Stranica 14 od 31 PrviPrvi ... 4121314151624 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 1516

Tema: Potpomognuta u Vinogradskoj

  1. #651
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Gabi, držim fige da uđeš u povijest!

    Od mog prirodnjaka ništa, folikul nije narastao od petka, a i endometrij je loš, ali nema veze... malo odmora dobro dođe.

  2. #652
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Curke, ja sam bila u stimuliranom u 1 mj. i sad mi je Tomic rekao da mogu ponovno tek u 9.mj..... pa to je tako daleko jel i vi morate cekati tako dugo?

  3. #653
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Marina, do sad se radila pauza 4 mjeseca, dakle, teoretski bi u 5.mj.mogla - ali biologa nema dio 4. i dio 5.mj. pa je, pretpostavljam, i doktor pretpostavio da će bit gužva u 6.mj, a krajem 7.već idu na godišnje... ne znam, ili se jednostavno radi o milinovićevim restriktivnim mjerama. U svakom slučaju, budi prisutna, probaj s klomifenima, nemoj se izgubit do jeseni!

  4. #654
    petra30 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    uskoro hacienda
    Postovi
    88

    Početno

    Dobar dan, curke

    Rekao mi je dr Tomić da u 6.mj. on ide na stari godišnji. Tako da znate planirati sve svoje postupke...
    Otvorila sam temu i na forum.hr za pisma Milinoviću, moje ide danas sa kućne adrese.

    BTW, držim fige Gabi25 i šalje vibre podrške Aurori, Zedri i Fioni. Cure, hrabre ste.

  5. #655
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Marina to ti je to- u 5. mjesecu nema biologa, u 6. dr.T, 7. i 8. mjesec se postupci većinom ni ne rade i vjerojatno ti je zato rekao tek 9. mj

    Aurora žao mi je draga
    petra

  6. #656
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Hvala!!!! Znala sam da vi vec imate neke inside info!!!
    Ja cu pokusavati sa prirodnim, bila 2 puta i nijednom nismo uspjeli uhvatiti folikul jer nas je preduhitrio...shvacam Macinu frustraciju...kak kaze sestra pa uhvatit cemo ju jednom...

  7. #657
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    A ja još računala na "back up" 6.i 7.mj. ono, ako ne ulovim biologa u 4.i 5.mj. Ali, prošle godine sam bila na 1.konzultacijama 15.7. Ovo je koma, ako sve stane, znači da su ove godine radili efektivno 5 mjeseci

    Gabi, a nećeš danas zvati biologa da ga pitaš jesu li stanice preživjele odmrzavanje, ili to nema smisla?

  8. #658
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Aurora, bas mi je zao kaj ovaj put nista...
    ja vec jedva cekam svoju m... vec drugi dan spoting, jer ako ne dobijem sutra, prekosutra onda vjerovatno nista od 4 mj za mene...
    Gabi, ajde ooodlicno, jedva cekamo sutra tvoje izvjesce... ja se nadam da cete uspjeti...
    a sto se tice 6 mj, vjerujem da ce iskoristiti godisnji jer se dosta toga da pospajati... mi smo tako prosle godine bili 3 tjedna na moru...
    ma, nije ni taj 9-ti mj daleko... pokusavati cemo nekaj i u kucnoj radinosti (ako ne zbog bebe, barem zbog gusta postanem zeljna zbog apstinencije nakon transfera... )
    Fiona, jesam ti rekla da ce doci na vrijeme... ipak hormoni naprave svoje.

  9. #659
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Aurora biolog mi je rekao da sutra zovem i da ne brinem, da će se sigurno dobro odmrznuti... Pa ćemo vidjeti. Ma neću čovjeka gnjaviti, sutra ga zovem, ionako je tek oko podne radio oplodnju jer je tada mm bio gore...

  10. #660

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    165

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas nas je bilo baš dosta gore, dosta poznatih lica (Aurora, arkica).
    Uglavnom danas će odmrznuti moje stanice, mužić je odjurio gore da da uzorak jer nije bio sa mnom a ako sve bude ok transfer u četvrtak... I sutra zovem biologa pa ću vidjeti kakva je situacija...

    Draga želim ti puno sreće i uvjerena da će se dobro odmrznuti i još bolje oploditi

  11. #661
    venera21 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Cure .....

    Evo da prijavim, danas je 12-i dan od inseminacije, beta negativna. Sutra planiram kod dr. Tomića i baš me zanima da li će predložit još jednu inseminaciju. Meni se nekako čini da baš inseminacije nisu dobro rješenje, pogotovo ako su malci deformirani i slabije pokretni, bez obzira kaj biolog odabere najbolje.
    Da li netko zna koju curu da je ostala trudna poslije inseminacije?

    Nekak su mi se planovi pokvarili a vjerujem i vama....tak sam si lijepo zacrtala da ću svaki mjesec u postupak, a sad najednom nema biologa pa dr., pa godišnji...

  12. #662
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    venera, znam ja dosta cura koje su uspjele inseminacijama....
    ne bi ti dr. T to predložio da nije dovoljno dobar spermiogram...

  13. #663

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj petra30 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dan, curke

    Rekao mi je dr Tomić da u 6.mj. on ide na stari godišnji. Tako da znate planirati sve svoje postupke...
    Otvorila sam temu i na forum.hr za pisma Milinoviću, moje ide danas sa kućne adrese.

    BTW, držim fige Gabi25 i šalje vibre podrške Aurori, Zedri i Fioni. Cure, hrabre ste.
    Hej svima..Petrice vec sam se pitala gdje si...
    Samo da Vas pozdravimo i da svaki dan mislimo na vas jako puno, i ja sam naravno pisla i prosljedila dalje curama svojim.

    Kava neka se spominje kada?gdje?....

  14. #664
    petra30 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    uskoro hacienda
    Postovi
    88

    Početno

    evo me, tu sam. pratim ja vas redovito, ali nemam što napisati. znate i same da vam želim svima plus, uspješne transfere i velike bete, a trudnicama školske trudnoće
    Nikolinica B i Gabi25, velika pusa
    ostalima, veliki zagrljaj

  15. #665

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    na ANTENI Zagren je naša tem,a sa Irinom pa da javim samo

  16. #666
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Na kojoj frekvenciji je Antena?

  17. #667
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Aurora na 89,7

  18. #668
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Jel traje već?

  19. #669
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Traje!!!! Upravo Marnie priča

  20. #670
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Čula sam kraj taman. Hvala i ovdje Marnie

  21. #671
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj NikolinicaB prvotno napisa Vidi poruku
    Kava neka se spominje kada?gdje?....
    Nina, kava je sutra u 18 kafić Marascino (kod Cvjetnog trga). Ako budeš mogla doći bilo bi super da nas i ti malo zaraziš pored Arkice

  22. #672

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    88

    Početno

    marnie ja sam se opet rasplakala

  23. #673
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja zvala biologa, sad sam ljuta ko pas- od 5 stanica 2 su preživjele odmrzavanje (ma bravo za zakonodavca koji je ovo smislio), na njima je jučer popodne rađen ICSI a biolog danas kaže da još uvijek nije vidljivo nešto (zaboravila sam što) što ukazuje da su stanice oplođene. I neka nazovem ponovo sutra, ako se budu dijelile ok, a ako ne odu stanice u smeće. Još njih 5 nakon onih 6 ''nezrelih'' za zamrzavanje. Juhu, 11 mojih js završit će u smeću, pa da, imam ih na razbacivanje...
    Mislim da ovo stvarno zaslužuje još jedan mail Milinoviću, Šimuniću i sličnima kojima je ovaj zakon super. Ali ovaj put više neću biti pristojna

  24. #674
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Ajme Gabi, pa to je zbilja strašno! A ja sam baš maloprije razmišljala da sam možda malo pretjerala kada sam na Anteni rekla da je šok za ženu kada se nakon oplođenih 10-12 js samo 3 oplode, a ostale bace. Da sam bar pretjerala, ali na žalost to je istina!!!
    Baš mi je žao

  25. #675
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Gabi, ako ovo nije razlog za bijes, onda ne znam šta je!!! Zašto bi bila pristojna? Jel debil bio pristojan prema tebi kad ti je uništio 11 stanica?!

    Sad nam ne preostaje drugo nego vibrati za ove dvije!!! ~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~

  26. #676
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    stvarno grozno gabi, bez riječi sam,ne poznam te ali suosjećam..ja evo danas treći dan nakon transfera pa imam jedno pitanjce: da li je možda koja od vas imala blago smeđkasti (onak prljavi) iscjedak prvi i drugi dan nakon transfera i šta bi to moglo biti?

  27. #677
    FionaM avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    171

    Početno

    Ajooooj Gabi, jako mi je žao

    Marnie, imaš pp.

  28. #678
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    Gabi stvarno nam je zakon jadan, a jadnije smo jos i mi kojima radi najvecu stetu!
    tlukaci5, ja sam na dan transfera i dan poslije imala tako... ali meni ti svaki put mora diletirati tako da kod mene uvijek ima i krvi i dan poslije smedega... sve je to pod normalno... nemoj se brinuti.

    mene su narucili tek 8.4. tako da mislim da nisam u postupku ovaj put. ali nema veze... ako treba odmarati cu se do 9 mj, a poslije opet u nove pobjede... jedino ne znam kakvu uputnicu da si zemem od doktorice?

  29. #679

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Gabi sranjeeeeee!!! Toga se scenarija i ja najviše bojim. Ja se sad čula s tomićem. Ne stignem u 4, mjesec na iVF jer neće bit biologa taman oko moje punkcije...Ako mi ciklusi budu uredni mogla bih u 5. mjesec, taman se on vrati kad mi bude trebao. Ili ako nekim čudom dobijem mengu par dana ranije-tj do preksutra, stignem i u ovom ciklusu(moš mislit).... I eto, nemam cisti, imam spremne gonale, suprefact, štopericu-SVE!!! Da imam 7000kn išla bih privatno ovaj ciklus kmeeeeee....Ako ne stignem ni u 5. mjesec možda u 7....Majko mila...Dva postupka godišnje...

  30. #680
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja sam sad definitivno odlučila- ako ne bude ništa od ovoga ni sutra ( a stvarno ne vjerujem da bude jer nisam ja te sreće), kod nas više ne idem u nikakve postupke, čakm 12. mjeseci Maribor... Jučer je mm rekao nešto nad čim sam se zamislila- ja te više neću pustiti u postupke tu, neću da te muče a uz ovaj zakon nemamo šanse...

    Pa ću odmarati do tada i u deželu po svoju bebu...

    Zee uzmi uputnicu za folikulometriju, ne vidim kakvu bi drugu mogla uzeti...

  31. #681
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ma ja se nekako nadam da bi se od jeseni zakon mogao promijeniti... I isto sam odlučila da neću više ići u stimulaciju osim ako se zakon ne promijeni. A do tada (ako uspijem uloviti datume kad su biolog i Tomić ovdje) pokušavat ću s klomifenima, odnosno, rado bi Arkičinu formulu: klomifen + 3 menopura.

  32. #682
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    zeena, sorry na glupom pitanju ali što znači diletirati jer ja samo znam da mi je bio malo problematičniji transfer,nešto je rekao da je morao povući maternicu, uglavnom bilo je dosta bolno?

  33. #683
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Gabi drzim fige za sutra!!!! Zakon je isti kao i zakonodavac koji ga je osmislio....uf
    Cure vidim da organizirate kavu sutra, je ok da vam se pridruzim?

  34. #684
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    EVO NOVA AKCIJA!

    AKO STE BILI U POSTUPKU NAKON DONOŠENJA ZAKONA I AKO JOŠ NISTE, MOLIM DA OBAVEZNO ISPUNITE UPITNIK USPJEŠNOSTI (u mom potpisu) ... VRLO SU NAM BITNI PODACI KAKO BISMO IZNIJELI "PODATKE STVARNIH PACIJENATA"

    A DETALJE POGLEDAJTE I OVDJE:

    http://forum.roda.hr/threads/54392-JO%C5%A0-JEDNA-AKCIJA!-VA%C5%BDNO!-sakupimo-svoje-neovisne-statistike

  35. #685
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    tlukaci5, da, to ti je to... i meni je bolni transfer jer je usce maternice ful stisnuto i nemoze proci bez da rasiri... odtud i krv. meni je prvi put bilo dosta krvi i to svjeze na dan transfera, a dan poslije jos malo smeckastog, a drugi put samo smeckasto cca dan, dan i pol.
    i ja sam razmisljala o tome da se ne kljukam horonima bezveze... a i kod mene je problem kaj dosta slabo reagiram na njih pa mi i nema neke pretjerane koristi...
    marina27, naravno, sto nas je vise, to bolje!

  36. #686
    Zeena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    339

    Početno

    ps. ja redovno stavljam svoje 0,0 u upitnik...

  37. #687
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    EVO NOVA AKCIJA!

    AKO STE BILI U POSTUPKU NAKON DONOŠENJA ZAKONA I AKO JOŠ NISTE, MOLIM DA OBAVEZNO ISPUNITE UPITNIK USPJEŠNOSTI (u mom potpisu) ... VRLO SU NAM BITNI PODACI KAKO BISMO IZNIJELI "PODATKE STVARNIH PACIJENATA"

    A DETALJE POGLEDAJTE I OVDJE:

    http://forum.roda.hr/threads/54392-JO%C5%A0-JEDNA-AKCIJA!-VA%C5%BDNO!-sakupimo-svoje-neovisne-statistike
    evo i potpisa )

  38. #688
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Citiraj Marina27 prvotno napisa Vidi poruku
    Gabi drzim fige za sutra!!!! Zakon je isti kao i zakonodavac koji ga je osmislio....uf
    Cure vidim da organizirate kavu sutra, je ok da vam se pridruzim?
    Normalno da DA!!! Dapaće...

  39. #689
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Curke, ponavljam još jednom: Kava je sutra (u 18h) u kafiću Maraschino!!!
    Nadam se da se vidimo u velikom broju!!!

    P.S. Jučer sam vidila kucanje srčeka svoga bebača. Počele su i prve mučnine ("na sreću" svakodnevne i višednevne). Želim vam svima isto!!!

  40. #690
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj arkica prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. Jučer sam vidila kucanje srčeka svoga bebača. Počele su i prve mučnine ("na sreću" svakodnevne i višednevne). Želim vam svima isto!!!
    ajme Arkice predivno

  41. #691
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Sutra nazdravljamo (mi koje smijemo alkohol) za tvoje malo

  42. #692
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Arkica evo upravo su mi suze krenule od srece i kako si me samo raznjezila......predivno

  43. #693
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Pozdrav svim curama!!!
    Ja sam baš planirala doći na tu kavu i upoznati vas,što više to bolje,ali na žalost,sutra moram na uzv ujutro i morala sam promijeniti smjenu,pa radim popodne..
    I ništa od kave..
    Ali ja sam i malo u šoku i to povećem...Naime,nakon 17 menopura ja imam samo 2 folikula.Dakle,da li je to moguće!!???Endometrij mi je 7mm-a možda i 8mm.A folikuli su jedan 9,drugi 10.To je bilo jučer..U međuvremenu sam primila još dve ampule i danas ću još dvije,sutra opet na uzv...
    Ne mogu vjerovati da je to moguće!!!??Kad sam bila na klomifenu imala sam 1 folikul,a sad na stimulaciji tako loše...
    U čemu je problem!!??U meni,u preslaboj stimulaciji ili..???
    Iskreno,jako sam razočarana..baš ono jako..nadala sam se da će biti barem malo bolje..

  44. #694
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    mia74, potpuno razumijem tvoj šok, jer ja nakon 16 menopura (2 ampule na dan) nisam imala niti jedan folikul!! Mislim da su to sve preslabe stimulacije s obzirom na naše godine...Za moj postupak u Sloveniji su mi odredili početnu stimulaciju s 4 menopura, što mi je puno realnije nego oovo s 2. Kod nas se dr.-i boje da ne prejeraju sa stimulacijom kako bi izbjegli bacanje viška js, pa na kraju ne dobiju ništa .

  45. #695
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Mia, kakav imaš protokol i koji ti je dan stimulacije?

  46. #696
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mia, baš sam ti to htjela napisati što ti je Marnie rekla. Moja suborka je u Mariboru primila 48 menopura i dobila 6 jajnih stanica. Ja sam ih isto toliko dobila u Vinogradskoj s 19 menopura. Ne reagiraju svi isto, ali - činjenica je da bi svima nama reakcija bila puno bolja s jednom poštenom stimulacijom u kojoj bi se dobilo 10ak kvalitetnih stanica koje bi se sve oplodile i zameci zamrzavali. Eto, ti si idealan kandidat za inozemstvo dok je ovakav zakon, ili vrtiti ovdje prirodnjake/klomifenske.
    Posljednje uređivanje od AuroraBlu : 30.03.2010. at 16:02

  47. #697
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Ja sam dobila 2.3.4.dan po 3 menopura,potom 5.6.7.dan po 2 ampule.,uz Suprefact spray,naravno.Bila sam 7.dan ciklusa na uzv-doc mi ništa nije rekao,osim da još uzmem 2 ampule,za 8.dan i da se 9.dan-jučer,vidimo na uzv.Jučer mi je rekao da slabo reagiram na menopure-vidla sam da je napisao na lijevoj strani br 9,desno br. 10-to su valjda mjere folikula,i dao mi za jučer i za danas još po 2 ampule-ukupno 4.
    I sutra moram ujutro opet na uzv.
    I da,sada upravo gulim krumpir za ručak i razmišljam kako ću istražiti sve vezano uz dr. Reša,da mu se što prije javim-Maribor mi je malo predugo...i da...mislim da sam idealan kandidat za Sloveniju ili bilo koju drugu državu..samo ne Hrvatsku.

  48. #698
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    mia, možda baš ta dva folikula budu dobitna...
    U svakom slučaju-po 2 menopura preko 35-te je premalo, iako ne zna se dok se ne zavrti protokol, nažalost, prvo treba probati. Inače, bilo bi dobro izvaditi AMH, i pogledati antralne folikule za slijedeći put (ako ga uopće bude) i onda ić po 3 ili 4 menopura dnevno. Ovdje se daju slabe stimulacije jer im ne trebaju više od 3 j.s., al pitanje je kako će ići u slijedećem postupku (ako ga bude. U Sloveniji bi sigurno dobila jaču stimulaciju, a za vrtiti prirodnjake treba imati jako puno vremena i strpljenja.
    Sad vidim tvoj post pa nadodajem: ali zašto je smanjio menopure na 2? Moja preporuka je Reš, ako možete, a o njemu imaš puno na pPotpomognuta u Sloveniji, lobodno sve pitaj.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 30.03.2010. at 16:11

  49. #699
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    da, imamo svi iste protokole neovisno o dg i godinama...a za to mogu biti 2 razloga:
    1. ZAKON-koji nas onemogućava u zaceću a lijecnike u njihovom poslu (jer moraju kalkulirati o dobivenim js-cemu višak?! a onda eto, nastane manjak)
    2. ocito nemaju lijekova, jer vidim da svi dobivaju Menopur (opet neovisno o dg., godinama itd.)
    A valjda će i taj zako otići u sramotnu povijest, a do tada -Slovenijo, stižemo!!-opet zakon!! i neimaština...

  50. #700
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    ups, neimaština skliznula jedan red..i zakon naravno...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •