Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 178 od 178

Tema: kanta za smeće - ona od 1000kn....

  1. #151
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    E da, još na temu čuvanja- ako se nešto čuva, ne koristi, kako će onda naša djeca imati uspomenu na familiju. Samo po priči, brisanju prašine iz vitrine ili šta. Ma, neću više, jer ne kužim

  2. #152
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ajme apri, pa ta kanta je ooooogromna.

    ima i manjih time i jeftinijih -oko 700 kn - ali nema šarenih, odnosno ima samo na zastavu

  3. #153
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa ogromna, da
    LOOOOL

    ti mislila kantica

    idi na moj fejs, da vidiš kolika je u odnosu na elemente
    i da vidiš kako paše

  4. #154
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    A nista, lijepo cemo ovako. na proljece, svi svoje setove porculanske, lijepe kante i bozicne tanjure lijepo kod mene na selo. U vrt. cajanka ce biti bozanstvena.
    mali sitni kolacici, oni za zalogaj sto bi Apri rekla na Naninom tanjuricu. Caj iz gejsa salica koje cemo poslije kao mala djeca gledati prema suncu, a eventualne ostatke cemo kao prave dame ubaciti u neku predivnu barbanitinu kantu.

    domacica nudi, vrt, kolacice i caj
    totalno offtopic - ja se samopozivam nemam gejša ni bilo kakve porculanske šalice, nemam lijepu kantu ni poseban tanjur, ali mogu donijeti heklane stolnjake

  5. #155
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Sta ima manja na zastavu? Mozda bi mogla tu uzet dok ne narastem do ove od apricot. Zvat cu ih u pon da ispitam cijenu. Shit ja cu jos I postarinu platiti...

    Jeli naivno ocekivati snizenje u prvom mjesecu?

  6. #156
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    A nista, lijepo cemo ovako. na proljece, svi svoje setove porculanske, lijepe kante i bozicne tanjure lijepo kod mene na selo. U vrt. cajanka ce biti bozanstvena.
    mali sitni kolacici, oni za zalogaj sto bi Apri rekla na Naninom tanjuricu. Caj iz gejsa salica koje cemo poslije kao mala djeca gledati prema suncu, a eventualne ostatke cemo kao prave dame ubaciti u neku predivnu barbanitinu kantu.

    domacica nudi, vrt, kolacice i caj
    Šešir obavezan, nadam se.

  7. #157
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mislim das u manje oko 700 kn. Samo ta na zastavu nije imala zaobljeni poklopac., a te su mi ljepše. Sa zaobljenim je bilo samo jednobojnih, i mogu reći da je crvena prekrasna, ali ja bih radije na cvjetiće.

    imam servis za 12 osoba, iako dosta toga fali. Ali ako svatko bude konzumirao nešto drugo, svi će moći koristiti tanki porculan, ali nema gejši.
    slažem se za šešir

  8. #158
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    a kolko često se prazni ta kanta, ako se uopće puni.

  9. #159
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ali cujem da plava smanjuje apetit , pa cu jos jednom razmisliti.
    a ne bi li u slucaju ove kuhinje bolje pasale neke druge kante sa linka? Mozda ona sa zadnjeg?
    sad kolko plava smanjuje apetit nisam vidla na nekima u mojoj familiji, možda je i do toga kaj se u kuhinji samo kuha, a ne jede, ili možda ima krivu plavu ( čak je ne mogu nać ni na stranicama gdi smo je kupili, očito više nije in)

  10. #160

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I ja bih jednu kantu i ja bih bila hrabra i kupila bih baš onakvu nebeski plavu... Ali očito ne još, čekam aprine godine ili sponzora. Kuhinja mi je naslijeđena, neka meka boja panna, pločice neka strašna imitacija mramora a trenutna kanta potrgana od jučer... I molim da mi se ova tema o skupim kantama pojavljuje sve češće, jer nekako baš je lijepo vidjeti tako krasne kante dok čekam da kupim neku s akcije u Konzumu ili gdjegod.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I zapravo, možda bih uštedjela da kupim ovu plavu kantu. Mislim dugoročno gledano. Ako bi se smanjio apetit 4 muškarca, stvarno bih mogla uštedjet. Samo to bi mi moralo pisat u garanciji za kantu. A da ja nazovem dućan i priupitam da li uz plavu kantu dolazi i garancija da će muž i djeca manje jesti?
    Posljednje uređivanje od casa : 21.12.2013. at 23:55

  12. #162
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    ak meni nisu počeli jeneki manje jest od cijele kuhinje, sumljam da će od jedne kantice.

  13. #163
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I zapravo, možda bih uštedjela da kupim ovu plavu kantu. Mislim dugoročno gledano. Ako bi se smanjio apetit 4 muškarca, stvarno bih mogla uštedjet. Samo to bi mi moralo pisat u garanciji za kantu. A da ja nazovem dućan i priupitam da li uz plavu kantu dolazi i garancija da će muž i djeca manje jesti?
    mm-u bi se sigurno apetit smanjio, svaki put kada bi ugledao kantu od 1000,00 kn presjelo bi mu jelo. Znači igra bilo koja boja

  14. #164
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kolko često se prazni ta kanta, ako se uopće puni.

  15. #165
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kaže muž - svaki dan
    ja bila uvjerena, triput tjedno, kako i dolaze smetlari

    baš ću pratiti od danas

  16. #166
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja ću biti totalni partibrejker, i reći, što vi bacate u te kante?
    Ovdje nitko ne reciklira?

    Ja imam jednu jedinu minijaturnu, kakva ide inače u kupaonice, stane u nju ona mala vrećica u koje stavljaš voće-povrće u dućanu. I tu bacam ostatke hrane, tj. ostatke od pripremanja, ljuske i sl. I štapiće za uši. Da mogu na balkonu imati kompost bacala bih samo štapiće za uši . (još da ne koristim te plastične vrećice uopće, ali ih barem iskoristim, kad u dućanu inzistiraju da je svaka mrkva u svojoj vrećici)

    Sve ostalo je plastika, papir ili staklo i ide u kartonsku kutiju ispod sudopera, pa do reciklažnih kontenjera.

    Imate još pola godine da si nabavite nove kante, s odvojenim spremnicima, a ove će vam biti ukras .

  17. #167
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bih jednu kantu i ja bih bila hrabra i kupila bih baš onakvu nebeski plavu... Ali očito ne još, čekam aprine godine ili sponzora. Kuhinja mi je naslijeđena, neka meka boja panna, pločice neka strašna imitacija mramora a trenutna kanta potrgana od jučer... I molim da mi se ova tema o skupim kantama pojavljuje sve češće, jer nekako baš je lijepo vidjeti tako krasne kante dok čekam da kupim neku s akcije u Konzumu ili gdjegod.
    X

    Ja imam takvu s akcije u Konzumu (49 kn) i za te nofce uopće nije loša (ima papučicu da se ne mora otvarati rukama, neka neutralna siva, ništa fensi). Kao i ti ogledam lijepe kante i čekam bolja vremena za neku drugu, ali iza vrata je, nitko je ne vidi. Na balkonu je reciklažno dvorište, a i kanta je tamo ljeti, samo zimi ju držim u kuhinji da ne moram svaki čas otvarati balkonska vrata i grijati Republiku Peščenicu.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 22.12.2013. at 16:25

  18. #168
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću biti totalni partibrejker, i reći, što vi bacate u te kante?
    Ovdje nitko ne reciklira?
    recikliramo SVE osim komposta
    a ti si ljubomorna

  19. #169
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    mene užasava to smeće - prije smo imali puno manje smeća. Sjećam se kada sam bila u Americi čudila sam se količini smeća koje oni imaju jer hranu kupuju u velikim dućanima gdje je sve pakirano. Mi imamo malu kantu i ne praznimo ju svaki dan - skoro svaki ali ne svaki. I to tzato jer ja glavninu špeceraja obavljam na placu, nosim svoje vrećice, posude zza sir, boce za mlijeko, Meso kupujem u mesnici a ne u onom stiroporu iz dućana. mene ta dućanska ambalaža izbezumljuje.

  20. #170
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    sad se sjetila da mi imamo običnu ali plavu kantu, prazni se kad se napuni, ali odvojeno skupljamo papir, povratnu ambalažu, vrečice i plastikuposebno u jednu vrečku, otpatke za susedine kokoši, i ostatak otpadaka kaj ide u kompost ( to odnesem kad stignem)



    bb nitko ti ne brani da povrće staviš skupa, ja sve vrečke iz dučana recikliram kad idem na plac pa u tome donesem doma stvari, pa ponovo recikliram kad nekaj skupljam od prije navedenog.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 22.12.2013. at 17:31

  21. #171
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    recikliramo SVE osim komposta
    a ti si ljubomorna
    Nisam ljubomorna , nisam ju ni vidjela, samo sam shvatila da je velika, pa se pitam koliko smeća stane u nju. Pogotovo ako sve reciklirate.

    Jelena, to sam nekad radila, ljepila 7 naljepnica na jednu vrećicu, ili sve potrpala u 1-2, pa im na blagajni vadila da važu. Ali sad kupujem hranu online (zima,mala djeca,nikad ni muža ni auta,nije mi bilo druge), a oni ih donesu milion.

  22. #172
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    recikliramo SVE osim komposta
    a ti si ljubomorna

    meni i dalje nije jasno otkuda vam toliko smeća.
    mi imamo jako malu kantu i sigurno ju ne praznimo svaki dan, ima nas kao i vas, s tim da djeca imaju doma sve obroke - niti oni ne jedu u školi, niti mi na poslu. I imamo i dva kućna ljubimca, ali to njihovo bacamo čim očistimo.

  23. #173
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    možda je tajna u čišćenju poriluka?

  24. #174
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    a ima i ljudi koji neznaju nista zgnjeciti i smanjiti prije bacanja u smece pa napune kantu za cas....kad vidim nekog da samo onako baci tetrapak bez da ga zgnjeci posizim....ja toliko pritiscem da skoro odvalim kantu (a prethodno se na podu dobro iskakucem po tome)... mi smo kupili neku omanju da stane ispod sudopera pa ju je MM ubusio u vrata elementa....htjela sam jedno vrijeme vanjsku ali bi mi ipak svugdje smetala,samo jos jedan dodatni predmet za micati prije brisanja poda....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 22.12.2013. at 23:36

  25. #175
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    meni i dalje nije jasno otkuda vam toliko smeća.
    pa rekla sam ti kako mislim da zoki pojma nema
    vrećica od prekjučer stoji napola prazna/puna
    vidjet ćemo kojom brzinom će se danas puniti kad krenem s kolačima

    to ti je ko ono s woodyem allenom i miom farrow: kad nju pitaš koliko se seksaju, ona kaže svaki drugi dan...
    kad njega pitaš, on kaže - jednom mjesečno

    tako se valjda i mome mužu čini kako stalno mora prazniti i umetati nove vrećice


    skulirana, mi recikliramo i tetrapake, tako da ništa od bacanja u kantu

  26. #176
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    ja sam prvo kupila jednu jako veliku u lesnini, visoka, stane puno u nju a otvara se pritiskom na poklopac jednim prstom koji se onda fino otvori. Kanta mrak i rikne poklopac i to više nije to! Moraš primati poklopac rukom, otvarati, pa pada. Uglavnom da skratim poludio MM jedan dan izbacio u teatralnom stilu tu kantu u kontejner, otišao u lesninu i kupio ovu za 750! Ja poludila reko pa ko daje za kantu za smeće 100 eura, no kanta je mrak
    Otvara se pritiskom na pedalu, jako je velika, lijepa je vizualno, mogu reći da sam baš jako zadovoljna. Nažalost mi smo kreatori smeća i treba nam velika kanta. Da bacam u vrećice ne bi nam bilo kraja!

  27. #177
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    apri, nisam skužila da TM nema pojma, nego da punite svaki dan. pa si mislim, možda bacate smeće dok je kanta napola puna- ne znam, meni izgleda ogromna. No dobro, sada znam, a kanta je stvarno prekrasna - ali preskupa, iako so mislim kako bi trebali kupiti neku ljepšu kantu,. imamo onak obuičnu plastičnu , iako lijepe zelene boje.

    OT. još nisam kupila Vileroy tanjur (škrta sam, kaj mogu)

  28. #178
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ali drage zene, ova kanta nije samo kanta. ona je i ukras.
    a koliko sto praznim nemam pojma. ja ispred kuce imam dva kontejnera plavi i crni, teta mi je u seoskom uredu vec najavila jos boja.
    kantu u kuci imam neku srednju. dobio MM od susjede za rodjendan jer sam ja stalno pricala da zelim kantu za smece pa zena pocastila MM umjesto mene.

    i Nano mi smo sinoc okitili bor i pod borem stoji paketic sa naljepnicom Vileroy mislim da je pala moja prva salica za moj buduci set.

    a za cajanku naravno sesiri skoro pa obavezni, jer ko zna kad cu ja suncobran izvuci iz garaze, a folpica kad skuzi topic odmah da joj kazem ona ne treba sesir ona nek dodje s svojom natapiranom frizurom.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •