Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: "miris" klora u robi

  1. #1
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno "miris" klora u robi

    postoji li neka "caka" pomocu koje se moze iz rucnika/kupacih kostima "izvuci" smrad klora?

  2. #2
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    sušiti na balkonu da vise prema dolje (glupo zvuči) par dana-tako se nama izvjetre razni mirisi

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Namakati preko noći u otopinu sa sodom bikarbonom? Nisam probala , ali soda neutralizira mirise pa bi moglo upaliti.

  4. #4
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    pokusat cu dodat sodu u pranje. ne igra mi nista dugotrajnog jer nam "oprema" treba par dana za redom... a za namakanje 6-7 velikih rucnika i ostalog trebao bi mi - bazen

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa Vidi poruku
    pokusat cu dodat sodu u pranje. ne igra mi nista dugotrajnog jer nam "oprema" treba par dana za redom... a za namakanje 6-7 velikih rucnika i ostalog trebao bi mi - bazen
    A ja mislila da ti je to ostalo od prošlog ljeta. Dok mi nije proradio kliker da je kod tebe sad ljeto.

  6. #6
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    je, jos se ne da al se krece prema jeseni pa smo tu u blizini nabasali na zatvoreni bazen i sad klinci hoce tamo svaki dan... a nije bas da me volja padat u nesvjest svaki dan nakon pranja robe (30stupnjeva, tekuci detergent, kratki program). valjda ce soda malo pomoc...

    (ili da ponesem sodu sa sobom pa je "razmutim" u bazenu )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •