Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 363

Tema: FLEXA

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    10

    Početno FLEXA

    znate li tko drzi njihov namjestaj. preko lesnine ne zelim, 3 mj. cekanja.

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    trazilice... trazilice..

    npr. www.pogodak.hr

    upises pojam i izbaci ti hrpu informacija

    klikni na ovo http://www.pogodak.hr/search.jsp?q=flexa pa vidi ko sve drzi flexa namjestaj

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    10

    Početno

    nis od pogotka. idem precesljati velesajam.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Nema ti flexe nigdje drugdje nego u Lesnini.

    Ak ti se da do Graza u Kiki imaju njihov program po 30-50% nižim cijenama, no čekanje je isto 30 dana ak se dobro sijećam.

    Inače , mi smo kupili flexu izložbeni primjerak i dobili 70% popusta.
    Bačen novac - Irma uopće ne spava u krevetiću, no prematalica i komode su mi SUPER!!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    10

    Početno

    otvara se Kika u ZG, al ne znam kad ni gdje. ne mrem se sjetit.

  6. #6
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Podižem ovu prastaru temu o FLEXI.

    Koliko znam Flexa ima za kupiti u Lesnini i Kiki.
    Da li ima i Cadoro?

    U Lesnini sam bila jučer. Do kraja mjeseca imaju 20% popusta na Flexu + još 10% daju na keš i još nekakvih 10% za ne znam kaj.

    Cijena je paprena, a rok isporuke šugava 2-3 mjeseca. :shock:


    Da li netko zna da li je razlika u cijeni i roku isporuke ako se naručuje u Kiki?

    Krevet na kat: osnovna cijena je 4.932 kn, a sa svim popustima 3.196 kn.
    Uz ormar, stol, ladičar i par điđa cijena je došlla do 10.000.

    Gledala sam duge krevete na kat i moram priznati da mi se ništa ne sviđa...ljestve su loše, nema poštene ogradice...Ormari su seljački.
    Ja želim bijeli namještaj, skroz čistih linija!

    Jel se isplati dati toliko za krevet?

    Inače jako zgodna stvar za sve koji razmišljaju o Flexi je da se s njehovih stranica ovdje može skinuti brošura u pdf-u (na dnu):

    http://www.flexa.dk/Default.aspx?ID=170

    A možete instalirati i programčić u kojem definirate veličinu sobe i opremate je Flexom, a onda sve možete pogledati kako izgleda u 3D:

    Skinite ga ovdje:

    http://www.flexa.dk/Default.aspx?ID=193

    I da...Flexa ima i u bijeloj boji, ne samo u omraženoj (nekome) boji drveta.

  7. #7
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi smo prije par dana u Lesnini platili krevet flexa, bijeli, osnovni oblik bez ikakvih dodataka
    rekli su da dolazi nova isporuka u 8. tjednu ove godine, dakle idući tjedan ako se ne varam
    isto su nam rekli u kiki, ali je u Lesnini ipak malo jeftinije

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    koliko ste platili?koliko dođe krevet sa onim điđama da krevet izgleda kao auto ili dvorac?

  9. #9
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Mi smo kupili krevet i namještaj Flexa u Lesnini prije tri godine. Jest da smo dugo čekali, ali smo zadovoljni. To je puno drvo, izdržava dječje tulume u povišenom krevetu, ništa se nije razlabavilo. Još uvijek miriši po borovini. Skupo je, ali traje.

  10. #10
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Romina prvotno napisa
    koliko ste platili?koliko dođe krevet sa onim điđama da krevet izgleda kao auto ili dvorac?
    bio je oko 1400 kn, ali imaju akciju 20% popusta, dakle oko 1100 (ugrubo, ne znam u kunu)
    to je krevet i podnica, madrac extra, kupili smo od hladno ljevane pjene
    (900 kn)

    ne znam, nisam zapamtila one druge cijene, znam da je skupo

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    kak krevet izgleda?onak vulgaris ili?

  12. #12
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    da, vulgaris, bez dodataka ne izgleda kao dječji krevet, nema valovitih linija, peseka, mačaka i sl.
    bijeli je ali se naziru plavkaste šare drveta, iznimno je čvrst i stabilan, niš ne škripi, ravnih je linija i lako se uklopi uz drugi namještaj (jedan od razloga zašto smo ga uzeli) zato kažu da je to soba koja raste sa djetetom, pa nije poslije prebebast ni za teenagera

    da imam ogromnu dječju sobu i više novčića uzela bih i sve one dodatke
    najbolje i je ako se slučajno obogatim, uvijek se ovaj osnovni model može nadograditi, sa svim onim kerefekama, drugim krevetom, toboganom i sl.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Mi smo nakon dugog traženja isto uzeli Flexu i super je :D
    Najbolje što nema onog fuj mirisa po otapalima kao namještaj od iverice... a da imamo veći prostor sigurno bi uzeli i tobogan
    Sve ostalo što smo gledali izgledalo je sumnjive kvalitete

    Sad u Kiki imaju i jeftiniju kopiju Flexe koja ne izgleda tak loše, možda vrijedi pogledati

  14. #14
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Podižem još jednom ovu temu...

    Jučer smo u Kiki gledali taj namještaj i jako nam se sviđa, ustvari, gledali smo krevete na kat. Na prvi pogled je stvarno kvalitetnije od drugih...ali i puno skuplje. Ono kaj nas muči je da tamo kažu da je rok isporuke nekih 3-4 tjedna i nema popusta za keš.
    Išla sam danas u Lesninu, gdje isto drže taj namještaj i tamo dobiješ za nekih 25% jeftinije ali kažu da je rok isporuke i dalje 2-3 mjeseca, mada to dođe i prije ali one ne žele ništa obećavati.
    I sad, jel netko u zadnje vrijeme kupovao taj namještaj i koliko je dugo čekao na isporuku?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    488

    Početno re

    mi smo kupili lani u Lesnini. Isto je bio popust 30%, ali smo čekali 2 mjeseca. Nama se nije žurilo, pa mi je taj popust ipak bio na 1. mjestu.
    Mogu reći da je namještaj fenomenalan. Drvo je prekrasno, mekano i jedva čekam da upotpunimo kolekciju.
    Jedino kaj se kolegici oljuštilo malo bijele boje, naša je natur.

  16. #16
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    mi smo krajem prošle godine kupili u Lesnini krevet i ogradicu. Jeftinije al se duže čeka --dva mjeseca. Super smo zadovoljni namještajem - naše je natur. Mi namjeravamo u skoroj budućnosti nabaviti još jedan krevet za na kat...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Nama je jučer stigao Flexin krevet kupljen u Lesnini. Čekali ga nekih 9 tjedana :/

  18. #18
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi smo ogradicu čekali 6 tjedana (došla prije 5 dana) a krevet 4, sve ovisi kad naletiš
    kumovi su naručili krevet prije tjedan dan i rekli su im isto za 2-3 mjeseca

  19. #19
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Curke, hvala vam na odgovorima.
    Mi smo jučer naručili. Javim kad stigne.

  20. #20
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Kakav je to Flexa namještaj,po čemu specifičan?Nikad čula za njega :/ ..pa ak ima ko kakvu slikicu,dajte stavite da vidim!

  21. #21
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

  22. #22
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    napomena koju smo dobili kad smo birali da li cemo whitewash ili naturel flexa. natures s vremenom potamni, tako da ako planirate kupovati neke dodatke moze vam se dogoditi da imate razliku u boji

    flexa trenutno radi na doradi vodilica u ladicama i panti (sve osim kreveta i radnog stola im je raspad sistema) pa ako vam nije frka pricekajte jedno 2 mjeseca, tad bi navodno trebala izaci nova serija

    iz serije izbacuju one klimave police za knjige

    http://www.flexa.dk/ pa mozete izabrati jezik koj vam odgovara, a svi imaju u pdf i cjenike vazece za tu zemlju pa si mozete iskalkulirati da li vam se isplati dovlaciti namjestaj iz vana

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    http://www.flexa.dk/Default.aspx?ID=593

    tu mozete skinut katalog sa cjenikom po zemljama

  25. #25

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    sve osim kreveta i radnog stola im je raspad sistema
    Uf, dobro je , mi imamo krevet i radni stol!

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Vlasnici FLEXA kreveta, jeste li kupovali i Flexa madrace za krevete i koje?

  27. #27
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Vlasnici FLEXA kreveta, jeste li kupovali i Flexa madrace za krevete i koje?
    mi nismo, čini mi se da su prilično skupi, ako se ne varam??

    mi smo kupili madrac od Perfecte od hladno ljevane pjene i super je (znam jer sam par mjeseci dok ivan nije prešao u svoj krevet ja spavala na njemu

    )

  28. #28
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa ne znam, cijene su od negdje 700 kuna naviše, latex madrac (koji nije sigurno 100% prirodni latex) je oko 1.700 kn. S tim da se posebno kupuje navlaka koja košta 400 kuna.

    Ali i npr. Hespo madraci toliko koštaju - neka pjenasta spužva sa 5 komora blablablabla oko 1.600 kuna, nekakav latex oko 2.000. Jedino što tu nema extra kupovanja navlake.

    Što je Perfecta i koliko ste vi platili madrac?

    Mi smo baš jučer bili kod ortopeda i usput ga ja pitam za madrac, i on mi preporuči tvrđi madrac (a ja baš mislila obrnuto za djecu) i da se za djecu preporučuju madraci od što prirodnijih materijala. Spominjao je nekakvu jutu ?!? ja nemam pojma kakvi bi to madraci bili. A 100% prirodni madrac od latexa mi je zaista turbo preskup.

  29. #29
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Vlasnici FLEXA kreveta, jeste li kupovali i Flexa madrace za krevete i koje?
    Ne, jer se sasvim dobri, čak i bolji madraci mogu naći po povoljnijim cijenama.

  30. #30
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Pa ne znam, cijene su od negdje 700 kuna naviše, latex madrac (koji nije sigurno 100% prirodni latex) je oko 1.700 kn. S tim da se posebno kupuje navlaka koja košta 400 kuna.

    Ali i npr. Hespo madraci toliko koštaju - neka pjenasta spužva sa 5 komora blablablabla oko 1.600 kuna, nekakav latex oko 2.000. Jedino što tu nema extra kupovanja navlake.

    Što je Perfecta i koliko ste vi platili madrac?

    Mi smo baš jučer bili kod ortopeda i usput ga ja pitam za madrac, i on mi preporuči tvrđi madrac (a ja baš mislila obrnuto za djecu) i da se za djecu preporučuju madraci od što prirodnijih materijala. Spominjao je nekakvu jutu ?!? ja nemam pojma kakvi bi to madraci bili. A 100% prirodni madrac od latexa mi je zaista turbo preskup.
    meni je to sve preskupo što si nabrojala
    Hespo je imao nešto što je dolazilo u obzir, isto hladno ljevana pjena, mislim oko 1200 kn, ovaj naš od Perfectte je bio 800 kn. (domaći proizvod)

    http://www.perfecta.hr/index.php?pag...s&id=1&p_id=19

  31. #31
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bila sam u Perfecti, ta pjena je oko 1.000, pravi latex preko 4.000 kao i svuda. Da mi je znati što je madrac od jute :?

  32. #32
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Kupili smo Flexin krevet u Lesnini neki dan i prodavač nam je rekao da je proizvođač digao cijene od 01.08. za 20% pa ako netko ima namjeru nešto kupovati neka ode sada dok još imaju stvari na skladištu. I imaju nekih 20% popusta na sve, 30% na određene načine plaćanja.

  33. #33
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Bila sam u Perfecti, ta pjena je oko 1.000, pravi latex preko 4.000 kao i svuda. Da mi je znati što je madrac od jute :?
    naš je bio 885 (pitala muža) u PP maksimiru u Sesvetama (iza pruge

  34. #34
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    ivanche, pa kolika je cijena osnovnog kreveta u Lesnini?

    U Kiki je oko 1.300 kn, mi ćemo uzeti sa ogradom okolo pa je svaka ta ograda još oko 350 kn, zapravo malo više valjda jer takva kombinacija košta oko 2.100 kn.

    yasmin - i Flexa madraci od spužve su oko 700 kn već, samo se još mora posebno kupiti navlaka. Nas je prodavačica u Kiki poslala na odjel madraca, da su tamo kao povoljniji madraci iste kvalitete, ali baš i nije bilo tako.

    Ja sam se već skoro definitivno odlučila za tu spužvu, kad me sad ortoped zbunio sa prirodnim materijalima.

  35. #35
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    ivanche, pa kolika je cijena osnovnog kreveta u Lesnini?

    U Kiki je oko 1.300 kn, mi ćemo uzeti sa ogradom okolo pa je svaka ta ograda još oko 350 kn, zapravo malo više valjda jer takva kombinacija košta oko 2.100 kn.

    yasmin - i Flexa madraci od spužve su oko 700 kn već, samo se još mora posebno kupiti navlaka. Nas je prodavačica u Kiki poslala na odjel madraca, da su tamo kao povoljniji madraci iste kvalitete, ali baš i nije bilo tako.

    Ja sam se već skoro definitivno odlučila za tu spužvu, kad me sad ortoped zbunio sa prirodnim materijalima.
    Lesnina je jeftinija, nas je osnovni krevet došao 1099 + ogradica 275 (samo s jedne strane) imaš slike u mom potpisu
    spužva i hladno ljevana pjena je isto?? ja se ne kužim u to...

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Niti ja :/ . Vjerojatno nije. Prodavač u Hespu me svaku puta kad sam rekla spužva pun prezira ispravljao, ali svejedno nisam uspjela zapamtiti 'hladno lijevana pjena'.

    Super, Lesnina je jeftinija - Lesnina mi se čini daleko otprilike kao Ikea

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    nama je nedavno stigao krevetac od flexe, madrac sam kupila od drugog proizvodjaca jer su mi svi flexini sranje (vidi se kak su se ulegnuli u salonu nakon vrlo kratkog vremena)

    samo nemojte kupovat police i ormare, kreveti i stolovi su ok i krevete najurednije mozete smontirati sami, super je jednostavno i stize sa super preciznim uputama za montiranje

    kako smo kupili krevetac koj je malo uzdignut (na onu najnizu mogucu visinu) kupili smo i zavjesice, njih se zaljepi na cicak i zavjesice se i peru u masini i suse u susilici i vrlo su prakticno smisljene a sebastian se obozava zavlaciti u svoj brlog ispod kreveta

    nije team7 ali za tako malo love flexa je super izbor

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    I mi smo danas ponosni vlasnici dvije flexice, osnovni krevet imaju na skladistu i cijena je 1000 kn (ako se uzme taj sa skladista) ali on nema ogradice samo ima onu kod glave i ispod nogu.
    Dodatno smo narucili ogradicu svom duzinom (da ga ne hladi zid i da se moze nasloniti) i ogradicu skoro cijelom duzinom da ne padne s kreveta.
    Te dvije ogradice su 2x418 minus 30% popusta (imam osjecaj da stalno imaju isti popust)=oko 600 kn.
    Ukupno 1600 kn.

    Za Janka smo uzeli bez prednje ogradice i kostao je 1200 kn.

    Obzirom da smo "usparali" 400 kn uzeli smo im jedan komplet dzepova (3 dzepa spojena + 2 spojena) koji se objese na ogradicu kreveta - motivi vitezovi, iako je Janko htio kombinaciju za cure (roza, zuto s tockama).

    Isporuka kreveta u petak, ogradice stizu kasnije.

    Mi smo zabranili Janku kombinaciju najviseg kreveta i stola ispod njega jer nosi naocale i ja sam izricito da stol bude na prirodnom svjetlu (a mjesta u sobi ima).
    Varijanta kreveta na kat u L (to su oni srednje visine) koja je meni najdraza i radi koje sam navijala za Flexu je propala - izjasnili su se da ce stariji spavati dolje a mladji gore sto smo mi odbili once again.
    Tobogan nisu htjeli (i preskupo je uz njega kupovati jos jedan krevet) tako da moje estetske potrebe nisu utazene ali tjesim se da imaju obojica kvalitetne krevete pa eto mogu u njima sigurno spavati do svoje 30te godine. Zidove cemo oslikati zastavicama i ... mozda pocnu spavati van naseg kreveta.
    U stvari zato nam treba Flexa, da ih namami iz brloga.

  39. #39
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    pituljica, zamjeram ti što se nisi osvrnula na temu madraca

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    osvrt ulijevo - nismo niti pomislili na flexa madrac

    Ali zato jesmo na Kikin, imala sam prilike na njemu spavati - na jednom od 3000 kn i jednom od 7000 kn. Razliku osjetila nisam, ali to je bilo jednonocno spavanje.

    Ovi su bili Kikini tvrdji, na njima spavaju veca djeca (10 godina), meni vrlo ugodni ali mi je jos uvijek 3000 kn too much koliko kosta najjeftiniji. I bas nista se ne razumijem u pjene, kokose, slame, konjske dlake, federe i ostala punila.

  41. #41
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    pituljica mi smo isto kupili kao i vi,
    ogradicu i krevet. Krevet smo jučer dobili, ogradicu čekamo. Pitali smo prodavača za madrac (bio je neki super ugodan dečko, palo mi je na pamet ako imaju natječaj za najljubaznijeg prodavača da ga prijavim koliko me se dojmio ) i rekao nam je da nam se ne isplati uzimati Flexin, jer za te novce možemo dobiti i bolji. Ali još nismo odlučili koji ćemo.

  42. #42
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    na temu madraca
    I mi imamo flexinu sobu. Flexine madrace smo izbjegli, na preporuku prodavača koji za njih nije mogao naći lijepu riječ.

    Latex bolje ne za dijete jer ako ga smoči, to je kraj madraca. Latex ne trpi vlagu.

    Oriolik radi madrace od hladne pjene/spužve, vrlo povoljne cijene u usporedbi s ostalim proizvođačima, a po kvaliteti sasvim solidne. Mi kupili i jako zadovoljni.

  43. #43
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Znate što je mene još zabrinulo. Kad sam gledala Hespo madrac, taj od hladno lijevane pjene, prodavač mi je rekao da letvice na podnici za taj madrac moraju biti guste tj. sa uskim razmacima, a meni se čini da Flexa nema baš takve podnice. A računam da je Flexa madrac valjda prilagođen za Flexa podnicu. Ovo za močenje je fakat točno - doduše nama je LEa već smočila madrace ali nije probilo navlaku.

  44. #44
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Mi imamo krevet i ogradu i jako smo zadovoljni. Naručili u lesnini, duže čekali al je bilo jeftinije.
    Al, madarace ne bi njihove. Prije nego smo kretali kupovat madrace, puno smo ispitivali gdje i kakve. I odlučili uložiti u madrac ipodnice. Tako da mi imamo 7-zonski madrac od visco-elastične i hladno lijevane pjene, a malom smo uzeli isti takav samo 5- zonski. Naš je koštao malo bogatstvo jer nije standardnih mjera a njegov oko 1200kn. Mi imamo i hespo podesive podnice a njegove podnice su Flexa i čist ok pristaju hespo madracu.
    I ne žalim ni lipe u uložene madrace jer od kad ih imam preporodila sam se. A čak imam osjećaj da je djetetov 5-zonski bolji od našeg.

    Ja sam stavila tanko nepropusno platno, al nije mi nijednom zamočio krevet, a i madrac ima neku čvrstu , deblju navlaku na cif koja se lako skine i opere u mašini.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    mi smo kupili tfk madrac (onaj di je svaki feder u odvojenom dzepicu) i platili ga 333 eura ali je to kao bio najbolji moguci feder madrac, akoloski, antibakterijski

    meni su ti spuzvoidni madraci grozno odbojni i neprirodni

    danas se na gotovo svim boljim madracima vanjska navlaka skida i moze ju se prati

  46. #46
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Da i ja konačno javim da smo 29.08. podigli našu Flexu koja je naručena sredinom 7.mj. u Lesnini jer je imala popuste dok Kika nije.
    MI smo kupili isto Perfecta madrac, model Stella.

  47. #47
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Imamo krevetić za Petra i krevet za Mateja sa ogradicom sve okolo.
    Madraci Hespo - latex za Mateja, Optimal za Petra.
    Savršeno!!!

  48. #48
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa
    samo nemojte kupovat police i ormare, kreveti i stolovi su ok i krevete najurednije mozete smontirati sami, super je jednostavno i stize sa super preciznim uputama za montiranje
    Zanima me zašto ne? Mi sljedeće godine selimo i mislila sam i jednom i drugom uzet Flexine sobe. Baš me zanima.

  49. #49
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Bila im je loša serija, ali koliko sam čula sad su i to promijenili.

  50. #50
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Jel netko možda ima njihov krevet na kat, ali da ima tobogan?
    Sad su nam u Kiki rekli da je to nemoguće složiti od Flexe, al ja bi svejedno probala.

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •