Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: srčane mane-kompletni kongenitalni av blok

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    3

    Početno srčane mane-kompletni kongenitalni av blok

    Molim ako ima koja mama čije dijete boluje od kompletnog kongenitalnog av bloka da mi se javi radi razmjene iskustva.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    4

    Početno

    bok, anamary,
    evo javljam se iako nisam osoba koju tražiš.
    Međutim, mene zanima kako se to dogdilo?
    Naime, ja bolujem od autoimune bolesti kod koje postoji šansa da se to dogodi.
    Unaprijed hvala na odgovoru. Žao mi je što ne mogu ja tebi pomoći.

  3. #3
    ninela

    Početno

    hej anamary,ja sam rodila prije mjesec i po dana s tom dijagnozom,bilo bi mi drago da stupimo u kontakt no bas se nesnalazim s ovim,sad sam prvi put na forumu pa ako bude zastoja shvati ces

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    3

    Početno

    Hej ninela, evo ja sam se vratila tek nakon godinu i pola, u međuvremenu sam održavala drugu trudnoću i druga beba mi ima hrpu drugih problema, ali voljela bih da mi se javiš na mail.
    Viridiana, da kompletni av blok kod mog djeteta je posljedica moje autoimune bolesti, lupus, koji je bio asimptomatski, u drugoj trudnoći sam primala profilaksu kortikosteroida koji su spriječili pojavu bolesti kod drugog djeteta!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    1

    Početno

    evo me,moja email adresa je cikaabra@yahoo.com ...anamary stvarno bi voljela da mi se javis.Kako se nisi dugo javljala ja sam potpuno prestala ocekivat tvoj odgovor tako da nisam dugo ni otvarala ovu stranicu.Ocekujem da ces se javit i iskreno se nadam da ti druga bebica nema tezih zdravstvenih problema.Pozdrav!
    Posljednje uređivanje od pujica : 27.03.2012. at 11:30

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •