Stranica 3 od 20 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 968

Tema: gdje odijevate djevojčice?

  1. #101
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A ne nije zato, uvijek kad MM-u radim popis su na popisu 'donji dijelovi trenirke' (onakvi kakve si kupio kad je bila mala beba)
    Ali kaže da nema, a niti ja nisam našla (ta dva puta što sam bila u H&M zadnjih 6 godina).

    Ovi svi dječji dućani koje Ria navodi su meni OK, osim što u Foxu nikad nisam ništa kupila (iako sam nekad svakodnevno ulazila u njega), a i u Zari mi se rijetko što svidi, uglavnom samo traperice; ali su mi kao prvo skupi - mogu kupiti jedne hlače u benettonu ili S. Oliveru, ali sad ih trebam pet, a to ne mogu kupiti; a drugo ja kad uđem u te dućane nađem možda jedne hlače (ili nijedne), evo sjećam se da sam ljetos pisala traktate o kupovini robe po forumu - nigdje nisam ništa mogla naći.Možda ja krenem prekasno u shopping za sezonu.

  2. #102
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    i ivar i moja necakinja jos uvijek imaju vecinu robe iz hm-a
    jer nam je to najlakse i najjeftinije
    a i ta roba im bas dobro pase, ko da je krojena po njima, lijepa je (ok, nije univerzalna kategorija), udobna, dugo traje (sve ivarovo i sve njeno nasljedjuju druga djeca)

    on je 10g, ona 13, dva puta godisnje sjednemo u auto, podjemo u sloveniju, tamo smo dva do tri sata u shopingu plus tri sata voznje
    u tih pet sest sati kupimo sve za cijelu sezonu, od gacica i donjih majica i carapa, remena, novcanika, ogrlica, hlaca, majica, dolcevita, trenirki, jakni, kabanica, kupacih gacica do pidzama
    Posljednje uređivanje od ivarica : 25.02.2010. at 13:32

  3. #103
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    zato padam u nesvijest kada Ria napiše da je njihova roba široka i kratka
    jer na svijetu nema gracilnije djevojčice od tvoje nećakinje

  4. #104
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    moje iskustvo govori da je najteže naći ovo što apricot traži - pamučne hlače, kao donji dijelovi trenerke, ali tanke.
    meni H&M nije nikako blizu, imam za M par pari baš iz H&M-a, dobila već iznošene, ali u super stanju i stvarno su super.
    mora biti tanko jer je u vrtiću jako toplo.
    to mi je oduvijek bio veliki problem, veći za J nego za M jer M može nositi tajice, a dečki u tajicama ipak bi bili presmiješni.

  5. #105
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Čuj, apri, nakon šta sam ja postavila ovo pitanje ali za dečke, skužila sam da HM ima neke stvari koje se mom F. baš sviđaju (bez lubanja i nisu crne) pa i dalje tamo kupujemo, ali točno te određene stvari.

    Vjerujem, da će isto biti s Orkom. Vi ste upali u HM kada je bio kraj sezone a nova roba još nije stigla. Sigurna sam, da npr. sada odeš u bilo koji HM, našla bi dosta toga zgodnoga. Prevrti malo po njihovoj stranici ( HM online shopping)

    Mi smo imali isti problem u Lienzu, već u Villachu je bio puno, puno veći izbor, i puno više proljetne robe već je bilo u dućanu. Zato je meni zgodno ići negdje na put, obiđem dva tri HM usput - i svaki ima drugačiji izbor. U Grazu mi se to nikada neda radit, a i tamo ih imaš 3 ili 4

  6. #106
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    zato padam u nesvijest kada Ria napiše da je njihova roba široka i kratka
    jer na svijetu nema gracilnije djevojčice od tvoje nećakinje
    Da i meni nije jasno. Meni se baš, pogotovo ove zadnje majce npr. kaj sam kupovala klincima baš duže i normalno uske, ne rpeuske ne preširoke. A bormeč su mi djeca totalno različite građe.

  7. #107
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    I još nešto - slučajno sam na netu vidjela kolekciju Sonie Rykel Ili kako se već piše) koju je napravila za HM - da mogu doći do toga kupila bih sebi i kćeri iste haljine a možda i tajica. baci oko

  8. #108
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    zato padam u nesvijest kada Ria napiše da je njihova roba široka i kratka
    jer na svijetu nema gracilnije djevojčice od tvoje nećakinje
    Gle, ja govorim iz svog iskustva. Ria sad s 4 godine ima 107 cm visine i niti punih 15 kg težine. Meni brojevi u H&M-u ne pašu za nju nikako. A i ono što uzmem većinom mi se nakon par pranja otegne u tom smjeru, dakle skrati i proširi, eventulano L.O.G.G. kolekcija ostane na mjestu.
    Imamo par stvari koje smo dobili, ali od curice koja je slično građena kao Ria i te stvari nam pašu valjda zato što su pomno izabrane između sve robe baš za takvu građu, ali da mogu tamo otići i baš kupiti što mi se svidi ne mogu, jer nam često ne paše.
    Ali nadam se uskoro ići pa ću provjerit još jednom.

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ah da divno je kad se ide negdje na put pa se usput obilaze H&M-ovi. MM je iz Švedske, domovine H&M-a donio čuda, predivne stvari.

  10. #110
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Da, da napomenem, super mi je što sad u S'Oliveru imaju Slim verziju odjeće, za mršave dugonjiće...neki dan smo našli presavršene traperice, stoje ko' salivene!

  11. #111
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ah da divno je kad se ide negdje na put pa se usput obilaze H&M-ovi. MM je iz Švedske, domovine H&M-a donio čuda, predivne stvari.
    Ne bi covjek vjerovao da zapravo pisete o vulgaris pamucnim gaćama.

  12. #112
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    nemogu odoljeti, stavljam link:
    http://shop.hm.com/at/soniarykielinspiration

    ovu rozu haljinu bih kupila isti tren x 2

    http://shop.hm.com/at/soniarykielimages

  13. #113
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bi covjek vjerovao da zapravo pisete o vulgaris pamucnim gaćama.
    Pardon! Kakve gaće, to su bile traperice sa navezenim zelenim i crvenim cvijećem .. pa kad bi se dijete povaljalo po travi uopće se trag ne bi vidio, uklopio bi se potpuno u sliku.

  14. #114
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ovu rozu haljinu bih kupila isti tren x 2

    http://shop.hm.com/at/soniarykielimages
    He, he, ja ne moram uopce ici na odjel za odrasle najdraze su mi djecje hlace iz HM-a.

  15. #115
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nama traperice zadnja opcija; jesenas sam ih kupila jer su bile na akciji, komad po 5 eura (a predivne, mekane kao svila i lijep kroj, ne klasičan)
    ona ih ne voli, živciraju je

  16. #116
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Ria prvotno napisa Vidi poruku
    Da, da napomenem, super mi je što sad u S'Oliveru imaju Slim verziju odjeće, za mršave dugonjiće...neki dan smo našli presavršene traperice, stoje ko' salivene!
    Ajme te slim su stvarno SLIM ja sam jednom Lei kupila dva komada slim hlača u S. Oliveru i od početka su joj bile neudobne a vrlo brzo su joj postale i preuske - a ona je stvarno vrlo slim sad ima 17 kila (i visoka je oko 112-113).

    Meni je roba u S. Oliveru jako lijepa ali mi je totalno preskupa.

  17. #117
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Ma kužim ja Apricot šta ti tražiš, ovo sam trapke spomenula usput, jer mene je totalno raspametilo kad sam našla za nju traperice koje su joj dovoljno duge i dovoljno "neširoke"

    Njoj čak i ta SLIM verzija mrvičak visi.
    Moja mrva je u trenirci samo za vrtić, ostalo vrijeme trapke, majice, košuljice, a da se nju pita, ne bi iz suknje izlazila...lool...

    Fakat ću ti doma vidit tu našu marku koju sam nju kupila, meni se čini jako kvalitetno, a cijena je skroz OK.

  18. #118
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Uglavnom kupujem u Benetonu, Dieselu, Original Marinesu, SOliveru, M&S, The Core.
    U zadnje vrijeme jako volim Diesel u Rosesu, ima super traperice i majice.

    80% stvari kupim na rasprodajama i u outletima.

    Dok je bila manja u H&M, Chiccu, Ianni.

    Fox, Mana, TL- Coconut i druge njihove marke i sl. mi spadaju u kategoriju "nisam dovoljno bogata da kupujem jeftine stvari". Tamo mi je kvaliteta katastrofa.


    Za traperice dajem 150-200 kn.
    Za majice 50-150 kn.
    Za zimske jakne do 600 kn.
    Za trenirke 100 do 350 kn.
    Za cipele/čizme do 600kn, za sandale i tenisice do 400 kn jer ih baš ne uspijem kupiti na rasprodaji, iako sam ove godine upikla Naturino za 300 kn i Geox sandale za 100kn.
    U zadnje vrijeme dosta kupujem na ebay-u: Lelly Kelly, Replay, Oilily.

    Ne štedim na djetetu. Obučena je bolje od mene i to mi je drago.

    Ne kupujem na štandovima ili nepoznate marke jer se bojim otrovnih boja i ko zna kakve ne ispitane proizvodnje. Znam da se i renomiranim proizvođačima mogu desiti gafovi, ali ipak je to rijeđe.

  19. #119
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    na znam što znači "štedjeti na djetetu"
    ni ja ne štedim, dam koliko mi razum i novčanik dopuštaju

    ali, nitko od nas ne pati na marke, pogotovo ako iza njih ne stoji kvaliteta
    za neke koje si nabrojala, nisam ni čula

  20. #120
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku

    Ne štedim na djetetu. Obučena je bolje od mene i to mi je drago.

    .
    meni je ovo totalno bezveze stav.
    moja djeca izgledaju super i preslatko i totalno kul, u hlačicama od 10 EUR-a iz H&M-a, majke mi.
    ja kad stavim tako neke jeftine hlače, izgledam katastrofa.
    moram se ipak malo bolje upakirati da dobro izgledam, nemam više 15 godina.
    to kao prvo.
    kao drugo, za sad nemaju više manje nikakvog interesa za robu - njima je sasvim svejedno dal imaju na sebi rabljeno, iz benetonna, okaida ili san olivera.
    ako im kupim nešto skuplje, to kupim jer je to opet MENI slatko, ne njima.
    tako da ću uvijek rađe kupiti nešto skuplje sebi nego njima. uvijek.
    a kad budu imali svoje želje, e, onda ako budem sebi kupovala u dieselu, a njima odbijem kupiti željene marte jer su mi preskupe, e to onda već može ulaziti u kategoriju štednje na djeci.

    jel tako?

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A ne nije zato, uvijek kad MM-u radim popis su na popisu 'donji dijelovi trenirke' (onakvi kakve si kupio kad je bila mala beba)
    Ali kaže da nema, a niti ja nisam našla (ta dva puta što sam bila u H&M zadnjih 6 godina).
    Kako nisi pronašla?! Možda slučajno nisi imala sreće (tako se meni jedanput dogodilo s muškim trenirkicama)....
    Moja ima nekoliko komada - pamučne, lagane, sive, ružičaste, smeđe ... Sada su joj već kratke, ali za po doma, u park, sport - odlične su ... Koštale max 10 eura, mislim da su čak bile 7...


    A propos gaća - baš donjeg rublja za male dječake - njihove uske bokserice su mu najbolje. Probali smo sve moguće - od Getroa, Metroa, Marks and Spencera, Devića i što-ti-ja-znam ...
    Nosi ih već dvije godine.


    Uf, ovo je postao nostalgičan topic o H&M-u

    Ali Evo za cure - odvažila sam se kupiti svijetlo-zlatne sa šljokastim detaljima Geox tenisice 400kn, sniženje u Vrtuljku, ima brojeva 31,32,33... srebrne, crno-ljubičaste i te zlatne
    (Moja ima čudnu nogu; cipele i tenisice joj se sve izuvaju jer joj kost iznad pete nije nimalo ispupčena...Skechersice, Pumice i sl. su povoljnije ali nama se rastegnu, izderu ...)

  22. #122
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Manji brojevi Geoxica su još i jeftiniji, mi smo kupili jedne za 400 kuna da budu šlape u vrtiću, a planiram kupiti i još jedne tenisice a te su sa sniženjem oko 300, čini mi se.

    Ja inače štedim na djetetu, a i na sebi. Nema se para

  23. #123
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je ovo totalno bezveze stav.
    moja djeca izgledaju super i preslatko i totalno kul, u hlačicama od 10 EUR-a iz H&M-a, majke mi.
    ja kad stavim tako neke jeftine hlače, izgledam katastrofa.
    moram se ipak malo bolje upakirati da dobro izgledam, nemam više 15 godina.
    to kao prvo.
    kao drugo, za sad nemaju više manje nikakvog interesa za robu - njima je sasvim svejedno dal imaju na sebi rabljeno, iz benetonna, okaida ili san olivera.
    ako im kupim nešto skuplje, to kupim jer je to opet MENI slatko, ne njima.
    tako da ću uvijek rađe kupiti nešto skuplje sebi nego njima. uvijek.
    a kad budu imali svoje želje, e, onda ako budem sebi kupovala u dieselu, a njima odbijem kupiti željene marte jer su mi preskupe, e to onda već može ulaziti u kategoriju štednje na djeci.

    jel tako?
    jest

  24. #124
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    a da probaš pročešljati engleski i američki ebay i u search uključiti samo nove stvari pa vidjeti jel ti šta izbacije tamo takvog- HM, Gap, molo? jer bi mogla naći po tim cijenam akoje su ti poznate a opet to što tražiš, ako pronađeš?

    moj je još mali ali po otkriću ebaya gotovo sve kupujem tamo.

  25. #125
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    ja štedim na djetetu
    nosi naslijeđeno, sašiveno, prepravljeno i kupljeno u second hand-u
    novo i svoje dobije "do tijela" - veš, pidžamu, čarape, i obuću
    tu i tamo se kupi nešto, većinom dobije na poklon
    njoj svejedno hoće li se ublatiti u markiranom od 50€ ili u džabnom naslijeđenom

    kad poraste dovoljno da u radnji upre prstom i veli hoću to - dobiće
    dotle - štedim :nemajka:

  26. #126
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Cvijeta .

    Ja sam teeeška škrtica. Baš gledam svoj račun iz Foxa: deblja trenirka za dečke (gornji i donji dio), deblja majica za dečke, tanja majica za dečke i samt suknja za cure ukupno 198,40 Kn. 10 eura samo za donji dio trenirke meni nije nešto povoljno. Šparam na njima koliko mogu, ali u smislu da ću neki artikl koji je koštao 200 Kn kupiti na sniženju za 80, jer ako mu je pala cijena nije kvaliteta. Ne kupujem im kod Kineza, ne kupujem sintetiku i plastičnu obuću. Kupim jeftinije, ali kupim više robe, jer moji klinci (pa čak ni moja princeza, zapravo pogotovo moja princeza) uopće ne paze, i ne sjećam se kad su iste hlače i majicu mogli obući i drugi dan, a ne želim razmišljati moram li vrtiti polupraznu mašinu ili prati na ruke da bi mi dijete imalo sutra što obući. Srećom, moje klince ne interesiraju ni marke ni ovogodišnje kolekcije, oboje su potpuno nezainteresirani što imaju na sebi dokle god ih to ne žulja i dok se god u tome mogu penjati na drveće.

    Ali da se vratim na temu, dakle gdje kupujem za svoju princezu. ona je sad negdje veličine 128-134, hlače su nam se dobre pokazale Coconut (50-70 Kn), jer nisu preplitke i u struku imaju gumicu. Kupila sam joj neke u Zari (70 Kn), ali kroj joj nikako ne paše: dugačke kao crijevo a nogavice uske, u turu široke. Donje dijelove trenirke sam jednom prilikom kupila u Maksimirskoj (oko 40 Kn), ne sjećam se kako se zove dućan, prva stanica od Kvatrića, sami šivaju svoju robu i pokazalo se ok. I u Marks&Spenceru sam joj uzela neki donji dio (60 Kn), ful dobar. U Vrtuljku sam joj uzimala neke Bamboo i Montefiore stvari, hlače (100 Kn) i trenirke (100 Kn), zadovoljna. Sve što je do sad imala iz H&M-a je bio pun pogodak. U Zari kupujemo majice, bluzice i veste (od 29 do 69 Kn). Cipele su nam uvjerljivo najbolje Cicibanke (250 Kn), a zadovoljna sam i s Elefanten (140 Kn). Ove sam godine u Alpini kupovala neke Cangoo cipele na remenčić (oko 150 Kn), vidjet ćemo kako će se pokazati, i U Timberlandu sam joj uzela polučizmice (oko 190 Kn), a koža je mraaak. Zalomi se i meni Esprit i Benetton (pernata jakna 230 Kn), ali sve rjeđe .
    A rado svratim i na forumsku burzu .

  27. #127
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je ovo totalno bezveze stav.
    moja djeca izgledaju super i preslatko i totalno kul, u hlačicama od 10 EUR-a iz H&M-a, majke mi.
    ja kad stavim tako neke jeftine hlače, izgledam katastrofa.
    moram se ipak malo bolje upakirati da dobro izgledam, nemam više 15 godina.
    to kao prvo.
    kao drugo, za sad nemaju više manje nikakvog interesa za robu - njima je sasvim svejedno dal imaju na sebi rabljeno, iz benetonna, okaida ili san olivera.
    ako im kupim nešto skuplje, to kupim jer je to opet MENI slatko, ne njima.
    tako da ću uvijek rađe kupiti nešto skuplje sebi nego njima. uvijek.
    a kad budu imali svoje želje, e, onda ako budem sebi kupovala u dieselu, a njima odbijem kupiti željene marte jer su mi preskupe, e to onda već može ulaziti u kategoriju štednje na djeci.

    jel tako?

    I ja se ovako ponašam. Svoj način kupovanja za djecu bih nazvala pametnim kupovanjem: planiram kupovinu, iskorištavam razne akcije i imam limit cijena za dječju odjeću. Ne pada mi napamet da plaćam marke - probala sam za djecu puno toga; kupovala sam u svim ovim dućanima koje spominje deaedi i najčešće je upravo ta odjeća najkraće trajala. Ili pak jednako kao ona jeftinija. Mislim da su mi djeca lijepo obučena i sviđa im se sve što im kupim. Drago mi je što ni oni ne pate na marke, kao ni ja. Njima je važno samo da im se sviđa i da ne moraju pobožno čuvati odjeću kad se igraju na rolama, biciklu, u parku. Čujem mame iz viših razreda koje jauču oko tog problema, pa se pitam koliko su same tome doprinijele.

    Ako za nekoga treba više potrošiti to sam ja; ipak sam ja gospođa.

  28. #128
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa Vidi poruku
    da ne moraju pobožno čuvati odjeću kad se igraju na rolama, biciklu, u parku.
    Gospođo Zdenka, uprvo tako!

    I sve ovo što je Cvijeta rekla.

  29. #129
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    cvijeto

    mi isto tako. dosta je naslijeđeno od sestrični :h&m:
    a ostatak je isto h&m u kojem sad već duže nismo bili
    ja sam zadnji put kad sam bila na nekom putu kupila samo hrpu štrampli. nema takvh tu, al stvarno. i super se oblače, ne zapinju

    a ove aprine trenirka hlače- e, to sam nedavno kupila na sniženju u benetonu. platila sam oko 70 kuna i super su. čak su smeđe pa me ne bole oči dok gledam u njih

  30. #130

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    U New Yorkera (ima ga u Splitu) može se probrati ne lolotaste stvari. Osim toga Amadeus...dalje ne znam, TL je već rečen

  31. #131
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I ja ću potpisati Cvijetu...
    Meni fakat nije jasno kaj znači dijetetu kupiti trapke za 300kn koje će nositi jednu sezonu. Ili dvije ako mu kupiš malo veće.
    Doduše, ja čak ni sebi ne moram kupovati ne znam ti kaj jerbo imam uniformu na poslu i od kada je imam preporodila sam se jer mmmmmmmrzim uštogljenu robu i osjećam se u tome kao onaj vitez u oklopu, pa sada fino kupujem samo ono kaj se meni sviđa. Ja bih se najradije oblačila kao moja kćer da ima tak kul robe u mojoj veličini.
    Ona ima preeeeekrasnu garderobu za jako malo para! I svi uvijek komentiraju kak je lijepo obučena, bla, bla...teta u vrtiću me jednom onak kroz šalu diskretno pitala kak to da Iva ima toliko kaputića (a sva tri su za ukupno 200kn), tipa, mi sigurno imamo love. .
    Jedino za kaj sam dala više novaca su bile starke jer im stvarno nisam mogla odoliti. . Ali čuvam ih u nadi da ćemo ih opet imati kome obući. .
    Posljednje uređivanje od ana.m : 26.02.2010. at 06:55

  32. #132
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    evo ja poslusala tropical i posla sinoc na ebay

    u 5 minuta nasla prelijepe true religion hlace i famoznu ed hardy majicu
    to dvoje 200 dolara


    za te pare mu u hm-u kupim zimsku jaknu, tri para zimskih hlaca, kosulju i valjda sedam majica, plus koju sitnicu, kapu, rukavice, carape..

    iako, moram sitnim slovima priznat da bi bas voljela da mu mogu to kupiti, zamisljam ga kao tinejdera bas u takvoj kombinaciji
    samo se u tom slucaju ja definitivno ne bi oblacila u ove krpe

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    meni se jedino u hm ne sviđa što im puno donjeg veša nije sto posto pamuk. gaćice se još mogu naći, ali potkošulje jako teško.
    ali zato sam za potkošulje našla dućan kod nas , Tenezis, baš sam joj na nedavno na sniženju kupila dvije potkošulje, jednu bez rukava, drugu s kratkim rukavima. ovu s kratkim je već rekla nositi po ljeti kao majicu.

  34. #134
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    i ja sam jesenas otkrila tenezis, i to taman uletjela kad je bilo opako sniženje; bazna kolekcija, sve po 15 kuna

    pamuk je dobar, kroj isto, boje i cijene - fantastične!

  35. #135
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    hm, da, jedino što ja deaedi ne vjerujem nekako kad kaže da joj je kćer bolje obučena od nje. ne znam zašto, al ja ju zamišljam kao onako šik ušminkanu zgodnu mamu sa šik slatkom ušminkanom kćerkicom pored sebe

    ivarice, nikad prije čula, al ova ed hardy kolekcija za klince je genijalna, već se zamišljam mene, mm-a, M i J, kuleri, svaki sa svojim skejtom pod rukama

  36. #136
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moram samo napisati da sam i ja gospođa - a imam robe i cipela još iz osnovne škole (kraja) - baš opet nosim jednu tuniku koja je tada bila moderna, i radije ću kupiti jednu kvalitetnu stvar nego 5 loših i jeftinih

    A za djecu isto kupujem racionalno i H&M u prvo pogledam robu s narančastom etiketom, a onda ono koje nije sniženo. No to ne znači, da djeci neću kupiti i nešto malo skuplje baš ako vidim da im se jako sviđa. Tako sam curki kupila cipele za 490 kn. Tako skupe nisam nikada kupila ali su toliko lijepe da bi ih kupila i sebi samo da je bilo broja

    A HMovske cijene su i bez sniženja razumne, a kvaliteta je odlična - rijetko smo se razočarali. S time da isto kupujemo samo njihov veš.

  37. #137
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    hm, da, jedino što ja deaedi ne vjerujem nekako kad kaže da joj je kćer bolje obučena od nje. ne znam zašto, al ja ju zamišljam kao onako šik ušminkanu zgodnu mamu sa šik slatkom ušminkanom kćerkicom pored sebe
    Hvala, hvala, neću te uvjeravati u suprotno.

    Svatko kupuje prema svojim mogućnostima i ukusima.
    Dok je moja cura bila manja,stvarno se nije isplatilo kupovati skuplju robicu, jer bi to prerasla za 2,3 mjeseca. Od negdje 2-3g stvari su se promijenile. Sada ipak nosi odjeću i po 2,3g: npr. Original Marines jaknu super kvalitete i cijene od oko 400 kn na sniženju nosi već 3 sezone.
    Traperice nosi po 1-2 g, trenirkice po 2g.

    Ja sa jeftinijom robom niasm imala sreće - Mana, Coconut, sve mi je to nakon 2,3 pranja izgubilo oblik, stisnulo se, izgubilo boju. Bačeni novci.

    A šta se tiče mene, evo, nedavno sam kupila 2 kostima Estare Culto, jedan sa hlačama za 250 kn i jedan sa suknjom za 240 kn. Obično kupujem u Murinom outletu, tamo su hlače po 100-200 kn i u tom Heruc outletu, gdje su cijene od 100 - 200 kn za prekrasne komade robe (Heruc, Estare Coulto, Betty Barcley)...Kupila sam si Bossov kostim na ebay-u za 300 kn - nošen, ali kao novi.

  38. #138
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Gdje i što je taj teenzis dućan, ja muku mučim sa potkošuljama za Leu jer u M&S gdje ih inmače kupujem ove godine imaju smao modele na tanke naramenice, a njoj treba ona forma majica jer joj inače potkošulje plešu oko nje.

    Vidjela sam divne potkošulje u Schiesseru, ali komad 90 kuna

  39. #139
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Što se tih cijena tiče - radi se o tome da moje dijete sad ima eto dvoje nosive hlače, sve je drugo prerasla, a treba imati deset hlača. Ja mogu kupiti jedne hlače za 200 kuna, ili dvoje, ali osam komada po toj cijeni ne mogu. Ja ću dobiti jedne nove hlače za sezonu (možda), pa je računica jasna.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mima, Tenezis imaš u KC, a mislim da ima i u WG. Imaš potkošulje i sa širokim naramenicama i s kratkim rukavima. Jedino ako se nije sve prodalo.
    Posljednje uređivanje od larmama : 26.02.2010. at 12:15

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Potkošulja s naramenicama ima i u Westu, u Deviću, po 10 i 12kn, malo se stisnu u pranju pa se lijepo formiraju po tijelu, a dosta su dugačke, za razliku od potkošulja iz c&a

  42. #142
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mislim da znam koji je to dućan u KC!

    bubica, hvala na info. Nismo još bili u West Gateu možda odemo ovaj vikend. (vježbamo za Graz)

  43. #143
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja imam iskustvo ko Ria, Marin ima 121 cm i 20ak kg, visok, vitak. Nama te dolje stegnute HM hlače stoje već ko vreća. A i majice su širokih krojeva.
    Idealne su benetton (kupim ih u outletu u HOTO, traperice za 60-80ak kn), Zarine (kupila samtarice na sniženju za 39), a trenirke logo iz Turbo limača.
    Majice tezenis su jako uske i duge i jako pristupačne (na sniženju 17kn pamučna majica KR)

  44. #144
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ali H&M ima puno raznih krojeva hlača, ne znam kako za dečke, ali za curice je tako - imaju i one baš totalno uske sa skroz uskim nogavicama, dosta širokih i vrećastih, ali i vrlo uske krojeve koji nisu uz nogu - mi smo jesenas kupili takve u raznim bojama, to su one sa srcem na koljenu i te su Lei baš bile dobre (ali ih je prerasla).

  45. #145
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sa jeftinijom robom niasm imala sreće - Mana, Coconut, sve mi je to nakon 2,3 pranja izgubilo oblik, stisnulo se, izgubilo boju. Bačeni novci.
    U Ma ni nisam kupovala nikad, ali coconut ni ja ne volim jer im je kvaliteta katastrofa, žali Bože novaca!

  46. #146
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Nama te dolje stegnute HM hlače stoje već ko vreća.
    mi to nikada nismo kupili, pa to svima loše stoji.
    još kad se "izvale" koljena... katastrofa

  47. #147

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ovi svi dječji dućani koje Ria navodi su meni OK, osim što u Foxu nikad nisam ništa kupila (iako sam nekad svakodnevno ulazila u njega), a i u Zari mi se rijetko što svidi, uglavnom samo traperice; ali su mi kao prvo skupi - mogu kupiti jedne hlače u benettonu ili S. Oliveru..
    U West Gateu je u Foxu na sniženu robu još 30% sniženje, barem je tako bilo prošli vikend..mm je obavljao shopping pa ne znam kakva je cjelokupna ponuda ali ono što je kupio izgleda kvalitetno i lijepo.

  48. #148
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Ja Ariani u H&M-u nikad nisam našla hlače da joj nisu široke...jednostavno ako jke dužina OK, a dužina mora biti za 5 godina, onda je širina ajme, jer ona u širinu može još i 74 obuć.

  49. #149
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moj Janko ima nekih ljetnih hlačica 86 koje su mu još ljetos bile dobre, ali mu u H&M-u ipak nađem stvari po mjeri.
    Prošlo ljeto i jesen (a bilo je i za zimu i bit će za proljeće) sam im baš svu garderobu kupial tamo!

  50. #150
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Ria prvotno napisa Vidi poruku
    Ja Ariani u H&M-u nikad nisam našla hlače da joj nisu široke...jednostavno ako jke dužina OK, a dužina mora biti za 5 godina, onda je širina ajme, jer ona u širinu može još i 74 obuć.
    ovako je i meni sa bojanom; kad mu strefim dužinu, valjda mu još dva puta oko struka mogu omotat

    to što su mu majice široke, to me ne smeta toliko, ali hlače, trenirke...uh, skroz nenosivo
    stavim mu remen, al mu se onda grbe sa strane, oko struka, naprave, jer treba jako stegnut :roll

    al spremem se uskoro u HM, za mjesec dana, nadam se da ću bar nešto naći, jer zapravo jako volim njihovu robu i gotovo sve kupujem tamo; i zbog izgleda i zbog kvalitete a i zbog cijene

    u mani nisam kupovala nikad ništa, a coconut tj. bearfoot za dečke- kupila par puta nešto, bzvz

    c&a- u austriji sam znala kupit- skroz zadovoljna, a i kod nas; za ono što sam kupila nemam zamjerke

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •