Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: nešto čudno

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    177

    Početno nešto čudno

    događa se nešto čudno kod mog malog prije nego zaspi. Dakle,umiri se,oči još uvijek otvorene,počne mlatarati rukama i nogama,to više izgleda ko trzanje.I ispušta čudne zvukove,tj diše onako čujno dok to radi ko da se napreže. Čim mu skrenem pozornost,on to prestane raditi,ali kad se ponovo umiri za zaspati,opet počne s time.Nekako sam mislila da su to njegove igrice,ali pušem i na hladno. Inače se ostatak dana normalno ponaša,ali me svejedno ovo brine.
    .Dakle to se dešava neposredno prije zaspivanja,dok se uspavljuje
    Posljednje uređivanje od ***MARETA : 28.02.2010. at 13:07

  2. #2
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Pa, mozda se dijete na taj nacin uspavljuje, kao sta npr moja mase glavom lijevo desno i isto tako dise ko da se napreze!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    177

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, mozda se dijete na taj nacin uspavljuje, kao sta npr moja mase glavom lijevo desno i isto tako dise ko da se napreze!
    možda,evo bš sam čitala o tim tikovima. Tj to je ona REM faza u kojoj je najnormalnije da se trzajui svašta nešto izvode. Inače i sama sam trzačića u snu.Zabrinulo me to što on to radi otvorenih očijuEpilepsiju sam isključila jer znam da su osobe poslije napada izgubljene,dezorijentirane..Kad ga prekinem u tome,on se najnormalnije ponaša,a ja tuka naverojatnije tako prekidam njegovo san.Hvala,ti,srce mi je odmah na mjestu

  4. #4
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Nista, jedan decko sta je iso samnom u osnovnu skolu se do petog razreda uspavljivao vrlo slicno ovome sto opisujes! A i da je epilepsija, sumnjam da bi se to dogadalo svaku vecer!
    Btw moja onda ima poluotvorene oke

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    141

    Početno

    slažem se s curama..i moj isto to radi. Tako se uspavljuje i pokušava smirit. Moj proizvodi zvukove ko da reži,i vrti glavom lijevo i desno...tako i po danu. Mislim da nemaš razloga za brigu,šaljem jedan virtualni zagrljaj i ne brini...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •