Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: put u Indiju

  1. #1
    sanjak

    Početno put u Indiju

    Ahoj svima,

    u drugom mjesecu se spremamo u indiju. Klara ce biti 16 mjeseci. Voljela bih se cuti s mamama koje su prosle to iskustvo. Svaki savjet je dobrodosao.

    Pozdrav, Sanja

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Da li je dojiš (i misliš dojiti i tada)?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    301

    Početno

    Hmmm...business or pleasure?
    Ako je pleasure, mozda da jos malo pricekate? Molim sve Indijce na ovom forumu da se ne uvrijede ali, prljavo je da prljavije nemre biti i ja bi jos malo pricekao s tom destinacijom.

  4. #4
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Hmmm... A kamo točno idete?

    Nisam bio u Indiji, nego u Nepalu, a iskustvo je bilo odlično. Veljača je suha i ne toliko vruća, zmazano je točno koliko i kod nas prije 20 godina, a treba imati u vidu da se ipak radi o tropima i da se mora jako paziti na vodu.
    OK, smatram da je ponešto kompliciranije izaći na kraj s bebom na jednom takvom mjestu, ali ne bih previše komplicirao. Ima baš svega i ne treba komplicirati s dovlačenjem zaliha sa sobom. Ako vam je prvi put, konzultirajte se s nekim tko je već bio tamo da vas malo uputi.
    Općenito se jako pretjeruje s doživljajem nečistoće u tim krajevima. Moje iskustvo je bilo dobro: ten mi je bio bolji nego ikad, a prilično reagira na nečistoću.

    Loše strane:
    Gužva na cesti, nepoštivanje prometnih pravila, većina vozila s dvotaktnim motorima koja jako dime, isključivo nezrelo voće, pije se samo flaširana voda, staklo (čaše, boce...) su čemerne kvalitete i pucaju na pogled, 'oće bit' džepara pa treba paziti na dokumente

  5. #5
    sanjak

    Početno

    hvala davore,

    idemo u Bangalore. Bila sam prije dvije godine sama ali me malo hvata trema zbog Klare jer svuda puzi i stalno stavlja sve u usta, a i doktori su dosta oprezni....
    pozdrav, Sanja




    Citiraj Davor prvotno napisa
    Hmmm... A kamo točno idete?

    Nisam bio u Indiji, nego u Nepalu, a iskustvo je bilo odlično. Veljača je suha i ne toliko vruća, zmazano je točno koliko i kod nas prije 20 godina, a treba imati u vidu da se ipak radi o tropima i da se mora jako paziti na vodu.
    OK, smatram da je ponešto kompliciranije izaći na kraj s bebom na jednom takvom mjestu, ali ne bih previše komplicirao. Ima baš svega i ne treba komplicirati s dovlačenjem zaliha sa sobom. Ako vam je prvi put, konzultirajte se s nekim tko je već bio tamo da vas malo uputi.
    Općenito se jako pretjeruje s doživljajem nečistoće u tim krajevima. Moje iskustvo je bilo dobro: ten mi je bio bolji nego ikad, a prilično reagira na nečistoću.

    Loše strane:
    Gužva na cesti, nepoštivanje prometnih pravila, većina vozila s dvotaktnim motorima koja jako dime, isključivo nezrelo voće, pije se samo flaširana voda, staklo (čaše, boce...) su čemerne kvalitete i pucaju na pogled, 'oće bit' džepara pa treba paziti na dokumente

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •