Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 100

Tema: AS cybex pallas

  1. #51
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    puntica, istina nisam ju isprobala prije nego smo ju kupili, poslala na brzinu MM u Brežice i evo... pretražujem net, gledam snimke na youtube ali još uvijek ne kužim gdje griješimo. Obavezno ću morati na Rodin pregled, nadam se da će ubrzo imati koji u Zg.

    Plusic, nisam osobno kupovala pa ne znam kako uživo izgledaju boje. Imamo Seat Alteu sa sportskim sjedalima, ne znam jel u tome keč

  2. #52
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Suzzy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi jučer kupili ovu sa isofixom, zasad mi izgleda super, najviše me strah tog jastučića jer mrzi biti vezana a to mi se čini kao još gora verzija i bojim se da će joj biti vruće, to mi je tek palo na pamet kad smo malecku smjestili u AS. Zna li netko ima li pamučnih (ljetnih) presvlaka za ovaj model???

    Imam problem kod postavljanja iste, naime piše da stražnja strana AS mora savršeno prianjati na sjedalo automobila što mi nikako ne postižemo, naslanja se samo gornji dio. Čini mi se stabilna, ne mrda nikamo ali me to još uvijek muči. Kako je kod vas?
    Iskreno, ne znam kod koga se AS u potpunosti ledjima naslanja na sjediste auta. Mi to kod AS II/III isto ne postizemo. Najvise je naslonjen onaj dio za glavu. Kod ledja ima supljina. Pa sjedista auta nisu tako ravna.

    A tvoja AS je I/II/III, ipak "gradjom" ima odlike II/III (zahvaljujuci jastuku postaje i I), tako da je to tipicno za taj tip sjedalica. Ipak nije klasicna grupe I, tad je ipak slucaj malo drugaciji.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    dolje u sjedalu je cvrsta jer je drzi isofix, to mi je sasvim jasno, ali zato bi morala imati TT koji ce je drzati gore ili pak nogu kao uporiste da joj pruzi stabilnost...

    mi imamo trenutno u autu MC priori fix i skroz je "sjela".


    probat cu sjedalicu u auto prije nego ih kupim, hvala na savjetu.

    a jos uvijek nisam shvatila za sta sluzi onaj pojas?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    evo me sa najnovijim informacijama - kupili smo i imamo isti problem, donji dio je cvrst ali gore malo plese, odn. nije cvrsta kao npr MC priori fix.
    Teta iz ducana koja nam je montirala i sve objasnila kaze da je to tako za te sjedalice normalno, da ih jos drzi pojas od sjedala.
    i istina, kad se zaveze pojas onda se ne micu toliko kao ovako "prazne".

    kupila sam i ovaj dodatni pojas, medjutim neznam sta sa njim?

    sutra idem na pregled, nadam se da ce mi savjetnici pomoci

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    za ovaj remen sam naletila na slikicu da se on u biti veže oko uzglavlja sjedalice pa oko naslona sjedala auta http://www.detskyraj.cz/images/clank...g_belt_ilu.jpg

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    a kako ste na kraju riješili problem "plešuće sjedalice"? Ima li kakav catch?

    i zanima me zašto ste se odlučile za Cybex a ne za Kiddy? (pitam jer većinom roditelji koji se odluče na AS sa tim stolićem lome koplja između Kiddy i Cybex. To je i moja najveća dilema trenutno)
    Posljednje uređivanje od elly07 : 05.07.2011. at 15:57

  7. #57
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj Plusic prvotno napisa Vidi poruku
    evo me sa najnovijim informacijama - kupili smo i imamo isti problem, donji dio je cvrst ali gore malo plese, odn. nije cvrsta kao npr MC priori fix.
    Teta iz ducana koja nam je montirala i sve objasnila kaze da je to tako za te sjedalice normalno, da ih jos drzi pojas od sjedala.
    i istina, kad se zaveze pojas onda se ne micu toliko kao ovako "prazne".

    kupila sam i ovaj dodatni pojas, medjutim neznam sta sa njim?

    sutra idem na pregled, nadam se da ce mi savjetnici pomoci
    Kako je prošao pregled?

  8. #58
    sierra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Može neko napisati odgovor? I mi gledamo ovu pa nas zanima dali ste otkrili zašto pleše? jel se djeca bune na jastučić? a jel se onda veže sa pojasom od auta ili nikako?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    sjedalica ne plese, vec lijepo sjeda u auto kada je ispravno montirana (hvala rodinom pregledu AS )
    mali pomak naslona koji je primjetan je zapravo tu radi boljeg prijanjanja uz sjedalo auta. potrebno je skinuti naslon za glavu sa sjedala gdje se montira sjedalica i onda sjedalica lijepo sjeda, cvrsta je i nema problema.

    Kod nas je nastao problem kod montiranja ali zbog auta, inace koliko sam cula na rodinom pregledu od savjetnice, manje vise svi Renaulti imaju uvucene kopce za pojas i onda sama sjedalica sjeda malo preko te kopce, ali ja sam se u roku par dana naucila tako kopcati.

    Jastuk je super prihvatio i malac od 14mjeseci koji je sjeo po prvi put u tu AS (iz MC CAbrio) kao i stariji trogodisnjak koji je sjeo u nju nakon voznje u MC Tobi i Priori fix.
    Stovise, cini mi se da se starijem jako svidio jastuk.

    Manu za sada nemam, osim sto moram priznati da je za roditelje jednostavnije vezivanje "obicnih" AS jer za zavezati ovu moras uistinu zakoraciti u auto

    Naslon se spusta dok dijete nije u AS (ja nisam jos nikada uspjela spustiti u lezeci dok je dijete u AS niti dok je AS privezana) ali meni to nikada jos nije bilo potrebno jer su i na duzim relacijama spavali bez spustanja AS, glavica im je lijepo sjela izmedju bocnih zastitnih jastucica i nije padala prema naprijed.
    Istina, jednom je mladji zaspao kao pijanac, naslonio je ruke na jastuk ispred sebe i glavu zabacio na ruke :lol

    i za kraj samo jedna napomena rodinim savjetnicama za AS, vjerovatno su dosad vec stekle iskustvo jer kad sam ja bila to im je bila prva Cybex sjedalica - sjedalica se u lezeci polozaj ne spusta narancastom ruckom i izvlacenjem postolja, vec crvenom ruckom (gornjom) klasicnim zgibom sjedalice unutar postolja.

  10. #60
    sierra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    o hvala na odgovoru..nisam shvatila za koje kopčanje treba zakoračiti u auto? Jer mi bi uzeli sa isofixom pa bi stalno bila unutra.....ili misliš na vezanje djeteta tj postavljanje?? A jel se veže sa pojasom od auta ili se uopče ne veže?

  11. #61
    sierra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Ajme pa šta svaki put treba kopčat sve? Sad sam gledala na you tubeu da se mora sa pojasom od auta. Inače izgleda svemirski,makar mi je djete nekak ko siroče unutra. Ufff teška je odluka cybex-romer evolva ili kiddy ????

  12. #62
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Evo i mi se dvoumili između cybeks ili kiddy i prevagnula kiddy radi boljeg materijala na as,ocijene su im iste tako sam se vodila po tome.Nego moje je pitanje sada kiddy nema isofiks i malo surfam ono sigurnije je da je sjedalica fiksirana za sijedalo auta pa ako mi možete odgovoriti jeli to vezanje samo pojasem sigurno?Jastuk mi je super i malac je dobro prihvatio,a i presudilo je to jer jastukom su manja oštečenja na vratnu kralježnicu pri sudaru.Jer malo gledam ali kiddy nema ni za jednu sjedalicu isofix osim skupine 0 ili se varam?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Mi imamo cybexicu i prezadovoljni mi i gospodična korisnica!Sjedalica je lagana za prebacivanje iz auta u auto,jednostavno se veže i stvarno dobro sjedi u svakom sjedalu....a i "šank" je multifunkcionalan!!))

  14. #64
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Da li ova AS može u auto koji nema isofix?

    https://www.facebook.com/babycenter.hr

  15. #65
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ako misliš na Cybex Pallas Fix... Evo iz uputa:
    ISOFIX Connect System offers enhanced safety and stability and easy one-click installation.
    The seat's connectors simply snap into the vehicle's ISOFIX anchorage points. The connectors can easily be folded away, so that the seat is also compatible with cars not equipped with ISOFIX.

  16. #66
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Ako misliš na Cybex Pallas Fix... Evo iz uputa:
    ISOFIX Connect System offers enhanced safety and stability and easy one-click installation.
    The seat's connectors simply snap into the vehicle's ISOFIX anchorage points. The connectors can easily be folded away, so that the seat is also compatible with cars not equipped with ISOFIX.
    HVALA! Vidiš to sam se i sama mogla sjetiti i potražiti!

  17. #67
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jel ima netko? Čini se odlična....

  18. #68
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Ja sam uzela Pallas2 za sina. U principu mi se mnogo sviđaju ta sedišta sa štitnikom ćerka mi ima Kiddy. Prezadovoljni smo. Sada za sina nismo mogli da nađemo Kiddy pa smo uzeli Cybex. Cybex je imao nešto višu ocenu, Kiddy mi je ugodnija tkanina na dodir. Mislilm da koju god čovek izabere neće pogrešiti. Neki su se roditelji žalili da im je deci vruće u takvim sedištima, mi tih problema nismo imali, inače se vozimo bez klime (muž je smatra izvorom svih bolesti i zala i ne pali je).

  19. #69
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Hvala.

  20. #70
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jel netko zna kakva je razlika između Pallas i Isis AS. Izgledaju jako slično, ali je isis jeftinija? Ne mogu naći kako isis prolazi na testovima, pallas ima super ocjene.

    https://www.babycenter.hr/proizvodi/5059/autosjedalice

  21. #71

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav;

    da li netko zna može li se kako produžiti pojas jer imamo problema sa kopčanjem CYBEX Pallas-FIX sjedalice u Pežou 307, 2002. godina?
    Naime, za sad još mogu zakopčati sjedalicu tako da se naslonim na nju i nekako uguram kopču, ali kad nam malena malo poraste, onda bi se onaj jastuk trrebao pomaknuti van, a tu nemam nikakve šanse ni blizu da zakopčam pojas.....

    Vidio sam na e-Bayu da ima tih produženja za pojas, ali nisam siguran koliko je to sigurno.

    Hvala!

  22. #72

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav;

    nakon malo istraživanja, došao sam do zaključka da je ugradnja dužeg pojasa nemoguća misija (od strane ovlaštenih srevisera). Kemijanje je isto tako nemoguća misija zato jer je kemijanje (produžavanje pojasa rezanjem i krpanjem, i slično).

    Ali, stariji modeli imaju kopču napravljenu na traci, pa pričvršćenu u karoseriju. Provjerio sam na Peugeotu 106 i kopča odgovara pojasu. Dakle, jedno od rješenja bi bio zamijena kopče 'starijim modelom'.


    Nadam se da nekome pomaže.

    Lijep pozdrav.

  23. #73
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Molim pomoc! Upravo je nasa romerica zavrsila na servisu i dobili smo zamjensku cybex pallas 2 fix i nabrzaka je montirali (znam da tako ne bi trebalo) i nije mi jasno dal ako je na vodilicama koje zakacim na isofix zeleni indikator (uz crveni gumb) jel to znaci da je OK?
    Citam upute i nije mi jasno! Molim ako netko zna da mi pomogne!!! Hvaala

  24. #74
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    https://www.youtube.com/watch?v=qWsP6yIgyTU

    vidi ovaj link, ako je kao tu, onda je ok (negdje na 1,50 min)

  25. #75
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Hvala Rahela!
    Dobro smo montirali!

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Molim vas pomoć, imamo problem sa AS. Nakon što sam nekoliko puta zvala trgovinu gdje smo kupili AS i naravo ostali bez odgovora, nadam se da će mi ovdje netko pomoći. Sjedalicu nikako ne možemo spustiti u polegnuti položaj, probali smo dok je malena bila u njoj i dok nije bila. Sjedalica je pravilno montirana sa isofixom. Ako netko može pomoći unaprijed hvala!

  27. #77

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Molim vas treba mi pomoc,nasa AS se ne moze spustit u polegnuti polozaj. Ako je netko imao ovaj problem molim da se javi. Hvala!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Imamo problem sa sjedalicom cybex pallas 2 fix,ne moze se spustit u polegnuti polozaj. Da li je netko mozda imao ovaj problem? Hvala unaprijed

  29. #79
    ema 1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    129

    Početno

    Ivana
    Naša se spusta jedino kad nije zakopčana
    Znaci kad krećemo na put stavimo je u ležeći položaj i tako funkcionira dok u vožnji nema šanse da je spustimo

  30. #80

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj ema 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ivana
    Naša se spusta jedino kad nije zakopčana
    Znaci kad krećemo na put stavimo je u ležeći položaj i tako funkcionira dok u vožnji nema šanse da je spustimo
    Nasa se ne spusta nikako zvala sam nekoliko puta trgovinu u kojoj smo kupili sjedalicu ali bez ikakvog odgovora.

  31. #81
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Nasa se spusta i zakopcana u vožnji ako je nužno, ali vraća se u početni samo otkopcana i prazna. Čini mi se da je tako i u testu na yt.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj nela08 prvotno napisa Vidi poruku
    Nasa se spusta i zakopcana u vožnji ako je nužno, ali vraća se u početni samo otkopcana i prazna. Čini mi se da je tako i u testu na yt.
    Da gledala sam sva moguca videa na yt i pokusali smo je spustit,ali bez uspjeha. Rekli su nam da bi trbali odmaknuti sjedalicu od naslona i onda spustiti,probali smo i to ali bez uspjeha, sigurno je neki priblem u sjedalici

  33. #83
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    ivanakt, gdje ste kupili as, jeste iz zg

  34. #84

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj Smokvica. prvotno napisa Vidi poruku
    ivanakt, gdje ste kupili as, jeste iz zg
    Kupili smo u baby centru preko web shopa,iz Sibenika sam. Mislim da cemo otici u St pa da pogledaju u cemu je problem,jer preko telefona kad sam zvala nekoliko puta su mi rekli da odmaknem sjedalicu od naslona u autu pa da je onda probam spustit,i naravno da nisam uspila,jer se sjedaliva ne treba i ne smije odmicati od naslona vec cvrsto stati uz naslon.... Tako da toliko o njihovoj strucnosti

  35. #85
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Imam Juno 2 Fix od Cybexa i to je najgira sjedalica koju sam.mogla kupiti.

  36. #86
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Jastuk vam ne paše?

  37. #87
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Upravo to...katastrofa, dijete mi ima 9 kg i taj jastuk je svu stisne a ne mogu ni zamisliti kako onda dijete od 18 kila stane u sjedalicu. Užas. Sv je stisne i rukice joj sa strane vire onako fiksirano. Platili smo je skupo, a danas još čitam u Jutarnjem da je materijal štetan.

  38. #88
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja se trudim i trudim i trudim i trudim... i nikako ne uspijevam shvatiti te nove sendvice.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 25.11.2015. at 06:26

  39. #89
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    lavko u kojoj sjedalici je do sada dijete bilo?
    hoda li samostalno?
    preporuka je što dulje biti u sjedalici okrenutoj suprotno smjeru vožnje
    uvjeti za prelazak u smjer vožnje su: da dijete ima barem 10kg, barem godinu dana i samostalno hodanje

    možete li zamijeniti novu sjedalicu? prije koliko je kupljena?

  40. #90
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Ima 14 mjeseci, hoda i nije bas teska, 9 kg. Mjesec dana je u njoj al kupili smo je puno prije..tako da cu je prodati, mozda nekom donese srecu.

  41. #91
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    da, na žalost je to često tako
    roditelji prenagle sa kupovinom, zbog akcija ili nekih drugih razloga, a na kraju ispadne da im sjedalica ne odgovara

    zato uvijek preporučamo da se djeca voze u odgovarajućim i postojećim sjedalicama dok god ih ne prerastu, a onda u kupovinu nove, sa obaveznim isprobavanjem da li odgovara djetetu i autu u kojem će se voziti

    nadam se da ćete pronaći neko rješenje

    a ako možete dođite na pregled AS koji će biti 13.12. od 10-12h na parkiralištu MUPa u Heinzelovoj, pa da vidimo je li to zbilja prestisnuto ili to tako i treba biti (jer da nije stisnuto zbog previše lufta između djeteta i sjedalice, došlo bi do ozljeda u sudaru)
    Posljednje uređivanje od rahela : 25.11.2015. at 13:41

  42. #92
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Mi imamo pallas i super nam je. U pocetku taj jastuk djeluje glomazno, ali sad odlaze stvari na njega i ne smeta joj uopce. Mozda ce vasoj kad malo ode u visinu biti bolje...
    I ja sjedalicu mogu staviti u lezeci dok je na semaforu crveno s vozacevog sica (vratiti gore ju ne mogu jer je moram odmaknuti od naslona). Al treba vremena da se skuzi sistem. Ta "ruckica" za spustanje ima kao zubac i treba ju do kraja stisnuti da bi se sjedalica spustila...

  43. #93
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Prodano!
    Tražim novu i dokazim na pregled 13.og.

  44. #94
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Neznam jel gore pisalo, vjerojatno je, al svakako je pokušajte namontirati prije kupnje

  45. #95
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Prodano!
    Tražim novu i dokazim na pregled 13.og.
    probaj pogledati BeSafe. Nama je bila super. http://www.besafe.com.hr/index.php/h...izi-comfort-x5

  46. #96
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Pa evo gledam Maxi Cosi i Romer, vidjet ću i BeSafe, hvala Beti.
    I svakako ću staviti dijete u sjedalicu prije kupovine.

    Jedino ne razumijem one crash testove od ADAC-a, ne znam njemački, ima li kakav prijevod negdje?

  47. #97
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    adac-ovi testovi nisu ključni za odabir (kao niti jedni drugi). Tebi je najbitnije da ima atest, da odgovara djetetu i da se može pravilno i čvrsto montirati u auto. Kad sve isprobaš, ako ti odgovara i financijski onda je to sjedalica za vas.
    Ako imate bilo kakvih nedoumica slobodno pitaj. I vidimo se na pregledu 13.tog

  48. #98
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Aha...onda se neću zamarati testovima. Onda idemo u dućan i isprobavamo tamo, valjda je smijem tamo staviti u sjedalicu?
    Jer ovaj cybex sam poslala muža i on kupio. Tuka jedna.

  49. #99
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    Staviti dijete u sjedalicu i onda isprobati sjedalicu i u autu.
    I sve to prije kupnje.
    Zamolite prodavačice, uglavnom daju... dogovorite se s njima... nema smisla kupovati sjedalicu koja se ne može montirati u vaš auto.

  50. #100
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Upravo smo kupili Recaro Young Sport Hero, 9-36 kg..znaci sve grupe. Nadam se da ce sluziti. N sjedi u njoj i igra se.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •