne objasni tvoja prava. Mene su shebali skroz, čak sam na laparaskopiju išla poslije. Ispalo da mi jedan jajovod bio skroz prohodan a drugi imao malo priraslica. Opet, niko mi nije objasnio da ako ne ostanem trudna u roku nekoliko mjeseci nakon laparaskopije-jajovodi se smatraju oštećenima ZBOG LAPAROSKOPIJE!!!! I sad ko me hebe-aj na IVF.

  16. #216
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    kinki, najbolje da se posavjetujes s doktorom kaj i kako dalje ako nije uspjelo... ali nemoj tako ni razmisljati dok ne izvadis betu i vidis pravo stanje stvari... samo polako i stalozeno. da te pitam, kakvo je bilo stanje nakon femare? jesi imala vise folikula i kakav je bio endo?
    ovo za s-gram znam, on je promijenjiv, ali to nemogu uzeti u obzir pretjerano, a za hsg sam mislia ici privatno, jedino kaj sad nisam bas na ti s parama pa trenutno mogu samo prek uputnice, a to mi se ne cini bas kao neki dobar izbor... ma nisam ni ja mislila ici na aih ako ne znamo kakvo je stanje prohodnosti, a opcenito nisam bas luda za hormonima (danas mi je 7 dc i jos uvijek imam spoting )

  17. #217

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Zeena, od Femare sam zapravo imala jednako folikula kao i od klomifena-4, ali su bili jednaki, kod klomifena je bila velika razlika u veličini. Dobila sam 3 jajne stanice. Endometrij mi je bio savršen-al pila sam je samo jedan ciklus pa ne mogu reć razliku. Klomifen mi je tek nakon trećeg ciklusa stanjio endometrij. Al brate mili mislila sam da ću crknit prvi dan na femari majke mi! Fumade ko u menopauzi čovječe. Kasnije je bilo lakše, al nisam mogla radit. Na klomifenima sam radila normalno, nikakvih nus-pojava nisam imala osim štrecanja u jajnicima.

  18. #218
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Zeena, a šta ti doktor savjetuje da napraviš?
    Kinki, što se tiče simptoma, nema ti druge nego izvaditi betu 12.dan. Svi smo tu već naučili da bilo kakvi simptomi ništa ne znače.

    Ja večeras primam štopericu i u subotu mi je punkcija. Imam 2 od 19 i ostale manje, ali ne znamo što će biti... kaže doktor da bi ta 2 velika mogla biti i prazna jer su naglo izrasla. A opet, kad bi se fokusirali na ove manje bilo bi bolje da se sve događa dan kasnije. Tak da ne znam... moguće je i da nećemo ništa uloviti.

  19. #219
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Aurora, samo pozitivno
    meni ti dok napisao da je dijagnoza prvenstveno za ivf/icsi ali da bi zbog mladosti bracnoga para mogli probati i insemenacije. eto, doslovno. a iskreno moram priznati da me djelomicno razljutilo taj dio mladost bracnoga para (ok, ja cu sad 28, on ima skoro 33) jer cemu prolongirati jedini dio koji je na nasoj strani... a i definitvno nakon onog transfera (ja pretpostavljam da je insemenacija slicna ) nekako radje prezivim i punkciju pa sam barem sigurna da imamo vise sanse...

  20. #220
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Zeena, pitaj doktora što misli o hsg-u tvom slučaju?

  21. #221
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    kinki, polako i pozitivno!!! Ja brojim 6 dana do kraja!!! Odmaram, ali ničem se ne nadam.

    Za tebe AuroraBlu isto vrijedi!!!

    Pusa!!!

  22. #222

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Drage moje,
    samo da Vam posaljem vibre svima u u postupcima i cekanju bete pogotovo~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

    gabica bas mi je zao za endic ali moras moj recept sljediti puno cikle gle nam Auroru njen je ko....

  23. #223
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    nikolinica ma ja se šopala ciklom i ananasom zadnjih dana, ma taj endo je meni uvijek problematičan osim u stimuliranom...
    Aurora, kinki, arkice~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Hvala vam na podršci i vibrama...Mislim da je krenio PMS, bolucka me lagano i sva sam shebana...Teško mi je ostat pozitivna kad sam prošla ovo isto toliko puta...Nikad ne dočekam betu, uvik prokrvarim...Još više me deprimira što su sve moje prije trudne-sve na CITO-u ili u Mariboru. Sve sa jako lošim dijagnozama, spermiogram nikakav-svašta nešto, odu privatno i iz prvog ili drugog puta bingo. A ja čmrljim po bolnicama jer nemam para i eto....Baš sam jadna, dosta mi je svega...

  25. #225
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Evo cure da vam javim da je naša draga :

    ajvica jučer ujutro u 7,45 rodila carskim rezom sina teškog 4 kg i 52 dugog

  26. #226
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Juuupiii, to je Vinogradska bebica, bravo za ajvicu i Mihu

  27. #227
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Bravo za Ajvicu i i Mihu !
    btw, zar nije ovaj naš forum do neki dan bio plavkaste boje, a sad je narančasto sive...ili sam ja skroz skrenula

  28. #228
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam na podršci i vibrama...Mislim da je krenio PMS, bolucka me lagano i sva sam shebana...Teško mi je ostat pozitivna kad sam prošla ovo isto toliko puta...Nikad ne dočekam betu, uvik prokrvarim...Još više me deprimira što su sve moje prije trudne-sve na CITO-u ili u Mariboru. Sve sa jako lošim dijagnozama, spermiogram nikakav-svašta nešto, odu privatno i iz prvog ili drugog puta bingo. A ja čmrljim po bolnicama jer nemam para i eto....Baš sam jadna, dosta mi je svega...
    potpuno te razumijem, nije lako biti idiopat bez novaca a šta ćeš jadne smo i prepuštene same sebi, ali bude i nama sunce negdje izvirilo i nemoj se živcirati jer još nije gotovo dok ne izvadiš betu!!!

    Ajd fala bogu konačno neko veselje na ovoj temi živjela nam bebica!!!

  29. #229

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja čekam....Od transfera mi prošlo 8 dana, znači još 4 dana do bete...Osječaj ko da ću dobit svaki čas....Temperatura se drži...Ne mogu spavat cilu noć...Muči me šta i kako dalje ako nije uspilo. Da idem opet na femari, dok ne stupi na snagu zakon da se i to računa među onih 6 pokušaja? Da idem na stimulirani, pa sama kupim ljekove? Kad će mio to HZZo refundat? Hoće li uopće? Kad bih inače došla na red za stimulirani? Ajmeeee...
    Kinki ti simptomi su vrlo varljivi. Znam da je tesko, i sama sam prosla 5 puta IVf. Na kraju sam prirodno ostala trudna, ali izrazite PMS simptome sam imala 5 dana prije vadenja bete i jos 2-3 tjedna nakon sto je trudnoca potvrdena i UZV. Svaki cas sam isla provjeravati u wc da nije doslo do krvarenja. Nikad ne gubi nadu....

  30. #230

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Alooo Nanga!!!! Ma znam, al eto-umirem od straha svaki put kad idem pišat. A to je 238 puta dnevno uffff. Mislim da ću u nedilju pišat test, to će bit 10. dan od ET, svima tada već pokaže plus ako ga ima....

  31. #231

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    nikolinica ma ja se šopala ciklom i ananasom zadnjih dana, ma taj endo je meni uvijek problematičan osim u stimuliranom...
    Aurora, kinki, arkice~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    draga ne samo zadnji dan cijelo vrijeme moraš papati ako ne svaki dan onda svaki drugi....

  32. #232
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    eto mene drage moje!
    bas je krasno cuti kad se rodi koja vinogradska beba... pa je odmah svijet ljepsi...
    kod mene jedan folikulic na lijevom jajniku (moj štrajkaš u stimuliranom ) 13 mm i rece doktor da ih ima vise manjih ali njih nije ni popisao i endometrij je krasnih 6 mm. ja zadovoljna. idemo dalje!

  33. #233
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Zeena, znači ovaj mjesec čisti prirodnjak? Sretnooooo!!!!!!

  34. #234
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    AuroraBlu, ma da, cisti da nemoze biti cistiji...
    kako si ti danas? sutra punkcija?

  35. #235
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    da, sutra punkcija... nisam uzbuđena kao inače, malo sam rezignirana i ne očekujem ništa od ovog postupka. ali javit ću sutra rezultate.

  36. #236
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    ajde neka je sa srecom pa se nadam da ces se iznenaditi ugodno...

  37. #237
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    da, sutra punkcija... nisam uzbuđena kao inače, malo sam rezignirana i ne očekujem ništa od ovog postupka. ali javit ću sutra rezultate.
    Samo ti budi smirena . Držim fige za sutra!

  38. #238
    anaea40 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    193

    Početno

    AuroraBlu, sretno sutra! Može biti najbolje kad se najmanje nadaš!

  39. #239
    ninochka28 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    453

    Početno

    AuroraBlu sretno sutra, mislim na tebe

  40. #240
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    AuroraBlu, misim na te!!! Sretno!!! Javi se što prije s dobrim vijestima...

  41. #241
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Jutro cure!!
    Može mala pomoć...
    Naime,friška sam u svemu tome..
    Dobila sam klomifen od 3-5.dc dvije dnevno,jučer bila na uzv.Doktor našao jedan folikul-da li je bilo manjih,ne znam,na lijevom jaj. 19 mm,endometrij mislim 8mm.Desni mi nije reagirao uopće
    Danas primam štopericu i u pon idem na aspiraciju..
    S obzirom na spremogram mm idemo valjda na icsi..
    Ali...kaj to nije prepremalo folikula...čitam cure dobe pun kufer folikula,a ja samo JEDAN!!??
    I pitanje je kaj će bit s njim..

  42. #242
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Mia, za klomifen ti je to normalno...ja sam ga bila 5x i max imala 2 folikula, a jednom ni jedan,,,
    slaba reakcija ili potpuna rezistencija na klomifen je tipicna za pcos, ali vidim da si ti ok...

  43. #243
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    mare 41 je javila da naša Aurorica ima 6 js!!

  44. #244
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Savršeno !! To je najbolje, kada se ne nadaš ničemu, a ono divno iznenađenje hehe. Vidi se da je proljeće na pragu, naprosto bujamo . Ja sam jučer bila na kontrolnom UZV-u kao priprema za stimulirani u Mariboru i dr. je vidio jedno 6-7 antralnih folikula, što je za mene ogroman uspjeh . A sad vibirce za oplodnju Aurorinih mališana .

  45. #245
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ajme cure, isprika, tek sam se sad sjetila da i vama javim za Auroru, al vidim da ste pročitale, baš je bila iznenađena brojem, valjda uvijek broje samo veće, a onda sa štopericom do punkcije i manji porastu, sutra ujutro će znati koliko se oplodilo, a svima vama šaljem pozdrave i držim vam fige.

  46. #246
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    AuroraBlu, koje divne vijesti;!!!!Jesam ti rekla, najbolje se ničemu ne nadati!!!! Sad će se one lijepo početi dijeliti i imati ćeš divne zametke;


    Mia, kao što ti je već rekla Zedra: to ti je za Klomifen, skroz normalno. Sretno!!!

    Ja još brojim sitno; 4 dana!!!

  47. #247
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Aurora bravo
    Eto vidiš kako lijepo ispadne kad se ničemu ne nadaš, 6 komada je mrak
    Sjećaš se, najbolje je imati između 5 i 10 js

  48. #248
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Pozdrav!
    Prijavljujem klomifenski ciklus.Počinjem s uzimanjem od ponedjeljka (3dc-7dc). Muči me što sam naručena na UZV 9dc koji pada u nedjelju, 14.03.
    Jel tada prebacuju termin za ponedjeljak?
    Koliko često ste išle na folikulometrije? Koji dan ciklusa ste imale punkcije? Znam da to ovisi o veličini folikula.
    Čitam, ali se ne javljam često. Rezultat ću svakako javit.

  49. #249
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    reny123, nazovi pa pitaj da li rade za vikend (možda bolje da dođeš i 8dc nego 10dc).
    Mene je naručio 7 dc jer mi je planirao pojačati stimulaciju još s Menopurima. Tebi je ovo vjerovatno 1. put?
    Ja sam ti išla na folikulometrije svaka 2 dana i onda 14dc punkcija.

    SRETNO!!!

  50. #250
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Hvala, arkice. Da, 1. put u postupku.

Stranica 5 od 31 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •