Stranica 2 od 20 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 968

Tema: gdje odijevate djevojčice?

  1. #51

  2. #52
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Okaidi mi je cijenom kao H&M kad je na sniženju. I inače mi je roba puno ljepša u Okaidiju.
    Moja seka koja je u Austriji ima isti problem jer kaže da joj je za veće cure u Hennesu odjeća katastrofa.
    S.Oliver ima ok kolekcije, pa dječji Esprit i sl.

  3. #53
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    pogledaj neckermann katalog,pod bebe i djeca.zna biti takve robice koju tražiš.a vidi i tu http://www.3suisses.com.hr/hr/

  4. #54
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A sve ovisi o tome kakav stil voliš.
    Dok još sam biraš djetetu robu.
    Meni je osbono H&M stil najbolji.

  5. #55
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    e super, dok mi dođemo u tu fazu (a bude li se pitalo mene, imat ću probleme kao Apri), ta vaša roba će taman na rasprodaju ...bilježim se...

  6. #56
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Zaboravila napisati da i ja dosta narucujem u Neckermannu i zadovoljne smo i cura i ja.
    Posljednje uređivanje od BusyBee : 24.02.2010. at 18:07

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Mi smo isto nedavno otkrili Manu, bili u west gate-u, a ima jedan i u Ilici, križanje s Gunduličevom, moji su malo manji, ali mislim da bi se tamo moglo nači povoljne, a baš takve jednostavnije robice.
    Cijene su vrlo povoljne, a i stalno imaju neke akcije i sniženja.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    E sjetila sam se i kataloške prodaje La redoute, www.laredoute.hr, imaju svakakve robe, svakakvih cijena, škicni malo. Ja sam naručivala preko njih. Dostava je u roku tri tjedna, a stvari su doista kvalitetne.

  9. #59
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj dani1 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo isto nedavno otkrili Manu, bili u west gate-u, a ima jedan i u Ilici, križanje s Gunduličevom, moji su malo manji, ali mislim da bi se tamo moglo nači povoljne, a baš takve jednostavnije robice.
    Cijene su vrlo povoljne, a i stalno imaju neke akcije i sniženja.
    Ima Mana i u Nami u Dubravi.

  10. #60
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Apricot, moji pogledi o odijevanju djevojčica se potpuno slažu s tvojima, nasreću, tako misli i B.

    Kupujem joj odjeću u Foxxu, TL-u, M & S, Nami. Kupujem dosta i Creem (u jednom malom dućanu u Vlaškoj, poslije Draškovićeve, ne znam kako se zove). Ponekad kupim nešto u Benettonu, u Sir Oliveru i Okkaidi. Najviše mi se sviđa odjeća Foxx, Creem i ona iz Name. U TL-u volim kupovati "basics", jer uvijek imaju neka sniženja, a kupila sam joj i neke baš dobre majice koje voli nositi.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    U Dubravi, Garden Mall - Okaidi i St.Oliver - to ti je blizu
    Okaidi - majica dugih rukava (br.10) cca 60kn - raznih boja, ona izabrala ružičastu, njoj se jako svidjela i traper haljina (cca 200kn) - otprilike mrvicu ispod koljena, gore bretele, onako "curičasto", ali slatko; meni se svidjela vesta preko toga (250kn), ali čekamo sljedeći mjesec ...
    U Okaidiju sam kupila i trofrtaljne hlače na sniženju i duge traperice (mislim da su bile 100kn, ali to će biti za sljedeću godinu)

    Av. Dubrava - Benetton i Vrtuljak
    Benetton - ah, ima lijepih stvari - danas sam baš gledala, ali dosta skupo - npr. majica, dugi rukav, na njoj šljokasti Snoopy 236kn; majice s natpisima (uglavnom neka vitičasta slova, nisam čitala pto piše) cca 150kn...
    Jesenas - samt široka suknja na falde - 200kn, pletena tunika 250kn i majica dugih rukava - 170kn - sve fuksija...
    Benetton majica se rastegnula, i inače nisam baš zadovoljna s kvalitetom običnih majica ... ostala dojeća se pokazala ok.
    Vrtuljak mi nema baš lijepu odjeću...

    Iana kod okretišta ima ovih dana sniženje sve za 50% - ima zgodnih trenirki - maslinasto zelena, ružičasta ...možda bi se dalo nešto izabrati ... cijene dosta visoke, ali uz 50% ispadne "taman"

    Avenue Mall - Novi Zagreb - Fox i Zara
    Tamo sam joj jesenas kupila isto trofrtaljne hlače, dvije majice dugih rukava i tanku vesticu - sve da se može kombinirati - cca 250kn. Povoljno je bilo, zgodno izgleda, bez natpisa, ali s detaljima tipa prošiveni ili malo strukirano, boje bordeaux, bijela itd.

    Zara - tu i tamo koji komad, kratke hlače - zimske do koljena, majica, trenirka, košulja i sl.

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    E da, čula sam da i u Foxu ima zgodne robice po ok cijenama, isto tako i u nekom dućanu u West Gateu, ne mogu se sjetiti kako se zove, mislim da ima 3 slova u imenu.
    OVS možda?

  13. #63
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Apri, da, mislila sam na traperice/ samterice/ keperice.

    Forka, krivo, ne podvajujem ja mojoj stvari od brata, ona ih sama pronalazi i izvlači i najviše nosi pored zavidne količine curičaste robe koju je dobila sa raznih strana.
    Od svih gaća najdraže su joj jedne njegove bokserice koje smo slučajno pronašli zaboravljene u nekoj vreći.

  14. #64
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj bubica27 prvotno napisa Vidi poruku
    OVS možda?
    Da, to je taj.

  15. #65
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    prekomplicirana sam, definitivno.
    i škrta!
    još nikada nisam platila komad dječje odjeće više od 10 eura.
    jakne do 29.

    mislim da bi uz ove cijene koje je Vrijeska napisala trebali potpuno promijeniti navike; obuci, skini, operi. ništa se ne oblači dva puta.
    nisam sigurna da bih tih nekih skupljih hlača mogla imati deset komada.

    Garden Mall je gdje?

  16. #66
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    Garden Mall je gdje?
    Dubrava, Oporovečka. Nisam bila,ali pretpostavljam da ima sve što i u ostalim centrima.

  17. #67
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    prekomplicirana sam, definitivno.
    i škrta!
    još nikada nisam platila komad dječje odjeće više od 10 eura.
    jakne do 29.

    mislim da bi uz ove cijene koje je Vrijeska napisala trebali potpuno promijeniti navike; obuci, skini, operi. ništa se ne oblači dva puta.
    nisam sigurna da bih tih nekih skupljih hlača mogla imati deset komada.

    Garden Mall je gdje?
    Uuuu, ovo mogu potpisati. Ja odjeću gotovo više i ne kupujem nigdje nego u H&M-u (odem tamo busom za 100 kn i kupim i kave i još svašta nešto tak da nije da mi se ne isplati). I isto tako gledam da je ili na sniženju i ako mi se baš baš jaaaako sviđa da ne mogu odoljeti dam max 15eur za neki komad robe. A najsretnija sam kad naletim na one akcije od po 2 ili 5 eur.
    I naravno kupujem na RR ili na forumskoj burzi.
    Posljednje uređivanje od ana.m : 25.02.2010. at 09:25

  18. #68
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    odi pogledat u manu, u dubravi ti je tam di je bila nama, udjes normalno ko da ides u konzum pa gore po stengama

    (nama je inace jedini problem naci odgovarajuce hlace, visoka je, a mrsava pa joj je sve gore siroko; robu kupujemo svuda, nemam nikakvih pravila OSIM cijene. njena pravila se svode na to da majice nemaju po sebi nista 'bebasto')

  19. #69
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Mi smo se, bas sa skolom u mislima (E je krenula ove jeseni), opremili u Benettonu, Prenatalu, Original Marines.

    U Benettonu smo uzeli trenerke (kojima klanj jer su jednobojne - ne mogu vise u one presarene sa nekakvim natpisima ni gledati), jeans hlace, samtene hlace, majice, kosuljice, suknjice, vunene haljine - ovogodisnja jesensko-zimska kolekcija im je bila bas lijepa - majice nisu bile prekratke (ne kuzim stil "rukavi do koljena - majica do ispod grudi"), lijepe vunene jednobojne haljine, tajice u raznim bojama... I boje su bile lijepe (petrolej-plava, bijela, magenta roza, patlidzan-ljubicasta, itd.).

    Prenatal i Marks & Spencer su uvijek prilicno diskretni sto se boja i sarenila tice.

    Original Marines ima robu jako dobre kvalitete, pamucne majice, odlicne trenerke (ne presarene, super-materijali, itd.), iako su malo skuplji od onoga sto ti trazis - isplati se.Takodjer su im i patike iz proljetne kolekcije jako lijepe, a diskretne (nisu strasno sarene).

    Ako zelis jeftinije proci, a da je roba takodjer OK kvalitete, pogledaj u OVS-Oviesse, oni imaju zgodnih a jednobojnih pamucnih stvarcica, pogotovo kosuljica i majica. Trenerke su im nesto manje diskretne, ali imaju (znam da ti to sad ne treba, ali kad vec pisem) vrlo kvalitetnu ponudu pidjami, potkosulja, bademantila i slicnog.

    Iana mi ne odgovara, bas neki dan sam joj morala kupiti dzemper velicine 134 (ona ima 6g4mj i nosi 122-128) jer su modeli zaista prekratki. Tamo odsad kupujem samo donje dijelove odjece.

    Mi smo se opskrbili jesenas (nakon toga sam opet nadokupljivala jer je izrasla iz svih hlaca koje je pocela nositi u rujnu), ali sad mozes iskoristiti snizenja, ako ih u Zagrebu jos ima.

  20. #70
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Elly, pa nas dvije se od pamtivijeka "svađamo" oko količina i cijena odjeće za djecu

  21. #71
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Mana ima i u Mandiju na Zitnjaku
    Amadeus zna imati zgodne odjece za curke, ne skupe

    u centru Sesveta ima jedan dobar ducan sa djecjom odjecom, "Petra", tamo imaju lijepih stvari

  22. #72
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Apri,

    S tim na umu sam i spomenula snizenja, moja mama se u ponedjeljak vratila iz Zagreba i kaze da je vidjela snizenja i do 70%...
    Ako pogledas, mozda nesto i nadjes po cijeni koja tebi odgovara, htjela sam samo pomoci s nasim iskustvom oko OK kolekcija, primjerenih za skolu.
    Posljednje uređivanje od Elly : 25.02.2010. at 09:53 Razlog: tipfeler

  23. #73
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Sjetila sam se još jednog dućana gdje se da naći lijepih stvari, a cijene su jako prihvatljive: Ontario (hrvatski proizvodi).

  24. #74
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja jako volim Osh Kosh, sva njihova roba koju imaju moji klinci je zbilja odlična, na sniženju su cijene skroz prihvatljive.

  25. #75
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    s nasim iskustvom oko OK kolekcija, primjerenih za skolu.
    opet ćemo nas dvije...

    mi praktičari; ista vrsta robe i za školu i za park i za šumu i za kazalište.
    a meni moja djeca uvijek najljepše obučena

  26. #76
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jako volim Osh Kosh, sva njihova roba koju imaju moji klinci je zbilja odlična, na sniženju su cijene skroz prihvatljive.
    X.

    Sad imaju na sniženju prošlogodišnju ljetnu robu, majice od 50ak kn.

  27. #77
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Apri, ma sve OK.

  28. #78
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Apri, ma sve OK.
    ma šalim se... meni baš super!

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    apri, tvoje postove o odjeći kao da sam ja pisala

  30. #80
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    joj ovo sto pisete mi je zastrasujuce . a i dale ste mi misliti. cini mi se da ja svoje klince oblacim prilicno skupo (Benetton, M&S, Okaidi) ali kupujem uglavnom na snizenju. doduse sve to kupujem vise iz svog gusta.
    vecinu robe kupujem preko neta u gap-u i oldnavy-u. eto neka korist od svih frendov koji su sse odleslil. tamo mi je roba jako jeftina majice mogu naci oko 5-10$, a kad mi se nesto posebno svidja odvojit cu i 12$. idem vidjeti kakvi su njihovi modeli za starije.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Skupa je odjeća, slažem se.
    Evo jučer teškom mukom odvojih 150kn za dva donja dijela trenirki za dječaka (Vrtuljak) ... Kvaliteta koma, ali je najjeftinije što sam našla (usporedba npr. Okaidi 135kn/jedan par)....

    Svaki put kada kupujem dječju odjeću uspoređujem s cijenama u H&M-u (do sada sam uglavnom sve kupovala u H&M-u "na veliko", sada s trbuhom i uskoro s bebom neću tako skoro ... no pronašla sam "žrtvu" koja će mi donijeti barem koji komad odjeće...).

    U H&M-u donji dijelovi trenirki su 7 eura. Nije možda velika razlika, ali kako ja odjeću iz vrtića perem svaki dan, potom stavljam u sušilicu, odjeća se brzo istroši. Ali ova iz H&M (nije kao nova, pretejerala bih da tako kažem), uščuvana je i neke stvari od starije djevojčice nosi i ovaj mlađi. A nosit će i treće ...

  32. #82
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    to ti ja govorim:

    hlače iz HM-a )one pamučne trapezice, koje sve naše cure nose), Orka nosi tri sezone (jednu su joj malo preduge, drugu taman, treću malo pokratke, ali uz super čarape - odlično izgleda), onda ih naslijedi moja prijateljica, oni ih nose tri sezone, vrate ih... i još su dobre, ne samo za igru, nego i za vrtić/školu/grad.
    i, kada bih tamo kupila hlače, znam da je i na majicama ista ta boja i da ću super moći kombinirati. kupiš prugastu/cvjetičastu majicu na kojoj je 5 boja, kakve su i hlače. ne moraš ujutro razmišljati hoće li se štogod potući.

    u benetonu su mi koma ti njihovi natpisi; neću da dijete hoda ko putujuća reklama. a sada su još i šljašteći.
    onda, krojevi... sve je preširoko i prekratko...
    jednom opereš, šav se iskrivi, totalno u torziji.

    imam neke HMove majice koje je Orka nosila sa tri godine i koje će (sasvim slučajno) najesen dočekati i Zrina. bez pretjerivanja, izgledaju kao nove, iako su oprane... barem 100 puta.

    aaaaaaaaaaa, nisam normalna, plačem za komadima robe!

  33. #83
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I ja plaćem za nekim komadima koje sam prodala od Ive, a tek ako rodim dečka, kako li ću tek plakati kad se sjetim kakvu sam robicu za dečke imala i prodala!!!
    Od Ive ipak imam od veličine 80 na dalje...

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    ja se potpuno slažem sa apri. A najveći problem (osim cijene u našim dućanima) je baš ono što dućana tipa HMa nema u Zagrebu. Za nas koje ne volimo ići u šoping to je idealno rješenje jer na jednom mjestu kupim i odjeću, uključujući i jakne, čarape, gaće, piđame, kape ,špange - odnosno sve kaj mi treba osim cipela i onda poslije ne gubim vrijeme tražeći to po gradu nego smislim nekaj pametnije za raditi od odlaska po dućanima.

  35. #85
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ja se potpuno slažem sa apri. A najveći problem (osim cijene u našim dućanima) je baš ono što dućana tipa HMa nema u Zagrebu. Za nas koje ne volimo ići u šoping to je idealno rješenje jer na jednom mjestu kupim i odjeću, uključujući i jakne, čarape, gaće, piđame, kape ,špange - odnosno sve kaj mi treba osim cipela i onda poslije ne gubim vrijeme tražeći to po gradu nego smislim nekaj pametnije za raditi od odlaska po dućanima.
    Pa sada je tu C&A.

  36. #86
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sada je tu C&A.
    Meni je neusporedivo!

  37. #87
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    neusporedivo

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    to ti ja govorim:

    hlače iz HM-a )one pamučne trapezice, koje sve naše cure nose), Orka nosi tri sezone (jednu su joj malo preduge, drugu taman, treću malo pokratke, ali uz super čarape - odlično izgleda)
    ja ne smijem ni priznati koliko dugo nosimo hlače iz HM , u zadnjoj fazi ih nosimo kao trofrtaljke.
    sad konačno mičem 98 iz ormara

  39. #89
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    hahahahaha, larmama, sestro po odijevanju djevijčica!

  40. #90
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    apri, jesi pogledala u wgw-u?

  41. #91
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    zar ima wgw i za djecu?!

  42. #92
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je neusporedivo!
    Šta, da se sada rasplačem, jer već barem 5 godina nisam vidjela Austriju.

  43. #93
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma nemoj ti plakati, ali meni to nije isto. Kao što sam već negdje napisala, meni je C&A onako malo kao neki ciganluk, loša kopija H&M-a.
    Evo već nekoliko godina po malo volontiram na Rodinoj rasprodaji. I svaki put kad vidim neki super komad robe, kvalitetan, uščuvan i lijep u 99% slučajeva uopće nije potrebno da pogledam marku na robici, znam da je to H&M.
    Nekad ne mogu ni vjerovati koliko neke razvikanije i skupklje marke izgledaju loše u odnosu na njih.

  44. #94
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja uopće ne znam koje su to trapezice koje apricot spominje. Ja takve hlače za Leu u H&M-u nisam vidjela od broja 68 . Vjerojatno bi joj ionako bile preširoke, i tajice su joj preširoke.

    I meni je glavna prednost H&M-a to što ima sve pod istim krovom, pa mogu kupiti odjednom 3-4 para hlača na primjer, u svim ovim drugim dućanima koji se spominju ako nešto i nađem, to je max jedan komad. Naravno i cijena je super, a i dizajn.

    Kvaliteta je isto u redu, ista ili bolja nego puno skuplje marke, premda ne mogu reći da bih ja robu iz H&M-a koju Lea sada nosi mogla nekome dati, ipak se to dugo nosi, puno pere, pa je istrošeno. Drugo je robica kad je bila mala beba - tada joj je MM iz Njemačke donio vreću pre-predivnih stvari, sad ih nosi naša nećakinja i stvarno su kao nove.

  45. #95
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mima, to su ovakve hlače:
    http://lh5.ggpht.com/_AdS4wuEzvzk/Sp...6/IMG_4591.JPG
    http://lh3.ggpht.com/_AdS4wuEzvzk/Sp...6/IMG_7282.jpg

    i ima ih do broja 128
    Orki su sada taman negdje oko gležnja (u struku preširoke, ali stoje)

  46. #96
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super su, pa to bi nam baš trebalo. Ali ja to uopće nisam vidjela u H&M-u

  47. #97
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Eto jedne koja nije ljubitelj H&M-a za djecu. Većina stvari za moju curku je kratka, a široka...a ni kvalitetom mi se nisu pokazali u usporedbi s drugima.
    Ali zato Okaidi, Beneton, OVS, M&S, Fox, S'Oliver...ponekad Zara...što god sam kupila od ovih marki nikad se nije skupilo, pustilo boju, isteglo...
    Kad su snjienja fakat bude povoljno...ono što sam ja kupovala u H&M-u nije mi bilo nešto puno jeftinije od ovog gore ili se meni to potrefilo.

    Sve te marke imaju za velike curice, a da nije pretjerano...a ima i puno iovih naših domaćih firmi koje proizvode super kvalitetne lagane trenirkice, onako na trapez, nama ih puno dođe kad imamo Kupujmo Hrvatsko. Mogu doma pogledat na onome što imam kako se zovu pa da potražiš.

  48. #98
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislim da tih hlacica ima u ssvakom vecem Konzumu, samo im naravno kvaliteta niej ni blizu onoj iz HM-a.
    Nije ni s djecacima puno bolja situacija. Za njih je izbor boja prejadan, a aplikacije su takodjer odvratne. Na svu srecu mali od susjeda jos uvijek raste brze od Andrije, tako da ja kupujem za njega samo dodatne trenirke (samo donje dijelove, gornji su mi fuj, osim obicnih majica s kapuljacama) koje kostaju cca. 70-80kn. S obzirom na kvalitetu vrijede cca. 38,50.
    Ponekad ih bude u Mani, al da iskreno kazem, meni je njihova roba uglavnom ruzna. Dobro im je donje rublje, al u ostatku jedva nanjem 2-3 stvari koje bih moooozda kupila i to su uglavnom te trenirke, tj. to sto apricot zove hlacama.

  49. #99
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Ove trenirkice naših proizvođača koje sam ja kupovala na Kupujmo Hrvatsko su iznimno kvalitetne, za ovo po Konzumu i ostalo ne znam, nikad nisam bila kod njih na odjelu s odjećom.

  50. #100
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    uglavnom te trenirke, tj. to sto apricot zove hlacama.


    da, Mima, možda je to problem... možda bi to tebi bila trenirka, zato ne možeš naći među hlačama

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •