Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: sutra u Hrvatskoj u živo o porodu kod kuće

  1. #1
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno sutra u Hrvatskoj u živo o porodu kod kuće

    ...i u porodnim centrima (kućama za rađanje)
    HRT 1. program od 16:20 h

  2. #2
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    cure su bile odlične

  3. #3
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Gledala........cure su bile super!!! A i doktor mi se svidio....samo me zanima jel on i na porodima toliko pro prirodno orijentiran ili je ovo bilo samo za snimanje. Ako je, onda mu svaka čast i voljela bih kod nekog sličnom njemu i roditi.

  4. #4
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Prekrasno.
    Osim što ovakav doktor daje dojam da je sve u Hrvatskoj super.

  5. #5
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jel ima yt link? netko snimao?

  6. #6

  7. #7
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    ne mogu ne komentirati matijevićevu začuđenost opisima hrvatskih rodilišta iz priloga jer on radi u krasnom kolektivu gdje je svo osoblje ljubazno i pristojno prema rodiljama, a atmosfera idilična (još sam babinjača pa mi je sve oprošteno)...rodila sam na svetom duhu (gdje dr. iz priloga radi) pred oko 5 tjedana, prije toga sam tjedan dana ležala na odjelu i tvrdim da mi se u tih 10 dana provedenih u bolnici niti jedan liječnik nije predstavio niti imao pločicu s imenom, a bilo ih je...tijekom samog poroda su me pregledala 3 liječnika i jedna babica, operirao me četvrti liječnik, bila je tu i predivna anesteziologinja...neki od njih su zaista dragi ljudi, ali bilo je totalno kaotično i uznemirujuće iz perspektive rodilje. da ne spominjem kako svaki slijedeći liječnik učini drukčiju stvar od onog prethodnog...
    priča završava happy endom, ali i danas me kopka koliko je nedostajalo da to ne bude tako, jer nisam imala dojam da je cijeli porod netko konstantno i kontinuirano ima pod kontrolom.
    meni se nameće zaključak da su rodilje pod stresom kojeg doktori poput matijevića ili ne percipiraju ili lažu u kameru...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •